Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
mintha így nem lenne rohadt nagy előnye annak, aki kellő mennyiségű pp-t beletol :D lásd primadonna, akinek a kezdője még nem járt le, de már 4 falus :D

ja és izé, ugye 77k-s top farmmal :D

0-24-es tőzsdeürítés és felezgetés közbe mondd azt, hogy neked lenne időd a szegény ember tőzsdéjére, a farmolásra!
 

DeletedUser

Vendég
nem kell cinkelni a v1 legendát, v50 top1-et, v55 Királyát.
Lehet Utána csinálni!44!!! Mikor olyan yó vagy v1-en 110+faluval,hogy összezavarod a twstatsot haver akkor szólhatsz a király bolondjához!!! Érhetőek voltunk!!:!:!:!! 2,3 FANATICinTHEJADENFALCON.
bocs megint rossz fiókból írtam.

Amúgy rád man nem szólnak a JF-Fánátikosok,hogy ne cinkeld már őket itt fórumon?
tudom hogy a negatív reklám is reklám,meg istennek is vannak az utcán élő nem 100-asnak látszó prófétái akik az igazat hirdetik minden valószínűséggel ami az igazság,de érted?! :D:D
Sokáig gondolkoztam azon, hogy mit szerettél volna leírni, s hogy egyáltalán mit akarsz mondani, meg, hogy kinek, vagy egyáltalán tisztában vagy e azzal, hogy te ki vagy?
De persze.. értem, azt hiszem. Say is felfedezte, úgy látszik túl átlátszóan Képviselem a célt, amit/amiket el kívánok érni. Viszont már elértem. :oops:
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Amúgy rád man nem szólnak a JF-Fánátikosok,hogy ne cinkeld már őket itt fórumon?
tudom hogy a negatív reklám is reklám,meg istennek is vannak az utcán élő nem 100-asnak látszó prófétái akik az igazat hirdetik minden valószínűséggel ami az igazság,de érted?! :D:D

DJ-t nem sikerült becsapnia,a 10% az 10%,reklám ide vagy oda :D
 

DeletedUser18625

Vendég
És az hogy Te erre gondoltál, miért lenne nagyobb tény annál, amit én leírtam? Mindketten véleményt írtunk le, VÉLEMÉNYT. Senki nem garantálja, hogy úgy lesz, de még lehet az ellenkezője se fog teljesülni. Most én is írjam a Te verziódra, hogy elfogult, mert Te az egyik kérdéses klánt erősebbnek látod, mint én? Ugye hogy nem. Véleményeket tudok ide írni, mivel nem játszok a világon, ha meg rámfácolnak, akkor elismerem, hogy tévedtem, ahogy eddig mindig.

ui: túltoltad, mert Te nagyobb szerepet látsz két klánba mint én.
Már megint az asg fog nyerni , nemigaz , hogy nem tudtátok ....
 

DeletedUser18625

Vendég
Best part: megint :DDDDDDDDD

Am gratula a tegnapi meccseitekhez, tök ügyesen toltátok mindketten!
Köszi , bár úgyéreztem esélyem se volt kb , lényegében 3 éve vagy régebben játszottam utoljára akkor is csak 1-2 meccset :) izzasztó volt nagyon mindenesetre :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent