Javaslatok a játék készítőinek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Itt megoszthatjátok ötleteiteket a játék készítőivel.
 

DeletedUser

Vendég
üdv !

Tömeges Kiképzés

szerintem lehetne egy olyat csinálni,a játékban a prémium fiókosoknál,hogy a Tömeges Képzés Alatt legyen mindegyik fegyverfajta sorában legalúl egy pipázható rublika .
És ha az adott csoportba tartozó falvainkban mondjuk csak Nehézlovast akarunk gyártani,akkor kipipáljuk ezt a négyzetet,és rányomunk a "Kiképzés" gombra,és akkor ezen falvakban beállítja a maximálisan legyártható Nehéz lovasokat.

Más :
aranyveretés
Lehetne egy olyan megoldás is,hogy az Akadémiában beállíthatjuk a nyersanyag szintjét az aranyveréshez.
Vagyis beírom pl: hogy 200.000, és az efölött felhalmozódott nyersiből aranyérméket veret AUTOMATIKUSAN !

szerintem nem rossz ötletek ezek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Fórum

Üdv!

Szerintem lehetne egy olyan a klánfórumban hogy hányan nézték meg a topicokat.Pl van egy olyan topic hogy dumaláda és akkor ott a válaszok száma mellett lehetne hogy hányszor nézték meg.Szerintem ez egy jó ötlet.Így legelább lehet nézni hogy használja-e valaki a fórumot. :D

Üdv.:tomasmann2
 

DeletedUser7952

Vendég
Az aranyérme veretésnél ha be lehetne írni, hogy pl 10 db-t, mint a sereg gyártásnál, és nem kéne kattogtatni, az jó lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Az aranyérme veretésnél ha be lehetne írni, hogy pl 10 db-t, mint a sereg gyártásnál, és nem kéne kattogtatni, az jó lenne.

?????????????????????????


Szerintem arra gondol, hogy prémium nélkül sorra kell lépkedni falvanként az akadémiákat, és minden aranyat külön kattintással leverni. Neki válasz, hogy prémiummal be lehet írni a 10-et és nem kell kattingatni.

Viszont néhány napja valaki már felvetette, hogy prémiummal az aranyérme veretést sokkal érdekesebben lehetne úgy csinálni, ha ki lehetne választani egy értéket, hogy pl minden Akadémiában ahol van elegendő nyersi 5 db érmét szeretnék veretni. Ez sok falunál nagyon nagy könnyítést jelentene.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem arra gondol, hogy prémium nélkül sorra kell lépkedni falvanként az akadémiákat, és minden aranyat külön kattintással leverni. Neki válasz, hogy prémiummal be lehet írni a 10-et és nem kell kattingatni.

Viszont néhány napja valaki már felvetette, hogy prémiummal az aranyérme veretést sokkal érdekesebben lehetne úgy csinálni, ha ki lehetne választani egy értéket, hogy pl minden Akadémiában ahol van elegendő nyersi 5 db érmét szeretnék veretni. Ez sok falunál nagyon nagy könnyítést jelentene.

Ez V-3-ban pont így működik.
Az akadémiában prémiumosoknál van olyan,hogy tárolás.
Ott fel van sorolva az összes falud,és csak ki kell választani mennyit szeretnél tárolni az adott faludban.
Ha pl a maximumot mindben akkor az összes kiválasztása és tárolás.
Így 3 kattintásból meg van pl 600 nyersi tárolása.:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Az aranyérme veretésnél ha be lehetne írni, hogy pl 10 db-t, mint a sereg gyártásnál, és nem kéne kattogtatni, az jó lenne.

Jó nyomkodást. 50 ezer után én is feladtam és inkább vettem PF-t:)

De ha már itt tartunk, akkor a következő módosítással nagyon megkönnyítenék az életünket.
1. Akadémiában lehessen olyan szűrést választani, hogyha nincsen fullon a tanya, akkor azokban a falvakban ne verjen aranyérmét (akár limitálni is lehetne, hogy ha még 1000 embert lehet képezni a tanyában, akkor ott ne verjen az összes többiben viszont igen

2. Lehetőség legyen csoportos nyersanyag küldözgetésre a piacról (pl. kiválasztok 5 falut és mindenhonnan elküldöm ugyanazt, de csak egyszer kelljen beírkálni, hogy 80,000-75,000-80,000. Vagy ami még jobb lenne, ha létre lehetne hozni standard nyersanyag küldést (pl A verziót tudok választani 1 kattintással, ami jelent 35,000 fát meg 75,000 vasat, stb).

3. Ne lehessen többet beírni, mint a maximálisan piacról küldhető mennyiség (pl. ha valaki beírja hogy 300,000 akkor utána nagyon könnyű sorozatban elrontani a dolgot és folyamatosan kaphatja a hibaüzeneteket). Ha többet írunk be mint a maximum, akkor ugorjon a maximális legnagyobb értékre és kész máris indulhat a cucc.

4. Csoportos kiképzésnél, vagy csak simán falunkénti kiképzésnél ne lehessen több egységet beírni az adott rublikába mint a maximálisan képezhető mennyiség (tanyahely, nyersanyag). Pl. beírom hogy 1000 klovas, 2000 bárdos, akkor ne engedjen csak 350 kost beírni a faltörő kosokhoz (ez a kombináció egyébként 400,000 vasat igényel). Ez egy csoportos kiképzésnél nagyon hasznos lenne szerintem, mert beírkálom hogy mennyit szeretnék képezni bárdosból mindenhova és a klovasokra már csak a maximális mennyiséget lehet beírni.

Ha a fentiek valamelyike már valahogy elérhető, csak én voltam béna, akkor megírnátok hogy ezt hogyan lehet megcsinálni.

Köszi szépen!
 

DeletedUser

Vendég
2. Lehetőség legyen csoportos nyersanyag küldözgetésre a piacról (pl. kiválasztok 5 falut és mindenhonnan elküldöm ugyanazt, de csak egyszer kelljen beírkálni, hogy 80,000-75,000-80,000. Vagy ami még jobb lenne, ha létre lehetne hozni standard nyersanyag küldést (pl A verziót tudok választani 1 kattintással, ami jelent 35,000 fát meg 75,000 vasat, stb).

Ezt támogatom.
Engem is mérgel,hogy 1x-re csak 1 faluból mehet az anyag.
De a csoportos nyersanyagküldés jó lenne.
Kiválaszthatnánk mely falvakból,mennyi nyersit és hogy hova küldenénk. :)
 

DeletedUser8024

Vendég
online

A klánban amikor bellülről nézzük a tagokat és van vezéri vagy alvezéri rangunk akkor látjuk a zöldeket(aktív) sárgákat(2 napja inaktív) és a pirosakat(1hete inaktív) lehetne egy olyan is hogy online(kék).
 

DeletedUser

Vendég
A klánban amikor bellülről nézzük a tagokat és van vezéri vagy alvezéri rangunk akkor látjuk a zöldeket(aktív) sárgákat(2 napja inaktív) és a pirosakat(1hete inaktív) lehetne egy olyan is hogy online(kék).

Ez tényleg jó ötlet lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Szintén a klánvezérek életét megkönnyítendő, be lehetne vezetni, hogy a szövetségek és az MNT-k beállítása -mondjuk a megosztott fórumokhoz hasolnóan- visszaigazolás-szerűen működjön..
 

DeletedUser8339

Vendég
A klánban amikor bellülről nézzük a tagokat és van vezéri vagy alvezéri rangunk akkor látjuk a zöldeket(aktív) sárgákat(2 napja inaktív) és a pirosakat(1hete inaktív) lehetne egy olyan is hogy online(kék).

Ezt én is támogatom!
 

DeletedUser

Vendég
1: a tömeges kiképzésnél nagy segítség lenne, ha látni lehetne, mennyi kész, illetve készülő egység van
2: a tömeges aranyérme veretésnél nagy segítség lenne, ha a "Semennyi se legyen kiválasztva" és a "Maximális mennyiség" opciókon kívül is ki lehetne választani, mennyit akarunk veretni
 

DeletedUser1561

Vendég
2. Lehetőség legyen csoportos nyersanyag küldözgetésre a piacról (pl. kiválasztok 5 falut és mindenhonnan elküldöm ugyanazt, de csak egyszer kelljen beírkálni, hogy 80,000-75,000-80,000. Vagy ami még jobb lenne, ha létre lehetne hozni standard nyersanyag küldést (pl A verziót tudok választani 1 kattintással, ami jelent 35,000 fát meg 75,000 vasat, stb).

A második lehetőséget gyorsgombon már most is be lehet állítani, sőt, akár egyetlen falura is.

(Ez a módszer erősítésküldésre is használ6ó, csak a gyülhelyes gombokat kell nézni. Most szájbarágósan írom, mert szeretném, ha nem csak a példát értenéd meg, hanem a módszer metodikáját)

Szóval, ha magadnak akarod csinálni, a Piacnál a Maximumot jelző gombot jobban meglesve egy 20as piacnál (110 kereskedő) pl ezt írja a (110000) feliratú linknél:
Kód beillesztése:
javascript:insertNumber(document.forms[0].wood,%20110000)
Kód beillesztése:
javascript:insertNumber(document.forms[0].stone,%20110000)
Kód beillesztése:
javascript:insertNumber(document.forms[0].iron,%20110000)

Ha ezeket egyenként bemásolod egy gyorsgombra, tapasztalhatod, hogy a kirakott gombra kattintva 110000 nyersit rak be az adott nyersanyagból a piacra. Írd át a %20110000-et (a %20 a javascriptben egy szünetet jelent, de amúgy elhagyható) %2050000-re, és a 110000 nyersit 50000-re váltod.

Már csak össze kell fűzni a 3 sort egy ';' jellel, és akár mind a 3 nyersiből egy kattintásra előre megadott mennyiséget rakhatunk be.

Hasonló gondolatmenet végén a 'Saját' gombra kattintva a falvaink koordinátái is ilyen linkek, pl a 373|605 koordinátájú falu:
Kód beillesztése:
javascript:selectTarget(373,%20605)
Tehát falvaknál egy , (vessző) van a két koordináta között. Ezt a szokásos ; jellel a gyorsgomb végére biggyesztve meg is van a fix nyersimennyiség egy előre kiválasztott faluba.

Persze ez a módszer csak lassan épülő (alacsony pontszámú) falvaknál 6ásos, és egyáltalán nem veszélyes, hisz a prémium fiók előnyeit használja csak ki.

Gyülekezőhelyre amúgy szinte egy az 1ben alkalmazható a módszer, csak le kell lesni a hivatkozásokat a zárójeles számokról az egységek mellett (Firefoxban jobb klikk, hivatkozás másolása).

Egy példa azért a piachoz!

Mindenből 36666 nyersanyag küldése a 373|605ös koordinátájú faluba (36.666 a max küldhető nyersanyag fajtánként egy 20as piacból 1 körrel):
Kód beillesztése:
javascript:insertNumber(document.forms[0].wood,%203666);javascript:insertNumber(document.forms[0].stone,%2036666);javascript:insertNumber(document.forms[0].iron,%2036666);javascript:selectTarget(373,%20605)


1: a tömeges kiképzésnél nagy segítség lenne, ha látni lehetne, mennyi kész, illetve készülő egység van

Már eddig is lehetett.

A szürke szám a már elkészült egységek száma (lassabban frissül, bejelentektésenként), a zöld 'lámpára' víve az egérmutatót pedig meglesheted a képzési sorba rakott egységek számát.


Szintén a klánvezérek életét megkönnyítendő, be lehetne vezetni, hogy a szövetségek és az MNT-k beállítása -mondjuk a megosztott fórumokhoz hasolnóan- visszaigazolás-szerűen működjön..

Ez azért nincs így, mert a legtöbb komoly klán az MNTt értéktelensége miatt más klánok megjelölésére használja a térképen. Gondold el, milyen gáz lenne, ha ehhez vissza kellene jeleznie a másiknak.


A klánban amikor bellülről nézzük a tagokat és van vezéri vagy alvezéri rangunk akkor látjuk a zöldeket(aktív) sárgákat(2 napja inaktív) és a pirosakat(1hete inaktív) lehetne egy olyan is hogy online(kék).

Ilyen már van a játékban, prémium fiókkal elérhető, a barátok menüpont alatt. Egy klánon belül nem mindenki szereti egymást, és az 'onlineságot' rossz célokra (saját klántárs megtámadása, kémkedés ellenségnek, míg a sárgaság azért legalább 2 napos intervallum) is fel lehet használni, míg a Barátaid menüpont visszaigazolásos (beleegyezéses) alapon működik. Jó ez így.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ezt inkább este próbálom meg értelmezni. Hogy jöttél erre rá magadtól?!?:D

Köszönöm a választ!
 

DeletedUser1561

Vendég
Ezt inkább este próbálom meg értelmezni. Hogy jöttél erre rá magadtól?!?:D

Köszönöm a választ!

A vicc az, hogy erre tényleg magamtól jöttem rá, mert sehol sem találtam nemzetközi fórumán hasonlót... Biztos, mert olyan egyszerű. :p
 

DeletedUser8024

Vendég
Szintén a klánvezérek életét megkönnyítendő, be lehetne vezetni, hogy a szövetségek és az MNT-k beállítása -mondjuk a megosztott fórumokhoz hasolnóan- visszaigazolás-szerűen működjön..

Ez nagyon jó 5let hiszen én diplomata vagyok és tudom milyen az amikor ír valaki hogy miért támadom mikor szövibe vagyok vele.
 

DeletedUser1561

Vendég
Ez nagyon jó 5let hiszen én diplomata vagyok és tudom milyen az amikor ír valaki hogy miért támadom mikor szövibe vagyok vele.

Ez neked milyen problémát jelent egy felesleges levélolvasáson kívül? Neked csak előnyöd származik abból, ha zavarban van az, akit támadsz...
 

DeletedUser8339

Vendég
Igen ez az MNT visszaigazolásos dolog tényleg hülyeség mert én klánvezér vagyok és van olyan klán akit csak a megkülönböztetés céljából raktam be (Maala említette) és nem áll módomban velük semmit kötni! És ha vissza kéne neki igazolni elég vicces lenne :))

Viszont az online láthatóság a baráti listához csak prémiummal megoldható!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent