Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser

Vendég
Na úgy látom a sors idevetett még egy okostojást.
Kőris = fonta
És te komám?
 

DeletedUser

Vendég
Valóban lehet örülni az =EF=-nek ugyan ezt ők maguk is tudják, hogy ez pünkösdi királyság...

Azért éne elmondanám, hogy mind kisturci (akit ma piros accal raktunk ki) mint -pesta007-től (amíg át nem adta a helyettesítsét végre...) valamint hali76-tól akit szintén sárga volt mikor a falukat elvettétek... De ez nem kifogáskeresés, annó stratégiai lépés volt bevenni pár kevésbé aktív, de nagyobb faluszámmal rendelkező kezdőbb játékost is. Mi ezer falukat nyertünk velük az ellenfeleink 200-at :) Hát ugyan nebántsvirág:p Grat nekik, de Az =EF= nem tényező a V8-on és soha nem is lesz az... A Glad szétzúzva szaladnak szét, a Vinelo pár igazi harcost kivéve inaktívan romokban... Miről beszélünk? :) Itt max az SFSK lesz majd ellenfél legközelebb... ha igazából odaérünk és rájuk is koncentrálunk. Egyelőre ők még nem fontosak.


Nektek sem lenne ilyen szép fényes statisztikátok! De hát ti szó nélkül kirugjátok az embereket, ha 10 falut buknak..:) csak hát eszt más nemtudja csak aki nyomonköveti a történeteket:) lehet így is csinálni, de akkor minek 5 percenként villogni a stattal? semmi értelme, így könnyű:) Na mind1, csak leírtam a véleményem!

Jó játékot:) Csatázunk egy szépet nem Theo?:) Hisz mind ketten ezért vagyunk itt!:)

Üdv. Laci :D
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük meg WW-nek, hogy idáig jutott a .:G:. klán! Őt lehet felelőssé tenni az egész miatt, és most hol van? Abbahagyta, amikor már látta, hogy mit tett és félt vállalni a következményeket!
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük meg WW-nek, hogy idáig jutott a .:G:. klán! Őt lehet felelőssé tenni az egész miatt, és most hol van? Abbahagyta, amikor már látta, hogy mit tett és félt vállalni a következményeket!

Amit tett ahhoz partner is kellett.
A klán és vezetése maximálisan partner volt benne.
Csak az a nagy arc ne lett volna mikor megalakult a gigaklán. Úgy látom rendesen le lett verve.

Most néztem.

Lassan az a töpörtyű SD klán is nagyobb a G-nél.
Igaz semmilyen ipari hulladékot nem vett át:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nektek sem lenne ilyen szép fényes statisztikátok! De hát ti szó nélkül kirugjátok az embereket, ha 10 falut buknak..:) csak hát eszt más nemtudja csak aki nyomonköveti a történeteket:) lehet így is csinálni, de akkor minek 5 percenként villogni a stattal? semmi értelme, így könnyű:) Na mind1, csak leírtam a véleményem!

Jó játékot:) Csatázunk egy szépet nem Theo?:) Hisz mind ketten ezért vagyunk itt!:)

Üdv. Laci :D

De igen nekünk mindenképpen fényes lenne (és az is) a statisztikánk. :)

Villogok a stattal mert megtehetem :) Ki akadályoz meg benne? Te? Vagy az =E.F.=? Látom felvettetek pár menekültet (így bevallom tévedtem az előző irományomnál) tényező lettetek a V8-on. Ti vagytok a V8 menekült tábora :D

Na majd odaköltözködünk kicsit szétcsapni köztetek. Meglátjuk ha nem a pár átvett inaktív C.W.N. tagot kell ütni akkor mire juttok.

De ne haragudj, nem kívánok újabb szócsatába kezdeni. Úgyis tudjuk mi lesza vége... pár hónap és szétverve töröl az illető vagy átadja az accát stbstbstb... ti is buktok csak idő kérdése. Na ne, hogy már az =E.F.= állítsa meg az INSO-t :D
 

DeletedUser15387

Vendég
Amit tett ahhoz partner is kellett.
A klán és vezetése maximálisan partner volt benne.
Csak az a nagy arc ne lett volna mikor megalakult a gigaklán. Úgy látom rendesen le lett verve.

Most néztem.

Lassan az a töpörtyű SD klán is nagyobb a G-nél.
Igaz semmilyen ipari hulladékot nem vett át:)

Tényleg nem vettetek át 1 db REPL tagot sem :p
 

DeletedUser

Vendég
De igen nekünk mindenképpen fényes lenne (és az is) a statisztikánk. :)

Villogok a stattal mert megtehetem :) Ki akadályoz meg benne? Te? Vagy az =E.F.=? Látom felvettetek pár menekültet (így bevallom tévedtem az előző irományomnál) tényező lettetek a V8-on. Ti vagytok a V8 menekült tábora :D

Na majd odaköltözködünk kicsit szétcsapni köztetek. Meglátjuk ha nem a pár átvett inaktív C.W.N. tagot kell ütni akkor mire juttok.

De ne haragudj, nem kívánok újabb szócsatába kezdeni. Úgyis tudjuk mi lesza vége... pár hónap és szétverve töröl az illető vagy átadja az accát stbstbstb... ti is buktok csak idő kérdése. Na ne, hogy már az =E.F.= állítsa meg az INSO-t :D

Majd a menekültekből faragunk egy jó klánt :) a mag eddig is jó volt és erős, sosem harcoltál velünk így nem is tudhatod mire vagyunk képesek. Legyen annyi elég szervezettek vagyunk és összetartóak, innentől kezdve meg ki mit mondd az lényegtelen, játszunk élvezzük, azt hogy ki nyeri a világot meg pont nem érdekel. Persze t remeghetsz ezen én attól még jól alszom :)
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg nem vettetek át 1 db REPL tagot sem :p

Mikor a REPL szövetségesetek volt akkor is annak nevezted őket?
Nem. Te ahhoz túl jellemes vagy:). Persze lehet, hogy rosszul ismerlek.

Erre fel sem figyeltél?

Amit tett ahhoz partner is kellett.
A klán és vezetése maximálisan partner volt benne.


Igen.
Itt jelentkeznek már a látás zavarok mert te is a vezetésbe tartoztál.
Erre bizony nem reagáltál.
Kivülról a partvonalról könnyű észt osztani.
Javaslom ne tedd mert abból amennyi van nem sokat lehet osztogatni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15387

Vendég
Mikor a REPL szövetségesetek volt akkor is annak nevezted őket?
Nem. Te ahhoz túl jellemes vagy:). Persze lehet, hogy rosszul ismerlek.

Erre fel sem figyeltél?

Amit tett ahhoz partner is kellett.
A klán és vezetése maximálisan partner volt benne.


Igen.
Itt jelentkeznek már a látás zavarok mert te is a vezetésbe tartoztál.
Erre bizony nem reagáltál.
Kivülról a partvonalról könnyű észt osztani.
Javaslom ne tedd mert abból amennyi van nem sokat lehet osztogatni.

Figyelj már... te hány éves vagy, hogy ilyeneket irogatsz, hogy nem sok eszem van, meg látás zavarom :DDD Ja és a vezetői rangról már rég lemondtam... jóval az előtt, hogy abbahagytam volna a játékot! Ja és miért gondolod, hogy jellemtelen lennék? Ezt még azok sem mondják rám, akik a legfőbb ellenségeim voltak (INSO)!
 

DeletedUser

Vendég
Nagytiszteletű Tunyog bácsi!

Amennyiben a nicked a korodat takarja akkor már tényleg látás zavaraid vannak.

Hol írtam, hogy jellemtelen vagy? (valahogy nem találom).


Élj boldogan Nagyapó!
A Szemészetet ne feljtsd el felkeresni!
 

DeletedUser

Vendég
Majd a menekültekből faragunk egy jó klánt :) a mag eddig is jó volt és erős, sosem harcoltál velünk így nem is tudhatod mire vagyunk képesek. Legyen annyi elég szervezettek vagyunk és összetartóak, innentől kezdve meg ki mit mondd az lényegtelen, játszunk élvezzük, azt hogy ki nyeri a világot meg pont nem érdekel. Persze t remeghetsz ezen én attól még jól alszom :)

Igen, ez volt a G klán jelmondata is, hogy a mindenhonnan szedett vetett társaságból majd klánt faragnak... sok sikert hozzá.

Nem remegek éjjelente, de valóban nem alszom... és nem alkuszom =)
 

DeletedUser15387

Vendég
Nagytiszteletű Tunyog bácsi!

Amennyiben a nicked a korodat takarja akkor már tényleg látás zavaraid vannak.

Hol írtam, hogy jellemtelen vagy? (valahogy nem találom).


Élj boldogan Nagyapó!
A Szemészetet ne feljtsd el felkeresni!

A te ahhot túl jellemes vagy kijelentésre reagáltam! Igen az embernek 26 évesen is lehet annyi esze, hogy normálisan tudjon beszélgetni másokkal... ezért gondoltam, hogy te még nem vagy annyi! :p
 

DeletedUser12133

Vendég
Haha... Most ezért kíváncsi vagyok,hogy az INSO merre halad tovább (!) ?? :rolleyes: Talán nekünk jön északon vagy megy dél-keletre az =EF= ellen.....?? :rolleyes: Végül is,hogy a .:G:. felbomlott nem változtat a tényen.... A legjobb fog nyerni.... :)
 

DeletedUser

Vendég
Persze én nem is fogok vitázni vagy, másokat osztani, ezt a klánom tagjaitól is kértem. Játszunk, aztán ha kikapunk ennyi volt :D Én melózom is azért vele, hogy tényleg klán legyen nem csak mondom, kérdés mennyire lesz sikeres a ténykedésem.
 

DeletedUser

Vendég
Majd a menekültekből faragunk egy jó klánt :) a mag eddig is jó volt és erős, sosem harcoltál velünk így nem is tudhatod mire vagyunk képesek. Legyen annyi elég szervezettek vagyunk és összetartóak, innentől kezdve meg ki mit mondd az lényegtelen, játszunk élvezzük, azt hogy ki nyeri a világot meg pont nem érdekel. Persze t remeghetsz ezen én attól még jól alszom :)

Vicces :p
Épp nyavalyogsz, hogy kicsúszott a kezedből az irányítás.
Nyugodtan alszol? Biztos? :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Tuti, de kösz hogy aggódsz :) De az agyatlanul rendezkedőket nem csípem. Nyavajogni meg nem szoktam, főleg nem emiatt. Én nem csak itt vagyok valaki :D szóval nem aggódom az itteni életem miatt.
 

DeletedUser

Vendég
Haggyad Főnök, tudod mi élünk való életet, nem csak az hogy " Jaj elveszítek egy falut.. bla bla bla, ha 2-2 falut buknak már öngyik lesznek, tiszta játékmániások, 20 kg, hófehér bőr nyeszlett test... :D Ha egy vödör vizet kéne arrébrakni már belehal... kb. ilyen karater a Theo...:)

Látod Theo én is tudok ilyen primitív szánalmas, irománnyal előálni! Kihangsúlyozottan mondtam, hogy ez Egy játék, nem halok bele ha legyöztök.. és akkor mi van? Barátkoztam, ez a lényeg, Elvagyok a Falkában! Az hogy mi lessz a volt G-sekkel az mind1 nektek... Közötök semmi!

Nem mintha ti a C.W.N.seket nem fogadtátok volna be xD ahogy pár MOD-ost sem, jah bocs:) Nektek lehet, de majd mikor 10 falut bukik netána az illető, megy belsőfoglalásra:) Utána ha még 10-et akkor kirugjátok:) Bocs.. Milyen is a klánod?

Jah semmi, utál téged... titeket,:) Királyság, igazi játék:)

Jah bocs neked ez a való élet:) Frankón öngyi leszel, ha buksz 10 falut:)
 

DeletedUser

Vendég
Tuti, de kösz hogy aggódsz :) De az agyatlanul rendezkedőket nem csípem. Nyavajogni meg nem szoktam, főleg nem emiatt. Én nem csak itt vagyok valaki :D szóval nem aggódom az itteni életem miatt.

Neked itteni életed van? :D Behalok... én meg azt hittem ez csak egy játék. :)
 
Fent