Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Bebelsőzni a tagokat, vagy pedig magad elé takarítást kérni, hogy te tudj farmolászni, illetve a társaidat farmolni jó napidíjért, ezek szerintem mind egy kutya. De OS-ék nagyon le akarják járatni GIMII-t, azt úgy csinálnak, mintha a KH történetében az egyetlen lenne, aki belsőzne :D Egyáltalán nem is értem, mit foglalkoztok vele, ha napi 2x szidjátok, akkor nagyobb a kuki, vagy mi? Csináljon amit akar, azt ha jók vagytok, úgyis elpicsázzátok. Mondja az, aki nem is játszi ka szerón, de beleugat, selfrekt :)
 

DeletedUser19895

Vendég
Fnatic klán erősen a toborzó stratégiát választotta. Vajon lesz eredménye a Gimi Atem féle stratégiának?
Vajon az NB felébred, és beáll a Fnatic mellé?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Lehet választani jóst? Vagy egy ilyen "önkéntes" alapon működik, hogy kit oszt be mára a Szentatya?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Akkor Te is olyan vagy mint az Isten? Ha elég imát kapsz csendben maradsz pár ezer évig és nem háborgatod az alantas lényeket?
 

DeletedUser19895

Vendég
Istent mint fogalmat az ember találta ki, ne írd ezt hisz ezzel kimutatod az emberi mivoltod.
Ha már rólad van szó, magasabb körökben azt beszélik elűztek a szerverről. Ez igaz?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ha a nyaralás annak számít akkor igen, ha a te nézőpontod vesszük akkor csak egy kérdés
A társaim vajon ott lennének ha így lenne?o_O
Eki legalább informálódik valamennyire de a klónok hibásan működnek:eek:

Mellesleg nem véletlen számolok vissza
...*facepalm*
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
Ne aggódjatok! Eki Istentől kapott erejénél fogva majd keményen megbünteti a hamis prófétákat!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent