Játék

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
De káááár...Pedig csevegtem volna a "La onda vezérrel" :D :D :D

De úgy néz ki nem vagyok rá méltó :(
 

DeletedUser15172

Vendég
Nem tudom mi történt, nézek ki a fejemből én is bután.

"Madár
A madár jelentése függ a madár fajtájától, hiszen mást jelent a sas (szabadság, hatalom, erő), mint a hattyú (romantika). Fontos, hogy hogyan röpül. Épek-e a szárnyai? Van-e tere a repüléshez, vagy folyton beleütközik valamibe?"


Nem tudom, elrepült, csak egy tojást hagyott itt mire ideértem.
Monti így szokta, mond valamit és lelép mint a kakukk. Hatás, ellenhatás, látom művelődik, tanul a fővadász. Biztos muffnak nézte!
nem a legjobb poén, de nincs jobb, most én hergelem egy kici-ici-picit
Egy hét múlva visszanéz és vajon mit lát majd, milyen hullámokat keltett? Nos, nem tudom, remélem ő sem, de kavar.
 

DeletedUser4544

Vendég
Egész hét ilyen lesz, mert szülinapomat ünnepeljük a héten.
Iszok mindenkivel aki él és mozog :D
 

DeletedUser

Vendég
:D :D
Ejha

Hivatalosan azt tisztán nem is lehet fogyasztani.
10/1-es arányban ajánlott hígítani.

Egyszer kóstoltam már a zöldet....
Asszem meghagyom a részem neked! :p
 

DeletedUser15172

Vendég
Birskörtét :D
Fincsi volt:)

Azt mondják jó a birs!
Ittál már igazi szerb(Vajdasági) HP-t? Állítólag kincset ér, én nem kóstolhattam, de igazi ínyencek szerint nagyon jó.
drinks.gif

Én vezettem, meg sem engedték, meg egyébként sem iszom.
stop.gif
 

DeletedUser

Vendég
Na jött az arc...
Eddig akivel csak találkoztam a játékban,mind közül neked volt a legnagyobb arcod! De semmi eredményt nem láttam tőled soha :D
Ja de...egy dologhoz igazán értesz...Nyalni azt tudsz! :D


Ne piszkáljátok Willpowert, nézzétek meg V15-ön is a teljesítményét, már majdnem 1 hónapja megy a szerver, és még csak most lett befoglalva a faluja, majdnem 1 hónapig kitartott:D

Na de viccet félre téve, leveleztem vele, kérdeztem, csatlakozna-e hozzánk(még nem ismertem), de arrogáns volt és nagyképű, majd mikor elbukott, jött azzal, hogy ő ezt a világot nem is vette komoylan, meg helyettesítették.(Ami lehet, hogy igaz, mert amíg állítólag a helyettese volt bent, nem is tudtam befoglalni, csak mikor már ő védekezett:D

Majd elköszönt azzal, hogy visszamegy az 1.000.000 pontos országához, és letiltott:D Ja meg, hogy majd a barátai 2 héten belül eltörölnek...
Tiszta vicc:D
 
Fent