Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser10079

Vendég
Nyár végére(max szeptember végére) végjáték meghirdetése.

1,5-2 év és szerver győztest hirdetnek.

Én meg megyek foglalni titeket.:)

Ui: Deszert,a cinizmusod nevetséges azután,hogy eddig játszottad itt a Kozsót.:)
 

DeletedUser15647

Vendég
hát nálam tuti nem fognak rombolni :D
de ahogy elnézek egy-két volt G tagot...
 

DeletedUser

Vendég
:)

üdv mindenkinek :)

Még ez az első hozzászólásom :) Rég óta vagyok már itt csak mindig a háttérben :)
Amondó vagyok értelmetlen ennyire vitatkozni mindenki tudja a tényeket a G elfog bukni elég rendesen... :cool: Nem kell őket megállítani hisz önmagukat is "zabálják" ahogy az eddigi hozzászólásokat olvastam :) Meg láttam is ! :)

Nem ismertek nem is fogtok akik ismernek azok tudják mien vagyok :) binn is jól teszi hogy nem mondja meg hogy ki igaz nem vagyok nagyon informálva de tudom a tényeket... nem is akarok túl sokat tudni ennyi elég pont nekem amennyit tudok ! :)

Itt mindenki elárulja milyen is valójában.... Viszont azt nem értem Megérte ez a G klánnak ?? vagy a vezetőségnek hogy egy tucat embert cserben hagyott és csak az INSO legyőzése járt a fejében ami elég csúnyán vissza fele sül el... rosszabbak voltak mint a Tömeg klán.. össze tartást ismerik ?? már nem azért !! szerintem tanulhatnának még pár dolgot a kisebb klánoktól nem baj majd egy másik világon talán lessz egy kis esélyük mondjuk ilyen kedvel szerintem nem... :) :cool:
 

DeletedUser14884

Vendég
Nyár végére(max szeptember végére) végjáték meghirdetése.

1,5-2 év és szerver győztest hirdetnek.

Én meg megyek foglalni titeket.:)

Ui: Deszert,a cinizmusod nevetséges azután,hogy eddig játszottad itt a Kozsót.:)

ez igaz:) valóban az bocs...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14884

Vendég
üdv mindenkinek :)

Még ez az első hozzászólásom :) Rég óta vagyok már itt csak mindig a háttérben :)
Amondó vagyok értelmetlen ennyire vitatkozni mindenki tudja a tényeket a G elfog bukni elég rendesen... :cool: Nem kell őket megállítani hisz önmagukat is "zabálják" ahogy az eddigi hozzászólásokat olvastam :) Meg láttam is ! :)

Nem ismertek nem is fogtok akik ismernek azok tudják mien vagyok :) binn is jól teszi hogy nem mondja meg hogy ki igaz nem vagyok nagyon informálva de tudom a tényeket... nem is akarok túl sokat tudni ennyi elég pont nekem amennyit tudok ! :)

Itt mindenki elárulja milyen is valójában.... Viszont azt nem értem Megérte ez a G klánnak ?? vagy a vezetőségnek hogy egy tucat embert cserben hagyott és csak az INSO legyőzése járt a fejében ami elég csúnyán vissza fele sül el... rosszabbak voltak mint a Tömeg klán.. össze tartást ismerik ?? már nem azért !! szerintem tanulhatnának még pár dolgot a kisebb klánoktól nem baj majd egy másik világon talán lessz egy kis esélyük mondjuk ilyen kedvel szerintem nem... :) :cool:


részben igazad, van de ez csupán idővel ütközött ki, amikora vezetőség tényleg igen nagy igyekezete ellenére is egyre többen hagyták fiygelmyne kívül a közös akciókat, egyre többen nem törődtak senkivel, és sz*tak bele az egészbe, ez nem a vezetőség hibája hanem az érintettek emberi gyengeségéé, sajnálatos módon én már nem ismertelek pedig, isten bizony szerettelek volna, de hát elöbb hagytad ott a V8-at... de te másképp csináltad volna valóban? kitartóttál volna az ibnso melett, a tdk helyében? vagy ellene forultél volna de mint semleges klán, vagy mint a lh-kal ellensége? mindenkivel szemben? esetleg mint szövetséges, de nem mint egy klán?

utólag mindenki okos :(

és már mindenki elismerte gyakorlatilag hogy a G elbukik, nem értem így hogy vetődött ez fel újra...
 

DeletedUser14884

Vendég
na de mára már tényleg befejeztem tehát mégegyszer:

hetvege_origi.jpg
 

DeletedUser

Vendég
részben igazad, van de ez csupán idővel ütközött ki, amikora vezetőség tényleg igen nagy igyekezete ellenére is egyre többen hagyták fiygelmyne kívül a közös akciókat, egyre többen nem törődtak senkivel, és sz*tak bele az egészbe, ez nem a vezetőség hibája hanem az érintettek emberi gyengeségéé, sajnálatos módon én már nem ismertelek pedig, isten bizony szerettelek volna, de hát elöbb hagytad ott a V8-at... de te másképp csináltad volna valóban? kitartóttál volna az ibnso melett, a tdk helyében? vagy ellene forultél volna de mint semleges klán, vagy mint a lh-kal ellensége? mindenkivel szemben? esetleg mint szövetséges, de nem mint egy klán?

utólag mindenki okos :(

és már mindenki elismerte gyakorlatilag hogy a G elbukik, nem értem így hogy vetődött ez fel újra...

Lehet hogy össze keversz valakivel de sebaj van ilyen :) amit korábban is mondtam nem fedem fel a kilétem

Én most is fenn vagyok.. én semmi féle képpen nem árultam volna el az INSO-t mivel én olyan vagyok hogy az utolsó falumig maradok a klán mellet ez kibukott V12-őn is 27falut vesztettem a klán miatt de akkor is ott maradtam az utolsó falumig ami a 27. volt... én soha nem szúrtam volna hátba senkit.. hisz olyan a mosdó amilyen a törölköző... Ez allatt azt értem hogy amilyen a klán arculata olyanok is a klán tagjai...

Én nem vagyok okos sőt van még mit tanulnom dee tapasztalt az vagyok... barátok is lehetnénk de nem ezek a körülmények között.. egy másik világon talán Én azon vagyok hogy aki nincs ellened az veled van.. ez tudom nem igaz de igy a legjobb gondolkodni az hogy kialakult ez a helyzet az csak is magátol értetődő :) hogy a vezetők egy tutális háborút kezdtek.....

Ne feledkezzünk meg a VINELO meg a többi klánrol sem ott is vannak tapasztalt játékosok..

Én azt csináltam volna mint régen az LH-KAL ügyesen taktikázott szerintem jól is csinálták csak nem kellet volna összefogni a TDK-val nem tudom mien diplomáciai kapcsolatban álltak.. igaz voltak ott barátaim de sosem kérdezősködtem ők se kérdezősködtek tőlem :) szerintem ha nem alakult volna meg a G talán most úgy állnánk hogy az INSO-t ( Vernék amit kétlek mert nagyon össze tartanak ) és nagyon erősek De mindenkinek megvan a gyenge pontja .... az hogy a TDK össze hozta a bulit vagy is hát a nagy gigászi Klánt igaz közös elhatározás alapján de így az INSO-nak az SD-nek és még sok klánnak és úgymond Háborút hirdetett mert a klánoknak a Szövetségeseik nem feltétlenül voltak TDK vagy REPL.. klán barátai... nem akarok okoskodni tudom azt csináltam de hát most na ezvan sokat megélltem már a szerveren :) :rolleyes:
 

DeletedUser14475

Vendég
Ájjj lord Blöki, azt hiszed nem ismerünk fel az első mondatodról?:)
 

DeletedUser14475

Vendég
Ezen a szerveren egyetlen dolog nem derült még ki egyértelműen, az pedig grimanyo nemi identitása. Minden más nyílt titok.
 

DeletedUser

Vendég
1. Nem is játszottam, hogy bárhonnan is kiessek
2. Ha nem gáz nem állnék sarokba, mert épp dolgozok
3. Leszarom ki vagy :p

jajj ne legyél már ilyen :)) amúgy engem hidegen hagy hogy kivagy csak legalább a szalon képes kifejezések határán maradj meg köszi :) :rolleyes:
 
Fent