Frissülő Térképek

DeletedUser

Vendég
Ma beállitottam, a következő frissitésnél már jó lesz(azaz holnap).
Miért van az az érzésem hogy rövid időn belül újra negyot fog változni? :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Úgy emlékszem hogy ma először történt meg hogy az első, kontinens dominancia-térképen valamelyik kláncsalád 100%-ot ért el egy kontinensen.

GRATULA PPL Kláncsalád, a K22 teljesen a mi kezünkben van :D
 

DeletedUser

Vendég
mindenkit megnyugtatok csak egy klánnal lettünk kevesebben az pedig a HOH

az összes többi JOR klán egy oldalon harcol ellenetek

A hoh eddig is áruló volt nem harcolt ellenetek a kkB vel is csak imitációt müveltek.

hmm te vagy az a nagy JOR Arcos akiről hallottam, akinek a nyelve élesebb a keleténél : )

Mielőtt kijelentesz valamit nézz utána, és ne mérgezd a kívülállókat, mert ilyen kijelentéseket 0 informáltság mellett kik is szoktak mondani, várj a nyelvemen van a NOOB-ok szoktak mondani : D

Ez az imitáció kisfiam : D

Side 1:
Tribes: HO2, HOH
Side 2:
Tribes: K+K-B, K+K-B2

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 520
Oldal 2: 821
Különbség: 301

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 5,398,135
Oldal 2: 8,355,512
Különbség: 2,957,377

chart




Ok-okozati összefüggésekkel lennél ennyire tisztába.
 

DeletedUser3687

Vendég
hmm te vagy az a nagy JOR Arcos akiről hallottam, akinek a nyelve élesebb a keleténél : )

Mielőtt kijelentesz valamit nézz utána, és ne mérgezd a kívülállókat, mert ilyen kijelentéseket 0 informáltság mellett kik is szoktak mondani, várj a nyelvemen van a NOOB-ok szoktak mondani : D

Ez az imitáció kisfiam : D

Side 1:
Tribes: HO2, HOH
Side 2:
Tribes: K+K-B, K+K-B2

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 520
Oldal 2: 821
Különbség: 301

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 5,398,135
Oldal 2: 8,355,512
Különbség: 2,957,377

chart




Ok-okozati összefüggésekkel lennél ennyire tisztába.

Akkor most mondok neked valamit kis lányom!!!
Tudom mit beszélek mert sajnos egy családban voltunk a HOH sokkal

Úgy léptek be a JOR családba hogy elfogadják a család diplomáciáját legyen szövetségesről vagy ellenségről szó!
Ezt ígérte nekünk A Hoh vezére
amíg az sp300 elleni háborúnk zajlott addig minden rendben volt!
Aztán Kitört a GEw-JOR háború de a HOH klán nem volt hajlandó felvenni ellenségnek a GEWet szövetséget ápoltak velük!
Azt kérték a JOR vezetéstől hagy támadják meg az akkor még KK klánt ebbe mi belementünk majd a KK belépet a Birodalom kláncsaládjába a HOH tölünk várt támogatást(hogy még a birodalomnak is üzenjünk hadat) de mi nem adtuk meg nekik ezt aminek több oka is van de a leglényegesebb az az hogy mi sem számíthattunk rájuk a gew ellen .
Majd ezután rá kb 1 hónapra kibékültek a KK-B vel aki azóta a JOR család ellensége lett a KK mert a hoh bevonta őket a háborúba vagyis hát a KK "támadni" próbál bennünket!

Ezért lett a HOH klán kirakva a JOr családból..

Nem tudom ki lehetsz te de nem is nagyon érdekel de én tudom miről beszélek!
A HOH behozta a háborúba a KK a Jor nak ezután pedig ők békét kötöttek egymással!

Úgyhogy ne szólj be nekem amíg én sem tettem neked!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én ezt valahogy másképp hallottam, nem akartátok kikérni a K+K-t, valld csak be :)

Nem jött össze az a játék mint ami az Sp300 ellen kitiltottatok pár embert(ultraspec meg sorolhatnám) és a többi vele együtt törölt, nektek meg csak a barbit meg az inaktívot kellett foglalni, gondoljátok Levko74 és bmstorm kitiltása után fordul a szénátok(?), nem törölt utánuk senki sem :)

A béke okát is te adtad meg az utolsó tanácstermi vitában(mikor újra kezdted) :)

Mindenre van ok és okozat, csak te nem vagy tisztába vele!
 

DeletedUser

Vendég
Hát te se nagyon lehetsz vele tisztába ha mástól hallottad....Mi minek kértük volna ki a K+K-t?
Nekünk csak zolee17-volt a bárány....A K+K-t a HOH hozta ránk...ahogy azt is elvárta volna h a Birodalommal harcoljunk...Mire fel?:O erre h nem csinálnak semmit? Az egy dolog h nem támadták a GEW-et...szövetségbe voltak...gondolom tudod ezt értelmezni?csak nem vagy hülye...(Y)
Az hogy egyesek csalnak (levko,ultraspec..meg én is sorolhatnám) az mind a saját hibájuk...
Vajon ezt is honnan tudod? "A béke okát is te adtad meg az utolsó tanácstermi vitában(mikor újra kezdted)"
Biztos azért mert nem csaltok...erre fel várjátok h ne tíltsanak ki titeket..hol élsz te barátom?

Ahogy mondtad mindenre van ok, és okozat...végét meg tudod te is...nem kel itt a kamu szövegetek...
 

DeletedUser

Vendég
Pontosan hogy amíg Zolee-t nem támadtátok szövibe voltatok a K+K-val, miután betámadtátok, törölték a szövit veletek, tehát a saját lecsótokat eszitek és nem a HOH-ét, mióta betámadtátok Zolee-t azóta...:)


Szóval te sem fújsz mást jimi81, menjél és foglaljad magad Tapsi barátoddal míg nem lesz késő:D
 

DeletedUser

Vendég
.
Vajon ezt is honnan tudod? "A béke okát is te adtad meg az utolsó tanácstermi vitában(mikor újra kezdted)"

Mint szimpla tag már képekből informálódtam hogy ti mit műveltek ott(és a többi társam is látta), amit ti tanácsteremnek neveztek.


.
Biztos azért mert nem csaltok...erre fel várjátok h ne tíltsanak ki titeket..hol élsz te barátom?

Hol írtam ezt?
Olvasd már el mit írtam és utána okoskodj, mert nem vagy tisztába a kijelentéseiddel.

Az már egy másik dolog hogy nem tudtok tisztességesen játszani, kitiltotok minden játékost akikel nem bírtok el, erre büszkélkedj hogy kitiltott vagy inaktív játékostól jobb érzés foglalni :D
 

DeletedUser

Vendég
Pontosan hogy amíg Zolee-t nem támadtátok szövibe voltatok a K+K-val, miután betámadtátok, törölték a szövit veletek, tehát a saját lecsótokat eszitek és nem a HOH-ét, mióta betámadtátok Zolee-t azóta...:)


Szóval te sem fújsz mást jimi81, menjél és foglaljad magad Tapsi barátoddal míg nem lesz késő:D


Zolee-t már elég rég óta támadtuk...Még GEW-be volt öcskös..;) Az h a KK nem adta ki nekünk az más tészta..ezért lett támadva a KK..pontosabban továbbra is zolee...

Jöhettek támadni...attól h foglalnak..nem inaktív vagyok...de lehet próbálkozni..majd rájössz;)
 

DeletedUser

Vendég
Mint szimpla tag már képekből informálódtam hogy ti mit műveltek ott(és a többi társam is látta), amit ti tanácsteremnek neveztek.




Hol írtam ezt?
Olvasd már el mit írtam és utána okoskodj, mert nem vagy tisztába a kijelentéseiddel.

Az már egy másik dolog hogy nem tudtok tisztességesen játszani, kitiltotok minden játékost akikel nem bírtok el, erre büszkélkedj hogy kitiltott vagy inaktív játékostól jobb érzés foglalni :D


Olyan játékost nem lehet kitíltani aki,nem követ el bűnt...biztos volt oka a supportnak h kitíltsa...
Tisztába vagyok vele mit írtam.

Igen,voltak zűrök..amit a HOH..okozott...és mi közötök van hozzá?szerintem semmi...törődj te is asaját klánnodal...senki nem kérte h itt prédikálj...mennyél templomba..isten meghallgat...sírj el neki egy imát...majd segíteni fog h ne tíltsa ki a suppor a tagjaitokat;)
 

DeletedUser3687

Vendég
így van ahogy Laci írja nem tudom mit beszélsz bele olyan dolgokba amiről semmit sem tudsz csak találgatsz!
jobb lenne ha a saját dolgaiddal törödnél nem pedig itt nekünk okoskodsz

vagy legalább lenne benned annyi hogy a játékbeli nevedet felvállalod hogy tudjuk ki ez az észlény akit ki kell irtani!
 

DeletedUser

Vendég
mire gondolsz?
amatőrnek nézel:D
voltam a V3-on 1 éve, top20-ba is voltam mikor te fényévekre kapirgáltál szval nem kéne okoskodnod ennyire:)
Az más dolog hogy a HOH ellenségei közt voltam, de ott legalább tisztelik az ellenfeleiket, nem úgy mint egyesek a JOR-ból, nem hiába a volt ellenfeleitek közül már páron kívül szinte senki sem játszik(akit átvetettek) :)

Ezek után gondolkodj hogy ki vagyok, lehet ismerjük egymást lehet hogy nem, de örülök hogy nem volt rá még alkalmam;)
 

DeletedUser

Vendég
Én is szeretnék olyan ellensége lenni a HOH-nak amelyik nem támad,ebben tényleg van tisztelet:rolleyes:

Ne haragudj megkérdezhetem ezt honnan tudod amúgy?
Szóval te sem fújsz mást jimi81, menjél és foglaljad magad Tapsi barátoddal míg nem lesz késő:D

Tudod ez is olyan dolog amiről neked nem kéne tudnod:rolleyes:
Majd erről megkérdezem sajtmacskát is h-h kerűlnek ki ilyen infók;)
gondolom ez is a tiszta játék része...
Te ezzel tiszteled az ellenfeled??
 

DeletedUser

Vendég
Nem kéne dicsekednek a speed eredményeddel, amúgy reálisan nem érdekel hogy ki vagy.
Az hogy anno a HOH ellensége voltam, az rég volt nem számít.
Kaptam egy esélyt amit annak idején nem kaphattam meg mert tudni illik nem divat az ellenség átvétele, ami felétek az, így az erősebb fél nyert ami nyilvánvaló volt :)

Egy infó hogy fejtegess a sötétbe, az akkori klánomnak a Gew is az ellensége volt a HOH mellett.

Szóval jó fejtegetést Sherlock:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem kértem senkit h nézze meg az adat lapom...azt se hogy nyissa meg a linkem..de ezek szerint téged még is érdekelt,ha nézegeted...Értem... amit szabad Jupiternek azt nem szabad kisökörnek...Te fényezed itt a popsid az 1 éves top 20-as eredményeddel!:D Senki nem volt rá kíváncsi;)Én legalább is nem....:rolleyes:

Az oly mind1 h kinek voltál az ellensége...olyanokról tudsz amiről neked nem kéne tudni....
Sokan még a klánomból se tudják h valójában ki vagyok..ami persze nem titok...
Engem az zavar h te tudod..pedig ezt csak az a pár embernek kellene tudni (supportnak,és a többi vezetőnek)
Nah meg a régi klántársaimnak,mint pl Jimi81...:)
 

DeletedUser3687

Vendég
mire gondolsz?
amatőrnek nézel:D
voltam a V3-on 1 éve, top20-ba is voltam mikor te fényévekre kapirgáltál szval nem kéne okoskodnod ennyire:)
Az más dolog hogy a HOH ellenségei közt voltam, de ott legalább tisztelik az ellenfeleiket, nem úgy mint egyesek a JOR-ból, nem hiába a volt ellenfeleitek közül már páron kívül szinte senki sem játszik(akit átvetettek) :)

Ezek után gondolkodj hogy ki vagyok, lehet ismerjük egymást lehet hogy nem, de örülök hogy nem volt rá még alkalmam;)

Na látod ebbe egyet értünk én is örülök hogy nem ismertük még egymást!

A másik elég régóta ott vagyok én is a v3 on és abban tévedsz hogy nem tiszteljük az ellenfeleink!Minden ellenfelünket tiszteltük legyen az U kláncsalád sp300 vagy az eddigi legnagyobb a GEW
Aki az ellenkezőjét állítja amit te is hogy nem tiszteljük őket az egyszerűen hazudik!
Nem ismersz minket azt írod egy éve voltál a v3 on akkor most miért okoskodsz így utólag mikor semmit sem tudsz vagy csak nem volt egy multi akkod ami miatt abbahagyni kényszerültél egy éve.

Na mindegy felesleges is tovább vitázni veled olyannal aki nem is játszik ezen a világon csak távolról okoskodik mert egyszer egy éve elkentük a száját

Vicces vagy !
Maradj inkább hallgatag!
 

DeletedUser10553

Vendég
Ha már sikerült ennyire mélyen belemenni a múlt boncolgatásába, akkor nekem is lenne egy apró megjegyzésem.:)
Zolee17 soha nem volt GEW-es. PPL-es volt, méghozzá PHXPPL tag. :)
A JOR kláncsalád a PPL kláncsaláddal harcol, aminek a GEWPPL az egyik tagja. :)
 

DeletedUser11221

Vendég
Fu micsoda pontosítás:)

nogyon informált vagy ramos:)


Kiváncsian olvasom hogyan osszátok egymást...... egy kicsit még csinálhatnátok, tok sok érdekes infó derül ki:)


Ez a játékban is a nevem..... nyugodtan lehet írni:)
 

DeletedUser3687

Vendég
Ha már sikerült ennyire mélyen belemenni a múlt boncolgatásába, akkor nekem is lenne egy apró megjegyzésem.:)
Zolee17 soha nem volt GEW-es. PPL-es volt, méghozzá PHXPPL tag. :)
A JOR kláncsalád a PPL kláncsaláddal harcol, aminek a GEWPPL az egyik tagja. :)

Az mindegy a phxpll a Gewppl a pplgew a virus klán és a többi klánotok nekünk mind piros mindegy melyikből zolee az egyik pirosbol menekült armageddon alatt egy szövetséges klánba a KK ba mi csak a menekülőt támadtuk ők semmilyen megszólítás nélkül indították támadásaikat :)megjegyzem feleslegesen gondolom HOH felbujtásra mert érdekes módon eddig A hoh utálta őket ahogy az imát is akikkel összeolvadtak majd kikönyörögték az ima összeolvadás után hagy támadják meg a kk mert ennyire meg annyira utálják őket ezután 1 hónap háború után megbékéltek és ellenünk fordultak ja most már az Árulok is pirosak a HOH bagázs

akiknek csak addig kelletünk míg az sp300 at legyőzzük!mert ők nem bírtak velük akkor abban a helyzetben!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3687

Vendég
A másik meg elösször még GEW kláncsalád voltatok utána alakultatok PPL kláncsaláddá ha jól emlékszem
habár te mint ppl es akkor gondolom a te klánodat kezelted fő klánnak
 
Fent