Ibg

  • Témaindító DeletedUser16029
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Szerencsére is szükség van.. nem elhanyagolható tényező.. sőt!!!!
 

DeletedUser

Vendég
"A klánod telepakol" témához:
A jó vezérnek emberileg is el kell fogadtatnia magát. Az egyik nagy nevű klánban (tudtommal nincsenek itt a v18-on) még a játék elején a vezér pár faluja közelébe került a front. A soron következő foglalását messze hátul, mélyen a klán szívében hajtotta végre. Ez még rendben lett volna, akár sratégiai érzékre is utalhatna a döntés. Az már nem hogy sürgősen "megelőző védelmet" kért a klántól az összes falujára. Ekkor megszakadt bennem valami az ő emberi tulajdonságait illetően és később nem voltam képes elfogadni őt vezéremnek. A klán jó volt, jó közösség, összedolgozó harcosok. Egy idő után mégis eljöttem tőlük.
 

DeletedUser

Vendég
Felfogás és nézőpont kérdése..
Ha azt a szemszöget nézzük, hogy a vezér olyan, mint egy ország királya, védelmezni kell minden áron, akkor érthető a bevédés.. Másik szemszögből, ami ugye itt a fórumon is elhangzott, hogy egy vezérnek nem kell magaslóan kiemelkednie mint harcos, ha az ideje nagy részét a klán vezetésére, diplomáciára, támadás szervezésére "pazarolja", akkor elvileg az sem gáz, ha pár faluval van csak jelen a klán védett közepén.. és nem foglalja le a védelem nagy részét..

Persze kiábrándító, dühítő és iszonyat nagy csalódás, mikor a fronton többnapos harcban már elkoptak a védőid, bekéred a segítséget, és azért nem kapod, mert a klán 2/3-a a vezérnek tolja a védelmet... és mikor szembesülsz vele, hogy a mélyen tisztelt vezéred a körlevélben magának puncsol a védőkért (nincs is támadás alatt), neked meg ír egy levelet, hogy "nem gáz tesó, majd újra kezded és küldünk nyersit, hogy hamar felkapaszkodj" ... ilyenkor persze pofán tudnád rúgni :) Láttam már ilyet :) Ettől már csak az szebb, mikor a vezéred rád ír, hogy segíts már neki után takarítani, megírja ő mikor érkezik, és mikor érkeznek a nemesei.. (nem sikerült időzítenie).. te kiszámolod az indítást, hogy a nemesei elé beérj.. erre csodálkozva nézed a jelentésedet, amiben bepusztult az egyetlen sereged, a falu mégis a vezéré.. rákérdezel, hogy mi történt, és megkapod a választ: "bocsi tesa, rosszul írtam az érkezést, a te sereged ért be elsőnek".. és érzed, ahogy egészen a végbeledtől áramlik fel a düh, a szánalom, a lenézés, a harag egészen a agyadba.. és ha melletted ülne, a fejét belevágnád a klaviba, de nem válaszolsz, hisz' ő a vezér, az isten.. te meg a looser, aki tökölhetsz megint egy hetet, mire újra képezheted a katonáidat farmolás nélkül.. mert oda veszett mindened.. egy tehetségtelen egofazon miatt.
 

DeletedUser16287

Vendég
Szerintem ez a két dolog egymásra épül.
Hiába van egy jó vezér, aki képes vinni a hátán a klánt, ha nincs aki kövesse. És hiába van egy jó csapat, ha nincs vezér aki irányítsa és összehangolja.
 

DeletedUser8008

Vendég
Üdvözlöm az IBG klánt.
Én emlékszek rájuk a v2-ről
 

DeletedUser16029

Vendég
Megtisztelő, csirsz1.
Vannak ám sokan az akkori IBG-ből, csak a fele népség új néven jött :D
Sok sikert nektek V18-ra :)
 

DeletedUser

Vendég
Thomaxx, tudod mi a te bajod? Az, hogy túl beképzelt vagy. Jó játékos vagy, de amíg nincs a játékodban alázat, addig nem leszel a legjobbak között. Akik a legtöbbet letették az asztalra, azoknak nincsenek ilyen beszólásaik. Pl. zola09 vagy Montipapa. Példát vehetnétek róluk a másik titkossal együtt.
Az IBG a V2-őn született, de ezt megtalálod a klán profilján is.
Vannak tagok az akkori IBG-ből is természetesen.

A beigért válasz ami elmaradt:
Az a bajom, hogy mégjobban az vagyok ( persze szerinted)...
Az IBG-ről nem hallottam és ez nem az én hibám ( hogy is ecsetelte Kiowa egy másik itt lévő topicban: rossz a reklámotok ). :)
Nem tartom magamat jó játékosnak de rossznak sem egyszerüen Firka után a legjobbnak. :)
A játékhoz való alázatom a legtöbb játékoshoz képest fényévre előrébb van....az itt játszó egyénekhez már nem biztos.
Talán rajtam kivűl nem igen van olyan aki nem akar szervert nyerni ezért teszek rá ki mit mond és mit tesz...itt mindenkit az hajtja, hogy nyerjen engem meg az, hogy ahol elindulok ott mindenhol elől legyek belátható időn belül és amig nem terhes a játék az életemnek ott is maradjak.
Ezért nem akarok példát venni senkiről és nem akarok olyan klón lenni akiket felsoroltál....

Amúgy meg ez a játék csak az időről szól és sokak szerint a pénzről...akinek van pénze nem biztos, hogy jó lehet hosszú távon de aki idő milliomos az itt sokra viheti....
És ha már a pénzről beszélünk és arról, hogy akinek van pp-je annak mindent lehet...akik duálban vagy triálban visznek egy fiókot azokkal mi is van? Az teljesen korrekt és ferr a többiekhez képest.....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16029

Vendég
Köszönöm a választ, korrekt volt, ez esetben elnézést kérek a hozzászólásomért.
Fel kell vennünk egy reklám szakembert :D
A dual acc, vagy triál, az megint egy olyan dolog amivel nagy előnyre lehet szert tenni, mert mindig itt vagy és farmolsz. (szerintem a legtutibb egy másik időzónából való játékossal nyomni, így éjjel-nappal megerőltetés nélkül, bár a magyar szervereken nem nagyon vannak ilyen országokból, max a .net-en) De viszont az mindenkinek lehet, aki akarja. Bárki viheti dualban, mindössze megfelelő társat kell kerítenie hozzá, akinek más az időbeosztása. A legjobb, ha az ellentétje :D
De most minden játékosnak nem lehet pénze prémiumra. És akik nem vesznek, azok lemaradnak. Még V6-on (meg az összes régi szervereken) csak kényelmi funkció volt. Én vettem. Mert jól jött, ha van. Most már lassan ott tartunk, hogy muszáj.
 

DeletedUser15525

Vendég
A beigért válasz ami elmaradt:
Az a bajom, hogy mégjobban az vagyok ( persze szerinted)...
Az IBG-ről nem hallottam és ez nem az én hibám ( hogy is ecsetelte Kiowa egy másik itt lévő topicban: rossz a reklámotok ). :)
Nem tartom magamat jó játékosnak de rossznak sem egyszerüen Firka után a legjobbnak. :)
A játékhoz való alázatom a legtöbb játékoshoz képest fényévre előrébb van....az itt játszó egyénekhez már nem biztos.
Talán rajtam kivűl nem igen van olyan aki nem akar szervert nyerni ezért teszek rá ki mit mond és mit tesz...itt mindenkit az hajtja, hogy nyerjen engem meg az, hogy ahol elindulok ott mindenhol elől legyek belátható időn belül és amig nem terhes a játék az életemnek ott is maradjak.
Ezért nem akarok példát venni senkiről és nem akarok olyan klón lenni akiket felsoroltál....

Amúgy meg ez a játék csak az időről szól és sokak szerint a pénzről...akinek van pénze nem biztos, hogy jó lehet hosszú távon de aki idő milliomos az itt sokra viheti....
És ha már a pénzről beszélünk és arról, hogy akinek van pp-je annak mindent lehet...akik duálban vagy triálban visznek egy fiókot azokkal mi is van? Az teljesen korrekt és ferr a többiekhez képest.....

Persze hogy nem.
Mielőtt Thomaxx néven befoglalt egy tols-os, befejezted.
Az IBG a K34?-en megfogta a Tols-t és ezzel elindult a NaMacs felé, mármint a Tols. Azaz a bukás felé.
A K34 pedig, ha jól tudom (és jól tudom) észak-nyugati régió, ahonnan a Tols kiszorult, ép az IBG-nek köszönhetően.
Régebben az MKK-t okoltam az IBG ottani bukásáért. Hiba volt, hiszen a klánnak ezt kellett tennie, hogy létrejöjjön a West kláncsalád, és végre befejezze a v2-t, bár, még mesze állnak tőle azt hiszem, igaz nem statoltam.
 

DeletedUser

Vendég
mivel a V1-en kaptam egy bant ( bár akkor még azt sem tudtam mi is az) ezért nem lehetett nehéz befoglalni a Thomaxx nevű falumat... :)
azért az igazat megvalva izmos falut foglalhatott a tolsos :D

viszont a NaMacs-ról már hallottam...
 

DeletedUser15525

Vendég
Izmosat, Ha jol emlékszem volt vagy 120 pont környéki..:D
 

DeletedUser14775

Vendég
még mesze állnak tőle azt hiszem, igaz nem statoltam.

Csak ez a kicsiny resz ami erdekes szamomra, a tobbi elhanyagolhato reszemrol.
Nem kell statolnod segitek vegefele jar a szerver, csunyan kilettek (Woody mod. by: téve) a kiscicak a v2-rol...
De mivel ez nem idevalo tema nem irok kisregeny a nagy cicusok menekulerol:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16029

Vendég
Mert nekunk van kocsink Darki... :p mi azzal utazunk. Te maradj a BKV-nal :D
 

DeletedUser

Vendég
mit kéne beolvasni ? Megmondtad a frankót :) És igazad is van. Ennyi :)
Majd lopok egy bringát magamnak és átírom a klánom nevét BMX-re :D
 

DeletedUser

Vendég
akkor inkább nem lopok ;)
bringát könnyebb elsózni mint egy kocsit, ugyanis nincsen nyilvántartva :D
 
Fent