Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16318

Vendég
Elég sok legalja beszólást kaptam már, de szerintem toronymagasan ez viszi a prímet. Ilyen blődségeket felböfögni hajnalban, minden elismerésem. Remélem ha nekem is lesz 122 üzenetem, én is lehetek ennyire cool arc mint te.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Say.. érdemes volna megfigyelni a pöttyök, ez esetben a Lost tényleges fejlettségét és erejét adott területeken a Nemesishez képest (piros karika). Illetve számba venni keleten az OS ráborulást, délen a kilógó részeket a dzsungel kontin. Ha mindezt figyelembe véve gondoltad azt mondani, hogy gond nélkül hozzák a kontit, akkor valóban megérdemlik a 35%-ot!

A többi ehez hasonlatos..

Elfogult tipp, kevés valódi tartalom. Én örülök a Fnatic 10%-nak, mert az arcméret skálán tényleg ennyit képviselnek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Kedves Say.. érdemes volna megfigyelni a pöttyök, ez esetben a Lost tényleges fejlettségét és erejét adott területeken a Nemesishez képest (piros karika). Illetve számba venni keleten az OS ráborulást, délen a kilógó részeket a dzsungel kontin. Ha mindezt figyelembe véve gondoltad azt mondani, hogy gond nélkül hozzák a kontit, akkor valóban megérdemlik a 35%-ot!

A többi ehez hasonlatos..

Elfogult tipp, kevés valódi tartalom. Én örülök a Fnatic 10%-nak, mert az arcméret skálán tényleg ennyit képviselnek.

Ha ez elfogult, nem láttál még elfogult írást :) Igen, tartom, a LOST nem lesz komoly tényező. Cáfoljanak rám :)

Edit: de csak a kedvedért nézzük a fejlettséget: Nemesis top100 farmolóba 21 fő, LOST 7 fő. A két részre osztott LOST-ban délen összesen két átlagon felüli fejlődéssel bíró játékos van, József és KAPUFA. Egyiküket se ismerem, de nem hiszem, hogy 2 player meg fog verni egy fél klánt. Az északi tömb az már jobban néz ki, de mint egész klán, akkor lenne esélyük, ha a déli rész az megveri a Nemesist a területén, és felér az északiakhoz. Plusz ami még befolyásoló lehet, az az, hogy ha az OS nekimegy rögtön a Nemesisnek, akkor a LOST esetleg lubickolhat.

Kielégítő volt a válasz?
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
“a LoSt ArRa LeSz ElÉg hOgY lAsSíTsÁk ŐkEt“

Meg lehet mutatni, hogy nem így van, ha esetleg érdemben is hozzá tudsz szólni, érdeklődve várom (ahogy Manboy/Man/Etruscan/Manboy2/3/4 tette legalább). Már most két részre szakított klánnal, két elszigetelt idézőjeles "csoporttal" bocsásd meg, hogy az a véleményem, ami, többet nem fog előfordulni :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Ha ez elfogult, nem láttál még elfogult írást :) Igen, tartom, a LOST nem lesz komoly tényező. Cáfoljanak rám :)

Edit: de csak a kedvedért nézzük a fejlettséget: Nemesis top100 farmolóba 21 fő, LOST 7 fő. A két részre osztott LOST-ban délen összesen két átlagon felüli fejlődéssel bíró játékos van, József és KAPUFA. Egyiküket se ismerem, de nem hiszem, hogy 2 player meg fog verni egy fél klánt. Az északi tömb az már jobban néz ki, de mint egész klán, akkor lenne esélyük, ha a déli rész az megveri a Nemesist a területén, és felér az északiakhoz. Plusz ami még befolyásoló lehet, az az, hogy ha az OS nekimegy rögtön a Nemesisnek, akkor a LOST esetleg lubickolhat.

Kielégítő volt a válasz?

Én északot lesöpörném az említett két tagot átvenném, ha én lennék a nemesek vezére:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Saját Végszóként
(egy játékos véleménye)

Diplomáciák
Mint tudjuk egyetlen stabil kapcsolat van a világon JF és Fnatic, ők egy klánt képviselnek.

Oldal 1

OS
- LOST - Sasok (+What szükség adta MNT)
VS

Oldal 2
Nemesis
- Fnatic és JF (+Wikingekkel stratégiai lehetőségek miatt)

Területi
Piros csapatunk érdekei az OS győzelmi érdekei, ez tény. OS lerohanja a Nemesist a most még erős északi LOSTtal a kontihatáron ==> OS harmad világ már megvan. Mindeközben a What MNT-vel egyoldalúvá teszik a Délnyugati kontinensen való érdekeltségüket, pont azzal, hogy nem hagyják az ellenük fellépő Szövetséget stabilizálódni a JF személyében. A Sasokra nem biztos, hogy számíthat az OS dipó terén, de a gyakorlat az 1-es oldal mellé sorolja őket.
Kék csapatunk érdekei az okos döntésekben rejlenek. Nemesis déli beszögellése nagy területi falat, de egy JF szövetséggel, közös akciókkal gyorsan hozható a mag. JF kezdetleges faluvesztés tényszerű, számukra a szövetségesekkel való csapatmunka hozhat északi, majd déli sikereket. Fnatic aktívan haladhat nyugatnak, miközben finoman tolja az OS maradványokat felfelé.

d80085e37e3c47e75f2b1d68ae01fd96.png

Másodlagos (eléggé egyoldalú) lehetőség
Oldal 1
OS
- Nemesis
VS
Oldal 2
nincs

Területi
Nevetségesen könnyű szeró. A két hatalom könnyen elviszi saját kontinensét és ráborulhat délre. Fnatic tartja megát, szép, amolyan Spártás V45-ös küzdelmek lehetnek, de bukó. K54 sorsa teljesen lényegtelen, mire valaki győz, már oda is ért fentről a gigászi szövetség és eltapossa mint a legyet.

Utóbb az volna a kérdés, hogy érdemes e ennyire "lebutítani" a V55-öt? S vajon Yugi verné e a mellét, hogy legyőzték a Fnaticot? Vagy utóbbi mártírrá válik, pont ezáltal halhatatlan legendává?

624167a37d7a50cbc3f883bcd3e230bb.png

Hamarosan meg kell lépni az első lépéseket, és attól függ, hogy a kettő közül melyik lesz a világ forgatókönyve.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha ez elfogult, nem láttál még elfogult írást :) Igen, tartom, a LOST nem lesz komoly tényező. Cáfoljanak rám :)

Edit: de csak a kedvedért nézzük a fejlettséget: Nemesis top100 farmolóba 21 fő, LOST 7 fő. A két részre osztott LOST-ban délen összesen két átlagon felüli fejlődéssel bíró játékos van, József és KAPUFA. Egyiküket se ismerem, de nem hiszem, hogy 2 player meg fog verni egy fél klánt. Az északi tömb az már jobban néz ki, de mint egész klán, akkor lenne esélyük, ha a déli rész az megveri a Nemesist a területén, és felér az északiakhoz. Plusz ami még befolyásoló lehet, az az, hogy ha az OS nekimegy rögtön a Nemesisnek, akkor a LOST esetleg lubickolhat.

Kielégítő volt a válasz?
Remélem az új hozzászólásom rávilágít arra, hogy pontosan erre gondoltam.. amit most leírtál. Ezért mondtam azt, amit mondtam. Tehát az írásod kicsit túllendült, ennyi :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Remélem az új hozzászólásom rávilágít arra, hogy pontosan erre gondoltam.. amit most leírtál. Ezért mondtam azt, amit mondtam. Tehát az írásod kicsit túllendült, ennyi :)

És az hogy Te erre gondoltál, miért lenne nagyobb tény annál, amit én leírtam? Mindketten véleményt írtunk le, VÉLEMÉNYT. Senki nem garantálja, hogy úgy lesz, de még lehet az ellenkezője se fog teljesülni. Most én is írjam a Te verziódra, hogy elfogult, mert Te az egyik kérdéses klánt erősebbnek látod, mint én? Ugye hogy nem. Véleményeket tudok ide írni, mivel nem játszok a világon, ha meg rámfácolnak, akkor elismerem, hogy tévedtem, ahogy eddig mindig.

ui: túltoltad, mert Te nagyobb szerepet látsz két klánba mint én.
 

DeletedUser18336

Vendég
És az hogy Te erre gondoltál, miért lenne nagyobb tény annál, amit én leírtam? Mindketten véleményt írtunk le, VÉLEMÉNYT. Senki nem garantálja, hogy úgy lesz, de még lehet az ellenkezője se fog teljesülni. Most én is írjam a Te verziódra, hogy elfogult, mert Te az egyik kérdéses klánt erősebbnek látod, mint én? Ugye hogy nem. Véleményeket tudok ide írni, mivel nem játszok a világon, ha meg rámfácolnak, akkor elismerem, hogy tévedtem, ahogy eddig mindig.

ui: túltoltad, mert Te nagyobb szerepet látsz két klánba mint én.

engedd el, ő fnaticos, és fáj neki, hogy nem 99% esélyt adsz nekik :D tudod, náluk van a gimnázium királya, a v1es barbárok és klántársak réme, akinek a dicső tetteit még a tws is megpróbálja elrejteni!
 

DeletedUser

Vendég
És az hogy Te erre gondoltál, miért lenne nagyobb tény annál, amit én leírtam? Mindketten véleményt írtunk le, VÉLEMÉNYT. Senki nem garantálja, hogy úgy lesz, de még lehet az ellenkezője se fog teljesülni. Most én is írjam a Te verziódra, hogy elfogult, mert Te az egyik kérdéses klánt erősebbnek látod, mint én? Ugye hogy nem. Véleményeket tudok ide írni, mivel nem játszok a világon, ha meg rámfácolnak, akkor elismerem, hogy tévedtem, ahogy eddig mindig.

ui: túltoltad, mert Te nagyobb szerepet látsz két klánba mint én.
Hmm.. :oops:
 

DeletedUser

Vendég
engedd el, ő fnaticos, és fáj neki, hogy nem 99% esélyt adsz nekik :D tudod, náluk van a gimnázium királya, a v1es barbárok és klántársak réme, akinek a dicső tetteit még a tws is megpróbálja elrejteni!
Engedd el, ez már nagyon gáz, de nem nekünk..
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Engedd el, ez már nagyon gáz, de nem nekünk..
nem kell cinkelni a v1 legendát, v50 top1-et, v55 Királyát.
Lehet Utána csinálni!44!!! Mikor olyan yó vagy v1-en 110+faluval,hogy összezavarod a twstatsot haver akkor szólhatsz a király bolondjához!!! Érhetőek voltunk!!:!:!:!! 2,3 FANATICinTHEJADENFALCON.
bocs megint rossz fiókból írtam.

Amúgy rád man nem szólnak a JF-Fánátikosok,hogy ne cinkeld már őket itt fórumon?
tudom hogy a negatív reklám is reklám,meg istennek is vannak az utcán élő nem 100-asnak látszó prófétái akik az igazat hirdetik minden valószínűséggel ami az igazság,de érted?! :D:D
 

DeletedUser18336

Vendég
Új szerókra nem szokták berakni sajna az első 1-2 eventet, mert a ppseknek rohadt nagy előnyt adna. Más kérdés, hogy ez nekik pénzügyileg jó lenne :D

mintha így nem lenne rohadt nagy előnye annak, aki kellő mennyiségű pp-t beletol :D lásd primadonna, akinek a kezdője még nem járt le, de már 4 falus :D

ja és izé, ugye 77k-s top farmmal :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent