Ki állít meg Minket? Nekem8 (KH Társkereső/Jogi ismeretterjesztés valós példákkal)

DeletedUser

Vendég
Ebből jelenleg csak az SFSK és DOF az ellenség, nem kell folyamatosan a statisztikával villogni, aki semleges azt úgy sem nagyon érdekli, az ellenség meg úgy is tudja mi az állás.
Szerintem erre meg Csak büszkélkedhetünk...
Side 1:
Tribes: N V8
Side 2:
Tribes: -LMS-, ~DOF~, DEKSV, DA, SFSK, VINELO

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,273
Oldal 2: 61,327
Különbség: 60,054

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 346
Oldal 2: 22
Különbség: 324

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 11,015,060
Oldal 2: 554,933,814
Különbség: 543,918,754

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 3,605,603
Oldal 2: 208,956
Különbség: 3,396,647

chart
 

DeletedUser10079

Vendég
:p

Side 1:
Players: tomi1001
Side 2:
Tribes: ~DOF~

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 147
Oldal 2: 0
Különbség: 147

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,559,440
Oldal 2: 0
Különbség: 1,559,440

chart


Kár h nincs utolsó 55 óra opció.:)
 

DeletedUser

Vendég
nagyon durva... :eek: :eek: :confused: erről én ne is tudtam...
mondjuk van elég inaktív akitől lehet, de akkor sem gondoltam volna...

mióta gyűjtöd a nemest?
 

DeletedUser

Vendég
Elég jó ideje nem működik az a gépezet olajozottan a gépezet. Azt a sass fiókot is jól elintézték, emlékszem mikor napi 30-40 millió legyőzött ellenféllel sem vitt az inso az eredeti tulajtól egy falut sem, most meg alig 10 millióval vagy 200 falut. Ennyit számít ha kapod a fiókot vagy te szenveded fel sok idővel és munkával.

Side 1:
Players: tomi1001
Side 2:
Tribes: ~DOF~

Timeframe: 23/09/2012 00:00:00-tól ől26/09/2012 00:00:00

Összes foglalás:

Oldal 1: 156
Oldal 2: 89
Különbség: 67

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 147
Oldal 2: 0
Különbség: 147

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,657,011
Oldal 2: 862,659
Különbség: 794,352

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,559,440
Oldal 2: 0
Különbség: 1,559,440

chart


Most már inkább 72 óra de be lehet állítani.
 

DeletedUser12127

Vendég
:p

Side 1:
Players: tomi1001
Side 2:
Tribes: ~DOF~

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 147
Oldal 2: 0
Különbség: 147

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,559,440
Oldal 2: 0
Különbség: 1,559,440

chart


Kár h nincs utolsó 55 óra opció.:)

Ez nagyon durva!!!

Gratulálok a teljesítményhez! :)
 

DeletedUser

Vendég
Tomi felállított egy, illetve kettő rekordot amit valljuk be, nem volt akkora kihívás mint éles helyzetben, de az érdem Tomit dicséri, hogy felismerte a lehetőséget és ki is használta.
Szóval miért is kell kidobni azt aki nem aktív?

Hát.. több dolog is a kidobás mellett szól.
Elsőként a Tomi féle szomszéd! :p

Egyébként az, hogy hagytátok így garázdálkodni az nem a fiók tulajdonosáé a szégyen, hanem az egész környéké, kláné....
Mert a fiókot nem 6 óra alatt fosztották ki.

Akárki akármit mond ezt csúnyán elszúrtátok!
 

DeletedUser10079

Vendég
Azért én úgy mentem mintha éles lett volna.3 napig csináltam csak az inditásokat.:p

Viszont igaz,más lett volna,ha tologat,habár nem sok esélye lett volna,de való igaz,igy nem volt annyira nehéz.Amúgy meg jobban örültem a támadós rekordnak,mint a foglalósnak.:)
 

DeletedUser

Vendég
Na igen...
Tény, hogy ezt meg kellett csinálni és a kivitelezés terve sem hipp-hop jött.

Az érdemeid Tomi vitathatatlanok!
Egyértelmű! :)

Viszont ez kiváló bozonyítvány anak a klánnak aminek a tagját legyalultad!
 

DeletedUser

Vendég
több oka van a kirakásos dolognak... a foglalásosnak csak egy :(

Megkérdezhetem mi az, ha nem vagyok indiszkrét???:eek:
Minden klán alapszabálya, ha valaki sárgul, netán pirul, és nincs helyettese, repül.... :rolleyes:
Ezen a tényen, elven, Íratlan szabályon, nincs mit színezni... ez minden világban minden más klánban egy alapkő...:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Megkérdezhetem mi az, ha nem vagyok indiszkrét???:eek:
Minden klán alapszabálya, ha valaki sárgul, netán pirul, és nincs helyettese, repül.... :rolleyes:
Ezen a tényen, elven, Íratlan szabályon, nincs mit színezni... ez minden világban minden más klánban egy alapkő...:rolleyes:
Itt azért várnám LJ1985 hozzászólását is, aki megalapította a DA klánt (tiszta Joni85).... na ennek sem látom sok értelmét.:rolleyes:
Tudjuk honnan jött, most hiába semleges, akkor is támadni, foglalni fogjuk... Szerintem:D:cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Megkérdezhetem mi az, ha nem vagyok indiszkrét???:eek:
Minden klán alapszabálya, ha valaki sárgul, netán pirul, és nincs helyettese, repül.... :rolleyes:
Ezen a tényen, elven, Íratlan szabályon, nincs mit színezni... ez minden világban minden más klánban egy alapkő...:rolleyes:

kérdezni lehet... a válaszra a rá lehet jönni, így én magam nem mondom meg, és egyet nem értek vele egyébként, de néha azért van értelme...

végső soron aragorn-t sem dobtátok ki, igaz hatásosabban foglaljátok mint mi nem foglaltuk itinielt...
 

DeletedUser

Vendég
kérdezni lehet... a válaszra a rá lehet jönni, így én magam nem mondom meg, és egyet nem értek vele egyébként, de néha azért van értelme...

végső soron aragorn-t sem dobtátok ki, igaz hatásosabban foglaljátok mint mi nem foglaltuk itinielt...
Első észrevétel... Én N V8 tag vagyok, nem INSO tag... Nem tudom mi történt Karesszal, de ha jók az infóim, akkor abbahagyta. természetesen (Íratlan szabály) ilyenkor az adott klánon belűl felosztásra kerülnek a falvai. Nézd meg staton, Hány N V8 tag foglalt Karesztól???? Szerintem Senki...
Második észrevétel... Ezzel a válaszoddal kitértél a kérdésem elől. Ti nem is foglaljátok az inaktív tagokat (mint az INSO, Kareszt...) Hanem hagyjátok, hagy vigye az ellen. ki sem rakjátok őket, hagy romoljon a klánstat.... Ebbe mi a logika/taktika?
 

DeletedUser

Vendég
végső soron aragorn-t sem dobtátok ki, igaz hatásosabban foglaljátok mint mi nem foglaltuk itinielt...
Speciell pont nem Itiniel-re gondoltam, hanem, Petya006-skywalker74-re, meg a többiekre...
 

DeletedUser

Vendég
Tökéletesen megoldani egy ilyen helyzetet nem lehet. Amikor valaki eldob egy fiókot ami szinte teljesen a fronton van, maximum enyhíteni lehet a károkat. Akkor sem könnyű megvédeni ha átadják a helyettesítést, nem még úgy ha csak ott van hagyva. Ilyenkor mást nem tudsz, fel kell készülni a belsőre, és hirtelen sok falut vinni amennyire gyorsan lehet, mire észbe kap az ellen, egyre kevesebb falu legyen a közelükben, de tökéletesen átfoglalni falu vesztés nélkül nem lehet.
 

DeletedUser15762

Vendég
Támadókat egy amatőr is ki tudja küldeni :) Ha nem tudsz mellé foglalni, akkor Neked sincs mire felvágnod, sőt inkább csendben meghúzhatnád magadat :) Semmirevaló pedig az a klán, ahol a csapatról beszélnek, de csak egy mag van, akik a csapatot alkotják, a perememberekre csak golyófogónak van szükség. Nem tapasztaltam se Kokassnál, se Gyurinál, hogy segítettétek volna. Mi legalább nem hagyjuk cserben a másikat, és akkor nevezd a klánomat semmirevalónak amikor statban előttünk álltok majd. 3,5-szer akkorák vagytok mint mi, nem ciki egy kicsit Neked, hogy egy semmirevaló klán vezeti az egymás elleni statot? :D


Nem mostani az idézet de elő kell hogy vegyem.:)
Ilyen szintű képmutatást én még nem láttam, pont az ír ilyet akitől foglalok néhány falut és már át is adja az ottani frontját egy ugynevezett golyófogónak csak azért hogy ne ő legyen támadva és ne ő bukjon több falut.
Illetve összetartásról és segítség nyújtásról beszél, mikor egy másik fronton az előtte lévő játékos vagy neki csak másik golyófogó 3 nap alatt több mint 20 falut veszít, és az illető elég aktív pedig.
Na akkor hogy is van ez?
 
Fent