Játék

DeletedUser

Vendég
Sok könyvet olvastam az őseinkről, de ez valahogy nem ragadt meg, vagy eleve ott sem igy irták.

Engem anno a tancsinéni azért cseszett le, ha 2l-el irtam.

Szóval Atilla, hogy a dolgok vissza álljanak a megfelelő kerékvágásba, ezennel le fikázlak.
Csak igy, egyszerűen, mivel ilyenkor este, már nem vagyok túl szellemes.:D
Na várom a kontrádat:d

Olyan édesek, aranyosak vagytok! :)
Jót mulat a jónép. :)

De amit kiemelétem az miért kell?????
 

DeletedUser11352

Vendég
Olyan édesek, aranyosak vagytok! :)
Jót mulat a jónép. :)

De amit kiemelétem az miért kell?????


Frankón nem veszitek a lapot......................én komolyan balhézni csak ritkán járok ide.

Egyébként ez nekem kikapcsolódás.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hadd mondjam meg mostmár,hogy aki fikázni meri a Skulls klánt,vagy annak bármely tagját,
annak leeresztem a bicikligumiját!!!!!!!!!! :D :D
 

DeletedUser8223

Vendég
...

aaa, de nagy, régen voltam fenn, láccik :D

mennyi okosság, be se tudom fogadni. XD
de nnaaagggyyyy. :D
 

DeletedUser

Vendég
Kiváncsi leszek meddig lesz v15-n a Játék klán.Rivális akad,főleg ha a Spárta elkezdi menetelését.Várjuk a fejleményeket.
 

DeletedUser15172

Vendég
Kiváncsi leszek meddig lesz v15-n a Játék klán.Rivális akad,főleg ha a Spárta elkezdi menetelését.Várjuk a fejleményeket.

biztosítást kötöttem a névre, besszre játszom! Naná, engem nem lehet meglepni csak úgy!
A szupportnál meg befogok vágódni! Befestem a hajamat, ne legyek már szőke és nem lesz körmöm se, ígérem, csak a Játék maradjon! de...
Ha
se
nem
Marad
az300harcos
hősi
halála
után
bezzeg a játék örök!
dedilivok:))

köszönöm

töröltem egy kis hülyeséget innen.
Szívesen villognék, de nem illik a földön levő ellenfélen röhögnöm, bármennyire is sértő volt korábban!
Jó tanács azért, aki közel van hozzám az ne legyen már merész, legyen egyenes és beszéljen érthető nyelvet, mert lehet velem beszélni, de nem tűröm a fenyegetést! Egyből támadtam, emlékezzetek vissza! Nézzétek meg az első levelet és a második levelet! Kinek köszönhetitek? Nekem vagy neki? Van még a klánnak védője, most armageddon következik? Azért mert kiszámítható vagyok!
Most a kovácsműhelyt rombolom, mert sietek!

Minél nagyobb vagy annál nagyobbat esel! Én kicsi vagyok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez után a hsz után csak annyit mondok,szerény vagy,nevettem egy jót.:D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Reggeli kávézás közben szakítottam időt így 11 nap után, hogy benézzek... Átfutottam néhány kommentet.. Voltak szimpatikus hozzászólások, volt amiken fel is kacagtam... Ha jól látom, akkor a V15 most a Skulls körül forog.. helyes :)) Szurkolok nekik.

Ami a lényeg, sosem szabad elhinni, komolyan venni az itt írottakat, (pl. olvastam egy remek postot Daruról /akivel egy IP-ről, egy pc-ről toltam sokáig/ és szinte hallom "lelki füleimmel" ahogy felröhögne az olvasottakon :D ) ..
Szabina szőke szárnyasos bejegyzésén majdnem ráköptem a kávét a monitorra.. :D
Ezúton üdvözlöm Norodiát, akivel a V9-en volt pár nézeteltérésünk, bár úgy gondolom, ha egy klánba sodort volna bennünket a "szél", talán még jól ki is jöttünk volna)..
Montipapát, akinek sok-sok türelmet, kitartást, jó döntéseket kívánok a V14-hez...
Thomaxot, remélem Tomi jól megy az angol tanulás :) ..
Respiit is üdvözlöm a V14-es MHC-ből, aki remélem egyszer meg tud magának bocsájtani a rossz döntése miatt, és nem másokat fog hibáztatni..

A többieknek meg üzenem így 3,5 év játék után, hogy klassz a KH mentes élet, nem érdemes dühöngeni, gyötrődni semmin, bármilyen eredményt értek el, nem fog bekerülni az önéletrajzotokba.. :) A pletykákra meg tegyetek magasról, mert a fele sem igaz :)

Kellemes hétvégét mindenkinek :)
[YOUTUBE]9Ka_jKHQBpE[/YOUTUBE]
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Sziasztok!

Reggeli kávézás közben szakítottam időt így 11 nap után, hogy benézzek... Átfutottam néhány kommentet.. Voltak szimpatikus hozzászólások, volt amiken fel is kacagtam... Ha jól látom, akkor a V15 most a Skulls körül forog.. helyes :)) Szurkolok nekik.

Ami a lényeg, sosem szabad elhinni, komolyan venni az itt írottakat, (pl. olvastam egy remek postot Daruról /akivel egy IP-ről, egy pc-ről toltam sokáig/ és szinte hallom "lelki füleimmel" ahogy felröhögne az olvasottakon :D ) ..
Szabina szőke szárnyasos bejegyzésén majdnem ráköptem a kávét a monitorra.. :D
Ezúton üdvözlöm Norodiát, akivel a V9-en volt pár nézeteltérésünk, bár úgy gondolom, ha egy klánba sodort volna bennünket a "szél", talán még jól ki is jöttünk volna)..
Montipapát, akinek sok-sok türelmet, kitartást, jó döntéseket kívánok a V14-hez...
Thomaxot, remélem Tomi jól megy az angol tanulás :) ..
Respiit is üdvözlöm a V14-es MHC-ből, aki remélem egyszer meg tud magának bocsájtani a rossz döntése miatt, és nem másokat fog hibáztatni..

A többieknek meg üzenem így 3,5 év játék után, hogy klassz a KH mentes élet, nem érdemes dühöngeni, gyötrődni semmin, bármilyen eredményt értek el, nem fog bekerülni az önéletrajzotokba.. :) A pletykákra meg tegyetek magasról, mert a fele sem igaz :)

Kellemes hétvégét mindenkinek :)
[YOUTUBE]9Ka_jKHQBpE[/YOUTUBE]


Na Kio,most kellemesen csalódtam benned,eddig azt hittem nem tudsz normális hozzászólást irni,amiben nem fikázol senkit.
Lehet tényleg jót tesz a kh mentes élet,ki kéne próbálni még pár embernek :D

Üdv neked is és örülök,hogy szorítasz értünk,bár v1 után érthető ;) :
 

DeletedUser7967

Vendég
Sziasztok!

Reggeli kávézás közben szakítottam időt így 11 nap után, hogy benézzek... Átfutottam néhány kommentet.. Voltak szimpatikus hozzászólások, volt amiken fel is kacagtam... Ha jól látom, akkor a V15 most a Skulls körül forog.. helyes :)) Szurkolok nekik.

Ami a lényeg, sosem szabad elhinni, komolyan venni az itt írottakat, (pl. olvastam egy remek postot Daruról /akivel egy IP-ről, egy pc-ről toltam sokáig/ és szinte hallom "lelki füleimmel" ahogy felröhögne az olvasottakon :D ) ..
Szabina szőke szárnyasos bejegyzésén majdnem ráköptem a kávét a monitorra.. :D
Ezúton üdvözlöm Norodiát, akivel a V9-en volt pár nézeteltérésünk, bár úgy gondolom, ha egy klánba sodort volna bennünket a "szél", talán még jól ki is jöttünk volna)..
Montipapát, akinek sok-sok türelmet, kitartást, jó döntéseket kívánok a V14-hez...
Thomaxot, remélem Tomi jól megy az angol tanulás :) ..
Respiit is üdvözlöm a V14-es MHC-ből, aki remélem egyszer meg tud magának bocsájtani a rossz döntése miatt, és nem másokat fog hibáztatni..

A többieknek meg üzenem így 3,5 év játék után, hogy klassz a KH mentes élet, nem érdemes dühöngeni, gyötrődni semmin, bármilyen eredményt értek el, nem fog bekerülni az önéletrajzotokba.. :) A pletykákra meg tegyetek magasról, mert a fele sem igaz :)

Kellemes hétvégét mindenkinek :)
[YOUTUBE]9Ka_jKHQBpE[/YOUTUBE]

Köszönöm szépen Kio, most kellemeset csalódtam benned :D

A Skulls nevében köszönöm a szurkolást, lélekben mindig velünk vagy. :)
 

DeletedUser

Vendég
[YOUTUBE]wxh-FfElY0M[/YOUTUBE]

[SPOIL]Menj, és mondd meg annak a hazug kígyónak
Menj, és mondd meg annak a csalónak
Mondd meg a csellengőnek, a szerencsejátékosnak, a gerinctelennek
Mondd meg nekik, hogy Isten majd megtorolja a bűneiket
Mondd meg nekik, hogy Isten majd megtorolja a bűneiket

Sokáig menekülhetsz
Sokáig menekülhetsz
Sokáig menekülhetsz
De előbb, vagy utóbb, az Isten majd lesújt rád
De előbb, vagy utóbb, az Isten majd lesújt rád[/SPOIL]


Legyetek gizdák! Legyetek rohadékok! Legyetek beképzeltek! Legyetek könyörtelenek! Legyetek KOPONYÁK!!! ;)
 
Fent