Ibg

  • Témaindító DeletedUser16029
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Hirtelen most olyat röhögtem, hogy ráköptem a kávét a monitorra ((((:)

[YOUTUBE]7o86FjjLF-U[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Vendég
Törölték, vagy maga törölte a postot, amin jót nevettem :)
 

DeletedUser

Vendég
Itt az igazság,Spártai.
Idézet Eredetileg vigyori86 írta Hozzászólás megtekintése
Nemértek én itt sokmindent.
Írod hogy Monti jó vezér, de nem jójátékos, mert nem bizonyított.
Ha majd lesz elit klánod, és ha tudod őket 1 hónapnál továbbvezetni rájössz, ahhoz hogy nemcsak összetartsd hanem menjenek is előre, akkor rengeteg idődet felemészti.....2 dolgot viszont nemlehet egyszerre, vezérkedni és aktiv frontháborút folytatni.
Amúgy megsúgom neked, nektek. Klánháború jelenleg azon a fázison áll, hogy sablon alapján felépíted a nukeodat, farmolsz. 10-20 faluig eljutsz míg odanem érsz egy csapatjátékos klánhoz. Ezek rádtolnak x bejővőt és telelesz a gatyád eldobod és ráfogod nincs időd. Sőt van olyan amikor úgyanezt a szitu, még megse támadnak, de te már tudod mi a helyzet és megelőződ egy törléssel vagy abbahagyással. De persze utánna vered a melled külsön, téged sose gyöztek le. Szánalmas.
Rendkivül kevés a kitartó védekező játékos. Játékosok 80%-a ha a falvai 5-10%át elveszti és lekatázzák a hátországát bedobja a törülközöt, eldobja a fiokját. Nem védekezik tovább. De ha nem észnélkül védené az elszigetelt 5-10 faluját horrorisztikus védőmennyiséggel, hanem ésszerűen szétosztaná a frontfalvai között, lehet áttörhetetlen lett volna. Manapság sajnos rendkivül gyenge lett a szinvonal a klánháborúban. Támadni mindenki tud, viszont amikor már védekezni is kell eldobjátok a fiokot és úgy megyünk át rajtatok mint egy úthenger.

Kivétel erősíti a szabályt! Íme egy példa v8 Top LET ranglist. Theodorik nem sztárolni szeretném, főleg nem Montival szemben, de az INSO jelen állás szerint V8 TOP1 klánja, Theodorik a vezetője, egyben a LET lista 5. tagja...
Helyezés Név Legyőzött
1 dadigabi [INSO] 246,12 Mil.
2 -TheodoriKa- 197,82 Mil.
3 tomi1001 [INSO] 188,04 Mil.
4 Elmevetült [INSO] 178,34 Mil.
5 TheodoriK [INSO] 168,42 Mil.
De bármiben meg lehet nézni az INSO magasan vezet MINDENBEN V8on és Theo mint vezér szintén ott van a toppon
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kivétel erősíti a szabályt! Íme egy példa v8 Top LET ranglist. Theodorik nem sztárolni szeretném, főleg nem Montival szemben, de az INSO jelen állás szerint V8 TOP1 klánja, Theodorik a vezetője, egyben a LET lista 5. tagja...

De bármiben meg lehet nézni az INSO magasan vezet MINDENBEN V8on és Theo mint vezér szintén ott van a toppon

Húúúú ez lehet kicsit magas labda volt az eddig sok okosságot mondó tagoknak, mert az idáig pörögni látszó topic benémult:D:D:D Bár I Love Noobs:)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Aryan...

Egy dologban gyengébb az általad sztárolt vezér és klánja az MHC-vel és tagjaival szemben :) .. rossz, vagy szinte nincs is reklámkampánya.. nem készít sem ő, sem a klán tagjai nem csinálnak mutatós videókat, nincs kampányszlogen, amit harsognak/tok a fórumokon, profilokon.. nincs körülöttük/etek fesztivál, botrány, így a "média" nem figyel rájuk/tok olyan szinten, mint a másik klán tagjaira.. így a "KÖZ" nem igazán informált a teljesítményekről, eredményekről.. így ez mintha nem is lenne, mivel senkit sem érdekel.. persze ettől még van, és elismerést érdemel/ne..
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Aryan...

Egy dologban gyengébb az általad sztárolt vezér és klánja az MHC-vel és tagjaival szemben :) .. rossz, vagy szinte nincs is reklámkampánya.. nem készít sem ő, sem a klán tagjai nem csinálnak mutatós videókat, nincs kampányszlogen, amit harsognak/tok a fórumokon, profilokon.. nincs körülöttük/etek fesztivál, botrány, így a "média" nem figyel rájuk/tok olyan szinten, mint a másik klán tagjaira.. így a "KÖZ" nem igazán informált a teljesítményekről, eredményekről.. így ez mintha nem is lenne, mivel senkit sem érdekel.. persze ettől még van, és elismerést érdemel/ne..

Theot ismerem annyira intelligensnek, hogy tisztában van a mondással. Jó bornak nem kell cégér;)
 

DeletedUser

Vendég
Dehogy. Te rossz csatornát nézel.. Tudod, a szomszédokban volt :)

Dunatévén voltam/vagyok az akvárium ! :)

Ami meg a top vezér dolog témát illeti...persze jo ha valamit konyit a vezér a játékhoz! De mint az örök hasonlat...az edzöt se küldik be a pályára.....az Ö játékosainak kell a golt szerezni....a vezér csak megálmodja és megprobálja felépiteni a taktikát,stratégiát! Illetve hogy kiépitsen egy olyan státuszt a játékosai körében hogy azok elfogadják döntését s egyben tiszteljék is...ha lehet ilyet irni egyáltalán itt :)
 

DeletedUser

Vendég
Dunatévén voltam/vagyok az akvárium ! :)

Ami meg a top vezér dolog témát illeti...persze jo ha valamit konyit a vezér a játékhoz! De mint az örök hasonlat...az edzöt se küldik be a pályára.....az Ö játékosainak kell a golt szerezni....a vezér csak megálmodja és megprobálja felépiteni a taktikát,stratégiát! Illetve hogy kiépitsen egy olyan státuszt a játékosai körében hogy azok elfogadják döntését s egyben tiszteljék is...ha lehet ilyet irni egyáltalán itt :)



Teljesen egyet értek Veled,semmi kétség!:)
 

DeletedUser

Vendég
Dunatévén voltam/vagyok az akvárium ! :)

Ami meg a top vezér dolog témát illeti...persze jo ha valamit konyit a vezér a játékhoz! De mint az örök hasonlat...az edzöt se küldik be a pályára.....az Ö játékosainak kell a golt szerezni....a vezér csak megálmodja és megprobálja felépiteni a taktikát,stratégiát! Illetve hogy kiépitsen egy olyan státuszt a játékosai körében hogy azok elfogadják döntését s egyben tiszteljék is...ha lehet ilyet irni egyáltalán itt :)

Akkor ezek szerint nincs olyan, hogy játékosedző?! Na ez megint rossz példa volt:p Lásd ("Isten Nyugosztalja") Simon Tibort, Ő is játékosedző volt a végén. Ha kellett pályára is lépett (mint játékos) edzőként.
 

DeletedUser15525

Vendég
Hát, ha így nézed, Monti is a pályán van, de nem csak Ő, minden vezér.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Dunatévén voltam/vagyok az akvárium ! :)

Ami meg a top vezér dolog témát illeti...persze jo ha valamit konyit a vezér a játékhoz! De mint az örök hasonlat...az edzöt se küldik be a pályára.....az Ö játékosainak kell a golt szerezni....a vezér csak megálmodja és megprobálja felépiteni a taktikát,stratégiát! Illetve hogy kiépitsen egy olyan státuszt a játékosai körében hogy azok elfogadják döntését s egyben tiszteljék is...ha lehet ilyet irni egyáltalán itt :)

Jó játékosból is lehet jó edző, sőt, elég gyakori.

/Hozzáteszem nem foglalnék állást arról, hogy most Montipapa jó játékos-e vagy sem/

Szerintem jó játékos nincs. A KH-hoz csupán annyi kell, hogy a barátaid a környékeden legyenek, aktív legyél Te is és a többiek is és a csapatért feláldozz játékon belül bármit. Ez a játék nem egyénekről, hanem klánokról szól. Aki jó játékos akar lenni, az menjen speedezni. Ott senkit nem érdekel hogy ki milyen klánban van.
 

DeletedUser

Vendég
Jó játékosból is lehet jó edző, sőt, elég gyakori.

/Hozzáteszem nem foglalnék állást arról, hogy most Montipapa jó játékos-e vagy sem/

Szerintem jó játékos nincs. A KH-hoz csupán annyi kell, hogy a barátaid a környékeden legyenek, aktív legyél Te is és a többiek is és a csapatért feláldozz játékon belül bármit. Ez a játék nem egyénekről, hanem klánokról szól. Aki jó játékos akar lenni, az menjen speedezni. Ott senkit nem érdekel hogy ki milyen klánban van.

Azért ezzel nem teljesen értenék egyet. Nem mindegy (már csak a klánodnak se), hogy egy bejövő vonat esetén csak segítségért tudsz nyivákolni, vagy pár100 védővel kinyírod az utolsó nemesét. Persze az a jobbik eset, ha a klánod telepakol egy órán belül, de ez nem feltétlen mindig megoldható. Ilyenkor nem árt, ha "jó játékos" vagy (vagy csak tudod, hogy kell csinálni).
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Azért ezzel nem teljesen értenék egyet. Nem mindegy (már csak a klánodnak se), hogy egy bejövő vonat esetén csak segítségért tudsz nyivákolni, vagy pár100 védővel kinyírod az utolsó nemesét. Persze az a jobbik eset, ha a klánod telepakol egy órán belül, de ez nem feltétlen mindig megoldható. Ilyenkor nem árt, ha "jó játékos" vagy (vagy csak tudod, hogy kell csinálni).

:)
TERROR
 
Fent