Játék

DeletedUser

Vendég
Szia!

Hat te ki vagy?

Mi az a koki?^.^

Itt vagy V15-on?Ha igen ezzel a nevvel?Melyik klanba?Van sajat klanod?
 

DeletedUser

Vendég
Hehehehehehehe,megtalaltalak V15-on!
Valami Sbulls klanba vagy!Jo klan az?
Nincs kedved atjonni a klanba?Hm?Lecccciiii!!!

Mi az a "Premium Fiok"?Azert pentz kell adni vagy ingyen osztogassak mint a segelyt?Mert ha ingyen van,akkor sorba allok erte....mivel meg 11 eves vok,es nincs penzem ra,sajnos...Segitsetek pliiiiiiz
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon szepen koszonom Neked tikos tars!



Egyebkent a neved miert van titkositva?
Titkos ugynoknek keszulsz?
 

DeletedUser

Vendég
Látom Grund beakarsz itt vágodni nálunk.
Hát nagyon kell majd nekün nyalni, hogy bevegyünk az okosok klubjába. :)
 

DeletedUser

Vendég
Hello!


Mindenkinek ajanlanam az epuletek epiteseit,mert nagyon hasznos dolog!Sok pontod ad!Es mindenki jol tudja hogy nem a sereg ved meg hanem a pont!Mert ha nagynak latszol,a tobbiek rettegnek toled!
Hidjetek el nekem,mert igy van!

Remelem felfigyeltek az okossagomra es ugy tesztek!


Ez a 2. vilagom...tapasztalatbol mondom...
Az elso vilagban 1 faluig jutottam ami 3215 pontos volt,de befoglaltak....nem volt eleg a sereg ami benne volt,nem baj!


Eleg sokaig huztam,mert feltek a pontjaimtol!

A nyersanyagot,semmifele keppen ne pazaroljatok seregre,mert nem nagy haszon lessz belole!

Koszonom hogy elolvastatok ezt a fontos informaciot.



Ground Zero;)

a napom mindenképpen feldobtad :D
 

DeletedUser

Vendég
Milyen neven jatszol V15-on?Ezen a neven?Vagy masik neven?
 

DeletedUser

Vendég
3,5 éves múltaddal Grund lennél a Mesterem???? :)
Mert hát néha jó a sereghajtónak mert előtte megy a sok okos kos de egyszer már megszeretném ízlelni azt a felülmúlhatatlan érzést amit egy magadfajta győztes tipus érez a top lista elején. :)
 

DeletedUser

Vendég
3,5 éves múltaddal Grund lennél a Mesterem???? :)
Mert hát néha jó a sereghajtónak mert előtte megy a sok okos kos de egyszer már megszeretném ízlelni azt a felülmúlhatatlan érzést amit egy magadfajta győztes tipus érez a top lista elején. :)



V15-on milyen nevvel vagy?
Csak hogy bejeloljelek a baratlistara,mert felek toled:)
Jahh...meg hat a jutalom vegett....
 

DeletedUser

Vendég
3,5 fél éves klános múltal biztos ismersz olyant aki ismer itt engem. :)
Nem akarom, hogy azért nevessenek ki téged mert egy ilyen luzerral barátkozol mint én. :)
 

DeletedUser15172

Vendég
Szarul játszod a hülyét öcsi...;)

Lehet szarul adja elő, de hogy nem öcsi és nem hülye, az biztos.
Nem is tudom melyikőtök aláírásánál láttam valami hasonlót, elnézést, ha nem pontos:

hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik

elnézést az igénytelen idézésért, de azt hiszem joggal feltételezem, hogy korántsem ostoba.
 

DeletedUser

Vendég
Hagyd egy kicsit, hagy szédítsen. :)
Meg aztán magunk fajta luzereknek legyen egy jó hétvégéje, hogy ilyen komoly 3,5 éves multú KH-s szóba áll velünk.
Gondolom, hogy nem téged látlak a toplista élén az csak technikai hiba. :) De látom ráfeszültél a V15-re és jó szelet fogott a vitorlád, mert szinte hasítasz a hírnévben.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet szarul adja elő, de hogy nem öcsi és nem hülye, az biztos.
Nem is tudom melyikőtök aláírásánál láttam valami hasonlót, elnézést, ha nem pontos:

hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik

elnézést az igénytelen idézésért, de azt hiszem joggal feltételezem, hogy korántsem ostoba.



Kossz,hogy megtisztelsz,de nem vagyok se okos se hulye....olyan vagyok mint a tobbi.
 
Fent