KH

DeletedUser17017

Vendég
Nem tudom mi a bajotok vele.És ha még kezdő is,akkor mi van???
Senki se úgy kezdte hogy profin nyomta.Te se és más se.
Valakinek pihenés ez a játék,kikapcsolódás :)

Hát nem is tudom hogy sírjak-e vagy nevessek :- )
Ezek után.....

Szívesen megtanítalak én is játszani ,ha megígéred hogy napi legkevesebb 15 órát a géped előtt ülsz ,és nem adod fel az első letámadásod után :- ))

Bej_v__3868_b_www.kepfeltoltes.hu_.png


Ez volt a TOP,de ezalatt már "csak" 1400-1600-as bejövőket védtem futószalagon :D:D
Fogadjunk sírva menekülnél 1000 kard látványától,majd nagysietve kikapcsolnád a gépet ,kifizetnéd a számlát,és gyorsan elköltöznél otthonról.


skypeon beszélgetek néha régi haverokkal és emlékeztetnek arra hogy miket csináltam anno a v1-en :- ))
Jó érzés ezekre a dolgokra emlékezni !
Meg hogy úgy emlékeznek rám mint világklasszis játékosra :- ))
Én töbet tettem le a KH asztalára mint ez a nevesincs Amnin gyerek ,akinek ez a második világa, és jó esetben ha talán meg merészelem kockáztatni azt a feltételezést hogy eddig volt úgy 20 komolyabb csatája (TALÁN !! )
Ennyit ért meg,ennyit tett le eddig az asztalra,ennyit is tud. Egy lufijátékos :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10217

Vendég
Érdekes amit mondasz, kezdőként tudott 1600 falut összeszedni, itt a bizonyíték,(a név változott, de ha rákeresel globálisan hogy -Amnin-, bejön ugyanez...)

Ne haragudj, te mikor értél el egyáltalán fele ennyit? Nem tudom elképzelni hogy értél el annyit, de kíváncsian várom...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Itt menőzik a 3800 kardjával, amikor mi 20.000 felettiekkel játszunk.
Nevetséges még mindig és sosem tanul.
Valamikor az őskorban amikor még az ellenfelei sem tudtak játszani talált néhány bénábbat és arra veri magát.

Azt a v5ös statot nem szerettem ott még sok a belső, a v13ast szeretem, ott egyedül volt a piros zónába és külső segítség nélkül ledaráltam a FÉNYt :)
 

DeletedUser12127

Vendég
egyetértek alapjában, Aminin, de azért azt tudni kell, hogy a V7-en 3800 kard az messze nem ugyanaz, mint a V18-on.
A V7-en bár pár faluval Te is megfordultál ott, nem lehetett 1 kost küldeni támadásba. Ott érvényes volt az a szabály, hogy egy támadás minimális létszáma nem lehetett kisebb mint a falu pontjainak százada.
ami azt jelenti (nem neked mondom, hanem aki nem volt még ilyen világon) hogy a fake az eleve 15-20 katából állt, vagy 50 kém+1kata, ilyesmik mentek. Ilyenből 3800-at elküldeni messze nem ugyanaz mint 1 katával 10000-et.
 

DeletedUser

Vendég
Annak is megvannak az előnyei és a hátrányai.
Viszont ott előre lát 1000ret ami kb az 1/4 -e a támadásoknak, 20.000nél pedig csak a huszadát látja, van amikor csak 1-2 órát előre.
Szerencsére kitaláltunk egy módszert ami igen hatékonyan működik a támadások kiszűrésére.
 

DeletedUser

Vendég
Annak is megvannak az előnyei és a hátrányai.
Viszont ott előre lát 1000ret ami kb az 1/4 -e a támadásoknak, 20.000nél pedig csak a huszadát látja, van amikor csak 1-2 órát előre.
Szerencsére kitaláltunk egy módszert ami igen hatékonyan működik a támadások kiszűrésére.

És pedig ? :) Mi az a módszer ?
 

DeletedUser

Vendég
Nem segítek mi magunktól találtuk ki, lehet másnál ez általános dolog, de első ízben védtünk olyannál ahol 1 órát láttunk előre, így újdonság volt.
Nekem tetszenek a nagy bejövők, bár nemeseket is szeretek fogni, ugye Arkhimedesz, :D

Vagyis segíthetek, de nem úgy ahogy gondolod, küldjünk párezer támadást, hogy legyen időd rájönni? :D
 

DeletedUser16381

Vendég
nah megjöttem :) miez a szájkarate? :D Amnin ha jól hallottam Respi vmelyik nap több mint 20k kardot kapott.. 1 játékostól xD
 

DeletedUser

Vendég
nah megjöttem :) miez a szájkarate? :D Amnin ha jól hallottam Respi vmelyik nap több mint 20k kardot kapott.. 1 játékostól xD

20k-t azért nem küldött, de volt, hogy 1től jött 15.000
mostmár azért többen támadják, kevesebbel, vagy rájöttek, hogy annak nem volt értelme, vagy csődbe ment az a tagjuk :D

te ki vagy? :)
 

DeletedUser16381

Vendég
ugyanaz aki a játékban is XDD nehéz kitalálni :) mindenki ugyanazzal regizik, általában :)
csak 5k... nem sok xD
 

DeletedUser

Vendég
Nem segítek mi magunktól találtuk ki, lehet másnál ez általános dolog, de első ízben védtünk olyannál ahol 1 órát láttunk előre, így újdonság volt.
Nekem tetszenek a nagy bejövők, bár nemeseket is szeretek fogni, ugye Arkhimedesz, :D

Vagyis segíthetek, de nem úgy ahogy gondolod, küldjünk párezer támadást, hogy legyen időd rájönni? :D

Küldjétek Drake re. Nekem elég volt most ez a kb 160 nemes megfogása így 2 nap alatt :) Jó volt amúgy ... Jó volt ...
A vége felé már buktam a falvakat is ... ( Addigra a kedves támadóim rájöttek hogy egy sima nemesvonattal falut tőlem nem vesznek el )
 

DeletedUser

Vendég
Arra gondoltunk, hogy tocsepre küldjük, még a végén helyetted bevédik őt.
Vagy még nem akarod feladni? :)
 

DeletedUser

Vendég
Arra gondoltunk, hogy tocsepre küldjük, még a végén helyetted bevédik őt.
Vagy még nem akarod feladni? :)

Miért akarja mindenki hogy tűnjek el innen :p Annyira zavarok ? :) Legalább van kivel játszaniuk a helyi MHC seknek ...
Tocseppel is lehet próbálkozni, de szerintem a 15-20 órás körzetemben már nem maradt túl sok ép MHC s nuke úgyhogy nem lenne túl meggyőző :p
 

DeletedUser

Vendég
Biztos antiszociális vagy és nem szeretnek veled játszani a szomszédok :D
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Ne hidd, hogy csak 15-20 órás körzetben szeretünk játszani :) Nemrég 120 órára jártam, s nem volt hiába :)
 

DeletedUser17058

Vendég
Attól hogy ha valaki messzebb van,nem azt jelenti hogy biztos vereség lesz a vége.Sokan úgy gondolják és aztán kezdenek el gondolkozni mikor beér a támadás,hogy hoppá ezt megszítam ;)
Nem figyelnek oda,mert azt hiszik mind fake.
 
Fent