Javaslatok a játék készítőinek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12803

Vendég
Szerintem ez hülyeség...
De bízzuk a vezetőségre..

miért lenne hülyeség? kicsit feldobná a játékot,egyedivé tenné a játékát mindenkinek ,aki eléri ezeket a falu szinteket,ez ösztönözné is a játékosokat.
 

DeletedUser17017

Vendég
Ide teszem fel, de már kérték ,mégis hiányzik .(szerintem)

A FARM KEZELŐről lenne szó.

Az oldal alján jó lenne ha be lehetne állítani hogy hány falu "nézetét" dobja elénk. És ennek ne lehessen korlátja ....
Mondjuk 500 célfarmnál előnyös lenne ha csak egy sorban kéne végignyomkodni a gombokat ,nem kéne még lapozgatni is.
Egy oldalon át lehetne látni,hova küldtünk már farmolót....

A Másik :
Olyat nem lehet hogy 1 gombnyomásra küldje ki az összes farmcélra a csapatokat ? XD
Na az lenne ám az igazi :)
Nem kéne naponta 3 órát végiggörcsölni a farmoló csapatok kiküldésével :D
Semmi automatika !
Csak egy gomb, és kiküld vagy 3000 Könnyűlovast a farmcélpontokba a beállított mennyiséggel. A felesleget otthogyhagyná,illetve fölülről lefelé haladna a sorral ,ha kevesebb az egységünk mint amennyi a célfarm,akkor amit nem tud támadni azt kihagyná....
 

DeletedUser

Vendég
Ide teszem fel, de már kérték ,mégis hiányzik .(szerintem)

A FARM KEZELŐről lenne szó.

Az oldal alján jó lenne ha be lehetne állítani hogy hány falu "nézetét" dobja elénk. És ennek ne lehessen korlátja ....
Mondjuk 500 célfarmnál előnyös lenne ha csak egy sorban kéne végignyomkodni a gombokat ,nem kéne még lapozgatni is.
Egy oldalon át lehetne látni,hova küldtünk már farmolót....

A Másik :
Olyat nem lehet hogy 1 gombnyomásra küldje ki az összes farmcélra a csapatokat ? XD
Na az lenne ám az igazi :)
Nem kéne naponta 3 órát végiggörcsölni a farmoló csapatok kiküldésével :D
Semmi automatika !
Csak egy gomb, és kiküld vagy 3000 Könnyűlovast a farmcélpontokba a beállított mennyiséggel. A felesleget otthogyhagyná,illetve fölülről lefelé haladna a sorral ,ha kevesebb az egységünk mint amennyi a célfarm,akkor amit nem tud támadni azt kihagyná....

azt amúgy belehet állítani hogy hány falu legyen egy oldalon, igaz max 100 lehet.
de ha nagyobb lenne az felesleges lenne, vagyis szerintem a 100 is megfelelő.

az 1gombost énis támogatom jó lenne, viszont szerintem az kicsit már automata lenne. félig biztosan az lenne.
de tényleg jó lenne ha ilyen lenne..

Aki nem tudja:

farmkezelő oldal/falu beállítása:

1.
[spoil]01.jpg[/spoil]

2.
[spoil]02.jpg[/spoil]
 

DeletedUser17017

Vendég
azt amúgy belehet állítani hogy hány falu legyen egy oldalon, igaz max 100 lehet.
de ha nagyobb lenne az felesleges lenne, vagyis szerintem a 100 is megfelelő.

az 1gombost énis támogatom jó lenne, viszont szerintem az kicsit már automata lenne. félig biztosan az lenne.
de tényleg jó lenne ha ilyen lenne..

Aki nem tudja:

farmkezelő oldal/falu beállítása:

1.
[spoil]245 bővítmény megtekintése[/spoil]

2.
[spoil]246 bővítmény megtekintése[/spoil]

Köszi ! :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Egyik régebbi felvetésemre nem jött reakció :)

Hogy meg lehetne azt csinálni, hogy egy klánban akiknek VEZÉR jogúk van kiosztva ,önhatalmúlag ne tudjanak oszlatni , CSAK ABBAN AZ esetben ,ha minden Vezér hozzájárul az oszlatáshoz.
Hogy miért lenne ez bölcs megoldás szerintem sokan sejtik már .

Bátran ki lehetne osztani a VEZÉR jogot több olyan klánvezérnek akik esetleg olvadással kerűlnek egy fedél alá,egy klánba.
ÍGy a klánok összevonása nem akadna meg a "ki ha én nem" eszméjén.
ugyanezt az eljárást végre lehetne hajtani lefokozásoknál is.
VEZÉR a VEZÉRT nem fokozhatja le,csak ha az önkezével változtatja meg a rá kirótt jogot.
Ezáltal ki lenne zárva a "a vezértársam lefokozott és oszlatta a klánom" címszavú katasztrófákat....

E kettő újítás bevezetése azért kell hogy egyszerre legyen meg ,mert ez egymást fedi.

-> Hiába lenne változtatás a klánoszlatás elfogadtatása terén,ha mondjuk az egyik vezér akit ",megvett az ellenfél" vagy bármi más módon befolyásolják, az le tudná előbb fokozni a Vezértársait,Alvezérré vagy bármi mássá, majd mivel nincs már más vezér a klánban oszlatná a klánt.

Szerintem nem hülyeség amit írok :)
 

DeletedUser16246

Vendég
Egyik régebbi felvetésemre nem jött reakció :)

Hogy meg lehetne azt csinálni, hogy egy klánban akiknek VEZÉR jogúk van kiosztva ,önhatalmúlag ne tudjanak oszlatni , CSAK ABBAN AZ esetben ,ha minden Vezér hozzájárul az oszlatáshoz.
Hogy miért lenne ez bölcs megoldás szerintem sokan sejtik már .

Bátran ki lehetne osztani a VEZÉR jogot több olyan klánvezérnek akik esetleg olvadással kerűlnek egy fedél alá,egy klánba.
ÍGy a klánok összevonása nem akadna meg a "ki ha én nem" eszméjén.
ugyanezt az eljárást végre lehetne hajtani lefokozásoknál is.
VEZÉR a VEZÉRT nem fokozhatja le,csak ha az önkezével változtatja meg a rá kirótt jogot.
Ezáltal ki lenne zárva a "a vezértársam lefokozott és oszlatta a klánom" címszavú katasztrófákat....

E kettő újítás bevezetése azért kell hogy egyszerre legyen meg ,mert ez egymást fedi.

-> Hiába lenne változtatás a klánoszlatás elfogadtatása terén,ha mondjuk az egyik vezér akit ",megvett az ellenfél" vagy bármi más módon befolyásolják, az le tudná előbb fokozni a Vezértársait,Alvezérré vagy bármi mássá, majd mivel nincs már más vezér a klánban oszlatná a klánt.

Szerintem nem hülyeség amit írok :)

[Color=#6363300]Mi a gond azzal a régi jól bevált módszerral, hogy csak annak adj vezéri jogot, akiben teljes mértékben megbízol?[/Color]
 

DeletedUser15525

Vendég
[Color=#6363300]Mi a gond azzal a régi jól bevált módszerral, hogy csak annak adj vezéri jogot, akiben teljes mértékben megbízol?[/Color]

Mert csak magamban bízok....



Ám nem lehetne specializálni a jogokat?
Pl vezéri jognál el lehessen venni a toborzóit, vagy a diplomáciát.
Így a rangok érnének is valamit.
 

DeletedUser17017

Vendég
[Color=#6363300]Mi a gond azzal a régi jól bevált módszerral, hogy csak annak adj vezéri jogot, akiben teljes mértékben megbízol?[/Color]

Szerintem anyámon kívűl nincs ilyen :) :) :)

A másik,hogy egy már betört fórumrendszert ne kockáztassunk véletlen "félrenyomásokkal" meg hasonló.
Így legalább megszűnne az a feszültség, ami az olvasztásoknál fennáll,ugyanis az ottani Vezérek továbbra is vezérek kívánnak maradni :)

Amolyan "tiszteletbeli" rangként statuálni, megadni neki amit akar :) függetlenűl attól hogy beválik-e avagy sem.

Bár tapasztalatból tudom,hogy a Vezérek a legjobb alvezérek.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Sajtmacska és Support!

A lovag fegyverekkel kapcsolatos javaslatomat mondanám el:
Egy 12. fegyvert lehetne bevezetni, amely egy speciális fegyver lenne, és a lovag használná.
A neve Alexandrosz Fallosza, amely tényleg egy nagyon egyedi, és erős fegyver lenne!

Ezt a fegyvert a lovag két kezében tartataná, tehát nagy mérettel rendelkezne, és egy speciális anyag segítségével az ellenfélt pár percre megbénítaná, természetesen, ez világonként eltérő lenne, hiszen minden hol más a sebesség.

Mit gondoltok róla?
 

DeletedUser17017

Vendég
:D:D:D

Erről a "fallosz"ról kinek mi jut az eszébe ? :D

Én meg egy olyan világbeállításra gondoltam,hogy a játék 24:00 órától letiltaná a seregküldést támadásként :)
Ami el lett küldve az megy és betalál ha kell, de új támadást már reggeli 08:00 -ig nem lehet küldeni :)

Mondjuk kezdők számára ilyen kezdő világokon érdekes lehet
 

DeletedUser

Vendég
:D:D:D

Erről a "fallosz"ról kinek mi jut az eszébe ? :D

Én meg egy olyan világbeállításra gondoltam,hogy a játék 24:00 órától letiltaná a seregküldést támadásként :)
Ami el lett küldve az megy és betalál ha kell, de új támadást már reggeli 08:00 -ig nem lehet küldeni :)

Mondjuk kezdők számára ilyen kezdő világokon érdekes lehet

Ez akkor érdemes, ha a farmolás nincs letiltva..
 

DeletedUser

Vendég
Ez szerintem nem jó ötlet...

Az nem jó ötlet, hogy ne szedjék ki a farmolást?:D
mi értelme egy lassú szervernek, ha nincs farmolás? kb erről szól a KH hogy farmolsz építesz képzel támadsz foglalsz. ha nem farmolsz akkor lassabban képzel építesz foglalsz :)
szóval nem értem miért nem jó ötlet hogy a farmolás ne legyen letiltva :)
 

DeletedUser

Vendég
Megszűnt a régi stílus.Valamiért nem működik.Nem lehet valahogy megszüntetni ezt a rusnya piros felső sávot? Nekem olyan mint bikának a vörös posztó.
 

DeletedUser17281

Vendég
Nem lehet sajna, mert ami jót azt mindig tönkre teszik, nehogy már az ember valahol is jól érezze magát, főleg ha még fizet is érte.

A legjobb benne az hogy a könnyebb tájákozodás, kiismerhetőbség miatt van elvileg az egész, mert mi olyan analfabéták vagyunk hogy amivel évek óta napi szinten játszunk nem ismerjük ki magunkat.

Hát kösz Inno:p
 

DeletedUser17017

Vendég
Na,akkor én most már nem vagyok képben .
Azt sem tudom mit hol merre meddig akartam csinálni, pedig eddig a kezemen hordoztam a klánom, mostmár a saját fiókomban nem tudom mit kéne tegyek.
Nagyon szép hogy idáig is eljutott ez a játék , ékes bizonyítéka annak hogy mi van akkor amikor a miniszter fiát odaengedik alkotni .

Még megvárom hogy mit lépnek ezügyben hogy visszaálljon a régi rend, és ha nem történik változás asszem el is hordom innen az irhámat .Semmi keresnivalóm egy ekkora hányás tetején már ami a külcsínt illeti :)
Külső fórum = Belső Játék = 0
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17281

Vendég
Változás biztos nem lesz, a por nép ilyenbe nem szólhat bele.

Megszoksz vagy megszöksz szisztéma van, tetszik nem tetszik ez van, úgy vannak vele hogy helyetünk majd jönnek más pali madarak mi csak apró halak vagyunk, kívánságaink süket fülekre találnak.
 

DeletedUser

Vendég
Megszűnt a régi stílus.Valamiért nem működik.Nem lehet valahogy megszüntetni ezt a rusnya piros felső sávot? Nekem olyan mint bikának a vörös posztó.

Nem lehet sajna, mert ami jót azt mindig tönkre teszik, nehogy már az ember valahol is jól érezze magát, főleg ha még fizet is érte.

A legjobb benne az hogy a könnyebb tájákozodás, kiismerhetőbség miatt van elvileg az egész, mert mi olyan analfabéták vagyunk hogy amivel évek óta napi szinten játszunk nem ismerjük ki magunkat.

Morgás helyett:
Beállítások---> "Klasszikus grafikus mód, kikapcsolja az új grafikus funkciókat"--->"Változások mentése" gomb

Csak Prémium Fiók mellett működik.
 

DeletedUser

Vendég
Na,akkor én most már nem vagyok képben .
Azt sem tudom mit hol merre meddig akartam csinálni, pedig eddig a kezemen hordoztam a klánom, mostmár a saját fiókomban nem tudom mit kéne tegyek.
Nagyon szép hogy idáig is eljutott ez a játék , ékes bizonyítéka annak hogy mi van akkor amikor a miniszter fiát odaengedik alkotni .

Még megvárom hogy mit lépnek ezügyben hogy visszaálljon a régi rend, és ha nem történik változás asszem el is hordom innen az irhámat .Semmi keresnivalóm egy ekkora hányás tetején már ami a külcsínt illeti :)
Külső fórum = Belső Játék = 0


Ha megkérhetlek, légy szíves érthető kritikát fogalmazz meg, mert nem világos, hogy mi a probléma a klánoddal, és emiatt a fiókoddal is, majd hogyan kapcsolódik mindehhez a miniszter fia, és a hányás... Ilyen sorrendben.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent