Frissülő Térképek

DeletedUser3687

Vendég
Emlékeim szerint a hadüzenet oka az a feloldhatatlan konfliktus volt, hogy a korábban közöttünk levő ütközőklánok (GOD és PHX) ellenkező oldalhoz csatlakoztak (JORGOD és PHXPPL). Ezt egyik oldal sem tudta elfogadni. Ez az ok, minden más csak következmény.

Ettől még maradhatott volna status quo köztünk. De minkét oldal körbenézett, hogy ha nem a másik felé, akkor merre vezet a hovatovább? Ti gyorsabban döntöttetek azon, hogy rajtunk keresztül, így nekünk már csak a kesztyű felvétele maradt.

De ez nem is baj, játék. Úgyis kihalóban a szerver, legalább ez életben tartja egy ideig. Ugyan kit támadnátok, ha minket nem :)?

ez láttod így van

viszont nem itt kezdödtek a konfliktusok a családotokkal hanem hogy kacmihkot védtétek vagyis a Gewppl ha nem is ti mert te akkor is a másik klánban voltál
valamint az sp300 háborúnkban ti felvettétek Tibicsoki játékost és nem adtátok ki habár bocsi ezt is a Gewppl csinálta

akivel nekünk akkor a jelenlegi diplomáciánk szövetségi státusz volt
amit azzal szegett meg hogy kacmihkot védte és felvette Tibicsokit
ez után jött a phx es dolog hogy felvettétek őket majd az hogy mi felvettük a god ot

nem tudom ti mennyire voltatok akkor egy család már
nem tudom hogy az a szövetség ami a Gewpll el volt a ppl klánokra is állt e de a Gew klánokkal akkor fent állt ez még az sp300 létezésének idejében volt amikor még a HOH társaságnak Jor kellet!mert különben elkenték volna a száját.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na látod, ezeket nevezem én következményeknek. Ürügynek, ha jobban tetszik.
Neked is elmondtam, mint annyi mindenki másnak, a PPL-GEW szövetség dualista rendszerű volt akkor. Nem tudtam minden mozzanatról. De még szép, hogy nem hagytuk magukra őket amikor nekünk is hadat üzentél.

Egyébként meg: ki az a tibicsoki egyáltalán? Sp? Rémlik valami ősrégről, de már a térképen sem tudnám elhelyezni őket. Hol vannak azok a játékosok, klánok, akikről beszélsz? Abban a felállásban ki mit kinek mondott, küldött, támadott, gondolt??? A jó ég sem tudja, már ha egyáltalán akkor tudtam is róla, amit kétlek. Nem bridzs ez hogy minden lapot, lépést, gondolatot fejben tartsak... Egyáltalán, hány embernek számít ez még a jelenleg aktív tagság közül? Hányan hagyták abba, adták át a fiókot? Hány új sérelem született azóta? Hogy mást ne mondjak, támadtalak én téged, te engem...

Miért harcolunk most egymással? Mert vagy ez van, vagy a BUMM klán (ha már a múltban vájkálunk). Úgyhogy szerintem épp itt az ideje, hogy hanyagoljuk ködbevesző játékosok rég beporosodott vélt vagy valós tetteit, és a tükörbe nézve mondjuk ki, hogy azért harcol a jor és a ppl család a v3-on, mert élvezik a megaháborút.
 

DeletedUser

Vendég
Hát nem tudom de én anno harcoltam a PPL ellen:) és azért nem hittem volna hogy eddig eljuttok...

gratula az egészhez...tényleg egy jól összerakott (kis) klán a PPL:)

Remélem majd egy másik szerveren is lesz PPL...szívesen küzdenék újra ellenetek;)

üdv: Sipi22 régi ellenfeletek:) (IV. Br)
 

DeletedUser

Vendég
Szia Sipi, jó régi neveket itt látni :D

Harcolhatnál mellettünk is, nincs abban semmi gáz :p
 

DeletedUser3359

Vendég
Emlekszunk rad sipi:)

Mar akkor is tudtam, hogy ide jutunk:)
Az akkori jo vezetes megalapozta a jatekot es a mostani csak jobba tette:D
Na, ez gaz volt de nagyon jol esett; mar csak kabalanak vagyok a klanban de olyan buszke vagyok rajuk:)
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy mi is büszkék vagyunk arra amit a kláncsaládért tettél!!!
Amúgy jó kabala vagy :D
 

DeletedUser3687

Vendég
fiuk lányok nyissatok egy PPL topicot ott kabalázzatok:))

itt jelen van a JOR is nem csak a ppl sztároljuk:)))
lássátok be nélkülünk meg sem alakultatok volna:)))
 

DeletedUser11415

Vendég
Huha.

Nagyot valtozott a terkep,igy Karacsonyra.
Igaz Dini?
Amugy Kellemes Karacsonyt:)
 

DeletedUser3633

Vendég
Nohát...nem lep meg hogy még mindig egymás "vírit szíjjátok"!:D
Sajnálom hogy nem láthatom belülről a fejleményeket!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
És gondolom neked se mondta senki hogy nem szabad itt kamuzni:D
 

DeletedUser11415

Vendég
:D most latom,anyit firkaltam mar itt a kulso forumon hogy member lettem :p
Amugy a Jor-ban mi a helyzet?Barbar invazio kozeleg? :)
 

DeletedUser3633

Vendég
Most aztán biztos hogy újra belépek a V3-ra.
Erre kíváncsi vagyok.
Látom Special barátom még mindig megvan.:)
 

DeletedUser

Vendég
Igen, Special még megvan, nagyon ügyes játékosról van szó amúgy!

Egy kérdésem lenne a JOR kláncsaládhoz, úgy az egészhez.Milyen a harci szellem?Tisztában vagytok vele hogy az armák folytatódnak és hogy MI diktáljuk az iramot?

Side 1:
Tribes: PPLGEW, HOHPPL, PHXPPL, GEWPPL, MSZ13C, K+K, K+K 2, PPLGW1
Side 2:
Tribes: JORNSW, JORGLA, JORKNA, JOR-VM, JORKON

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 406
Oldal 2: 86
Különbség: 320

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4,338,339
Oldal 2: 927,449
Különbség: 3,410,890

chart
 

DeletedUser

Vendég
ejej buknak az ork légiók cefetül és nem tanulnak :)

a Tesco Gazdaságos JOR Arma hol marad ? :D
(mind a fal alatt :p)
 
Fent