Frissülő Térképek

DeletedUser

Vendég
Na.... azért orkoknak ne nevezzük az ellenjátékos katonáit.

Ugyanolyanok ők is mint mi, csak pirossal vannak jelölve a térképen :)
 

DeletedUser

Vendég
Na.... azért orkoknak ne nevezzük az ellenjátékos katonáit.

Ugyanolyanok ők is mint mi, csak pirossal vannak jelölve a térképen :)

De a Tesco gazdaságos JOR arma az találó :)
Általában gazdaságos 'armákat' szoktak inditani, amit csak ők neveznek arrmának.Mi ezt hirtelen felindulásból elinditott támadásoknak nevezzük.
Az 'arma' 3000támadás felett kezdődik.Nálunk.

u.i.:ez nem az egyszerű tagok hibája hanem a JOR vezetőségé.
 

DeletedUser

Vendég
Valakinek feltűnt hogy a top 15 támadó között 10 játékos van a PPL kláncsaládból? :)
 

DeletedUser11221

Vendég
Én már néztem, de semmi extrát nem látok benne:)

szerinted ez jelent valamit??????:)
 

DeletedUser11415

Vendég
es az valakinek feltunt,hogy a delnyugati(Jor) tersegben menyi barbi lett?
 

DeletedUser3242

Vendég
Valakinek feltűnt hogy a top 15 támadó között 10 játékos van a PPL kláncsaládból? :)

sőt, az is feltűnt a külső szemlélőnek h van olyan TOP-támadó köztük olyan aki mióta PPL-es lett nem szeret támadni, sőt, még Lefti is benne van a TOP 20ban, ami úgy alapjában mutatja azt h kb mi történik a v3on..

annak meg csak örülök h Levko már CNNes velünk és nem v3as, de persze nem a PPl ellen beszélek, csak a saját házam tája érdekel más világban :)


uff beszéltem, ez nosztalgia :p
 

DeletedUser

Vendég
sőt, az is feltűnt a külső szemlélőnek h van olyan TOP-támadó köztük olyan aki mióta PPL-es lett nem szeret támadni

Én ezt nem nagyon értem :(
Biztos van olyan aki megállt a támadásokkal, de az valószinűleg inaktivitás miatt van.Bár tényleg nem tudom hogy mit akartál mondani ezzel :confused:

Ne nosztalgiázz, gyere vissza :)
 

DeletedUser11415

Vendég
:D Kulso szemlelo.
Te sosem voltal kulso szemlelo,te amolyan visszatero/hatratekintgeto vagy,es amig a klancsaladod itt van(es talan meg utanna is),akarmikor visszaterhetsz,es ezt sokan tudjuk :p
 

DeletedUser

Vendég
Mit szólnátok hozzá ha egy vagy két napig kiszedném a térképekből a 'kláncsalád' funkciót?Ez azzal járna hogy minden klán külön szinnel szerepelne.
 

DeletedUser

Vendég
Holnaptól külön lesznek a klánok pár napig az után visszaállitom a kláncsaládokat.
 

DeletedUser11415

Vendég
Jaja,eleg kaotikus az egesz.
Tedd vissza majd a klancsalados verziot,az jobban tetszik :)
 

DeletedUser

Vendég
hát mondjuk a 3. térkép elég érdekes, hogy 3 nap alatt mely klán foglalt többet ....
 

DeletedUser

Vendég
Visszatettem a kláncsaládokat, a következő frissülésnél újra a régi lesz.
 

DeletedUser11415

Vendég
hát mondjuk a 3. térkép elég érdekes, hogy 3 nap alatt mely klán foglalt többet ....

az nem sokat szamit,mert csak pillanatnyi adat,mvl az utolso 3 nap foglalasait rogziti.
Az volna stabilabb adat ha egy het foglalasait rogzitene,vagy egy honapet.
 

DeletedUser

Vendég
Egy hét?Azt még be tudom állitani, az a max.Egy próbát megér :D

De ez már kláncsaládok szintjén lesz megjelenitve és ha ez is csúnya lesz akkor visszaállitom a 3 napot.
 

DeletedUser11415

Vendég
na,igy mar mindjart mas,ez mar tukrozi a valos eroviszonyokat ;)
 
Fent