frd

DeletedUser

Vendég
Ez rettenetesen gyengére sikerült nagyfiam. Találkozunk még....

milán rátalált a stílusára.
Ne vedd Tőle zokon ha kissé szerencsétlenkedve bár, de összecserélt kislányos trüllszoknyában próbál kiállni az KH nagyközönsége elé a színpadon ,hogy az frd-s papáknak szép köszönőversikével rukkoljon elő :):)
Csak mosolyogni kell az ilyen próbálkozásokon :rolleyes:
és mint ilyen amatőrtől nem is várja/várhatja el senki ,hogy magától játszon,éppen ezért a zsebében a Jeges tatától kapott uzsonnáravalóval, meg a Zsákos Frodó seregével villog hogy mennyire menő, holott az iskolában még a játékpisztolyt is elvették Tőle :D Így összekoldulta a délvidék védelmét a falvaiba nehogy a Vadmacska rávesse magát ,de Ő még nagyon fiatal ,így nem tudja hogyha a macskának megtetszik a kis egér pofázmánya akkor úgyis felfalja szőröstűl-bőröstűl :D mivel nem fog sajnálni rá 20 pofont sem :D csak a macsek most jobb szórakozást talált :rolleyes::p

milan. Északon mennyi falvad is van még ? :rolleyes: Tetszik hogy javítod a statsunkat :p Tudom hiú dolog,de azért mégis ;)

Köszcsi ! :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
javitom? :D

majd visszaveszem őket wildke :D

összetoltama védelmemet abba a 6faluba szerinted?
nézz tükörbe meglátod ki csinálja a hülyeségebbeket.
csak hogy megnyugtassalak nem csak én védőm van ott, tudod nekem összetartó segitő klánom van.
most itt örülsz magadnak mert még nem kaptad az ,,áldást˝...
de ha majd 100ezer pont alá kerül a wiking 25-30 taggal veled együtt akkor kiváncsi vagyok mit szolsz majd! :)
 

DeletedUser

Vendég
hmmm vmit elnéztél itt te leszel a kisegér :D másrészt olyan falvakat nem nehéz elfoglalni aminek a közelében nincs is klántárs de vegyük példának gyula klántársadat vannak körülötte elegen mégis pöppet meglett csapva :D jobban mint milán :D
 

DeletedUser

Vendég
hmmm vmit elnéztél itt te leszel a kisegér :D másrészt olyan falvakat nem nehéz elfoglalni aminek a közelében nincs is klántárs de vegyük példának gyula klántársadat vannak körülötte elegen mégis pöppet meglett csapva :D jobban mint milán :D

köszi :):)
igen.
evike statját is meg lehet pillantani már.
és ha ezek nem elég biztatóak nézd a bélákat azon belül a kozmopolt ;)
 

DeletedUser

Vendég
áhh kozmopol kapott 4000 bejövőt és úgy döntött inkább feladja :D inaktív játékost foglalni nem dicsőség:)
 

DeletedUser

Vendég
tudod a klán azért klán hogy segitse a tagokat!
ja igen te neked sose seigtett senki mert te vagy a pró a legjobb!
csak nem is tudom hogy lehet ekkora let pontod mikor majdnem hogy csak klántársaidat foglalod/foglaltad!:p
 

DeletedUser

Vendég
nem olvastam el az üzenetedet amit Husyval továbbítottál,de csak nyugodtan csináld a hülyeségeidet , senkit nem érdekel a rizsa :p
Eddig nagylegény voltál amikoris mindenkit letámadtál nálunk, most hogy már visszük a falvaidat ,már nem értem,nem tudom mit akarsz mondani ???, Engem nem érdekel az ami kívűlről jön,ezerszer elmondtam már :p
 

DeletedUser

Vendég
ahham mondjad a szövegedet :)
hozzd a formád :D

na amire nagyon kiváncsi lennék!!! mi lenne veled ha egyedül lennél egy klánba !!??
 

DeletedUser

Vendég
nem sok minden változna, ígyis olyan mintha egyedül lenne mert senki véleménye se izgatja :D
 

DeletedUser

Vendég
ez is igaz xD

de majd amikor megjelenik minden falujéra a kardocska akkor mihez fog kezdeni szerited/szerintetek? :p
főleg igy most mikor prémcsi nélkül tolja? :D
 

DeletedUser

Vendég
majd egyeztessünk :D 10000 bejövőt egyszer csinálni kellene rá.... :D
 

DeletedUser

Vendég
te amm frd-s vagy? :D

hát kéne.. :D
minden falujára 5nuke és 4nemes :D
na mit kezdene? :D
mejiket védené be a specko faluit? :D
 

DeletedUser4544

Vendég
törölve
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Megy a keverem-kavarom :)

A tisztánlátás kedvéért :

milannal nem volt semmi bajom.
Mondtam neki hogyha állandóan lekötelezi a klánt (amiből már nagyon elegem van ) akkor menjen át a haverjaihoz.
És milán így is tett :p
Amiért viszont a szövit bontottam ,az azaz eljárás, hogy az frd a megkérdezésem és beleegyezésem nélkűl azonnal átvett Tőlünk mindenkit, majd szart bele mindenbe .
Ebből lett elegem és amikor Baiuot nem tették ki, úgy döntöttem hogy elég volt ebből a viszonyból amilyen iszony inkább.
Ennyi
jeges meg lökheti a hülyébbnél hülyébb verseit, a lényegen nem változtat ,hogy a becsületüket már hátrahagyták még a Skulls paktum idején....
 

DeletedUser

Vendég
Amiért viszont a szövit bontottam ,az azaz eljárás, hogy az frd a megkérdezésem és beleegyezésem nélkűl azonnal átvett Tőlünk mindenkit

Mert te aztán 2tagot nem vettél fel a beleegyezésünk nélkül, ugye? (nem az frd ből)
 
Fent