Játék

DeletedUser13948

Vendég
Lehet szarul adja elő, de hogy nem öcsi és nem hülye, az biztos.
Nem is tudom melyikőtök aláírásánál láttam valami hasonlót, elnézést, ha nem pontos:

hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik

elnézést az igénytelen idézésért, de azt hiszem joggal feltételezem, hogy korántsem ostoba.


nálam biztos nem...:D de ez mind1...
csak untam már egy kicsit a sok hülyeségét, énis levágtam gyorsan, h nem kezdő, akkor még nem tudna félkövér betűvel sem írni...
rájöttem énis h nem ostoba...de mi jo abban, h ide irogatja a bolodnságait?
 

DeletedUser

Vendég
nálam biztos nem...:D de ez mind1...
csak untam már egy kicsit a sok hülyeségét, énis levágtam gyorsan, h nem kezdő, akkor még nem tudna félkövér betűvel sem írni...
rájöttem énis h nem ostoba...de mi jo abban, h ide irogatja a bolodnságait?



Nem,nem Te voltal az elso aki levagta hanem Hit me;)

De wazze....reggel 6-tol este ejfelig halalra unom magam...muszaly valami szorakoztatot is csinalni!Nemde?:)
 

DeletedUser13948

Vendég
Nem,nem Te voltal az elso aki levagta hanem Hit me;)

De wazze....reggel 6-tol este ejfelig halalra unom magam...muszaly valami szorakoztatot is csinalni!Nemde?:)

nem irtam, h első voltam :)

reggel 6-tol este ejfelig...de örüénék, ha fele ennyi időm lenne :)
 

DeletedUser15172

Vendég
A V13-on én is eljátszottam egy karaktert és még mindig arról beszélnek akit ők nem mertek még meg sem támadni!
Azt mondtam önzően fogok játszani, a fejemre olvassák most azt valami nagy nyomozás végén, hogy önző vagyok. :)

A lényeg, hogy én sosem akarok felülni olyan hibának, hogy elhamarkodottan ítélkezek. Nem tudom milyen milyen játékos ground zero, de magára vonta a figyelmet és várom mi ki sül ki belőle.
 

DeletedUser

Vendég
Naa!
Kezdessz felpuhulni!!
Nem lehetsz olyan mint mi!!!
Te az Isten vagy 3,5 éve! :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy valamit ismersz már rólunk.
Az pedig a hátunk.
Eddig csak azt láthattad, de mint 3.,5 éves Isten biztos megoldod ezt is. :)
 

DeletedUser

Vendég
Az volt a reklam amire gondolok?:DD

Mert rakattintottam a linkre,es azt a Zombist dobta ki....rogton toroltem,mert....tudjatok!;)
 

DeletedUser

Vendég
V15-on milyen nevvel vagy?
Csak hogy bejeloljelek a baratlistara,mert felek toled:)
Jahh...meg hat a jutalom vegett....

Ha véletlenül nem tudod ki FullMoon elmondom.
V13-on volt egy Titkos Társ acc.Azt FullMoon szépen kiművelte, megcsinálta top1-re, aztán odaadta ennek a forumos titkos társnak(aki jelenleg titkos játék néven van v15-ön) és ő a v13-ast hogy is mondjam....ész nélkül játszotta, mig asszem FullMoon odaadta a START-klánnak a falukat(de lehet hogy még a forumos titkos társ adta oda)

Ja amúgy tudom hogy értlemes ember vagy, mert ilyen baromságot, még egy hülye se tud irni.
 

DeletedUser

Vendég
Ha véletlenül nem tudod ki FullMoon elmondom.
V13-on volt egy Titkos Társ acc.Azt FullMoon szépen kiművelte, megcsinálta top1-re, aztán odaadta ennek a forumos titkos társnak(aki jelenleg titkos játék néven van v15-ön) és ő a v13-ast hogy is mondjam....ész nélkül játszotta, mig asszem FullMoon odaadta a START-klánnak a falukat(de lehet hogy még a forumos titkos társ adta oda)

Ja amúgy tudom hogy értlemes ember vagy, mert ilyen baromságot, még egy hülye se tud irni.



Engem nem erdekel hogy akkor kivel mi tortent(Magasrol teszek ra...)

Nem azert mondom hogy megbatsalak,csak gondoltam leirom,amit gondolok!Nem rossz szandekbol.


Titkos Tars 22 eves csajszi(Allitolag)....es ha o vitte a fiokot amikor en lattam,akkor gratulalok hozza.

Ha nem akkor semmi mondani valom sincs,mivel nem birtam az accjaba bujni hogy belessem ki is viszi...

Ha meg 2-en vittek egy accot az meg jobb.


Nem szeretek filozofalni,es ossze-vissza dumalni...max ha hulyeskedem.

A jatekot komolyan veszem V14,V15.

Ha elkezdem a vilagot,akkor avval a klannal muszaly megnyerni!!!Akarmiibe is kerul.


Mert nem akarok elcseszni az eletembol 1 evet csak hogy foglalhassak es hogy utanna ne nyerjek servert....olyan nincs!
 

DeletedUser

Vendég
Hát látjátok: ez a Titkos Társ acc sok embernek titok marad már örökre. :)
Nem tudom mi az a kiművelés, de amellett, hogy én vagyok az aki, Firkát érdemli meg a dicséret mert ő érte el vele azt amit.
Az acc a START-ból született ott is hallt meg. ( vagy még sem??? vannak még titkok amit tartogat az az acc)
Talán azért van itt Titkos Játék és nincs már mellette az Társ csak egy újabb. :)
 

DeletedUser

Vendég
Muszaly ezen lovagolni?Elolvastam a leirtakat,es mar is elkezdtem unni:))
 
Fent