Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Arch Stanton

Active Member
A reakció pontszáma
156
A vilag és ami mögötte van című rovat:

A vonagló testű Qkac klán felülső testét nyak felett a NEM klán leszelte. A komplett vezetőség kezdte újra Nemesis színekben ezzel 6db 1k pont feletti barbárt hátrahagyva az OS klánnak csak úgy jószántságból. Ha ilyen taktikai húzások lesznek a serveren a NEM részéről ősszel zárják a servert.
Felboostoltátok az ellenfelet gratulálok :)

Nem kukac, hanem hernyo, és átalakultak pillangóvá.
 

DeletedUser

Vendég
Uhh ez melyik jatek demoja?? Nagyon adja *.*
Amugy a reklamfeluletert fizetett penzbol elmehettetek volna kocsmazni egy jot :)

Szerintem ez a For Honor ,bár lehet tévedek. Egyébként nem rossz ,a logó ötlet szerintem nem ront annyit rajta.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
A szövegezés, meg az effektek jók voltak szerintem, de nekem idegen a játékból bevágott kép. De nem rossz!
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
volt ido amikor a szervergyozelem utan csinaltak klanvidit 2-3 ev kemeny harc utan, mostmar minden bohoc klan? :D
Hienaknak is van? :D


Volt idő amikor az ilyet tajparasztokat mint te, nem engedték be egyik klánba se, mert rombolták a nívót és miliőt ... Változnak az idők látod...
 

DeletedUser18336

Vendég
Volt idő amikor az ilyet tajparasztokat mint te, nem engedték be egyik klánba se, mert rombolták a nívót és miliőt ... Változnak az idők látod...

igen-igen, a régi jó v1es idők, amikor 30 barbi és 70 belső foglalással örökös kh legendává válhatott az ember, és utána még mondhatta, hogy nem is barbik voltak azok, csak rossz a tws!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent