KH

DeletedUser

Vendég
A fórumot azért csináltam, mert kezd elegem leni abból hogy hetente teszik fel különböző személyek ugyan azokat a kérdéseket amikre csak fogalmazásba lehet válaszolni. Így itt most mindenki láthatja a válaszokat aki érintett az ügyben.
Illetve a tagok is úgy gondolták hogy most már szükség van egy ilyen külső toppikra.

Thats's it !
 

DeletedUser17058

Vendég
Akkor 1 kérdés. Mi legyen a kérdés??? :D


Amugy nem rossz ez,csak legyen olvasva is :)
 

DeletedUser16381

Vendég
nekem bármit :p am, még senki sem kérdezett pedig már lassan 4órája kész van a topic :D
 

DeletedUser

Vendég
Mi ez itt kérem? :D

Nos ha a kétfarkú kutya párt nem lehet párt, akkor a Klánháború nevű klán lehet klán? :D
Hol van itt a jogharmónizáció kérem? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17058

Vendég
Igen lehet.Jogunk meg van hozzá :)

Én jövőre megalapíttom a kékfarkú lovas pártot :D
 

DeletedUser12127

Vendég
sziasztok! üdv szövetségeseknek, sok sikert kívánok innen a közel távolból! :)
 

DeletedUser17017

Vendég
A "low" alatt azt értette hogy ha lesz Nálatok tagfelvétel ,akkor bevennétek-e Őt is a klánba :D
 

DeletedUser

Vendég
A "low" alatt azt értette hogy ha lesz Nálatok tagfelvétel ,akkor bevennétek-e Őt is a klánba :D

Mert szívesen megtanítaná játszani az olyan kezdőket mint a Darky gyerek, persze ha nem hagyja abba 1 hónap után a szervert.
 

DeletedUser17058

Vendég
Nem tudom mi a bajotok vele.És ha még kezdő is,akkor mi van???
Senki se úgy kezdte hogy profin nyomta.Te se és más se.
Valakinek pihenés ez a játék,kikapcsolódás :)
 

DeletedUser16482

Vendég
A "low" alatt azt értette hogy ha lesz Nálatok tagfelvétel ,akkor bevennétek-e Őt is a klánba :D

Akkor neked öcsi ott a helyed. Savanyú a szőlő, hogy van aki nagyobb mint te? Nem kellett volna magad gyáva kukac módjára törölnöd magad és akkor lehet lenne is valami a hátad mögött. Eddig csak egy V7-es WikinG van mögötted, ami nem ért el sokmindent, de elmondhatod, hogy a tiéd, te teremtetted, a te diktatúrád folyik benne. Sok WikinG-es tag keresett már fel minket anno is, hogy átjönnének, de nem vettük át őket. Darki haverom, annyit mondok, hogy sem V18-on nem alkottál semmit, de V19.en sem fogsz, hogy a későbbiekről ne is beszéljek. Ámbár a szerencsétleneknek is lehet szerencséjük, lehet, hogy V21 a ti világotok lesz.

Bye
 
Fent