Frissülő térképek

DeletedUser12064

Vendég
Sajnálattal közlöm, hogy sem a mi, sem a szabályalkotó szándéka nem fontos, mikor ellenőrzik a munkánkat, csak az írott szó. Továbbá jelzem, hogy nagyon kevés szupporter van, moderátor meg egyedül én, tehát simán előfordulhat, hogy valamilyen szabálytalanságra csak sok idő múltán bukkanunk rá. Amíg nem lesz teljes a csapatlétszám, addig ez nem is fog egykönnyen változni.
 

DeletedUser14475

Vendég
hát éppen ezért nem kellene saját magatoknak problémákat generálni:)
A supporter létszámot feltölteni pedig nem könnyű, azon egyszerű okból, hogy aki tudja, mire vállalkozik, az nem fog önként jelentkezni, az önként jelentkezők egy része viszont alkalmatlan, illetve valamilyen hátsó szándéka van a jelentkezéssel. Ez minden olyan oldalon hasonló gond, ahol ingyenes segítőket keresnek.

most elképzelem a jelenetet: jön a belső ellenőrzés, nézik a klánneveket... Hmmm. Barrow banda... Hmmmm, hmmmm. Raportra! Supporterek! Történelem egyes! Mi az, hogy nem tudjátok, hogy a Barrow banda tagjai gyilkosok, gengszterek voltak? Hát nincs a ti gépeteken google??? Na nyomás büntibe, minden figyelmetlen supporter javítson ki Bandi papa faluneveiben 10 helyesírási hibát!

Azt már csak halkan súgom, hogy a Hunyadi hadosztály a Waffen SS magyarországi alakulata volt, az ő nevük bezzeg maradhat...
 

DeletedUser12064

Vendég
Látom meggyőződésed, hogy érted a témát. Biztos a sok éves moderátori és szupporteri múltad beszél belőled. Pert pont annyira helytálló amit írsz. Továbbá leírom sokadjára is, amennyiben szabálytalanságot látsz, köteles vagy jelenteni support ticketben, nem a fórumon kell vele engem kioktatni.
 

DeletedUser14475

Vendég
Nem kioktatásnak szántam, elnézést, ha annak érezted.

Sok éves moderátori tapasztalatom az, hogy a sértő/nem sértő megítélés nagyon szubjektív, ha nagyon akarjuk, akkor egy olyan ártalmatlan történelmi névbe, mint a Hunyadi is bele lehet kötni, csak be kell írni a google-be. És minden egyéb másba is, ha az a cél. Dehogy akarom én feljelenteni őket, egyáltalán nem biztos, hogy ez állt a névválasztás mögött (bár nem kizárt, találkoztam én már a klánháború másik szerverén kifejezetten fasiszta történelmi neveket használó szerveződéssel) Épp ezért ha 2,5 évig egyetlen játékos sem kifogásolt egy adott nevet, akkor kár belőle műproblémát generálni. Ha egy név valóban sértő, akkor minden bizonnyal rövid időn belül jelenteni fogja valaki a másik táborból, illetve már rég jelentette volna. De ezt már megbeszéltük, részemről lezártam a témát.
 

DeletedUser12064

Vendég
Akkor mint sok éve munkálkodó moderátorok végre egyetértünk valamiben. Ennek örülök.
 

DeletedUser12767

Vendég
hát éppen ezért nem kellene saját magatoknak problémákat generálni:)
A supporter létszámot feltölteni pedig nem könnyű, azon egyszerű okból, hogy aki tudja, mire vállalkozik, az nem fog önként jelentkezni, az önként jelentkezők egy része viszont alkalmatlan, illetve valamilyen hátsó szándéka van a jelentkezéssel. Ez minden olyan oldalon hasonló gond, ahol ingyenes segítőket keresnek.

most elképzelem a jelenetet: jön a belső ellenőrzés, nézik a klánneveket... Hmmm. Barrow banda... Hmmmm, hmmmm. Raportra! Supporterek! Történelem egyes! Mi az, hogy nem tudjátok, hogy a Barrow banda tagjai gyilkosok, gengszterek voltak? Hát nincs a ti gépeteken google??? Na nyomás büntibe, minden figyelmetlen supporter javítson ki Bandi papa faluneveiben 10 helyesírási hibát!

Azt már csak halkan súgom, hogy a Hunyadi hadosztály a Waffen SS magyarországi alakulata volt, az ő nevük bezzeg maradhat...

..."Hmmm. Raportra!"

Ezzel a szövetségeseidet is Raportra kellene küldened, ugyanezen oknál fogva!

Gondolkozz, ne hümmögj!

Arról nem is beszélve, hogy még mindig itt van egy ember aki egy a történelemben elég "sötét" múltat idéző emberke születésének dátumával reggel és játszott hosszú éveken át, majd most olyan névvel van itt, amire remélem te húztad rá a "vizes lepedőt" a nagy többéves supporteri és moderátori múltaddal!

Azt már csak halkan súgom meg, hogy minden "figyelmetlen supporternek" remélem most felhívtad a figyelmét és felülvizsgálják ezeket, ill téged is "szabálytalanság jelentésének elmulasztása végett"....

Hmmmmm. Raportra!
 

DeletedUser14475

Vendég
[SPOIL]
MWSnap005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

Na térjünk vissza a topik témájához, nézzük hogy változtak az arányok az elmúlt hónapban
okt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser14475

Vendég
[SPOIL]
okt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

Na régen volt frissítve, lássuk a jelenlegi állást.
381987_447007658691889_694291815_n.jpg
 

Csatolmányok

  • dec.jpg
    dec.jpg
    9,3 KB · Megtekintések: 5

DeletedUser14475

Vendég
Mindenki nő, csak mi fogyunk egyre. Tulajdonképpen minnyá végünk...
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 
Fent