Játék

DeletedUser

Vendég
Tomikám, egyik heted se legyen rosszabb :)
Titkos Társ, nem kívánok már játszani.. soha többé nem szeretnék elvirtuálosodni :) Lecseréltem a "Trabantot egy Mercire" :) Néha benézek azért, mert mégiscsak itt kullogtam a sorban büszkén évekig.. nyakamban egy tonna szarral.. :) ..ez is hozzám tartozik.. Nehéz volt kiszállni.. hiányzott is egy ideig.. nem tagadom... de ez én magas EQ-mmal ezt nem lehet sokáig húzni.. Már nem szerettem a "rossz zsaru" szerepet..
 

DeletedUser3242

Vendég
szia kio, sok sikert Neked a virtuális világon kívül, itt a tavasz :cool:

a többiekhez nem szólok, mert feleslegesnek tartanám bárki sértegetését már, nem alszom jobban v rosszabbul tőe ha nem engedem szabadjára a véleményem, meg grafomán se vagyok :)
épp elég nekem már az hogy elég öreg vagyok ahhoz h beteg lelkületű emberek önigazolásához asszisztáljak akár egy fórum keretein belül ...

(itt mindenki maga a csúcs amúgy is mint ahogy a folyamatos önmarketing is mutatja )
 

DeletedUser

Vendég
Hogyne, nagy vigyori fan voltam, persze azért ül Dórika IQ kétszámjegyes poénja.
Vigyori egy legenda, lehet utálni, lehet szapulni, de azt, hogy tud játszani nem lehet megkérdőjelezni! Most mit kapjak el rajta? Megtért! Már kezd szimpatikus lenni! Már kezdek vele rokonszenvezni!

Nem akarom bántani, bántották őt azok akikért kitette a szívét lelkét a V8-on, ha jól emlékszem. Volt benne tartás. Na, jó emlékszem én a nagy arcoskodásaira, de hát ő legalább megengedhette magának. Nem volt rossz játékos, csak elfelejtette hova tette a coltját. Azért, nehogy azt higgyétek, hogy szentté avatom.

Értem!
Mondjuk Én soha nem mondtam róla, hogy nem jó játékos, míg ő rám már megannyiszor.
Írtál a v8-os dolgokról, meg arról, hogy volt benne tartás.
Igen
De akkor nem értem miért vagyok neki céltábla.
Én nem bántottam max azzal, hogy nem hódoltam be a világuralomratörési álmainak és nem olvasztottam be a NaMacs-ot hozzájuk.
Egyébként stratégiailag elgondolkodtató volt akkor a dolog ám a körítéssel szúrt el mindent. Nem fontolta meg, hogy milyen szavakkal lépjen a diplomácia kusza ösvényére.
A fenyegetőzésével érte el az ellenkezőjét annak amit akart.
Ennyi a rövid közös sztorink. :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Jaj krisz, nem vagy céltábla. Csak egyszerűen teszteltelek V14en. Kíváncsi voltam mennyit fejlődtél V8 óta. Nem játékilag, mert azt mindenki eltudja sajátítani. Mindennek oka volt. Nem vagy rosszjátékos, de lelkileg könnyen sérülsz és könnyen lehet megvezetni, befolyásolni. ÉN általába ha valamit teszek annak indoka is van. Kíváncsi voltam hogy reagálod le hogyha beírok V8as forumra hogy gyáva vagy, gondoltam egyből véded az image-d, de azt azért nem hogy jössz utánnam minden forumra.....
Valóéletbe is ha hibázol és némán néznek rád nempedig szidnak, sokkal jobban fáj az a fajta szidás. Tudod mondtam, csak az vesztes aki annak érzi magát. De te egyből jöttél magyarázkodni utánnam minden forumra. Egyszóval ha tagadod ha nem, lelkivilágodba gázoltam. Ezen változtass. Ne hagyd hogy ilyen könnyen sérülj.
Titkos játék neked meg annyit tanácsolok változtass finomíts a stilusodon, mert hamar megutál(vagymár utál) a skulls vezetőség, és klán nélkül találod magad. Próbálj kicsit alkalmazkodni. Nem kioktatni akarlak, ez szimpla jótanács. LEhet fogatlan oroszlán vagyok, de azért látom még mindig a tényeket....
Na mindenkinek jójátékot a saját világon, oszoly :)
 

DeletedUser

Vendég
Na tisztázzunk valamit!
Én nem mentem utánad. Ha körbenéznél látnád, hogy sokat írtam erre a fórumra, ezért nyilvánvaló, hogy nyomon követem.
Valóban felkaptam a vizet a v14-es utalás miatt, mert nem könnyen adom fel a munkámat.
Amit ott elértem az nem ingyen volt, megküzdöttem érte, de az élet közbeszólt.
Olyan dolgok történtek (az életben) amik az embert rendesen a padlóra küldik.
Ha elmesélném megértenéd, de ez nem tartozik senkire csak rám.
De nem adtam fel, akár hogy is állítod be.
Hiszen, ha így lenne akkor nem lenne egy fiókom se!
Feladtam a 2 fiókom közül a kisebbet.
Két fiók közül a 220 ezres mellett döntöttem, és nem pedig a 11 milliósat hagytam ott.
Szerintem sokan így döntöttek volna ahogy én.


A mondandód egy részletére még visszatérek.
könnyen lehet megvezetni, befolyásolni.

Na látod!!!

Ezért akasztottam rád a gumiharang nevet!
Utólag bocsánatot kérek, mert ez nem az én stílusom....

Megvezetni, befolyásolni?
Nagy spíler vagy, szó se lóra ám engem nem vezettél meg.
Hát nem emlékszel? Nem álltam kötélnek.

Nem kérem, hogy kommentáld, mert nincs értelme!
Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Titkos játék neked meg annyit tanácsolok változtass finomíts a stilusodon, mert hamar megutál(vagymár utál) a skulls vezetőség, és klán nélkül találod magad.
Próbálj kicsit alkalmazkodni. Nem kioktatni akarlak, ez szimpla jótanács. LEhet fogatlan oroszlán vagyok, de azért látom még mindig a tényeket....

"LEhet fogatlan oroszlán vagy" és a szemed is rossz.
 

DeletedUser15172

Vendég
Titkos játék neked meg annyit tanácsolok változtass finomíts a stilusodon, mert hamar megutál(vagymár utál) a skulls vezetőség, és klán nélkül találod magad. Próbálj kicsit alkalmazkodni. Nem kioktatni akarlak, ez szimpla jótanács. LEhet fogatlan oroszlán vagyok, de azért látom még mindig a tényeket....

Soha!
Nem nekem kell változtatni! Nekem az adott szó szentség! Rossz volna, ha az igaz változna hazuggá, hogy elfogadják! Az, hogy kik utálnak vagy kik nem, lecajom! Nem vagyok maximalista, de megpróbálok erre igényesen játszani! Ha nem jön össze, akkor ennyi volt, nem tartozom senkinek! Már nem!
dance3.gif

[SPOIL]
swoon2.gif
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Firkának mindig lesz klánja, mert a V15-től számítva ő Játék klán!
Szóval az a kérdés ha a partszélre kerül, hogy egyedül akar e játszani benne vagy kell neki egy Titkos Társ is. :)
 

DeletedUser3242

Vendég
Soha!
Nem nekem kell változtatni! Nekem az adott szó szentség! Rossz volna, ha az igaz változna hazuggá, hogy elfogadják! Az, hogy kik utálnak vagy kik nem, lecajom! Nem vagyok maximalista, de megpróbálok erre igényesen játszani! Ha nem jön össze, akkor ennyi volt, nem tartozom senkinek! Már nem!
dance3.gif

[SPOIL]
swoon2.gif
[/SPOIL]

adott szó? :eek:
ja igaz, Full Moon adott szavát szegted meg, ilyen egy igazi csapat, kiegészítik egymást, és még tükörbe is lehet nézni hisz "nem az én szavam, hanem a társamé amit megszegek"
és mindenki lelkiismerete tiszta, csak át kell adni néha a fiókot helyettesítésbe, nehogy sérüljön a becsület.
 

DeletedUser

Vendég
Most már az is baj, hogy haza jöttem és nyugi van a környéken ??
 

DeletedUser15172

Vendég
adott szó? :eek:
ja igaz, Full Moon adott szavát szegted meg, ilyen egy igazi csapat, kiegészítik egymást, és még tükörbe is lehet nézni hisz "nem az én szavam, hanem a társamé amit megszegek"
és mindenki lelkiismerete tiszta, csak át kell adni néha a fiókot helyettesítésbe, nehogy sérüljön a becsület.

Te beteg vagy? Elborult? Nem látsz a ködtől, leereszkedett?

Ha valami bajom van akkor szólok! //a néma gyerek meg az anyja duma.
Nem fenyegetőzöm vagy azt is tagadod, hogy abban a fiókban amelyiket most te viszel és a másikban, amit szintén te viszel és persze a sajátodban is. Nézd már meg, hogy mikor lettek elküldve az üzenetek! Jó rendőr és rossz rendőr? Most meg sírsz?
Még két sort sírjál! Kettőt s nem többet, mert akkor már nem éred el vele a kívánt hatást!
Elmondjam a szitut?
Felderítem az egyik klántársad! Nem csilist, valamelyik hogyishívják lótenyéstőt, lovag képzőt, aki a kiskertben is lovagot termel.
Te írsz egy kioktató levelet, csilis pedig egy fenyegető nagy fiús levelet! Kiderül, hogy egy nagy semmi a csilis gyerek, de bármelyik ilyen szintű játékosnak megmutatom, hogy mi mennyi! Neked is! Én nem fenyegetek, csak ígérek! Nem törlöm magam addig, ha van leszámolni valód! Szólj és rád megyek! Motiválj!! Ha közel vagy hozzám, meggondolandó!
Ajánlom, maradj csendben és, ha töröltem, egy hét múlva majd, ha nem leszek akkor megszólalsz itt majd csodálkozva, hogy bakker, ha tudom! Olcsón megszabadulhatsz tőlem! Egy hetet megér-e neked, hogy az LSW tagjai ne hulljanak már a kezdetekkor ki a rostán!
emoticon-0127-lipssealed.gif
 

DeletedUser15174

Vendég
noro felesleges vitatkozni.....hol így..hol úgy hívják...1valamire viszont lehet fogadnod noro,mert valszeg pénz jön a házhoz...szeró közepén már ekúsznak más szeróra;):)
 
Fent