Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19367

Vendég
naggyabol okes,de a fanatic messze nem tud olyan utembe haladni mint mi, farmban oda-vissza verjuk oket, habar jo lenne ha ugy lenne ahogy mondod mert akk frontharcba kaphatnank ki oket....
 

DeletedUser18336

Vendég
Ma van egy kis időm, így ránéztem tanulmányoztam a világ állását.

K55
Fanatic elkezdte átvenni az irányítást.
A második helyen lévő OS klántól elhoztak már 4 falut és 1et foglalást elbuktak, nem tudtak megtartani. Bár valószinűnek tartom hamarosan martonét is szétszedik, mert nagyon egyedül maradt, ő azért nőlt meg, mert ráhagyta seriosboo a faluját....Nem hiszem hogy egy vinszent szintet megtudna ütni, pedig az OS-nek szerintem jól jönne egy trójai faló hosszútávon.

ez volt végig a terv, mert így a fnaticos nemesek ezekre a falvakra mennek el, és nem tudnak stratégiailag kulcsfontosságú raktárbónuszos faluval kezdeni mint picikurucz.

meg Arch ahogy mondta, megszerezte a Fnaticosok pp-jét, és abból majd a mi kontinkra gyorsabban felhúz egy nagyobb falut, szóval teljesen pozitívan jöttünk ki ebből a dologból. csak ez ilyen nagyon next level stratégia, az emberek nagy része nem érti meg :(
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
K55
Fanatic elkezdte átvenni az irányítást.
A második helyen lévő OS klántól elhoztak már 4 falut és 1et foglalást elbuktak, nem tudtak megtartani. Bár valószinűnek tartom hamarosan martonét is szétszedik, mert nagyon egyedül maradt, ő azért nőlt meg, mert ráhagyta seriosboo a faluját....Nem hiszem hogy egy vinszent szintet megtudna ütni, pedig az OS-nek szerintem jól jönne egy trójai faló hosszútávon.
Aod3 van még ezen a kontin, de szerintem ők nem az a súlycsoport. Így szerintem nagyon hamar uralni fogja a kontit a Fanatic.
K54 oldaláról nyugodt lesz nekik, mert ott még sokáig fognak harcolni.

Figyeljé mán arcos harcos. Ha valamiről nem tudsz akkor ne osszad az igét. Ennyi hülyeséget még eki se hord össze. :D
Nem hagyta rám ha képbe lennél tudnád mennyibe is került az a falu.
Le lehet engem nézni nyugodtan, nemis akarok vinszent szintet ütni mert nem ő vagyok! Harcolj egyet ellenem addig ne alkoss véleményt! Vagy kérdezd meg ha nem vagyok jó mért szeretné valamelyik klán hogy inkább ott legyek!
 

DeletedUser19570

Vendég
Figyeljé mán arcos harcos. Ha valamiről nem tudsz akkor ne osszad az igét. Ennyi hülyeséget még eki se hord össze. :D
Nem hagyta rám ha képbe lennél tudnád mennyibe is került az a falu.
Le lehet engem nézni nyugodtan, nemis akarok vinszent szintet ütni mert nem ő vagyok! Harcolj egyet ellenem addig ne alkoss véleményt! Vagy kérdezd meg ha nem vagyok jó mért szeretné valamelyik klán hogy inkább ott legyek!


Ebben martone-nak teljesen igaza van. Azért ez nem éppen így volt ez a ráhagyás dolog.:) Azért a faluért bukni kellett rendesen szóval nem igy random csak kapott egy falut.:D
Amugy a többi amit irtál real nagyjából.:)
 

DeletedUser

Vendég
Most sok értelmes dolgot olvastam amire lehet én is írok valamit, de külön kiemelném a legjobbat, Archangelt! Jajj te, én bíztam benned komolyan végig hittem, hogy valamit rafkózol s most tessék.. kiderül.. a srác PP-zett a piros tengerben és még majdnem túl is élte. Hát ezen bekönnyeztem, 7000pp.. :,))
Még ő pépézett he, agyonhugyozom magam :DDD
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Most sok értelmes dolgot olvastam amire lehet én is írok valamit, de külön kiemelném a legjobbat, Archangelt! Jajj te, én bíztam benned komolyan végig hittem, hogy valamit rafkózol s most tessék.. kiderül.. a srác PP-zett a piros tengerben és még majdnem túl is élte. Hát ezen bekönnyeztem, 7000pp.. :,))
Még ő pépézett he, agyonhugyozom magam :DDD

Kiemelnéd azt a részt ahol én azt irtam,hogy pp-ztem?
Az újrakezdést meg az áthelyezőket kilőttem és ott kötöttem ki. Jah kiestem a formából nyilván azért sikerült igy (vagy mert miután kilőttem aztán jöttek a fanatics tagok oda? )
Igy 14 napig újrakezdeni se birtam,másik névvel meg nem akarok játszani.
Sajna én nem vagyok "Vinszent szinten" (nincs annyi pp-m meg nem betonozták a falum :( ) úgyhogy összeszedtem annyi ppt,hogy ha elviszik a falut akkor ne legyen nagy kiesésem és mellette fejlődtem nyugdijasan hátha valami csoda folytán békénhagynak,esetleg szövi vagy mnt lesz a két klán közt.
De neked ez magas,tudom tesa. Nemis terhellek inkább,örülök,hogy megint látlak,olvashatom a szösszeneteidet,kevés az ilyen érdekes ember a világon mint te,úgyhogy megtiszteltetés számomra. Puszika
 

DeletedUser18265

Vendég
Kiemelnéd azt a részt ahol én azt irtam,hogy pp-ztem?
Az újrakezdést meg az áthelyezőket kilőttem és ott kötöttem ki. Jah kiestem a formából nyilván azért sikerült igy (vagy mert miután kilőttem aztán jöttek a fanatics tagok oda? )
Igy 14 napig újrakezdeni se birtam,másik névvel meg nem akarok játszani.
Sajna én nem vagyok "Vinszent szinten" (nincs annyi pp-m meg nem betonozták a falum :( ) úgyhogy összeszedtem annyi ppt,hogy ha elviszik a falut akkor ne legyen nagy kiesésem és mellette fejlődtem nyugdijasan hátha valami csoda folytán békénhagynak,esetleg szövi vagy mnt lesz a két klán közt.
De neked ez magas,tudom tesa. Nemis terhellek inkább,örülök,hogy megint látlak,olvashatom a szösszeneteidet,kevés az ilyen érdekes ember a világon mint te,úgyhogy megtiszteltetés számomra. Puszika

Azért lássuk be a békés diplomáciai kapcsolatra reális esélyt nem láthattál a V50 zárása óta :D
 

DeletedUser19367

Vendég
legjobb dontest hozta Ark, semmi lemeradasa nincs, 2-es vilagon pikk-pakk behozza, foleg ha kedve tamad ugy jatszani mint ahogy igazan tud :D
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy a szememen keresztül, az agyam látja.. :rolleyes:

K44
353a86bba283c43a5d8efbcf3be74621.png
*Nemesis: fölény, legnagyobb területhatalom, esélyes kontinens birtokos
diplomáciája szerint két út van: OS szövi, könnyű nyugat vagy OS birizgálás, akár top1 (Lost alap ellenfél) kérdéses déli pilomáciai kapcsolatok, a területen lévő játékosok miatt viszont választani kell What vagy J.F vagy Sasok, J.F-el pedig kap egy még erősebb szövit a túloldalt, aminek kérdéses van e haszna, hogyan tervez, mi a jó a Nemesisnek. Vagy az OS+mondjuk a Sasok?
*Lost: másodlagos kontinenshatalom, számukra kiút a zsugorodásból egyértelműen az OS. A két klán együtt jobban terjeszkedhet, nem feltétlenül vannak útban a másiknak. Kérdés: vajon az OS tisztában van e azzal, hogy egy Lost szövi a Nemesist Fnatic mellé állítja? Vagy ezzel elbírkózik? Át kell gondolni!
*Egyéb klánok: A Kontin még a Thief klán szerepel, ők középen meg is tarthatják magukat egy darabig. Vajon állnak e valaki oldalára?
Délről nem nagyon fog pöckölést kapni a konti, ott ellesznek egymással a riválisok bőven.

A kontinens nagy kérdése, hogy mit akar az OS?

K45
b666463de813904a13004517703bcaf9.png
*OS: kontinens teljes lefedettségével bírnak, kimagasló playerekkel, nagy-nagy lehetőségekkel nyugat felé. Vagy az már sok nekik? Délről nem 2 napos háború közeleg, s mint tudjuk erre az ellentétre épül egész v55.
*Egyéb: Rendkívülien fontos lenne, hogy az OS tisztázza a kontinenst, ugyanis ritkán helyezkednek el, s nem egy, nem kettő, három tömörebb kis csoport is ékeli őket belülről. Vajon mennyire lesznek a Wikingek kitartóak? Vajon mi lesz a csökkenő dagály sorsa? A kontinens kérdése nem az, hogy ki lesz az úr a háznál, hanem, hogy mennyi idő kell hozzá, s vajon megmarad e az a nagy előny amit kiépítettek?

K54
a559d470f0514c35f0a0bc6d8b1caf83.png
Hűha!
*JF: minél feljebb, annál erősebb, ami nem olyan jó a keleten leledző szoros szövetséges miatt, a trió egyik esélyese, s azért kapta most az első helyet, mert esetlegesen kaphat külső segítséget. Számára az északi diplomácia hozhat fellélegzést.
*Sasok: meglepetés, itt vagyunk mint. Ezáltal nyertek egy szusszanást a perem felé, ám játékosállománya néhol nagyon bika(délebre) néhol pedig elég sovány. Kemény harcokkal nagy meglepetéseket okozhatnak. Kérdés, veterános klán révén rendelkezik e elegendő játékossal és utánpótlással, hogy kinőjje magát? Vajon milyen diplomáciát képvisel? Esetleg vagy sikerül, vagy nem alapon tolják? Talán a trió harmadik tagjával lenne esélyük a kontinensért vívott harcban, aztán.. aztán ki tudja, hisz meglepetés klán :)
*What: beszorult, de területe uralható. OS, Fnatic, Nemesis úgy gondolom esélytelen szövetséges a területi érdekeltségek miatt. Vajon képes lesz e összeállni az említett Sas klánnal, vajon milyen erőt tudnak felmutatni a környező nagyhatalmakkal szemben?
*Egyéb: Van itt egy kicsi Spárta nevezetű klán, akik talán besegíthetnek valamelyik oldalon. Mit fognak lépni? S vajon az OS, Fnatic, Nemesis mennyire szól bele a konti sorsába? Magára hagyják őket míg saját hatalmuk építik? Érdekes lehetőségek, nehéz döntések..
K55
03ea7de5dc7e282d32d75d65d509c7c3.png
*Fnatic: erő és csapatmozgás. Nem egy starter klán, de területét vasmarokkal uralja ügyes reggel és sikeres korai akciókkal. Habár a teljes kontinensért nem érnek el a karjai, azt, amit ural, azt kérdés nélkül magáénak mondhatja. Nagy döntésekhez nyugodt átgondolás, érvényesülés csakis a csapatmozgással, a fókuszált erővel lehet igazán sikeres. Kérdés, vajon egyből nekimegy a bíbelődő OS-nek? Esetleg a kontinensre fáj a foga a Nemesis felé? Vagy megindul a JF-nek besegíteni a túlélésért? Mint mondtam erős mag, csapatmozgás, nekik szükséges, ők nem fedik le a foglalandó területet, ellenben már most hátországot tudhatnak.
*Egyéb: Kérdés, mennyi ereje lesz a környező klánoknak ellenállni a korai Fnatic Armageddonoknak, vajon lesz e erő és kitartás, vagy inkább saját területét erősíti legnagyobb ellenfelük az OS?
Világ
b1670fccc8f8093e2808aba246d7e708.png
A teljes világról nem lehet még egyértelmű véleményt alkotni, rengeteg a buktató, még több a lehetőség, s mi egyiknek bukfenc a másiknak szerencse.. vagy szándékosság? A hatalomért való küzdelmek egyenlőre a kontinensek részeire összpontosulnak, az után magukra a kontinensekre, s végül.. végül a világért való csatákról fogunk beszélni, regélni.

Legnagyobb kérdések:
Mennyi idő kell az OS-nek a pontelőny területhatalommá duzzasztásához?
Mit kezd a Fnatic a kiépített korai lehetőségeivel?
Milyen diplomáciai kapcsolatokra kerül sor a Nemesis és Lost kontinensén, kontinenséért?
Melyik klán fog vérben gázolva DNy uraként beszállni a hatalmasok küzdelmébe?

Mindezek rajtunk múlnak kedves Hölgyeim és Uraim!

De mára Jó Éjszakát kívánok Nektek ;)

u.i.: bazd+ Arch.. csak sikerült félre értened! :( Bírom a fejed teee :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Na akkor mégis csak írok egy hosszabb nézőpontot.

Én a Nemesisnek szurkolok, azon szimpla oknál fogva, hogy megtették azt, amire én képtelen voltam, történetesen nyertek egy szervert NF néven :) ÉNY-t szerintem nagyon simán hozni fogják, második leggyorsabban lesz kontijuk. A LOST arra lesz elég, hogy lassítsák őket.

ÉK az no brainer OS, semmi nincsen ott, ami akadályozhatná, hogy kontijuk legyen, ráadásul a starter-heavy keretnek köszönhetően nagyon gyorsan meg is lesz a terület.

DNY lesz a legérdekesebb kontinens, egyben ahol több érdemi résztvevő is van szerintem. Van egy JF, amiről tudjuk, hogy egy gyenge közép/erős kiscsapat, egy számomra ismeretlen, és rossz elhelyezkedésű WHAT és egy jó elhelyezkedésű, jó kerettel rendelkező, de sovány Eagle. 95%-ra az Eagle-nek adom a kontit, de nem teljesen, mert északról a Nemesis, keletről pedig a Fanatic fog belógni a területükre, amolyan V52-es LW szindróma lesz az elhelyezkedés.

DK-n az OS regje egészen pocsék volt, gondolom Warrior Leader is direkt oda húzta az 5 ezres faluját, ha az ÉK-ról a jobbak közül pár lemegy Archékhoz, vagy ha az alapreg nem ilyen magabiztos, sokkal jobban állnának, de így szerintem a Fanatic relatíve simán meg fogja szerezni majdnem az egész égtájat.

Diplomáciában amit tudok, hogy a Fanatic a JF-el van, de ez teljesen mindegy, mert a JF el fog vérezni. Az Eagle-nek két döntése lesz, vagy a Nemesis mellé áll, vagy pedig a Fanatic mellé. Én a helyükben a Nemesis mellé állnék, mert ha a Fanatic mellé állnak, akkor benne van, hogy összeáll az OS+Nemesis, a két északi klán pedig jelenleg nettó erősebb a két délinél. A másik ok, hogy ha a Nemesissel idő előtt dipót kötnek, akkor lépéskényszerbe kerül előbb az OS, akiknek nem marad senki, csak a WHAT, akik területileg kiesnek, illetve szerintem nem elég erősek egy tartós játékhoz, vagy pedig a Fanatic, és látjuk, hogy eléggé nullához közeli az esély arra, hogy a nagy anyázások közepette ez a két társaság összeálljon. Ez a Fanaticnak jelenleg nem gond, mert bízhatnak a JF sikerében, így nekik a kényelmetlen időpont később fog eljönni, mikor ráeszmélnek, hogy nem állnak jól diplomáciailag. Legerősebb jelenleg az OS, viszont a legjobb a Nemesis, eldönthetik, kivel akarnak játszani, a regjük jó, ha a LOST-tól gyorsan megszabadulnak, akkor a helyzetük több, mint kiváló lesz. Ha én Eagle/Nemesis vezető lennék, már rég megkerestem volna a másikat a jövőbeni dipóval, és nem hagynám meg a lehetőséget az OS-nek arra, hogy olyan előnybe kerüljön, amit már nem fog tudni ledolgozni.

És most a V50-ről jött indulatokat egy kicsit: tetszik benned Yugi, hogy mindenképp kiállsz a klánodért, de már vigyori szinten műveled a dolgok megmagyarázását, lassan ott tartunk, hogy az volt a tervetek, hogy kijöttök nagy egóval, és önbizalom- és csapategységnövelő ajándék foglalásokat adtok a Fanaticnak. Nekem nagyon nem szimpatikus az, ahogy lenézitek egymást, és nem csak Te, hanem jópár OS-es, de még Fanaticos is az OS-t, miközben állítólag értelmes emberek vagytok, csak szemellenzővel, és kurva nagy egóval. Teljesen kiveszett az, hogy megadjuk a tisztelet a másik félnek, annak, hogy ellenünk játszik, annak, hogy megpróbálják megnehezíteni a játékunkat, és egyben megpróbálják jó, hasznos, élvezetes időtöltéssé varázsolni a kockulást. Ebben nagy kivétel ha egyet kell kiemelnem, galva, akinek nagy Respect a fórumon tanúsított viselkedéséért. Sokatokban akik itt a fórumon ténykednek mostanában, egy cseppnyi alázat sincsen, tisztelet pedig még annyi se. Ezt most az OS elcseszett(ebb) regje mondatja velem, de nem csak nektek szól. Yugi, emlékezz arra, mi volt a Respect klánleírása V50-en :)

Ha "győztestkellhirdetni", akkor 40% OS, 35% Nemesis, 10% Eagle, 10% Fanatic, 5% egyéb. Na bye, hajrá NF, izé, Nemesis :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent