Ki állítja meg a Namacsot?

DeletedUser

Vendég
kozi, nyomtuk mostanaban rendesen is a foglalasokat. :)
persze a sikerhez elengedhetetlen a Bj gyengesege is :)
 

DeletedUser

Vendég
Gratula a 2-ik helyhez!

Bár egyáltalán nem ide tartozik, de ha te nem hallottál semmi jót a ToLS-ról, akkor hogy lehet hogy a legfőbb északi szövetségesük voltatok??? Kicsit furcsa ez a kijelentés, mint ahogy az is, hogy ugyanaz a szövetség megvan a Namacs-val is.

Mivel ezen változtatni úgysem tudunk, ezért zárjuk is le ezt a témát, mert nagy valószínűséggel nem a PX fogja megadni a kegyelemdöfést a mostani legfontosabb szövetségesének!
 

DeletedUser

Vendég
Hát ekkora gigaklánt, mint a Szörnyetegusz Gigantusz Macskusz nehéz lesz azért lenyomni belső segítség nélkül. De azért bízunk az új cirmosok képességeiben és tapasztalaiban. Nem egy dicső múltra visszatekintő klán esett már szét az ő vezetésük alatt.:D
A legutóbbi húzásuk mephystoval azért minden eddigin túltesz és elgondolkodtató a többiek számára is!:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Jó napot!

Na itt vagyok. Hiányoltátok a "cicusokat" :)
Azért nem szoktunk szócsatázni mert mi élőben szeretjük ;) Meg aztán a szócsatával nem gyarapodik a szörnyusz gigantusz sem.
Mephysto rászolgált a sorsára.
Egyébként gratulálok a PX-nek a lépéshez. Aggodalomra semmi ok, első helyen a NaMacs de a második és harmadik helyen is a Phoenix madár van, örülhet mindenki. Nagykorn neked is gratulálok a faluhoz amit elvettél tőlem, véres küzdelem árán.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
olvasni jobban szeretnek

jah az is jobb lett volna ha össze foglalod egy gondolat menetbe ezt az egészet :D
jah Gratsz a második helyhez

Jó napot!

Na itt vagyok. Hiányoltátok a "cicusokat"
Azért nem szoktunk szócsatázni mert mi élőben szeretjük ;) Meg aztán a szócsatával nem gyarapodik a szörnyusz gigantusz sem.
Mephysto rászolgált a sorsára.
Egyébként gratulálok a PX-nek a lépéshez. Aggodalomra semmi ok, első helyen a NaMacs de a második és harmadik helyen is a Phoenix madár van, örülhet mindenki. Nagykorn neked is gratulálok a faluhoz amit elvettél tőlem, véres küzdelem árán.

Nini a Macskusz gigantikusz vezér

gratsz egyenlőre tényleg jól nyomultok :)
vagy mi alszunk még :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Csak hogy legyen itt egy PX vezér is... Nekem sem kenyerem az intrika, jobban szeretek játszani.

Azt tudom én is elmondani hogy a jelenlegi tervünk a BJ család felszámolása, ami több mint egy év lesz...
Ezalatt még bármi történhet, ezért nincs értelme a továbbiakkal különösebben foglalkozni.
(De aki meg tudja mondani mi lesz egy év múlva, az most jelentkezzen...)
Jó kis hadműveleteket tervezünk az ellenségeinkkel szemben és meg kell mondjam nagyon élvezzük a dolgot!

Mielőtt bárki félreértené: a PX-nek sosem volt jobb szövetségese a macskáknál és ezen nem is tervezünk változtatni :)
Ez a Főnix nem az a Főnix.... ;)

De akkor én is hadd kérdezzek vissza: a *PHX* merre fog terjeszkedni ha a macskákkal nem boldogul? :)

A topik nyitókérdésére reagálva pedig: miért is kellene megállítani a macskákat?? :D

Üdv:
omoroka
 

DeletedUser

Vendég
Jó napot!

Na itt vagyok. Hiányoltátok a "cicusokat" :)
Azért nem szoktunk szócsatázni mert mi élőben szeretjük ;) Meg aztán a szócsatával nem gyarapodik a szörnyusz gigantusz sem.
Mephysto rászolgált a sorsára.
Egyébként gratulálok a PX-nek a lépéshez. Aggodalomra semmi ok, első helyen a NaMacs de a második és harmadik helyen is a Phoenix madár van, örülhet mindenki. Nagykorn neked is gratulálok a faluhoz amit elvettél tőlem, véres küzdelem árán.

Először el sem hittem hogy teljesen üres. Se erősítés, se saját serege nem volt benne. Ennyire előzékenynek azért nem kellett volna lenned.:)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Csak hogy legyen itt egy PX vezér is... Nekem sem kenyerem az intrika, jobban szeretek játszani.

Azt tudom én is elmondani hogy a jelenlegi tervünk a BJ család felszámolása, ami több mint egy év lesz...
Ezalatt még bármi történhet, ezért nincs értelme a továbbiakkal különösebben foglalkozni.
(De aki meg tudja mondani mi lesz egy év múlva, az most jelentkezzen...)
Jó kis hadműveleteket tervezünk az ellenségeinkkel szemben és meg kell mondjam nagyon élvezzük a dolgot!

Mielőtt bárki félreértené: a PX-nek sosem volt jobb szövetségese a macskáknál és ezen nem is tervezünk változtatni :)
Ez a Főnix nem az a Főnix....

De akkor én is hadd kérdezzek vissza: a *PHX* merre fog terjeszkedni ha a macskákkal nem boldogul?

A topik nyitókérdésére reagálva pedig: miért is kellene megállítani a macskákat??

Üdv:
omoroka

A BJ-nek szóltatok már, hogy fel akarjátok számolni őket és nyugodtan törölhetik magukat?:)

Ja és honnan gondolod hogy a *PHX* nem fog a Macskusz Gigantusszal boldogulni? De ha mégsem akkor ti tudjátok meg úgyis legelőször és még nagyon sokáig élhettek boldog békességben a Macskuszokkal.:D
Pár hónapja állóháború van és gondolom ezt még tartani tudjuk egy kis ideig, amíg végeztek északon.;)
 

DeletedUser

Vendég
BJ: Hadüzenetet kaptak, ez gondolom ugyanazt jelenti :)

Akkor kellemes állóháborúzást nektek és sok szerencsét... szükségetek lesz rá!
 

DeletedUser

Vendég
Hogy érted hogy álló háború? :eek:

seregek mennek ide is oda is mindent csinálnak csak nem állnak :D

És Igen az a Főnix nem az a FŐNIX a rövidétésből hiányzik egy "H" betü :D
 

DeletedUser

Vendég
Mivel nagykorn hozzászólására reagáltam, így természetesen a *PHX*-re gondoltam akiknek szerencsére lesz szükségük :)

Azt hogy állóháború van, nagykorn írta úgyhogy rajta kérd számon ;)
 

DeletedUser

Vendég
BJ: Hadüzenetet kaptak, ez gondolom ugyanazt jelenti :)

Akkor kellemes állóháborúzást nektek és sok szerencsét... szükségetek lesz rá!

A ToLS-ról is azt mondták sokan 1,5 évig hogy nem lehet őket legyőzni. Eltűntek! Hamarosan csak egy múló emlék lesz a ToLS név is, mint ahogy az Elixir is, vagy előtte az Immo kláncsalád, a Julius kláncsalád!

Összeomolhat még a Namacs kláncsalád is, legyenek bármekkora favoritok is az ellenfeleikkel szemben.

Ha legyőznek minket, akkor lenyomott minket a szerver legnagyobb klánja. Bevállaltuk hogy kikapunk és nem kértünk sosem békét tőlük. Most sem írkálunk elefantnak hogy lécci-lécci ne bánts minket.

Remélem pár játékost azért magunkkal viszünk mi is a V8-ra, hogy legyenek ott is ellenfelek.:D

Ja és ti írtatok hadüzenetet? Szép gesztus. A cicusok is átvehetnék tőletek ezt a jó szokást.

(A ToLS hadüzenet nélkül jött nekünk vagy fél éve. Elefant levele előtt is jöttek folyamatosan a támadások, úgyhogy ők nem fognak ilyen formalitással vesződni a jövőben sem:D)
 
Fent