Játék

DeletedUser15496

Vendég
ez játék, az élet csak néha

A barátság az más, itt inkább ismerős jelent vagy még azt se.
Rosszul van használva ez a szó ebben a játékban, mint általában az online játékokban.
Zavaró is néha, ahogy kezelik a játékosok, amit ez a szó takar.
Ha meg van az első klán tali, ha meg van az első személyes benyomás, na és sör meg miegyéb :D, akkor… akkor is messze van a barátság,
de tuti meg van az ismerős.
Próbálja mindenki játszani ezt a játékot úgy, hogy élvezze, ez lenne a lényege, na meg az a plusz feladat, hogy találjon hasonló emberkéket, akik ugyan így gondolják, ha ez meg van feledhetetlen élmény lesz, garantálom.
Nekem ez idáig egyszer sikerült ;)
Most elindulok itt a v15-ön kíváncsi vagyok 4 év játék után egy év pihenővel a hátam mögött mi változott :confused:
 

DeletedUser12069

Vendég
Na én is megjöttem xD Látom megy a szokásos vita a semmin xD :)
NA enyi gondoltam én is beköszönök h lásátok még élek xD papa
 

DeletedUser15083

Vendég
Na én is megjöttem xD Látom megy a szokásos vita a semmin xD :)
NA enyi gondoltam én is beköszönök h lásátok még élek xD papa

"Ha nem ismersz meg ismersz, ha még nem voltál a farmom akk leszel
Több mind 100 magyar speed gyözelem
Magyarok legjobb speedese , Világbajnoki második és még sok minden"


Ez az aláírás nekem egy kicsit erős... :) Hányszor is foglaltak el 2 hónap alatt V14-en? Jól emlékszem hogy kétszer...? :p
 

DeletedUser7641

Vendég
"Ha nem ismersz meg ismersz, ha még nem voltál a farmom akk leszel
Több mind 100 magyar speed gyözelem
Magyarok legjobb speedese , Világbajnoki második és még sok minden"


Ez az aláírás nekem egy kicsit erős... :) Hányszor is foglaltak el 2 hónap alatt V14-en? Jól emlékszem hogy kétszer...? :p

Elsőnek nem Te foglaltad be véletlenül?:O:D
 

DeletedUser15172

Vendég
Vajon ki az akinek a legfontosabb dolga, hogy a mai napon összehívja milíciát?

Összes csapat:

71.532
unit_spear.png
36.899
unit_sword.png
12.612
unit_axe.png
2.906
unit_knight.png
210
unit_militia.png


Határozott elképzelései lehet. :)
http://hu15.klanhaboru.hu/stat.php

Csapatmozgások: 2.171 (0.2 játékosonként)

Szóval az ötöde farmolni is szokott és online 1358, többen mint a legtöbb világban?
Mindenki várakozással tele tekint előre, remélem sokaknak sikerül amiért erre a világra jött.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8008

Vendég
Na én sajnos kiestem ebből mivel nem lesz tömeg klán :D
Azért érdeklődve figyelem, sikerül-e a terved.
Minden nagyravágyó embernek drukkolok, hisz én is az vagyok és szerintem:

Merj álmodni, mert ha megvalósítod akkor lesz csak itt a Kánaán.
 

DeletedUser15172

Vendég
A világon jelenleg 30
unit_spy.png
, de vajon mire kell 330
unit_militia.png
?
Nem kellene nekem is összehívni a milíciámat? Milyen információval rendelkezhetnek vajon? Mi az amit nem tudok? Lehet, ha nem hívom össze, máris falut vesztek?
 

DeletedUser

Vendég
Érdemes még beregizni ide a PRO-k hoz? :(
Nehogy lukra fussak mint mindig. :)

Csirsz nekem is tudnál drukkolni? ? Mert akkor megprobálnám a V15-öt. :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Tagok Játék

» Játék
Név Helyezés Pontok Világ-ranglista Falvak
Jimmy Choo 1 287 9 1
Mexicano 2 286 12 1
Titkos Játék 3 271 24 1
Generyx 4 256 45 1
Pinpinharcos 5 237 143 1
dzsonii 6 226 219 1
devbalint 7 220 291 1
Cunci13 8 217 331 1
gyula53 9 211 416 1
kollarbene 10 198 672 1
Internal Pain 11 198 673 1
Onyx-Energie 12 197 696 1
asderkarcsi 13 192 877 1
bara22 14 189 982 1
Killergreg 15 180 1.352 1
..Headshot.. 16 178 1.470 1
klacsi95 17 173 1.696 1
CheDavid



Szép a játékos felhozatal:)
 

DeletedUser

Vendég
A kitartó és a jó játékos között nagy a különbség :)

Elfoglalhatsz 1000 barbárt és 2000 belsőt, ott lehetsz egy szerveren 4-5 évig is és még a győztes csapatba is bekerülhetsz de ettől függetlenül lehet hogy egy bőven átlag alatti játékos vagy rengeteg szabadidővel. (nem rád értem apofis, általánosságban beszélek)

Vannak viszont olyanok is akik a játékélmény miatt vannak itt, azért hogy amíg csak néhány falujuk van a maximumból is a maximumot hozzák ki.
Ez az az időszak amikor a játéktudás és a stratégia számít és nem az itt töltött idő.
Persze nem a néhány száz pontos korszakról beszélek, hiszen azoknak akik most az élen vannak 90%-a el fog tűnni a süllyesztőben, de aki 5-50 falu között stabilan a top20ban tud maradni már elmondhatja magáról hogy igen, valamivel jobb vagyok a nagy átlagnál.
Aki meg 1000 falunál lesz ott egy év múlva annak már előre gratulálok mert nagyon kitartó és sok az ideje de mint említettem max. 50 falunál már kiderül kik az igazán jó játékosok és szerintem a tudás többre becsülendő a szabadidőnél.
 

DeletedUser

Vendég
Persze én nem vitatom ezen játékosok képességeit. Biztosan jól tudnak játszani, megy nekik az 1 mp-en belüli időzítés, a seregeik is biztos jól néznek ki stb... :)
De gondolj bele milyen jó lenne ha itt is maradnának. 1-2 év után már kicsit megváltozik a játék. Beállnak a frontok (már ahol), új stratégiákat lehet kidolgozni. Pl egy atomra védett fronton mi a teendő? A támadásokat úgy szervezni, hogy áttörjék a frontot, vagy megtalálják a gyenge pontokat és még sok más... :)
Aztán ugye ott van még a diplomácia is. Azzal is lehet bűvészkedni.
Szóval lenne még itt kihívás. :)
 

DeletedUser15509

Vendég
FrostRavennek ajánlanám a v15 NaMacs klánprofilját.Azon belül az egyik vezetőségi tag nevét :)

[RAINBOW]Jó szórakozást!:)[/RAINBOW]

Na pá
 

DeletedUser15174

Vendég
1ső 50 falunál még semmi sem derül ki:)

1ső 1k falunál már igen.....;)



1ső 50falunál is csak az idő számít és nem a tudás;) semmi extra nem kell hozzá az időn kívül,hogy top20-ban legyen valaki folyamatosan 50faluig.....tapasztalat;)
 

DeletedUser

Vendég
Nos ezt nem így látom.
Kell tudás, mert az olyan kezdőjátékosok mint Frost vagy akár én kirostáljuk pik-pak aki nem jó vagy lemarad. :)
És akár én is mondhatom 1000 falunál sem kell tudás csak rabszolgaként klikkelgetés a csoportos kiképzésre az aranyverésre és a meddő frontháborúra. :)
Elküldöm a több száz nukeot valakire majd visszagyártjuk azokat ha lehalnak.
Lefekszünk és felkelünk mert mi van ha elmegy 100 falu? Semmi holnap visszavesszük és megy az élet tovább. :)
 

DeletedUser15174

Vendég
kirostálni bárki tud;)

világ kérdése.....pl 1k falunál én még közelharcot vívtam bőven:) 50falunál még semmi élvezet...az pont olyan unalmas,mint 2k falunál..olyan 100-tól már talán tényleg élvezhető a játék ..addig meg dög unalom...farm + kezdők,vagy kevés időt fordító egyének szelektálása
 

DeletedUser

Vendég
Hello!


Mindenkinek ajanlanam az epuletek epiteseit,mert nagyon hasznos dolog!Sok pontod ad!Es mindenki jol tudja hogy nem a sereg ved meg hanem a pont!Mert ha nagynak latszol,a tobbiek rettegnek toled!
Hidjetek el nekem,mert igy van!

Remelem felfigyeltek az okossagomra es ugy tesztek!


Ez a 2. vilagom...tapasztalatbol mondom...
Az elso vilagban 1 faluig jutottam ami 3215 pontos volt,de befoglaltak....nem volt eleg a sereg ami benne volt,nem baj!


Eleg sokaig huztam,mert feltek a pontjaimtol!

A nyersanyagot,semmifele keppen ne pazaroljatok seregre,mert nem nagy haszon lessz belole!

Koszonom hogy elolvastatok ezt a fontos informaciot.



Ground Zero;)
 
Fent