Javaslatok a játék készítőinek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A mostani frissítéssel kapcsolatban lenne egy javaslatom. Szimpatikus, hogy a különböző mennyiségű csapatokkal elküldött támadásokat, illetve nemeseket megkülönbözteti a rendszer a jelentéseknél. Esetleg ugyanígy meg lehetne oldani a beérkező támadások esetében is a jelentéseknél, hogy szerepeljenek ezek a jelölések? Azért lenne ez praktikus, mert amikor több ezer támadás csapódik 1 nap alatt, és a támadások fele sem érdekel, akkor könnyebb lenne kiszűrni azokat a jelentéseket, amikre kiváncsi vagyok, és ezzel rengeteg időt meg lehetne spórolni.
 

DeletedUser

Vendég
Én a farmkezelőt módosítanám.

Igazán bele lehetne rakni többféle listázási opciót. Pl. Távolság szerint.

Rendkívül zavaró (nekem), hogy a 9 oldalas farmkezelőben kell bogarásznom a legközelebbi falvakat.
Illetve olyan is lehetne, hogy a farmkezelő csapatindítása falutól független legyen, így mondjuk, ha elindítunk egy támadást egy barbárba, akkor az a legközelebbi faluból induljon, ahol vannak olyan csapatok. Mit szóltok?
 

DeletedUser

Vendég
üdvözletem.

nem tudom mennyi kivitelezhető,de jó lenne ha a klánok pontjai illetve a játékosok pontjai mellett ott lenne a területi % is.
Könnyeben tudnánk követni egy egy világ helyzetét .
Lehetséges ezt megoldani?
Köszönöm a választ.
 

DeletedUser8560

Vendég
üdvözletem.

nem tudom mennyi kivitelezhető,de jó lenne ha a klánok pontjai illetve a játékosok pontjai mellett ott lenne a területi % is.
Könnyeben tudnánk követni egy egy világ helyzetét .
Lehetséges ezt megoldani?
Köszönöm a választ.

Szia,

Az eltérő végjátéki beállítások miatt ez nem lesz megoldható. A területi arányokat a fórumon frissíti és teszi közzé munkatársunk.
 

DeletedUser

Vendég
Értem és köszönöm.

Akkor elvileg az el térő beállítások miatt lehetséges az is,hogy a szimulátor sok estbe egyáltalán nem pontos?
 

DeletedUser8560

Vendég
Értem és köszönöm.

Akkor elvileg az el térő beállítások miatt lehetséges az is,hogy a szimulátor sok estbe egyáltalán nem pontos?

Szia,

A szimulátor pontos - egy világon van eltérés, azt pedig a világhirdetményben a wikin megjelöltük.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom, volt-e már. Azt javasolom, hogy a farmsegédnél, amikor teljes képernyős módra tesszük a térképet, ott is látsszon az, hogy milyen távolságra van az adott falu. Illetve az is jó lenne, ha elfogynak az egységek, kiírná egy szalagon. Köszönettel: Undying
 

DeletedUser10079

Vendég
Amennyiben megoldható, a következő frissitéskor a jelentéseknél a "Támadás újra ugyan ezekkel az egységekkel" opciót javithatnák "Támadás újra ugyanezekkel az egységekkel"-re.
Kicsit szúrja a szemem.
 

DeletedUser14504

Vendég
Sziasztok,

Szerintem hasznos lenne a szimulátornál egy olyan gomb is, ami kiszámolja, hogy mennyi a támadó csapat oszlopban leírt sémájú csapat kell a védekező faluban lévő egységek megsemmisítéséhez.
 

DeletedUser16620

Vendég
csapatképzésnél lehessen nemest is beállítani
pl lenne olyan támadófalu ami a gyorsgombbal már pl 4 nemest is gyárt ha megfelelő a feltétel..akadémia..kovács...stb
 

DeletedUser17753

Vendég
A moral ebben a jatekban nagyon nem tisztesseges. Nagyon nem fair hogy egy 40k ponntos jatekos, aki szerencsebol ponnt katat foja ki eloszor gonnd nelkul legyap egy 6x akkora jatekost, es az vissza se tuddja tamadni mert moral vegett eselytelen. A moral nagyon el tuddja szurni a jatekot. Lenne egy olyan javaslatom, hogy az a jatekos, aki megtamad egy nagyobbat veszitse el az elonyt amit a moral nyujt.
 

DeletedUser

Vendég
Kár, hogy nem lehet egyszerre több csoportot kiválasztani,
most csak egyetlen csoportot lehet vagy az összeset.

Ha lehetne egyzserre akár többet is kijelölni, szerintem hasznos lenne, mind támadásoknál, védő küldéseknél, nyersikiegyenlítésnél, sőt még farmolásnál is.

Saját problémámból kindulva főként de....sok fiókban voltam már helyettes, mindenki másképp próbálja megoldani azt a dolgot, hogy kontinensekként is és védő - támadó - egyéb módon is szét tudja választani csoportokra a falvait.

Ebből érdekes dolgok sülnek ki, láttam olyat akinek vagy 50 csoport volt létrehozva pl:

K51 támadó
K51 védő
K51 kém
K51 katapult
K51 nehézló
K51 csak építés

K52 ...u.a mint előző
...u.a mint előző
...u.a mint előző
...u.a mint előző

K128 ...u.a mint előző
.
.
.

stb. és így tovább millió csoport.


Ha azt meg lehetne oldani, hogy egyszerre több csoportot is ki lehetne jelölni, akkor nem lenne szükség ennyi csoport létrehozására.

A falvakat besorolnánk kontinens és típus szerint, majd a csoportoknál amolyan szűrés szerűen lehetne előhívni az éppen kívánt falvakat.
Gyakorlatilag az lenne jó, ha hasonló lenne a csoportok szűrése ahhoz, ahogy a besorolás is megtörténik, azaz be lehetne pipálni egyszerre akár több tulajdonságot is.

PL:
K52 konti
k53 konti -> pipa
támadó -> pipa
védő
katapult
kém

csak azok a falvak jelennének meg, amelyek ezeknek a feltételeknek megfelelnek, azaz k53-on lévő támadók.
 

DeletedUser14504

Vendég
Sziasztok,

nagyon tetszik ez az automata címkézés, ezt lehetne tovább is fejleszteni, pl hogy a Beérkező áttekintésnél a látszó adatokból a játékos válogathassa ki, milyen infó kerüljön a támadás nevébe

pl hogy ne csak az látszon, hogy FN, hanem az is, hogy ki, és honnan küldte

Üdv
 

DeletedUser17807

Vendég
Sziasztok,
Nem tudom hogy lehetséges-e, de egy olyan javaslatom lenne hogy ha veszteségeid vannak a védő egységeidből akkor amint újra képződtek a seregeid, azonnal visszaküldené az egységeket abba a faluba ahol a többi egység tartózkodik.
Példa:
D falumba van védelem az X,Y,Z falvaimból.
D falut betámadják és 10%-a a seregemnek meghal.
Az X,Y,Z falumba elinitom a kiképzést és amint készen állnak a seregek azonnal visszaküldené őket a D faluba erősitésbe.

Remélem világos.
Köszi.



Ha esetleg ez túl komplikált lenne akkor javasolnám azt hogy a gyülekezőnél a támadás és erősités gomb mellé rakhatnátok egy utánpótlás gombot ami berakná azt a koordit ahol a többi egység tartózkodik.
Köszi.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17807

Vendég
Sziasztok, ismét én vagyok :)
Lenne egy olyan kérésem hogy lehessen figyelmen kivül hagyni támadásokat is.
Pl ha kiküldök 1500 támadást, és annak a fele fake, akkor a fakékat tudjam figyelmen kivül hagyni.
Köszönöm.
 

DeletedUser14504

Vendég
Sziasztok,

A szerver végén a győztes klán fejlődési videóját megcsinálhatnátok a szervene lévő adatokból
egy rövi, 4-5 perces videó mutatná a térképen, miképpen alakult a győztes klánfejlődése

Üdv
 

DeletedUser12803

Vendég
Sziasztok!

Ha már van tömeges kiképzés ,akkor lehetne esetleg tömeges építkzés is .
Tudom ,hogy a fiók kezelőben van ilyen funkció ,de az sokkal összetettebb és automata .
Ez szimplán olyan sémára épülne ,mint a tömeges kiképzés.
Belépünk egy csoportba, és fel lennének sorolva az épületek alattuk a kijelölő négyzetek ,kijelölnénk pl. a főhadit mellette egy másik négyzetbe belehetne írni mennyi szintet akarunk rá építeni vagy mennyit le .

Köszi!
 

DeletedUser17807

Vendég
Sziasztok!
Lehetséges lenne az hogy a térképen egyszerre több kijelölt falut is el lehessen távolitani a listáról ne csak eggyet?
Jelenleg a térképen a csoportok kezelése alatt eggysesével kell a kis piros x-el eltávolitani a kijelölt falvakat és elég sokáig tart eltávolitani 35-40 falut. Ha esetleg nem lehetséges akkor el lehetne rejteni a térkép alatt az infót ami kiirja ki milyen szinnel van jelezve illetve a falvakat.
Köszönöm.
 

DeletedUser12803

Vendég
Sziasztok!

A jelentések szövegében jó lenne látni a támadott fél nevét is nem csak a falu nevet amit támadtunk,hogy könnyebben leszűrhessük ha ki akarunk hirdetni.

Köszi!
 

DeletedUser13315

Vendég
A farmkezelő illogikus sorrendben küldi ki a egységeket, főleg támadófalunál rettentő zavaró, hogy előbb megy ki a könnyűlovas, mint a bárdos, ami - elsősorban telefonról - farmolva nem túl szerencsés, mert a közelebbi falvakra mennek a lovak, messzire a bárdosok. Javaslat: be lehessen állítani az egységek kiküldési sorrendjét. A pipa és annak levétele nem megoldás, mert egyrészt olyankor visszalapoz a legközelebbi faluhoz, másrészt a mobilos felületen nem használható.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent