Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser

Vendég
Na jó én befejeztem....de Azért az a LET odabaxott :D

Mondjuk a barbik valóban nem támadnak vissza :)

Az én LET-em nem 21 milla hanem 119 :)

Mindegy ;)
 

DeletedUser

Vendég
Igaz:)Sok jóakaród van ezekszerint:) De elég sok az az insos inaktív falucska nem?:p
 

DeletedUser

Vendég
Jah tényleg elfelejtettem írni, de a Don Nono és szany barátunk se nagyon támad vissza:pP Se a többi:)

Nah mester, 2 hónap ahogy mondtad! De remélem nem felejtessz el addig:)
 

DeletedUser

Vendég
A játékhoz hozzá tartozik az inaktívak illetve befejezők befoglalása is. fonta és pl. boden4 pedig külön megkért , hogy vegyem át a frontját Sir william wallace 32 és Dark Soul @ $mes2 mellől.

Belsőzés hozzá tartozik. Ezt t is tudod >>>>>> http://hu.twstats.com/hu8/index.php...dtribe=10284&newtribe=-1&min=&max=&timerange=


De én legalább harcolok ez látszik a LET-ből és a LEV-emből is...

Közben a TOP1 klán ügyeit intézem.... ha nekem is csak a konkrét "játékra" lenne gondom akkor előrébb lennék minden viszonylatban.

Ennyi :)
 

DeletedUser

Vendég
Sőt ma is látszik...


[SPOIL]Jelenlegi rekordok

A nap támadója
ma napján te győzted le a legtöbb egységet támadóként ebben a világban (385.716)!
Védd meg a rekordot éjfélig, hogy megkaphasd a jutalmat![/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Jó ez nem valami sok :) De azért te 10 millás vagy? én lassan 5 :) Majd kialakul ez is:) Törekszek felfelé, ez a nem mind1:)

Persze az iylen is hozzátartozik:)

http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=50686

http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&mode=conquers&id=50686&type=gain&pn=2

http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&mode=conquers&id=50686&type=gain&pn=3


És előre szólok kifogás nem kell:)))

De látom nem hagyod hogy az enyém legyen az utolsó szó:) Itt is harcolsz, ez tetszik;)
De amugy is most 1 hétig az lessz hogy mekkora egy sza... -- r vagyok:)
 

DeletedUser

Vendég
hali76 sárgán pakoltuk ki...

kisturcit egyenesen pirosan...

Nem kifogás hanem tény. Pont annyit védekeztek mint a megszokott barbijaid. :)

Én 5 millásan sem 21 milla LET-nél jártam... bocs :)
 

DeletedUser

Vendég
jah bocs:) anyinál sem:)

És már mondtam kifogás nem kell:) ez piros az piros... haggyuk már:) nem kell a kifogás:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
persze... annyinál sem :)

Lényegtelen... ha akkora ász vagy akkor már most le kellene előznöd. :)

Egy pl.

lacafilokának alig van több pontja nálad és 121 milla LET-el RENDELKEZIK...

Ő legalább nem fél élő és aktív játékost is támadni. Ezt becsültem benne ellenfélként is annó.
 

DeletedUser

Vendég
Aha és pl. grimanyo-nak meg van kemény 38,21 Mio. 11 millásan :)))
Vagy Nimrod01 32,65 Mio. 7,8 millásan:)

Ez asztán frankó:)
 

DeletedUser15538

Vendég
Amit tett ahhoz partner is kellett.
A klán és vezetése maximálisan partner volt benne.
Csak az a nagy arc ne lett volna mikor megalakult a gigaklán. Úgy látom rendesen le lett verve.

Most néztem.

Lassan az a töpörtyű SD klán is nagyobb a G-nél.
Igaz semmilyen ipari hulladékot nem vett át:)

Szerintem se az sd se az inso nem verte le a g klánt, sajna a g klánt a saját játékosai verték le!Lázítás,nem törödömség , s egyéb rósz döntések sora követte!
Hogy a vezetés hibája nem tudom hogy te ebben a klánban voltál-e?De ha itt lettél volna tudnád hogy a vezetőség mindent megpróbált,de belefáradt a kérésekbe!

Hogy az inso a nagy esélyese a v8 megnyerésének?
Legyen!
De szerintem az hogy a g egy tömegklán, kicsit vicces mert nézzük csak mik vannak az insoba,

Jó játékosok van sok,a vezetésben árulok,beolvasztott vagy az elveiket nem vállalt gyáva klánok játékosok kik oda menekültek inkább mint hogy harcoljanak, s most is ott bujkálnak pufogva az insora de gyáván!

Nálatok is megvannak a belső veszekedés a volt rebels renewal s egyéb játékosoktól kik csak azért nem hagynak el mert ara nem voltak képesek hogy maguktól emelkedjenek fel!

Tehát ha a azt vesszük nesze egy tömegklán hol a játékosok nyerési s önzési vágya viszi élre a top1-et!

Kösz akkor inkább törlök vagy máshova megyek mintsem, hogy szarul érezem magam egy klánban!

Továbbá az e.f. klánról is írhatok akármit ritka az a klán hol jó a hangulat s rég volt már részem nekem is egy ilyen klánhoz!

az sfsk ügyes jó játékosok s fognak nem kevés borsot törni az orrotok alá!De sehol nem lesz még vége a szervernek mert nem játékosokat foglaltatok hanem a kisebb ellenségeitek lettek nagyobbak! Így semmivel nem változott a dolog sem a térkép az ellenség ugyan az csak nem egy klánban!

De remélem ha a lázongó beolvasztott klánjaitoknak,esetekben játékosaitoknak végre lesszál a tökük s elhagynak benneteket akkor ugyan így fogtok mell veregetve magyarázni! Vannak jó játékosaitok s van egy nagy klánotok becsüljétek meg s ne nagyképűségél mert mindenhez csak jó időzítés s megfelelő alkalom kell így még semmi sincsen elveszve!

Így csak előre mindenkinek s játszón s ha bukik akkor legalább úgy hogy azt mint írtak 27 falu a klánmellet vagy szövetséges de semiféleképen sem a pirosak oldalán támadva azokat kik védtek segítettek s még sorolhatnám!!
 

DeletedUser

Vendég
Az már az ő bajuk. :)

1 INSOMNIA 3.454,16 Mio.
2 Vilagok Nemes Lovagjai 1.050,46 Mio.
3 ..::Gladiátorok::.. 1.012,90 Mio.
4 Spárta-Fekete Sereg Konföderáció 884,59 Mio.
5 Masters of DOOM 564,91 Mio.
6 Egyesult Falka 320,87 Mio.
 

DeletedUser

Vendég
Végre az igazi smes2.
Megismerem a helyesírásáról.

Theo!
Ezt se hagyd ki!
9 Societas Draconistrarum 163,15 Mio. (az a csepp kis klán)
 

DeletedUser15538

Vendég
Amennyiben kettő lenne belőled ki kellene adni rád a vadászati engedélyt.
1 is sok :))

Hajrá
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]
Szerintem se az sd se az inso nem verte le a g klánt, sajna a g klánt a saját játékosai verték le!Lázítás,nem törödömség , s egyéb rósz döntések sora követte!
Hogy a vezetés hibája nem tudom hogy te ebben a klánban voltál-e?De ha itt lettél volna tudnád hogy a vezetőség mindent megpróbált,de belefáradt a kérésekbe!

Hogy az inso a nagy esélyese a v8 megnyerésének?
Legyen!
De szerintem az hogy a g egy tömegklán, kicsit vicces mert nézzük csak mik vannak az insoba,

Jó játékosok van sok,a vezetésben árulok,beolvasztott vagy az elveiket nem vállalt gyáva klánok játékosok kik oda menekültek inkább mint hogy harcoljanak, s most is ott bujkálnak pufogva az insora de gyáván!

Nálatok is megvannak a belső veszekedés a volt rebels renewal s egyéb játékosoktól kik csak azért nem hagynak el mert ara nem voltak képesek hogy maguktól emelkedjenek fel!

Tehát ha a azt vesszük nesze egy tömegklán hol a játékosok nyerési s önzési vágya viszi élre a top1-et!

Kösz akkor inkább törlök vagy máshova megyek mintsem, hogy szarul érezem magam egy klánban!

Továbbá az e.f. klánról is írhatok akármit ritka az a klán hol jó a hangulat s rég volt már részem nekem is egy ilyen klánhoz!

az sfsk ügyes jó játékosok s fognak nem kevés borsot törni az orrotok alá!De sehol nem lesz még vége a szervernek mert nem játékosokat foglaltatok hanem a kisebb ellenségeitek lettek nagyobbak! Így semmivel nem változott a dolog sem a térkép az ellenség ugyan az csak nem egy klánban!

De remélem ha a lázongó beolvasztott klánjaitoknak,esetekben játékosaitoknak végre lesszál a tökük s elhagynak benneteket akkor ugyan így fogtok mell veregetve magyarázni! Vannak jó játékosaitok s van egy nagy klánotok becsüljétek meg s ne nagyképűségél mert mindenhez csak jó időzítés s megfelelő alkalom kell így még semmi sincsen elveszve!

Így csak előre mindenkinek s játszón s ha bukik akkor legalább úgy hogy azt mint írtak 27 falu a klánmellet vagy szövetséges de semiféleképen sem a pirosak oldalán támadva azokat kik védtek segítettek s még sorolhatnám!!
[/SPOIL]

Üdv $mes2

Nem jogos amiket írsz illetve ezen elvek alapján minden világ TOP1 klánja elvtelen önző emberek gyülekezete. Hiszen annó a SPARTA nem olvasztotta be a fél világot, hogy itt tartson ahol most vagy az =MHC=? De igen... A TOP1 klánhoz az emberek szívesebben mennek. De ezt az alapot meg kellett nekünk teremteni. A hírnevet miszerint az INSO olyan amilyen meg kellett alapozni.

Voltunk mi már körülvéve minden oldalról ellenséggel annó mikor a REBELS is ellen volt. Nem adtuk fel sőt helytálltunk.

Az idő előrehaladtával már egyre csökken az esélytek. 1/2 éve a V8 faluinak a 70%-a ellen volt azóta Már 50% sincs. A falutöbbség amiben a valódi esélyetek meg volt elúszott. Az INSO minden oldalról szorongatja ellenlábasait. Északi részen már romokban volt a .:G:.... sorra vettük el a falukat. A Vinelo egy bizonyos frontszakaszt kivéve ahol HOLT83 és 1-2 ember még helytáll (nagyon szépen) csak vegetál és bukja a falukat százával. A déli részünk ahonnan felvettük pár térkép széli tagot tény még nem a legütősebb. De azzá tesszük... Már mennek oda a nagyágyúk :)

Mi továbbra is játszunk. Igen a szervergyőzelemért. Bocs, hogy sikeréhes játékosokat gyűjtöttünk össze... ha ez vétek akkor vétkes vagyok. :)

Tényleg nem akarom tovább folytatni ezt a vitát ...

További szép napot/estét az egybegyűlteknek :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent