Kérdések - Válaszok és észrevételek a 7.0-ás fejlesztésekkel kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Az újításokkal becsempészett új reklámfelület szerintem elég idegesítő. Ez már annyira nem volt reklámozva :)
 

DeletedUser

Vendég
Itt az új hét és még nincs bevezetve a 7.0 :( Ha valaki tudja mikor lesz légyzives irjon:p
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Semmit se kell letolteni, valoszinuleg az eszkoztarral teveszted ossze...
Szimplan regisztralni kell a 11. vilagra...
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődnék a többi világba mikortól lesznek bevezetve a 7.0-as fejlesztések????
 

DeletedUser11035

Vendég
Hát ebben a kiírásban: http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?p=92978#post92978 nem látom sehová sem kiírva, hogy (PA). Lehet az angolra gondolsz, azt meg egyelőre nem találtam meg még sehol.

A másik meg, hogy ha az kh eszköztár jelzi, hogy levelem jött, mindig 2 levelet jelez az 1 helyett. Minden más jól működik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12420

Vendég
szia lehethogy azért jelez 2 levelet mert biztos van ojanod ami régi de nem nyitotad ki!
 

DeletedUser6772

Vendég
remélem egy darabig még nem lesz az image váltás a többi világon,nekem nagyon nem tetszik ez az uj módi:)
 

DeletedUser

Vendég
küll bocsi de igen a V10en mikor lesz meg az új eszköztár??
aki tudja irja előre is köszi^^:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10294

Vendég
Nincs valami újabb információ, hogy mikor rakják be a 7.0 ás fejlesztést a többi világra?
 

DeletedUser

Vendég
A Dicsőség Csarnokát hol a bűbánatba lehet elérni? Vagy megtalálni? Valaki tudja?
 

DeletedUser10294

Vendég
Ha már egyszer a hadit tábort elvették a 8-as világon, akkor legalább a 7.0 fejlesztéseket kapjuk meg helyette.
 

DeletedUser5879

Vendég
Itt várjuk a kérdéseket a 7.0-ás fejlesztésekkel kapcsolatban .

A 7.0 -ás design, és a vele járó fejlesztések jelentős része hamarosan már az összes szerveren látható lesz.

Lehet érdeklődni,hogy ez mikor fog bekövetkezni?
Mondjuk karácsonyra várható?:confused::)
 

DeletedUser

Vendég
Ha megtudjuk a pontos dátumot közzé fogjuk tenni, de ennél többet sajnos mi sem tudunk jelen pillanatban.
 
Fent