Ibg

  • Témaindító DeletedUser16029
  • Kezdés ideje

DeletedUser16029

Vendég
Az IBG külső fóruma. Kérlek benneteket, hogy akár pozitív vagy negatív véleményeteket normális hangnemben fejtsétek ki :)
 

DeletedUser16029

Vendég
Ez az IBG az IBM leány vállalata?

Thomaxx, tudod mi a te bajod? Az, hogy túl beképzelt vagy. Jó játékos vagy, de amíg nincs a játékodban alázat, addig nem leszel a legjobbak között. Akik a legtöbbet letették az asztalra, azoknak nincsenek ilyen beszólásaik. Pl. zola09 vagy Montipapa. Példát vehetnétek róluk a másik titkossal együtt.
Az IBG a V2-őn született, de ezt megtalálod a klán profilján is.
Vannak tagok az akkori IBG-ből is természetesen.
 

DeletedUser5879

Vendég
Már nem azért,de Monti lehet jó vezér,viszont játékosként nem tud olyat produkálni,ami alapján azt lehetne rá mondani,hogy Ő egy jó játékos...
 

DeletedUser16029

Vendég
Szolid, lehet, hogy egyénileg nincs olyan jó, mint mások, viszont szerintem egy vezért a klánja alapján ítéljenek meg. És Monti nagyon jó vezér. :)
 

DeletedUser5879

Vendég
Lehet Én értelmeztem rosszul az előző hsz-ed,amiatt írtam csak,hogy lehet hogy jó vezér,de játékosként nem nyújtott szerintem kiemelkedőt.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Galvenais!
Sajnos a légiutaskiserő kiakarja a kezemből tépni az iPhonomat!
Ha visszatértem Madridból majd reagálok a szerénységre és másra is....
See you soon.
 

DeletedUser4544

Vendég
Nemértek én itt sokmindent.
Írod hogy Monti jó vezér, de nem jójátékos, mert nem bizonyított.
Ha majd lesz elit klánod, és ha tudod őket 1 hónapnál továbbvezetni rájössz, ahhoz hogy nemcsak összetartsd hanem menjenek is előre, akkor rengeteg idődet felemészti.....2 dolgot viszont nemlehet egyszerre, vezérkedni és aktiv frontháborút folytatni.
Amúgy megsúgom neked, nektek. Klánháború jelenleg azon a fázison áll, hogy sablon alapján felépíted a nukeodat, farmolsz. 10-20 faluig eljutsz míg odanem érsz egy csapatjátékos klánhoz. Ezek rádtolnak x bejővőt és telelesz a gatyád eldobod és ráfogod nincs időd. Sőt van olyan amikor úgyanezt a szitu, még megse támadnak, de te már tudod mi a helyzet és megelőződ egy törléssel vagy abbahagyással. De persze utánna vered a melled külsön, téged sose gyöztek le. Szánalmas.
Rendkivül kevés a kitartó védekező játékos. Játékosok 80%-a ha a falvai 5-10%át elveszti és lekatázzák a hátországát bedobja a törülközöt, eldobja a fiokját. Nem védekezik tovább. De ha nem észnélkül védené az elszigetelt 5-10 faluját horrorisztikus védőmennyiséggel, hanem ésszerűen szétosztaná a frontfalvai között, lehet áttörhetetlen lett volna. Manapság sajnos rendkivül gyenge lett a szinvonal a klánháborúban. Támadni mindenki tud, viszont amikor már védekezni is kell eldobjátok a fiokot és úgy megyünk át rajtatok mint egy úthenger.
 

DeletedUser16029

Vendég
Ati, hidd el, en nem fogok parazni...ha befoglalnak, akkor restart. terkep szelen ugy is konyebb foleg, ha a klan tamogat...
 

DeletedUser

Vendég
Nemértek én itt sokmindent.
Írod hogy Monti jó vezér, de nem jójátékos, mert nem bizonyított.
Ha majd lesz elit klánod, és ha tudod őket 1 hónapnál továbbvezetni rájössz, ahhoz hogy nemcsak összetartsd hanem menjenek is előre, akkor rengeteg idődet felemészti.....2 dolgot viszont nemlehet egyszerre, vezérkedni és aktiv frontháborút folytatni.
Amúgy megsúgom neked, nektek. Klánháború jelenleg azon a fázison áll, hogy sablon alapján felépíted a nukeodat, farmolsz. 10-20 faluig eljutsz míg odanem érsz egy csapatjátékos klánhoz. Ezek rádtolnak x bejővőt és telelesz a gatyád eldobod és ráfogod nincs időd. Sőt van olyan amikor úgyanezt a szitu, még megse támadnak, de te már tudod mi a helyzet és megelőződ egy törléssel vagy abbahagyással. De persze utánna vered a melled külsön, téged sose gyöztek le. Szánalmas.
Rendkivül kevés a kitartó védekező játékos. Játékosok 80%-a ha a falvai 5-10%át elveszti és lekatázzák a hátországát bedobja a törülközöt, eldobja a fiokját. Nem védekezik tovább. De ha nem észnélkül védené az elszigetelt 5-10 faluját horrorisztikus védőmennyiséggel, hanem ésszerűen szétosztaná a frontfalvai között, lehet áttörhetetlen lett volna. Manapság sajnos rendkivül gyenge lett a szinvonal a klánháborúban. Támadni mindenki tud, viszont amikor már védekezni is kell eldobjátok a fiokot és úgy megyünk át rajtatok mint egy úthenger.

Itt az igazság,Spártai.
 

DeletedUser15525

Vendég
Na kifele innen zsiványok:D
Az IBG-re rosszat mondani nem lehet:)


Full Moon, ha lehet, hozd már el nekem azt a légikísérőt :)
Szeretném, megmutatni neki aaaaaaa....... Falumat! ...éééés, hogy mi az a nemeselés, persze, vonatban :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Nemértek én itt sokmindent.
Írod hogy Monti jó vezér, de nem jójátékos, mert nem bizonyított.
Ha majd lesz elit klánod, és ha tudod őket 1 hónapnál továbbvezetni rájössz, ahhoz hogy nemcsak összetartsd hanem menjenek is előre, akkor rengeteg idődet felemészti.....2 dolgot viszont nemlehet egyszerre, vezérkedni és aktiv frontháborút folytatni.
Amúgy megsúgom neked, nektek. Klánháború jelenleg azon a fázison áll, hogy sablon alapján felépíted a nukeodat, farmolsz. 10-20 faluig eljutsz míg odanem érsz egy csapatjátékos klánhoz. Ezek rádtolnak x bejővőt és telelesz a gatyád eldobod és ráfogod nincs időd. Sőt van olyan amikor úgyanezt a szitu, még megse támadnak, de te már tudod mi a helyzet és megelőződ egy törléssel vagy abbahagyással. De persze utánna vered a melled külsön, téged sose gyöztek le. Szánalmas.
Rendkivül kevés a kitartó védekező játékos. Játékosok 80%-a ha a falvai 5-10%át elveszti és lekatázzák a hátországát bedobja a törülközöt, eldobja a fiokját. Nem védekezik tovább. De ha nem észnélkül védené az elszigetelt 5-10 faluját horrorisztikus védőmennyiséggel, hanem ésszerűen szétosztaná a frontfalvai között, lehet áttörhetetlen lett volna. Manapság sajnos rendkivül gyenge lett a szinvonal a klánháborúban. Támadni mindenki tud, viszont amikor már védekezni is kell eldobjátok a fiokot és úgy megyünk át rajtatok mint egy úthenger.

Érdekes meglátás. De nem értek vele egyet. Csak részben. Ha rádtolnak x támadást, miért adnád fel? Törölni? Még mit nem. Ha már bukok, bukjak szépen. Ha lehet, keserítsem meg a támadóm sorsát.
Persze, ha pont akkor támad amikor nem vagy ott, akkor sokat nem tehetsz, max nézed, hogy átnevezik a faludat-na ezt senki sem szereti.
De, ha ott vagy, azért a percekért, megérte az időt belelölni a játékba. Megtenni amit lehet, még ha pici is az esély, vagy ha nincs semmi esély, akkor is. És nézni, ahogy küszködnek :-D
 

DeletedUser

Vendég
ott a pont! ;)

egyáltalán nem gond ha legyőzik néha az embert. Sokat lehet belőle tanulni - pláne ha még jó is az ellen. Hasznosíthatod a későbbiekben, mind egyéni játékban, mind csapatszervezésben. V9en ugyanigy voltunk az MHC ellen - megbeszéltük h addig maradunk amig nem indul egy nekünk is megfelelő sebességű világ. Mivel ez csak öt hónap mulva történt meg, szép csomagot nyeltünk közel fél évig...! :D:D:D
viszont minden percét élveztük - bajban ismerkszik meg a barát alapon ma ez a v9en folyamatosan ütött-hengerelt kontingens alkotja jelenlegi klánom magját, és azt kell h mondjam, 4-5 hónap folyamatos pergőtüzben eltöltött játékidő még a leglustább emberből is ki tudja hozni a jó játékost...feltéve ha nem adja fel ;)

Másrészt ha legyőzik az embert, az egyfajta alázatra nevel - mind belsőleg, mind a játékban betöltött szerepkörben. Sok embernek meg kellene tanulnia vesztenie sztem - csodákra képes a gondolat, ha ráébredünk saját halandóságunkra is néha ;)


Másrészt van itt olyan h játékszellem, egyfajta esszenciája a homo ludensnek, mely mindenkiben ott csírázik: volt olyan h 24ben kaptuk az áldást, de ha ketten-hárman hazaértünk melóból éjjel, felpattantunk skype-ra, és csakazértis incselkedésképpen amit tudtunk ,elkezdtük visszacsipni éjszaka:))))) - reggel volt nagy méltatlankodás meg fejvakarás:D
közben ment a duma, nem csak KH-ról, hanem mindenről, azt vettük már csak észre h lassan reggel van;)

szóval ez a játékélmény és ez sztem felejthetetlen dolgokkal gazdagitja szürke mindennapjainkat, nem egy ilyen emberke azóta - én legalábbis ugy érzem - tényleg jóbarátom lett, és pont egy ilyen áttámadott-virrasztott éjjelen beszéltük röhögve emlékszem, h amig ilyen társaim vannak a térképen meg a klánban, nincs az az isten h mi abbahagyjuk a KH-t...:D


ja, visszatérve a KH-szinvonalára: mind a támadás, mind a védekezés szinvonala esik. Egyszerre a kettő csak nagyon ritkán megy ugyanolyan jól, pedig az arany középut lenne a megfelelő arány...kivéve természetesen h vmelyik accnak külön kifejezetten vmilyen komolyabb szerepe van valamelyikben.

V9en pl egyetlen egy ellenfelem vette a fáradtságot h mp-re időzitse a nemeseit, méghozzá Leonsver, a legtöbb csak ugy elküldte bele a nagyvilágba...persze, egy idő meg pontszám után egyáltalán nem mérvadó a nemesvonat és pucolók időzítése, sőt kifejezetten feleslegessé válik, de akkor is, csak fémjelez azért valamit... ;)
 

DeletedUser

Vendég
Nem akarom senki glóriáját lelökni a fejéről (nem ez a cél), de ez a "JÓ vezér" dolog azért nem ennyire egyszerű dolog. Lehetsz Te 8 diplomás klánvezér, ha nincs aktív csapatod, max. paprikajancsiskodhatsz :)
Meg hát, vegyük az =MHC=-t, azért kellett oda egy Respii is (bár nem vagyunk jóban, de a tény az tény).. egy Royaldavee is, Flami Wikingjei is.. és még sorolhatnám, hogy ide eljussanak..

[SPOIL][YOUTUBE]feUWEpex8ZI[/YOUTUBE][/SPOIL]
 

DeletedUser15525

Vendég
Nem akarom senki glóriáját lelökni a fejéről (nem ez a cél), de ez a "JÓ vezér" dolog azért nem ennyire egyszerű dolog. Lehetsz Te 8 diplomás klánvezér, ha nincs aktív csapatod, max. paprikajancsiskodhatsz :)
Meg hát, vegyük az =MHC=-t, azért kellett oda egy Respii is (bár nem vagyunk jóban, de a tény az tény).. egy Royaldavee is, Flami Wikingjei is.. és még sorolhatnám, hogy ide eljussanak..

[SPOIL][YOUTUBE]feUWEpex8ZI[/YOUTUBE][/SPOIL]

Igaz:)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hát bekakkentok,derég voltam itt...Mi ez az új style? Csak nekem nem tetszik? :D
 

DeletedUser15525

Vendég
Nekem sem:) Mindig mást idézek, és törölni is 10 percembe került,. mire kisilabizáltam, hol is van :)
 
Fent