Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser18625

Vendég
Aki az idejét ,energiáját és a kreativitását beleöli egy ilyen videó szerkesztésébe,mindenképp elismerendő.
Az hogy kinek tetszik kinek nem az döntse el maga.
Végülis , eg kupac kakit is ki lehet tenni a kikarakatba meg egy festményt is :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Volt idő amikor az ilyet tajparasztokat mint te, nem engedték be egyik klánba se, mert rombolták a nívót és miliőt ... Változnak az idők látod...
Volt idő mikor a helyezéshez tudás is párosult ..... rád nézve ez megszűnt , valamint tudod inkább harcolnék yugival válvetve mint veled egy fronton..... lehet stílusban nincs nagyobb paraszt yuginál , de hanarabb segít a bajban lévő klántársának mint azt bárki gondolná
 

DeletedUser

Vendég
A Tibi bácsi paraszt ember, juhász. Szoktam vele beszélgetni a mezőn, mikor legeltet. Szerintem sokat tanulnátok tőle mindannyian, több tapasztalat, tudás, és értelem van egy fél mondatában, mint egyesek összes hozzászólásában (beleértve engem is).
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Mindehol azt kell olvasni h Gimmi le előzte 50-en swakot :confused:

Talán èn is egyetèrtenèk a többsègel ,ha nem swakrol lenne szo :oops:


Szerk:

Amugy semmi meglepő nincsen benne,mert ha vègig kisèrjük az utobbi szervereket ,jó nehány szerveren nem azok vègeztek elsőnek akik megèrdemeltèk,hanem akik sokat tudtak belsőni(tisztelet a kivètel) :)
 

DeletedUser18625

Vendég
D358F7B3-4409-46BC-83D7-6B92B76201EC.jpeg
Mindehol azt kell olvasni h Gimmi le előzte 50-en swakot :confused:

Talán èn is egyetèrtenèk a többsègel ,ha nem swakrol lenne szo :oops:


Szerk:

Amugy semmi meglepő nincsen benne,mert ha vègig kisèrjük az utobbi szervereket ,jó nehány szerveren nem azok vègeztek elsőnek akik megèrdemeltèk,hanem akik sokat tudtak belsőni(tisztelet a kivètel) :)
Nekem ez tetszik a legjobban :D
 

Tikky

Member
A reakció pontszáma
74
És éljen a support becsületes csapata is! :D öröm ilyen korrekt játékban játszani
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent