Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19367

Vendég
De kivételesen van abban valami , ez a kis vezér utánzat veletek akart tartani :D csak gondolom pilvo azért nem publikálta felétek ( eleinte nem ellenezte ) mert látta , hogy dúl a lamúr :D

dehogynem, de egybol elleneztem szal el is lett kaszalva az otlet :D
 

DeletedUser19367

Vendég
Ez vagy te...
Engem nevezel tiszteletlennek, meg nekem kell mindenért megfüzetni, amikor csak tükröt kell eléd tartani.
A kitíltásod is csak magadnak köszönheted.

Egyébként nem, én tervben voltam, a szüleim pedig ahogyan én sem, nem iszunk alkoholt sűrűn, sem nem szívunk cigarettát.
gondoltam is h nincs barati korod akivel kimenny inni, ezert is zaklatod a vezeremet.
 

Deleted User - 1501971

Vendég
giphy.gif
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
És ha az illető lemegy a Te szemedben mélyre, és Te lemész ugyanoda, ezzel akkor nem egy szintre kerülsz velük? Vagy a mentális érettség ma már ennyire nem divat sehol?

Veled az a gond, hogy sokszor, a várhatónál sokkal többször mondasz értelmes dolgokat, de amivel igazolod, és ahogy reagálsz rá, az kb egy 8 éves, sértődött kisgyerek szintje. De én bírlak, pedig ez régen nemvót így :D

6
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Vagy csak nem él ilyenekkel, helyette mondjuk készül az életre?:eek: amíg nem ismersz valakit ne ítéld el mert rossz fényt mutat rád is
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.118
uhhh ez eleg elvont megkozelites.
nalunk a becsulet fontos, ha az nincs nem vagy ember

Nálam az is becsület ha a klántársaim nem használnak tiltott scripteket
Tisztelem annyira a klánom hogy én sem használom, ezzel elkerülöm hogy a nevetség tárgyai legyenek a vezéreim hogyha engem pl bannolnak...
Ezzel yugi nem rád célzok!
Hanem azokra, akik bannolva lettek itt is, meg ugye többen v50-en is....
Most mégis ott vannak, verik a naaaaagy dobot.
Kérdem én, mire fel?
Itt hol a becsület?
 

DeletedUser18625

Vendég
Nálam az is becsület ha a klántársaim nem használnak tiltott scripteket
Tisztelem annyira a klánom hogy én sem használom, ezzel elkerülöm hogy a nevetség tárgyai legyenek a vezéreim hogyha engem pl bannolnak...
Ezzel yugi nem rád célzok!
Hanem azokra, akik bannolva lettek itt is, meg ugye többen v50-en is....
Most mégis ott vannak, verik a naaaaagy dobot.
Kérdem én, mire fel?
Itt hol a becsület?
Akkor az sbt sem volt becsületes sosem ati ugye azt tudod higy most elég magas labda volt ? :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent