Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20031

Vendég
Nem a vezetőnek kell baszogatnia a másikat napi szinten, ha van erre külön ember. 300 iq

Ez így nem kerek.
Amit írtam a klánom játékosaira is vonatkozik. Alapvetően az a gond, hogy más világról bekerült sérelmek mozgatnak embereket. Ide járnak leereszteni a gőzt :)
Én is kaptam sok baxogató levelet tőletek mikor elfoglalt a vezéretek. Úgy, hogy kb 0 infótok volt az eseményekről.
Röviden:
1 héttel később akartam kezdeni. Nyilván a vezetés azt kérte jöjjek rögtön. Aztán jött a kizárás és jónéhány játékos eltűnt a térképről. Az utolsó héten már csak azért nem kezdtem újra, hogy martonenak legyen ideje picit nőni és erősödni. Ez sikerült is az armakor kiderült, hogy szépen áll sereggel. Aztán csak riogattam a népet. Hál isten sokan az eredményeiket is láthatóvá tették így nagyon nem volt nehéz dolgom. Ha olyat látok, hogy (Toborzó (Fa - Szint 1) Képezz ki: 20 egységet!) még anyukámat is ráküldöm hisz akkor már nukkal jártam. Ráadásul kapóra jött a bannolt serius falut bevédése. Megcsaptam és csak lestem mikor frissít a rendszer. Így pontos képem volt kik azok a játékosok az eredmények alapján akiknek a falvaiban kb semmi sincs. Elmondom neked még éjjel is össze volt hívva a millicia pedig akkor csak kémlelgettem.
Viszont úgy ítéltem meg a helyzetet, hogy nem éri meg ott maradni klán védelmet pazarolni és viszonylag lassan fejlődni. Ezért írtam a vezetésnek és megbeszéltem velük mi legyen mit lehet kihozni a dologból. Nyilván ennek ők nem örültek. Mármint a falu feladásának. Ellenben nekem az volt az érdekem és a klánnak is, hogy megerősödve tudjak majd visszatérni a frontra. Nem olyan nagy világ ez. 1 ugrófalu is elég.
Ezért rá toltam a vezéretekre ami még volt és visszavezényeltem minden erősítést. Faluátadás volt én ezt beismerem. Viszont szükségesnek tartottam a mi előbbi újrakezdést.
Ezután jöttek a levelek. Voltam: féreg, ge.i, anyám is szóba került és volt aki csak incselkedett. Nem jelentettem fel senkit. Megyek én még vissza hamarosan majd lerendezem a magam módján. Nem lehetett tudni melyik frontra kerülök de a baxogató leveleknek hála megengedték, hogy ismét oda le kerüljek.
Csak annyi, hogy lehet ezt így is. Nem kell baxakodni 0-24-ben. Majd a frontvonalon kiderül ki mennyit ér. Mondom én mint kezdő játékos. Viszont legalább lelkes vagyok ha már tudás nincs :)
Szóval ne hidd, hogy ártatlanok vagyok ti is csináltátok ezt csak nem a fórumon. Tisztelet a kivételnek. Nyilván nem mindenki xar alak.
Elnézést a zavarásért :)
 

DeletedUser19651

Vendég
Gimi kiviccelte a fél OS-t és valószinü nyilvános bravúrvédekezésekkel fogja őrületbe kergetni a Ranglistavezető klánt. Jó stratégia egy vezértől magára hívni a figyelmet igy a védekezést is maga tudja eszközölni.
Lejtmenetbe az OS, nem találnak fogást GIMIn. Itt is elképzelhető hogy technikailag leiskolázza a mezőnyt.
Gimi profi magasságba emelkedhet ezen a világon és legendává nőlheti ki magát. Hogy nyer vagy veszt erről majd nyitunk egy szavazást.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.111
Mi????
Bomlik az OS???
Na ezt nem gondoltam volna
Hogy mikvannak
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19367

Vendég
Ezt meg szeretném erősíteni...
Unom már a játékot, de csak mert ilyenek vannak.
Én sem értem, hogy miért kell ezt már ennyire durván venni. Én számomra jobb lett volna, ha csendesen nyerünk vagy vesztünk falvakat, de az, hogy mindenki 1-1 falunál már egyből úgy érzi, hogy neki van a legnagyobb bréje a világon egyszerűen förtelmes...
Az OS és az én csapatomat is egyszerűen már szégyellem, hogy ami megy MÉG MINDIG nem változott. Szeretem a bandám, de amit tesz azt nem tudom elfogadni, így ki is és nem is szeretnék kikerülni ebből a körből (változtatni akarok ezen).
A vezérhez illő részhez annyit írnék, hogy a tagként illő dolgok is egytől egyig ugyanazok... Azért ócsárolják a klánt egyesek, mert olyanok a tagjai. Én az OS-t tisztelem, de amit Crixus művel hányinger. Én a saját csapatom szeretem, de amit Gimii is művel sem túl húsleves féle...

Vannak dolgok, amiket jó követni, de nem minden áron... Aztán szépen gondolkozzon el magán, hogy ki-hova jutott és kinek a segítségével.
Köszöntem...


mit gondoltal a v50 utan mi lesz?
mit gondoltal, h azok utan h zaklatod a vezeremet mi lesz?
mit gondoltal, h azok utan h toborozni probalsz minden klanbol mi lesz?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Yugi én nem szeretnélek megbántani se Téged, se egy erdélyit sem, de nálatok mindenkinek ilyen kifordított gondolkodásmódja van? Ha Gimi odamegy és megkéseli pilvot, az neked felhatalmazást ad arra hogy megkéseld a fáralyót?
 

DeletedUser19367

Vendég
Yugi én nem szeretnélek megbántani se Téged, se egy erdélyit sem, de nálatok mindenkinek ilyen kifordított gondolkodásmódja van? Ha Gimi odamegy és megkéseli pilvot, az neked felhatalmazást ad arra hogy megkéseld a fáralyót?


uhhh ez eleg elvont megkozelites.
nalunk a becsulet fontos, ha az nincs nem vagy ember, ha meg valaki atver, tiszteletlen az viselje a kovetkezmenyet, farao es gimii egykutya.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
És ha az illető lemegy a Te szemedben mélyre, és Te lemész ugyanoda, ezzel akkor nem egy szintre kerülsz velük? Vagy a mentális érettség ma már ennyire nem divat sehol?

Veled az a gond, hogy sokszor, a várhatónál sokkal többször mondasz értelmes dolgokat, de amivel igazolod, és ahogy reagálsz rá, az kb egy 8 éves, sértődött kisgyerek szintje. De én bírlak, pedig ez régen nemvót így :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Még 1nap nyaralás és visszamegyek a Say hi fiókommal Harci shadow (ja még mindig nem tudom te most melyik faék vagy:oops:) és ledarálok mindenkit!44! /Bocs kevésbé szép én:rolleyes:/

Viccet odább, van ott egy papi na ő lenne az én papusom ODAÁT, néha leszid elhord ezé azé de nem jövök ki ide érte egyrészt mert nem tartozik senkire másrészt meg másrészt na. Szó igazán nem értem már hogy most akkor miért utáljuk mind DJ t...o_O

Visszatérve mind a két oldal irkál egyik támadóbb másik inkább védekező stílusban de attól hogy valaki nagyobbat csap az asztalon nincs feltétlen igaza. De persze lehet, vagy csak eltörik a keze. Mondjuk ha nekem szól be a nyaka is:p.....és Ugye...Peace /0/
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Még 1nap nyaralás és visszamegyek a Say hi fiókommal Harci shadow (ja még mindig nem tudom te most melyik faék vagy:oops:) és ledarálok mindenkit!44! /Bocs kevésbé szép én:rolleyes:/

Viccet odább, van ott egy papi na ő lenne az én papusom ODAÁT, néha leszid elhord ezé azé de nem jövök ki ide érte egyrészt mert nem tartozik senkire másrészt meg másrészt na. Szó igazán nem értem már hogy most akkor miért utáljuk mind DJ t...o_O

Visszatérve mind a két oldal irkál egyik támadóbb másik inkább védekező stílusban de attól hogy valaki nagyobbat csap az asztalon nincs feltétlen igaza. De persze lehet, vagy csak eltörik a keze. Mondjuk ha nekem szól be a nyaka is:p.....és Ugye...Peace /0/

Azé Te vagy az én multim, nem én a Tied! :D mondjuk Head is mi vagyunk :/
 

DeletedUser19367

Vendég
v50-en együtt mentünk volna, csak te voltál kibírhatatlan, ezért nem.
Ha pedig az egymás fikázására gondolsz, akkor mint előbb kifejtettem, akkor az eltűnik-elhalványul, de nem történik meg ahogy látom, ez mondjuk köszönhető mindkét fél okozójának.
Nem zaklattam, ha zaklatom, van annyi idős és intelligens, hogy eldönti akarja-e a beszélgetést, vagy nem.
A játék elején kérdeztem 1-2 embert, mert ígérték nekem is, hogy jönnek, de mivel megszakítottuk a kapcsolatot, azt az ígéretet tették, hogy az OS-sel tartanak tovább, és nem pedig velem, mert így szólt a kérelem.


egy percig sem volt tema h veletek megyunk, hiszen a klanom egy resze soha nem jatszana veletek :D semmi ertelme annak, h ferditsd az igazsagot, attol meg gerinctelen vagy es aki szamit az tudja.
 

DeletedUser18625

Vendég
egy percig sem volt tema h veletek megyunk, hiszen a klanom egy resze soha nem jatszana veletek :D semmi ertelme annak, h ferditsd az igazsagot, attol meg gerinctelen vagy es aki szamit az tudja.
De kivételesen van abban valami , ez a kis vezér utánzat veletek akart tartani :D csak gondolom pilvo azért nem publikálta felétek ( eleinte nem ellenezte ) mert látta , hogy dúl a lamúr :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent