Frissülő térképek

DeletedUser16021

Vendég
Úgy tűnik a kétszeres túlerő lassan (nagyon lassan) felőrli a BB-t. Azért mitykát vegyétek be a végén a THEA-ba neki az az életcélja hogy a v6-on egy nyertes klánban fejezze be:) Nehogy valami őrültséget csináljon ha ez mégsem így lesz:)
 

DeletedUser

Vendég
NA elöször és utoljára a külcső fórumon.
HA nem itt pózerkedtek volna sokan, talán tovább húzták volna a játékban.
Érdekes módon tőlünk nem írogatott ide senki, e helyett inkább sorra levertük a nagyszájúakat.
A játékban kellene helytállni a szájalás helyett inkább szerintem.
A háború elején az ellenfelink voltak kétszeres, háromszoros túlerőben, de harcoltunk és az arány szép lassan átfordult.
NEm panaszkodni és pózerkodni kell hanem harcolni a játékban. Az egy dolog, hogy a KH kihozza mindenkiből a valós énjét és a net mögé bújva röhög az olyan szavakon mint a becsület, de szerintem bőven elég lenne a pályán belül tevékenykedni.

Az ellenségeimnek pedig egy dolgot üzenek.
Isten megbocsáthat, de én nem fogok!
 

DeletedUser

Vendég
NA elöször és utoljára a külcső fórumon.
HA nem itt pózerkedtek volna sokan, talán tovább húzták volna a játékban.
Érdekes módon tőlünk nem írogatott ide senki, e helyett inkább sorra levertük a nagyszájúakat.
A játékban kellene helytállni a szájalás helyett inkább szerintem.
A háború elején az ellenfelink voltak kétszeres, háromszoros túlerőben, de harcoltunk és az arány szép lassan átfordult.
NEm panaszkodni és pózerkodni kell hanem harcolni a játékban. Az egy dolog, hogy a KH kihozza mindenkiből a valós énjét és a net mögé bújva röhög az olyan szavakon mint a becsület, de szerintem bőven elég lenne a pályán belül tevékenykedni.

Az ellenségeimnek pedig egy dolgot üzenek.
Isten megbocsáthat, de én nem fogok!


Egyszer fent egyszer lent most így hozta az élet.... Nincs ezzel semmi baj, mert ez csak egy játék és aki ezt nem látja be annak van fejlődnie az életben. :)
 

DeletedUser

Vendég
NA elöször és utoljára a külcső fórumon.

Sziasztok! Valószínűleg én is utoljára írok ide külcsőre. Mindenkitől szeretnék itt is elköszönni, bár a klánomtól már megtettem régebben. Köszönöm minden játékostársamnak a 4 év közös játékot és az itt szerzett élményeket, hiszen jó ellenfelek nélkül nem ért volna sokat az egész : )
Igaz hogy akikkel szorosabban véve a háborúimat vívtam, már nincsenek itt, a SI, és persze a Hunea tagjai : ) Besenyők, zalmille, akik úgy gondolom, nem túlzás, a legjobb játékosok közt voltak a szerón! Nem mindennapi élmény volt ellenük játszani : )

Egyúttal szeretnék gratulálni a Thornak, akik a legnagyobb klánná nőtték ki magukat, és kitartóak! Méginkább gratuláció illeti a Betyárt, a szerver legelvetemültebb klánját : D És mindenekelőtt a BB-t, a szerver legjobb klánját : )) Elsősorban miattatok örülök, hogy itt játszhattam, és bár nem tudom kivárni a szerver végét, a megszerzett élményeket nem cserélném el semmi másra : )

Üdv és további jó játékot azoknak, akik maradnak!
 

DeletedUser14475

Vendég
Minden jót!

Sajnálom, hogy végülis egyetlen egy Thor játékossal sem küzdöttél meg, sem te, sem a BB más illusztris tagja. Hosszú ideje mondogattam, hogy a szerver legnagyobb háborúja a BB és a thor között várható. Sajnos mire átrágtuk magunkat az egykori rats játékosain, szinte elfogyott előttünk az ellenség, gyakorlatilag most lett közös frontja a valamikori Thor és BB klánoknak, eddig csak a nem túl régen fúzionált tagok között volt érintkezés. Ti a hunokat ütöttétek, mi a ratsot. Jó lett volna úgy szervert nyerni, hogy az önmagát legjobbnak kikiáltó bb-vel is háborúzzunk, de úgy tűnik, hogy erre már nem kerül sor.
 
Fent