frd

DeletedUser16178

Vendég
oké.

Jó játékot mindekinek :)

A fiókfeltöréses dolgokban andrejdavid (-Altf4) jobban képben van , én szerencsére nem mozogtam sosem ilyen bűnöző :D körökben.
 

DeletedUser

Vendég
Nem olvastok a sorok között? :D Ott bukik le a kémetek a levelezőlistán.:D Ebből is látszik,hogy sokan csak arcoskodnak olvasni meg nem tudnak ;).....

micu!

téged senki nem hivott erre az oldalra, tudod,
arcod takarékra, a nyominger hozzászólásaidat tartogasd a veled egyszintüeknek!

MARS aludni!!!! reggel ovi van!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Hamarosan témát lehetne nyitni a KH patkányai címmel :)

hogy az első példát bevezessem ,nézzük az 1. ilyent.

relaxbaby

Ez az emberke,akit többnyire mi vittünk helyettesítésben ,mert SOSEM volt itt, mindig kifogásokat talált, pedig csak sulija volt ,miközben mások nálunk még a 4 műszak mellett is időt tudtak szakítani erre a játékra. A végére már annyira utálta itt mindenki, hogy senki nem vitte szívesen a fiókját,mivel mindenkitől csak kért .

Aztán a helyzet úgy hozta hogy a minden megfontolás nélkül elfoglalgatott falvait nem tudja megtartani ,így mentve a játékát, amire eddig sem áldozott szinte semmi időt, áthordta az irháját az frd klánba nehogy elveszítse a falvacskáit....

miután a világ elején a NYIL klánból támadták páran,és az egyezmény nélküli frd úttörői is be-bepróbálkoztak nála ( példának okáért sákári06 személyesen ) úgy láttam jónak,ha adok neki egy falut , magam mellett,ahol BIZTONSÁGBAN TUDHATOM nehogy kiüssék.
El is kezdte foglalgatni szépen a környéken a falvakat ,terjeszkedett .
Ezek a falvak az én potenciális falvaim lettek volna, de LEMONDTAM róluk,hogy ennek a manusznak legyen biztonsága itten.
sákári06-al még személyes levelezésbe is le kellett ereszkednem,hogy kihúzzam relaxot a szarból....

Tehát,mivel az frd aljas indokokból elkövetett toborzást folytatott, és relaxbaby (gyáva lévén) úgy döntött, hogy A FALVAI SZEMPONTJÁBÓL jobb lesz neki odaát, én megmondtam neki,hogy a MELLETTEM lévő falvait átadja,utána mehet ha akar, nem fogunk haragudni rá.

ERRE RÁ IS BÓLINTOTT.

Elkezdtem foglalgatni ezeket a falvakat amikor egyszer csak elkezdett bebuktatni ^^
Kiderűlt a helyettese az,akinek a kellő levelezést átadva úgy döntött,hogy NEM FOGJA ÁTADNI azokat a falvakat amelyek mellettem voltak, így meg kellett HARCOLNOM ÉRTÜK, bár sikerűlt elfoglalni ezeket.

buktatott ahol csak tudott , de a nuke mellé felépített nemeseimmel szemben már kevéske volt a srác..

Azután azt a bajtársát foglalja nagy bőszen, akivel a 7-es világon kb. 2 évig egymás mellett harcoltak, csak mert az frd -nél most máshogy áll a helyzet.
( v15 relaxbaby = v7 spigiboy1992 és v15 skorpio 71 =v7 párisz001

http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&mode=conquers&id=1249670&type=&pn=1

Íme .

Ezek után remélem hogy ha ennek a világnak vége lesz , jeges haverodékkal tartasz majd mindenhova, mert bármikor ha másik szerveren találkozunk, legalább tudni fogom ki lesz az akit az frd-ből letakarítsunk ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Frd-s harcostársaim. Muszáj vagyok egy jó hírrel titeket megőrvendeztetni.
V5 szerverén átállt a maradék aktiv ellenfél, mert belefáradtak. Ami aztjelenti napokon belül megnyerjük a szervert hisz 74%on álltunk, és az átállásukkal elérjük a 80%ot.(mire kiirom lehet már elis értük).
A lényeg nem más, minthogy nemcsak mindenki ittlesz aktiv, hanem az ottani aktiv playerek is átfognak ide jönni. Unio már a végét járja, max 1 hótok van felkészülni a komolyabb éjjel nappali háborúra. Kíváncsi leszek védekezni is tudtok-e, hisz támadni mindenki tud....
Sok sikert nektek :D
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Frd-s harcostársaim. Muszáj vagyok egy jó hírrel titeket megőrvendeztetni.
V5 szerverén átállt a maradék aktiv ellenfél, mert belefáradtak. Ami aztjelenti napokon belül megnyerjük a szervert hisz 74%on álltunk, és az átállásukkal elérjük a 80%ot.(mire kiirom lehet már elis értük).
A lényeg nem más, minthogy nemcsak mindenki ittlesz aktiv, hanem az ottani aktiv playerek is átfognak ide jönni. Unio már a végét járja, max 1 hótok van felkészülni a komolyabb éjjel nappali háborúra. Kíváncsi leszek védekezni is tudtok-e, hisz támadni mindenki tud....
Sok sikert nektek :D

Na,ez egy jó hír :)
Már ami a klánvezetést illeti, ugyanis én mint szakértőként kivánok a továbbiakban jeleskedni és nem kívánok egyik politikai táborhoz sem besorolni :-D
Szóval jön még több aktív játékos ?
Gondolom akkor ezért vettétek át Tapia Idris Miguel-t is ?
Vagy hogy is van ez ? :)))
Kérnénk egy őszinte választ erre riport alany Úr :-D
 

DeletedUser4544

Vendég
V18 miatt elgondolkoztam. Méghozzá azon hogy Bala hiánya miatt volt gyenge a Skulls.
V18ra nem megyek ez köztudott. Zola09 sem(elvileg).
Viszont V5 megnyerése után aki nemjátszik V15ön, 15-20 fő mennek Sparta néven V18ra.
Habár nemtudom hogy merik kiirni ezt a klánnevet, mertmég énse merném Zola nélkül. Rajta kivül brookyt és mestert tartom arra jogosultnak hogy használni merje. Igaz mesterbe itt V15ön hatalmasat csalódtunk, hogy a fönöke alias nukeforyou a Bad vezére megvezette és hátat fordított miatta annak a klánnak, amit ő álmodott meg.
De ha tetszik ha nem, ő találta ki és valósította meg V5ön Sparta-t.
De térjünk vissza a fő szállra. Igazat adok annak aki aztmondja bala hiánya miatt bukott meg. Anno Montipapa is megmondta Sparta-t 1 vs 1-be harcba lehetetlen legyözni. Ez nem beképzeltsék, nem önimádat. Rendkivül erős csapategység és szervezettség van nálunk. Ellenfeleink érezhetik hogy 2 hetente 3-4e nukeot kapnak a nyakukra.
Ezenkivül rendkivül erős vezetésnek hála, biztos a hátország. Csak előrefele kell menni.
Miért mondom mindezt? Kezdetekben Sparta és Skulls mnt-be volt. Biztos vagyok benne, bala nem ugrott volna ilyen észnélkül nekünk mint ahogy a Skulls csinálta. Kezdetekben olyan játékosainkat kikaptak mint Süsü a Mh vezére, őt Hextor kapta ki. Zorn-t Cncdani. Sorolhatnám. Mindezt úgy csinálták hogy a mnt-t se bontották fel, mi kérdeztünk rá miez? Láttuk a statot hogy foglalják az embereinket, ezenkivül őkis szoltak hogy miért támadnak ezek mnt alatt. Kezdeti időszakba lehet nagyelőnyt kovácsolni, de mi szervezetten sok taggal mentünk, attól hogy kikapnak 5-6 játékost attól még 50-60 ottvan. Egyszóval szép volt a hátbatámadás és letámadás, de hosszútávon lehetett látni mit értek vele.
Menjünk tovább, a következő hasonló klán a Bad volt. Nukeforyouék. Elhitték hogy ők a Janik. Mester86-ot meghülyítette és azthitte így széttudnak majd minket zilálni. Háboruztunk a déli Skulls tagokkal, és suttyomba hátbatámadtak minket. Az eleje nekik is szépen ment 5-6 embert kikaptak, de attól ismét ottmaradt 50-60. Ez a 50-60 együttes erővel rajtuk is túlgázolt.
Így eljutottam a témához is. Volt egy klán. MNtbe velünk. ÚGYhivják hogy Frd.
Suttyomba hátbatámadtak minket, mnt bontás után egyből, azért csak hogy elvihessenek jópár falut. Megtették gratulálok nekik. Mostanra ott tartunk hogy nemtudnak már mit foglalni, fronton álloháború van, elkezdtek barbizni.
3 nagypontú uniost a frontvonalon átmozgattunk, és elkezdték őket szidni hú a mocskok, hogy merték ezt tenni.
Elfelejtették hogy az Unioba csak a menekült olyan játékosok vannak, akik bármikor hátbatámadják majd őket. ÚGyhogy ne lepődjetek meg hogyha mégtöbben csatlakozni fognak hozzánk idővel. Mivel amikor odaérünk és odafogunk, elkezd égni a ház, melegszik a talaj, egyből pattanak.
De a kedvencem továbbra is, perenna meggyanusított minket azzal hogy feltörtük egy fiokjukat ghostot mert nem birunk velük. Vicc. Pont hogy megálltatok a fejlődésbe barbiztok belsőztök. Mimeg folyamatosan közelítünk felétek az Union keresztül, ha áttörjük őket elfogjuk érni a hátországotokat és akkor fog kezdődni az igazi harc háború.
Max 1 hót adok és ti fogjátok kapni ezeket a 3-4e nukeos hadjáratokat. Egyszóval kérjétek el a helyettesítést akár most a 7 támadott Unios játékostól, hogy már most felkészüljetek. Hisz támadni mindenki tud! Védekezni viszont hosszútávon elegendő védő nélkül....
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes, ez mind szép és jó, de az frd szervezetebb-szerintem-mint a többi klán, így nem hiszem, hogy nagyon lekéne becsülni :)
"3 nagypontú uniost a frontvonalon átmozgattunk, és elkezdték őket szidni hú a mocskok, hogy merték ezt tenni."
Szidni? Ugyan...
Egyébként is, csak Tapia nem esett össze, nagyon jó védekező játékos...

Eddig v15 lehet tényleg nem volt nagy kihívás nektek, de majd most kiderül..:)
Sok sikert
 

DeletedUser

Vendég
V18 miatt elgondolkoztam. Méghozzá azon hogy Bala hiánya miatt volt gyenge a Skulls.
V18ra nem megyek ez köztudott. Zola09 sem(elvileg).
Viszont V5 megnyerése után aki nemjátszik V15ön, 15-20 fő mennek Sparta néven V18ra.
Habár nemtudom hogy merik kiirni ezt a klánnevet, mertmég énse merném Zola nélkül. Rajta kivül brookyt és mestert tartom arra jogosultnak hogy használni merje. Igaz mesterbe itt V15ön hatalmasat csalódtunk, hogy a fönöke alias nukeforyou a Bad vezére megvezette és hátat fordított miatta annak a klánnak, amit ő álmodott meg.
De ha tetszik ha nem, ő találta ki és valósította meg V5ön Sparta-t.
De térjünk vissza a fő szállra. Igazat adok annak aki aztmondja bala hiánya miatt bukott meg. Anno Montipapa is megmondta Sparta-t 1 vs 1-be harcba lehetetlen legyözni. Ez nem beképzeltsék, nem önimádat. Rendkivül erős csapategység és szervezettség van nálunk. Ellenfeleink érezhetik hogy 2 hetente 3-4e nukeot kapnak a nyakukra.
Ezenkivül rendkivül erős vezetésnek hála, biztos a hátország. Csak előrefele kell menni.
Miért mondom mindezt? Kezdetekben Sparta és Skulls mnt-be volt. Biztos vagyok benne, bala nem ugrott volna ilyen észnélkül nekünk mint ahogy a Skulls csinálta. Kezdetekben olyan játékosainkat kikaptak mint Süsü a Mh vezére, őt Hextor kapta ki. Zorn-t Cncdani. Sorolhatnám. Mindezt úgy csinálták hogy a mnt-t se bontották fel, mi kérdeztünk rá miez? Láttuk a statot hogy foglalják az embereinket, ezenkivül őkis szoltak hogy miért támadnak ezek mnt alatt. Kezdeti időszakba lehet nagyelőnyt kovácsolni, de mi szervezetten sok taggal mentünk, attól hogy kikapnak 5-6 játékost attól még 50-60 ottvan. Egyszóval szép volt a hátbatámadás és letámadás, de hosszútávon lehetett látni mit értek vele.
Menjünk tovább, a következő hasonló klán a Bad volt. Nukeforyouék. Elhitték hogy ők a Janik. Mester86-ot meghülyítette és azthitte így széttudnak majd minket zilálni. Háboruztunk a déli Skulls tagokkal, és suttyomba hátbatámadtak minket. Az eleje nekik is szépen ment 5-6 embert kikaptak, de attól ismét ottmaradt 50-60. Ez a 50-60 együttes erővel rajtuk is túlgázolt.
Így eljutottam a témához is. Volt egy klán. MNtbe velünk. ÚGYhivják hogy Frd.
Suttyomba hátbatámadtak minket, mnt bontás után egyből, azért csak hogy elvihessenek jópár falut. Megtették gratulálok nekik. Mostanra ott tartunk hogy nemtudnak már mit foglalni, fronton álloháború van, elkezdtek barbizni.
3 nagypontú uniost a frontvonalon átmozgattunk, és elkezdték őket szidni hú a mocskok, hogy merték ezt tenni.
Elfelejtették hogy az Unioba csak a menekült olyan játékosok vannak, akik bármikor hátbatámadják majd őket. ÚGyhogy ne lepődjetek meg hogyha mégtöbben csatlakozni fognak hozzánk idővel. Mivel amikor odaérünk és odafogunk, elkezd égni a ház, melegszik a talaj, egyből pattanak.
De a kedvencem továbbra is, perenna meggyanusított minket azzal hogy feltörtük egy fiokjukat ghostot mert nem birunk velük. Vicc. Pont hogy megálltatok a fejlődésbe barbiztok belsőztök. Mimeg folyamatosan közelítünk felétek az Union keresztül, ha áttörjük őket elfogjuk érni a hátországotokat és akkor fog kezdődni az igazi harc háború.
Max 1 hót adok és ti fogjátok kapni ezeket a 3-4e nukeos hadjáratokat. Egyszóval kérjétek el a helyettesítést akár most a 7 támadott Unios játékostól, hogy már most felkészüljetek. Hisz támadni mindenki tud! Védekezni viszont hosszútávon elegendő védő nélkül....

Nem hinném hogy bala hiányzott a dologhoz, hiányzott szinte mindenki aki volt is valaki , és itt most nem becsülöm alá azokat akik megjelentek, őszinte elismerésem példáúl Imre papa-nak ,és evrikának , meg csoki-nak is, akik ott voltak a Skullsban , az igazi játékosaik azonban , andrejdavid, lepidus és még páran nem vagyok biztos benne hogy MIND itt voltak....

Ez 1 dolog.

A másik dolgog az ,amit már korábban leírtál, hogy amíg a v1 Skulls idején minden klán önmagáért volt, nemigazán volt kifejlett politikai és diplomáciai rendszer a szerveren, tehát egy alapból tarolásra berendezkedett klánt, mint mondjuk a Spárta, egy "szerver kezdő klán" mint a Skulls , úgy teljes egészében nem tudom hogy meg tudott volna-e állítani,és ha igen ,akkor vajon melyik fél bizonyult volna erősebbnek.

Szóval az i-re nem sikerűlt feltenni a pontot,még mindig nem dőlt el,hogy melyik fél a jobb, a két klán melyike a jobb .

Sajnos ezt lehet hogy nem lesz módunk megtudni,ugyanis egy JÓ klán nem abból áll, csupán,hogy összegyúrunk egy csapat jó játékost , bizony elkerülhetetlen a jó CSAPATmunka, és a töretlen CSAPATszellem, hogy mindenki egyként odaálljon ha bajban van a másik.
 

DeletedUser

Vendég
felnéztem a v15-ös klánomra,és nem látok túl nagy esélyt itt a változásnak :D

1 Sparta 247.473.574 334.347.019 80 4.179.338 31125 10.742
2 frd 41.203.135 41.203.135 29 1.420.798 4279 9.629
3 Unió 33.194.402 33.219.424 60 553.657 3372 9.852

Spártások 6x túlerőben vannak ,vigyori méltán lehet büszke magára ,mint ilyenkor minden TOP 1 klán képviselője ,akik a ponttöblet ellenére sem tudnak fordítani a játék menetén :p

(Tessék lehet reklamálni)
 

DeletedUser13948

Vendég
Nem hinném hogy bala hiányzott a dologhoz, hiányzott szinte mindenki aki volt is valaki , és itt most nem becsülöm alá azokat akik megjelentek, őszinte elismerésem példáúl Imre papa-nak ,és evrikának , meg csoki-nak is, akik ott voltak a Skullsban , az igazi játékosaik azonban , andrejdavid, lepidus és még páran nem vagyok biztos benne hogy MIND itt voltak....

Ez 1 dolog.

A másik dolgog az ,amit már korábban leírtál, hogy amíg a v1 Skulls idején minden klán önmagáért volt, nemigazán volt kifejlett politikai és diplomáciai rendszer a szerveren, tehát egy alapból tarolásra berendezkedett klánt, mint mondjuk a Spárta, egy "szerver kezdő klán" mint a Skulls , úgy teljes egészében nem tudom hogy meg tudott volna-e állítani,és ha igen ,akkor vajon melyik fél bizonyult volna erősebbnek.

Szóval az i-re nem sikerűlt feltenni a pontot,még mindig nem dőlt el,hogy melyik fél a jobb, a két klán melyike a jobb .

Sajnos ezt lehet hogy nem lesz módunk megtudni,ugyanis egy JÓ klán nem abból áll, csupán,hogy összegyúrunk egy csapat jó játékost , bizony elkerülhetetlen a jó CSAPATmunka, és a töretlen CSAPATszellem, hogy mindenki egyként odaálljon ha bajban van a másik.


Igen Darkynak igaza van...
Ebből a Skullsból nem csak bala hiányzott...
Regeltek be régi játékosnevekkel, az észrevehető volt, de nem az igazi tagok voltak bennük.
Azthiszem egy Skulls Bala1201 játékos is volt, beszéltem is vele, hogy elkezdett-e játszani, de mondtam, hogy nem és nem is fog már.
Személyem szerint innen a vezetés hiányzott a leginkább, nem szidni akarom a v15-ös vezérkart, de azért a v1-es sokkalta erősebb volt.
Kicsidzsi, bala, Josh, Daru(Bár sokak szerint csak ártott a klánnak,), meg a többiek :)
 
Fent