NA elöször és utoljára a külcső fórumon.
HA nem itt pózerkedtek volna sokan, talán tovább húzták volna a játékban.
Érdekes módon tőlünk nem írogatott ide senki, e helyett inkább sorra levertük a nagyszájúakat.
A játékban kellene helytállni a szájalás helyett inkább szerintem.
A háború elején az ellenfelink voltak kétszeres, háromszoros túlerőben, de harcoltunk és az arány szép lassan átfordult.
NEm panaszkodni és pózerkodni kell hanem harcolni a játékban. Az egy dolog, hogy a KH kihozza mindenkiből a valós énjét és a net mögé bújva röhög az olyan szavakon mint a becsület, de szerintem bőven elég lenne a pályán belül tevékenykedni.
Az ellenségeimnek pedig egy dolgot üzenek.
Isten megbocsáthat, de én nem fogok!