KH

DeletedUser16371

Vendég
Malíciózus mosollyal szemlélem ahogy Amnin kiélvezi a külső fórum adta örömöket :D
A szerver lezárása után sztem sehol sem lesz , meneszti magát nyugdíjra :D Vagy esetleg Montibácsi kisinasa lesz a közeli jövőben

Kösz Arkhi :- )
Kösz jama :- )

Tisztelt moderátor, megjegyezném,hogy a féregirtó szó egy foglalkozásra utal.
Szerencsés ha még nem kellett házhoz hívnia :D
Viszont ebbe a szóba azok a kisállatok tartoznak,amelyek az ember ádáz ellenségei. Atkák, rovarok, bolhák, és a rüh természetesen.
És ha már itt tartunk,ha jól emlékszem kedves Emperor kollega hozta fel a témát, mert hát az Ő színvilága az emberi evolúciót ilx módon lefelé görbíteni.

Üdv . már itt sem vagyok...

Szerintem Emperor hozzászólása miatt írta, és nem a tied miatt... Ugyanis ő egyértelműen használta tomikára a jelzőt.
 

DeletedUser

Vendég
Nem.Tulajdonképpen nem írta konkrétan senkire.
Csak ezek szerint szerinte majdnem minden klánban vannak ilyen emberek.
 

DeletedUser

Vendég
Ha még egyszer féreg szót olvasom itt mint jelző, komolyan mondom a visszaengedés idejét bannál "Soha" opcióra teszem. A privát álláspontom a szó jelen értelméről inkább nem írnám le...

Nem irom még 1x

inkàbb irok szép szavakat és mindenki tudja majd mire gondolok.
Legyen àjtatoskodás.
 

DeletedUser

Vendég
Tévedsz,egyáltalán nem volt inaktív.Inaktív fiók ugyanis nem támad vissza.
Legalábbis szerintem.:)
A többit nem tudom,Ti ismeritek a társaitokat.:)

Az aki egy szò nélkül bukik 40 falukat az inaktív vagy árulò.
 

DeletedUser

Vendég
Végül is van benne igazság.
De akkor mostanában ennyi inaktívotok van?Vagy ennyi árulótok?
Mert nem mindegy.:)
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: KH
Side 2:
Tribes: =MHC=, -MHC-

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 92
Oldal 2: 380
Különbség: 288

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 41
Oldal 2: 3
Különbség: 38

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 904,126
Oldal 2: 3,739,958
Különbség: 2,835,832

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 438,990
Oldal 2: 28,681
Különbség: 410,309

chart


Ez megint nagyon tetszik.:)
Remélem nincs harag,hogy kiteszem?:)
Büszke vagyok a társaimra.
 

DeletedUser17017

Vendég
Az aki egy szò nélkül bukik 40 falukat az inaktív vagy árulò.

Ezzel egyet kell értenem.
Vagy csak épp rátapintott az ellenfél a gyengétekre :D
Mivel minden klánban vannak erős és gyenge játékosok, ez már csak viszonyítás kérdése,hogy ki a jobb,és kihez képest mennyire (;
Nem kell ájtatoskodni,sztem az alap kultúrális kommunikációba beletartozik,hogy emberként beszélünk a másikkal/másikról.
a többi már csak jellem és vérmérséklet kérdése...
 

DeletedUser

Vendég
Csak egy kérdés emperornak, vagy amninnak:

Nyuszika3 és tomi61 amúgy jutalomképpen kapta hogy támadás közben kivágtátok, vagy kiléptek maguktól hogy biztosítsák a szent küldetést:
1. A STAT mindenek előtt!;)
 

DeletedUser

Vendég
Csak egy kérdés emperornak, vagy amninnak:

Nyuszika3 és tomi61 amúgy jutalomképpen kapta hogy támadás közben kivágtátok, vagy kiléptek maguktól hogy biztosítsák a szent küldetést:
1. A STAT mindenek előtt!;)

Nyuszika nem volt képes írni, hogy támadják... ráírtam, letiltott.
Repült.
Ilyen nem kell nekünk.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor írj rá pár tagotokra még,hátha tíltanak,s Te kidobod őket.:D
A falúi jó helyen vannak,majd indulunk onnan is.:)
 

DeletedUser

Vendég
Malíciózus mosollyal szemlélem ahogy Amnin kiélvezi a külső fórum adta örömöket :D
A szerver lezárása után sztem sehol sem lesz , meneszti magát nyugdíjra :D Vagy esetleg Montibácsi kisinasa lesz a közeli jövőben

Kösz Arkhi :- )
Kösz jama :- )

Tisztelt moderátor, megjegyezném,hogy a féregirtó szó egy foglalkozásra utal.
Szerencsés ha még nem kellett házhoz hívnia :D
Viszont ebbe a szóba azok a kisállatok tartoznak,amelyek az ember ádáz ellenségei. Atkák, rovarok, bolhák, és a rüh természetesen.
És ha már itt tartunk,ha jól emlékszem kedves Emperor kollega hozta fel a témát, mert hát az Ő színvilága az emberi evolúciót ilx módon lefelé görbíteni.

Üdv . már itt sem vagyok...

Igazság szerint nem igazán foglalkoztat, hogy ki hozta fel... Egyforma büntit kap azzal együtt, aki nem hajlamos befejezni...
Többször írtátok, hogy hogy akarunk egy háborús, harcos, ellenségeskedő klántagok között egy óvodás fórumot csinálni.
Senki sem akar. DE!!! Meggyőződésem hogy humorosabb oltogatásokkal akár, vagy csak szimplán normális hangnemű beszélgetés mellett is lehetne beszélgetni, és ezúton egy jó hangulatú fórumot "kialakítani"...

Személyes tapasztalat...
Más nyelvű ferziók//itt...
-Külföldi verziókban egymásnak készítik és javítják a játékosok a scripteket... itt script-csapatot kell toborozni... Ezúton is köszönjük, hogy jelentkeztek, nélkülük a script részleg tartalmilag 20%-a lenne a jelenlegihez képest, hozzáteszem elhanyagolt...
-Míg külföldön örülnek a fejlesztéseknek /lásd titkos világok/ addig itt valószínűleg nem várható több ilyen végjáték, mert nem tettszett senkinek, hogy itt a játék egyik legfontosabb részét kell alkalmazni: a taktikát és diplomáciát...Mindezt egy csomó hiszti miatt... Pontosabban a "nehogy már a gyengébb de taktikusabb nyerjen" elv miatt...

Itt valamiért senki sem akar normálisan beszélgetni, vagy esetleg elfogadni azt, amit a játék nyújt, újít, vagy egyáltalán bármit is elfogadni...

Egy szó mint száz...
Kérlek titeket, hogy normál hangnemben folytassátok a beszélgetést, és inkább jó hangulatban...:)
Köszi! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
Itt valamiért senki sem akar normálisan beszélgetni, vagy esetleg elfogadni azt, amit a játék nyújt, újít, vagy egyáltalán bármit is elfogadni...

Azért ,mert esetleg az újítások javarésze nem hiányzott senkinek.
Mint példáúl a külső fórum felújítása.
Megkérdeztek valakit hogy ez így jó-e mielőtt bevezették volna ?
Ugyan,dehogy
RÉgen voltak változatos színes smile-ik, most meg örülnünk kéne az egyszínű befőtteknek ? Azt se lehet jól kivenni hogy melyik barackfej smile mit mutat.
A régebbi újításokról is ez a véleményem,de ezt már 2011-ben közzé tettem.
Ezután lett bevezetve a Beállítások/Beállításokban ez :
Klasszikus grafika: Klasszikus grafikus mód, kikapcsolja az új grafikus funkciókat
Klasszikus grafika: Klasszikus elrendezés (Klánháború 6.5)
Lelassította az egész játékot.

A többi ilyen újítást meg egyszerűen alig lehet észrevenni.
Vannak hasznos újítások, mint amit anno javasoltam hogy a falunézetén láthatóak ill. visszahívhatóak legyenek az egységek , ezek az újítások tényleg jók.

A baj itt inkább azzal van hogy nincs olyan "osztály" amely mérlegelné hogy ezek az újítások mit illetve kit szolgálnak.
A fizető nagyközönséget kéne hogy szolgálják.
Nem pedig egy-két agyament elvárást. Jaj de jó,tegyük bele a játékba csak épp nem lehet majd játszani tőle.
Ennek senki nem fog örülni.

Amúgy meg :
magyar KH-n sztem nem fognak sokan jelentkezni hogy megköszönjék, hogy a német cég mit tett a saját zsebe érdekében :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Alapból csak a prémiummal rendelkezők szavazhatnának a világ beállításokra, nem minden noname.
A morál se kéne.
A barbár falvakra nemest ne lehessen küldeni mint a vikinges eventes falukra.

Ezzel a három újítással meg lehetne tartani a ténylegesen fizető játékosokat.
 

DeletedUser17017

Vendég
na ,mondjuk ezzel sem értek egyet ,dehát ez részletkérdés.
A barbárok nem mások, mint azok a játékosok akik befejezték .....
Ilyen alapon rengeteget lehetne csalni azzal, hogy bejelentkezem valami kreált accal és benyomom a törlést .
aztán megint......egészen addig amíg a klán körűl nem lesz elég barbár :p
Ez az egyik fele, a másik meg hogy nem mindenki farmol az élete végéig, és bizony a tömbosítésre szükség van
 

DeletedUser

Vendég
Jómagam a farmfalu rendszert szeretem.
Aki aktív meg bírja védeni magát úgy is.

A 13as világ nagyon jó volt arra.
 

DeletedUser

Vendég
Érzékenyen érintenek ahogy látom a falvaid közti barbárokra foglalásunk:)

Szimplán szánalmasnak tartom.
Kb ennyit értek.

De már abszolult top1 vagyok a farmos jutalmakban, így már igazából barbár nélkül is meglennék.

Élő játékost aki a kemény magba tartozik nem bírtok foglalni, lásd Respi :)
Még 10.000 támadásonként 1 falut sem bírtok tőle hozni úgy, hogy megtartsátok.
Nevetséges :)
De legalább szórakoztattok minket ezekkel a semmit nem érő akciókkal.
 

DeletedUser14358

Vendég
Szimplán szánalmasnak tartom.
Kb ennyit értek.

De már abszolult top1 vagyok a farmos jutalmakban, így már igazából barbár nélkül is meglennék.

Élő játékost aki a kemény magba tartozik nem bírtok foglalni, lásd Respi :)
Még 10.000 támadásonként 1 falut sem bírtok tőle hozni úgy, hogy megtartsátok.
Nevetséges :)
De legalább szórakoztattok minket ezekkel a semmit nem érő akciókkal.

Még jo hogy engem ilyenek nem hatnak meg:))

Csipem mikor nagy harcosok ilyen dijakra hajtanak :) amugy respii foglalásába még bele se kezdtünk,de eljön mindennek az ideje:)) izlelgetem veletek már itt ott a közelharcot :) remélhetöleg hosszutávon élvezem majd :)
 
Fent