Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
V50-nek sincs vége. A mindenki által áhított végső háború végül V55-ön zajlik le. Olyan feszültség halmozódott fel, melyet a vezérek csak az adott világra tudtak a szőnyeg alá söpörni,

Vagy csak nem kell velük foglalkozni. Van egy levél a marhák és a top1 kapcsolatról, majd továbbítom. Utána te sem nagyon fogod ezt komolyan venni ezt az egészet.

Arch...... X"DD
there's no point resisting!
- I kick that ceiling, light 'em up, rig in, imma being fed up, torn phrases + and one out. b-os-ses' still staying in fiery rage
Watch this charade


Na de, ám jó játékot mindenkinek világ 55 re. :)
 

DeletedUser

Vendég
Áh Bejgli, én szeretek gondolkodni, csak akivel idekint lehetne beszélgetni rendesen, az nem ír, a többi meg elfelejti a mondat elejét mire a végére ér, s megpróbál beoltani pont azzal, mi egyébként le van írva. :( De lám.. nem csak te néztél Ekinek :D

Mondjuk lassan elismerés lesz ez a jelölés, mert ő legalább össze tud rakni egy-két értelmes mondatot :cool:
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Azért face, ebben nem vagyok még olyan biztos! De hát na, előbb utóbb kiderül minden.
Én már ritkán írok ide nincs türelmem hozzájuk, így föléjük nőttem és nem foglalkozom velük. Trollkodni néha értelmeset nézni jó és írni egyébként meg még temető szó, ja, that's all folks
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Jogos, elírtam
Meg*
Kösz a javításra való figyelmen felhívást
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Nem megyek bele feleslegesen semmilyen vitába, a Te műfajodban felettem állsz ebben, érts ahogy akarod, amibe meg én gyengébb vagyok azt nem erőltetem. Mondjuk ez javaslat is lehet
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Na ugye. Legközelebb hagyom hogy igazad legyen. :) nagyon szívesen
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Kedvességem már túlmegy egy bizonyos határon. Bár elég botrányosan rossz napon sikerült eltalálnod. Szóval, valamelyikünknek abba kell hagyni a postolást, mondjuk neked, másképp ezt el nyomjuk jó ideig.
Szó, jobb alsó sarok, kijelentkezéso_O
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Majd Te kijelentkezel amikor amikor ént fiókot váltasz. A másik nem ilyen komor :( Kérjük vissza a másikat!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent