Kérdések - Válaszok és észrevételek a 7.0-ás fejlesztésekkel kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
A következőt szeretném kérni :

- Legyen olyan opció amivel kikapcsolható ez a 7.0-ás fejlesztés


- A Klánfórumot nem külön ablakban nyitja meg hanem beleteszi a játékpanelbe
- A térképen kettőt kell kattintani arra a falura amellyel foglalkozni akarok ( támadni vagy nyersit küldeni ) ( Itt a gyorsindítás funkció mint olyan már meg is halt )
- döglassú lett az egész rendszer .
-a klánfórumon mit keres a gyorsindítás menű sor ??!
- a klánfórum panel nem fér ki az ablakban ,úgy mint eddig .
( Úgy érzem magam a fórumon mintha konzervdobozba zártak volna ,nem fér ki az ablakban , görgetni kell a képernyőt a netbookomon,amit eddig nem kellett , szóval az egész szar lett )
-a klánfórumon a görgetési sáv a csatajelentéseknél nem fér ki !!!
- Nem fér ki a belső fórum sem !!! ( hihetetlen lehet ,de sokak nem 19""-os monitorral játszanak !! )

- a képek szépek a jelentésekben , de én játszani szeretnék nem pedig képeskönyvet nézni :)

Köszönöm :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2362

Vendég
Mos miiiérrt... neszeretem az új felületet kérem vissz arééégitt. :( :( :(
 

DeletedUser7868

Vendég
Érdeklődni szeretnék, hogy ezt a csöves szar 7.0-át a V5-ről hogyan lehet kikapcsolni ?
 

DeletedUser

Vendég
DL-nek igaza van, nekem sem tetszik :(
Szeretném a régi kh-t visszakapni. Túldíszített a grafika, személy szerint szinte bántja a szemem. Tényleg 2x kell egy falura kattintani, hogy beléphess, nem tetszik az új térkép grafikája, a lakatok is pl úgy látszanak rajta, mintha homályosak lennének, holott a térkép többi részével semmi gond. A jelentéseknél engem a csapataim halála vagy dicsősége érdekel, de tekergetnem kell az ablakot, mert az a hatalmas kép elveszi a helyet. Hirtelen ez jutott eszembe. Leginkább csak a grafikával van gondom, a funkcionális újítások jók lehetnek, ha megismeri őket az ember, de éppen jó volt az egyszerű grafikus felület. Sőt! Zavaró a sok élénk szín, sztem majdnem ízléstelen.

A térkép mozgatása viszont remek!
 

DeletedUser2362

Vendég
Érdeklődök komolyan, hogy ki lehet-é kapcsolni a 7.0v grafikus felületét és lehet é a 6.0 al tovább játszani.
Ez nekem nagyon nem jön be. :(
 

DeletedUser12679

Vendég
Sziasztok!

Szerintem legyetek kicsit türelmesebbek. Én azért regeltem a V11-re pár hete, hogy megnézzem az új felületet. Mostanára megszoktam, és szerintem sok tekintetben jobb, mint a régi. A fórum valóban kényelmetlenebb szerintem is, de a térkép használat sokkal könnyebb az új rendszerben. És csak kicsit kell szokni a falvak kezelését is. Nagyon hasznos és kényelmes funkciók vannak ott is kirakva a térképre, amiért cserébe kétszer kell kattintani. Barátkozzatok vele kicsit, és próbáljátok használni az új lehetőségeket, mert persze csak akkor lesz értelme az új felületnek.

Üdv: -PR-
 

DeletedUser12398

Vendég
Remélem vissza lehet valahogy állítani a régire...
 

DeletedUser7868

Vendég
Nem barátkozni akarod a felülettel! Amit eddig 2 másodperc alatt csináltam azt ne 15 alatt kelljen már, mikor ebben a játékban századmásodperceken mulnak a dolgok!
 

DeletedUser12980

Vendég
Maradtak az egyenlő feltételek így senki nem került hátrányba, ami neked most már 2 kattintás az másnak is. Várjunk 1-2 hetet talán ha meg szokjuk akkor máár nem is tünik fel a dolog.
 

DeletedUser3884

Vendég
Kedves PatriciaRéka!

Megnéztem én is a V11-en ezeket az újításokat,gyorsan el is jöttem,mert ez nem újítás,hanem akadályoztatás,megszokhatatlan annak aki az elejétől játszik.Nem mindig az új a jó,a régi bevált dolgokhoz miért kell hozzányúlni? Darkinak teljes mértékben igaza van.
Aki most kezdi vagy netán ott van a V11-en annak mindegy,de mi akik a játék indulása óta itt vagyunk??? hát leginkább a kedvünk megy el!
 

DeletedUser2362

Vendég
Én sem akarom megszokni az újat. :/

V11 én is megnéztem de nem szimpi.
 

DeletedUser12980

Vendég
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a régi világokban nem lesz be vezetve a jutalmak? Dicsőség csarnoka?
És ami a leg fontosabb nem működnek a scriptek. Ez borzalmasan bosszantó és a játék élményt és a játék kedvet csökkenti.

Erre lesz megoldás? És válasz?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6570

Vendég
SnopyDog

Miééééééért? :mad:
Nagyon ronda, a 7.0-ás fejlesztés bocsánat a szerkesztőségnek, de ez egyszerűen ocsmány.
Hogy kell kikapcsolni???
 

DeletedUser10329

Vendég
röviden: Egyszerűen borzalmas.

Bővebben:
Azért maradtam meg ennél a játéknál, mert nem volt tele csicsával, a hasonló konkurens játékokhoz képest.
Gyorsan jött le az oldal, szép volt, átlátható stb...
Erre jön ez az új fejlesztés. Most komolyan, van valaki akinek tetszik az a hülye piros csík ott felül?
Miért kellett az áttekintést kiszedni a megszokott helyéről?
Félreértés ne essék, tetszenek az új fejlesztések, de ez a grafikai csomag, ami hozzá lett téve, az félelmetesen visszataszító. Ki az isten bólintott rá a cégnél?

Amennyiben lehetséges, kérem rakjátok vissza a régi grafikus csomagot, én még azt sem bánom, ha az új fejlesztések nem jönnek be, csak a v11-en.

Amúgy az is magáért beszél, hogy mindent átrajzoltatok, átterveztetek (a jelentések használhatatlanok....), de pl. a lovagot nem rajzoltátok át...

Mindegy, szóval egyszerűen ronda a kinézete, a megszokott kezelőszervek át lettek rakva, szerintem tök indokolatlanul, viszont, hogy jót is mondjak, hálás vagyok, hogy a falvak közti lépegetésnél, végre a nyilak ott maradnak ahol vannak, és a térkép is nagyon jó, használható, mondjuk ez a falvakra kattintás nem jön be, de legalább azt ki lehet kapcsolni.

ui: kedves sajtmacska, remélem ezért nem törölsz.
 

DeletedUser

Vendég
Bővebben:
Azért maradtam meg ennél a játéknál, mert nem volt tele csicsával, a hasonló konkurens játékokhoz képest.
Gyorsan jött le az oldal, szép volt, átlátható stb...


magyarán egyszerű.
mondjuk én más stratégiai játékot nem nagyon próbáltam a KH-n kívül, a Kingsage meg a Grepolistól kezdve az ikariamig, túl van extrázva vagy túl felszínes ha nézzük.

a gépem nem rajong az új beállításokért, lassú, ki tudja lehet nem a gépembe van a hiba:)
 

DeletedUser6570

Vendég
SnopyDog

Tegnap még azon gondolkoztam, hogy meghosszabbítom a Prémium fiókomat egy hónaposra, de így már azon gondolkozom, hogy ki foglya-e bírni az idegrendszerem ezt a szörnyűséget. :(
 

DeletedUser

Vendég
Az egy dolog, hogy az egész menürendszert sikerült a feje tetejére állítani, de hogy a sciptek sem működnek .. ?! Ez így nem lesz jó.

EDIT: a scriptek tényleg bekrepáltak. Na legyenek szívesek állítsák vissza a régi/jobb/megszokott verziót, de rögvest! :mad: nézhetem át a falvakat egyesével, pompás !!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent