Frissülő térképek

DeletedUser

Vendég
Lassan itt a karácsony,tudom már kinek mit veszek!Valakinek sálat,valakinek,kisautót,valakinek,radírt.;):D:D
 

DeletedUser

Vendég
Ne írj semmit, látod, batillát is kimoderálták, az én hsz-eimet is törölték, így sokse leszünk senior memberek.
 

DeletedUser14475

Vendég
Így sose fogjuk megérteni a szabályokat, amiket be kellene tartanunk:D
 

DeletedUser14475

Vendég
Háát, ha nem fórumozhatok, akkor most gyorsan betámadok valakit, hátha alszik már...
 

DeletedUser

Vendég
Látom a csevegőt lezárták és töröltek mindent olyan kritikát ami a kh-val kapcsolatos. :-D
 

DeletedUser14475

Vendég
vissza kell térjünk egymás szidalmazásához, azt jobban tolerálják:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5879

Vendég
mod by cons
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
mod by cons.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12064

Vendég
Amíg én moderátor leszek, ez a fórum nem lesz ilyesminek a színtere, sajnálom. Az ilyesmit beszéljétek ki egymás között más médiumon.
 

DeletedUser

Vendég
Fontának minden beszélgetőpartnerét bannolják, erre ő unalmában éjnek évadján is támad...Deus ex machina

: D
 

DeletedUser

Vendég
Akkor zárd be ezt a fórumot,mert felesleges! Csak hallkan jegyzem meg, hogy nem tudom minek fizetem a prémiumot,ha itt nem beszélhetünk meg bizonyos dolgokat a klánháboruról!? Aki fizet annak kéne a kedvébe járni,ez mindig is így volt..Amit mondasz, hogy menjük máshova beszélni ezekről a dolgokról...nem is értem hogy mondhatsz ilyet!Ennyi erővel abba is hagyhatjuk.
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
Amíg én moderátor leszek, ez a fórum nem lesz ilyesminek a színtere, sajnálom. Az ilyesmit beszéljétek ki egymás között más médiumon.

Már nem azért,de más világok fórumain sokkal durvábbakat is olvastam,sőt,na mindegy,kissé túlzásnak érzem...
További jó radirozást:)
 

DeletedUser12064

Vendég
1. Ha durvábban láttál, akkor jelentsd, megnézem és kiszedem. Néha nekem is elkerüli a figyelmem valami, főleg ha pl. nem vagyok itt.
2. arra írtam azt a választ, amit az előző hsz-edben írtál, és tudod jól, hogy tilos a klánháborús és a szupport szidása, főleg a szupport elleni lázítás. Én még a célzatosságot és körülírást sem engedem. Ennek nem itt van a helye.
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
Szerintem bizonyos határokon belül maradva belefér mind a kh,mind a support KRITIZÁLÁSA,
(nem szidalmazása,nem lázitása,mint irtad) és itt nem lett átlépve semmilyen határ.
A szabályokat meg lehet néha rugalmasabban venni,a rendör sem büntet mindig ha nincs bekötve az öved...
 

DeletedUser

Vendég
Valami nagyon félre lett értve szerintem,itt egyszerüen csak meg nem értésről volt szó....semmi lázadás vagy szidás,azért azt nem szabad elfelejteni,ha mi nem vagyunk ,akkor ti se.Ennyi. Ja mégsem ennyi,még csak annyit, hogy nem mi vagyunk értetek,hanem pont fordítva.
 

DeletedUser12064

Vendég
Nem fér bele, mivel tiltják a játék és fórumszabályok is. Ezért mondtam, hogy más médiában kritizáljátok, mert itt nem tehetitek meg.
Ui: értem ugyan egyikőtök sincs, önkéntesen modárallak titeket zéró viszonzásért, csak azért, hogy a szupporterek válláról ezt a feladatot levegyem.
 

DeletedUser

Vendég
Hát nem tudom érdemes-e írnom, vagy lezárják a topikot is, mielőtt elküldöm a választ.
Annyit hozzátennék, hogy "nem mi kezdtük."
Nem írom le, mert biztosan erről is tilos beszélni, de talán emlékszel rá, mi indította el ezt a beszélgetést, és bizony olyan "probléma", amit a support magának generált. Ha erre a játékosok reagálnak, az már felháborító és bannolás a jutalma..tiszta 50es évek : )

Jah igen, szerintem nem szidta itt senki a supportot. Az nem szidás, ha leírom: xy ezt vagy azt csinált...ez csak ténymegállapítás.
Viszont így nem használható a fórum, ha visszaolvasol, láthatod, értelmetlen és összefüggéstelen hsz-ek követik egymást, mert minden törölve van.

Enyhénszólva túlreagáltad a dolgokat..néha a kevesebb több.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12064

Vendég
Ez a te véleményed, az enyém más. Továbbá mindegy mit gondolok, mert a szabályok szerint járok el. Amennyiben neked nem megfelelő, úgy folyamodj szabálymódosításért. A support csapat is számtalanszor megtette, hátha te több sikerrel jársz majd.
 

DeletedUser14475

Vendég
Én mindig is azt vallottam, hogy nem magát a szabályt kell nézni, hanem a szabályalkotó szándékát. A szabályalkotó szándéka a nevekkel, hogy ne sértsen másokat. A szabályok merev betartása sokszor pont az ellenkező hatást váltja ki. Tehát ha pl. megnézünk egy klánnevet, vagy egy falunevet, akkor azt nézem, hogy akart-e valakit sérteni az a névalkotás. Ha nem, akkor nem fogom 2,5 év névhasználat után törölni a nevüket, amennyiben az egyetlen ellenséges játékosnak se szúrta eddig a szemét. Ugyanígy ha egy klán patkányoknak vagy betyároknak vagy akár gengsztereknek hívja magát, akkor sztem nem lehet sértő lepatkányozni, lebetyározni, vagy legengszterezni őket. Ha igen, akkor maga a klánnév volt sértő.
 
Fent