esélyek

DeletedUser15651

Vendég
Ezt nekem írtad Okos Tódi ? :D
mi abban az élvezet ha már kifolyik a szemed a sok kard láttán ?
Egy jó klán ,jó kapcsolatok nélkűl bizony azt a 3000-et is bebukod,nemhogy a 9000-et ?
Ember ,Te hol élsz ? :D Játszol egyáltalán,vagy csak a levegőbe beszélsz az
"Én majd nagyobbat mondok Nálad " c. Óvódás kiscsoportos szavalóversenyen ? :D"
Le merném fogadni ,nem volt még 400 bejövőd sem soha ^^
És ahogy ismerlek nem is lesz,mert gyorsan accot cserélsz valakivel :D:D:D
Na ehhez már tudás kell !
Ilyen egy PRO :D
Ilyeeeen ??!!! :O

Leszívtad magad a gyönyörödben? :)
Vagy csak magadat szórakoztatod? :)
Hidd el több mindent láttam én már mint te ;)
 

DeletedUser

Vendég
Jó világ lesz ez is! Hajrá gyerekek, most még lehet 'arcolni'.

bibibi, nekem is volt má vagy négy bejövőm, osszt hun lehet pro arcosnak jelenkezni?

[SPOIL]- Te, nekem a núkém olyan nagy, de olyan...
- Ne beszííjj már zölcségeket, kit érdekel, ha nekem a botom a überfu*k...
- Te beszísz? Pont te kiscsávó, mi 40-en védekeztünk ki annnyi nemesvonatot, de annyit, hogy 6 órahosszáig érkeztek a második vágányra...
- Mondom, hogy fejezed már be!!! Az én nem nemeseim 0.000.0000.0002 alatt érnek be és nekem szövegesz??? Mi van?
- Nekem beszísz, amikor én SSkulls vagy mi a bánat vok??? Tudod te mi az?
- Aha, nekem mondóddd? A szvasztikát még a homlokra is feltetováltattam kiscsávó, s nekem ezek az alapítók a legjobb pancsereim, s ha két smájlit írok nekik, ők hármat rögtön kapásból ...
- Ájjj má le! Gyagyás vagy? Én szétszedlek, mert én a V1 óta vagyok! Érted? Asztat nem tudom mikor születtem, de, hogy mikor reggeltem erre a világra pontosan vágom ám! No azért. Így pofázzál ...
- Te hülye vagy!
- Én? Nekem mondod? Tudod, te hány klánom volt ám már nekem, s kinek a barátlistáján is szerepeltem??
[/SPOIL]
 

DeletedUser16178

Vendég
Leszívtad magad a gyönyörödben? :)
Vagy csak magadat szórakoztatod? :)
Hidd el több mindent láttam én már mint te ;)

Az biztos, hiszen láthattál jópár csalási trükköt,amikhez én sosem folyamodnák :D
Apropó !
Még mindig a greesmonkey scripteket használod ? :D:D:D
 

DeletedUser15651

Vendég
Az biztos, hiszen láthattál jópár csalási trükköt,amikhez én sosem folyamodnák :D
Apropó !
Még mindig a greesmonkey scripteket használod ? :D:D:D

Már túltettem magam azon a szinten :)
Gondolom te is egy két olyan ember között voltál akik kuncsorogtak a koncért :)
 

DeletedUser

Vendég
Vagy ha nem, hát majd valaki más.:) Két napja indult a szerver és már ezen izgultok?
 

DeletedUser16178

Vendég
CNN vagy a Cordilla vagy a Crusaders of the Light

Bírom az ilyeneket ,most indult a szerver ,máris a nagyokosok megmondják a tutit.

Hogy mire alapoznak ?
Ismertetem :

Jujj, hát a CNN, azaz az az ott volt a másikon is az EMHÁCÉ ellen ugye ? Jól tudom ? Hát akkor Ők nagyon ott vannak ,ők lesznek a nyerők tuti,merthát ezek most itten vannak .
És sokan vannak !! Fúha . királyság lesz . mikor nyerjük meg a szervert ? :p mikor kezdődik már egy másik ? :p:p

Persze más kérdés hogy a statisztika mást mutat,hogy mázsaszám bukták a falvakat, hogy az ikerklánjuknak már csak a roncsai léteznek, dehát éljenek soká a hippi-baby-fanok :) Lehet isteníteni őket,azt ha jól mozogsz még egyszer te leszel a menő a nyerő csak ne járj úgy mint az a néhai v18-as Opaa Gangnam Style :D aki osztotta az észt egy mondatban ALL IN, már csak játszani kellett volna tudni ^^
Még mindig a TOPon lenne...
 

DeletedUser

Vendég
ennyi erővel sztem meg a Szikla...
egy napja megy még csak a szerver....akárki lehet első 1 hónap múlva....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Üdv minden a 19 es világban induló klánnak!

Az MHC klán nevében szeretnék mindenkinek sikeres hadjáratot, csatákat kivánni, ugy hogy nem egymást szapuljátok hanem megmutatjátok ki mire képes! Az esély mindenkinek adott...a kérdés mennyire él vele!

Az MHC nem fog klánszinten résztvenni eme ütközetekeben se most se a késöbbiekben , csupán pár harcosunk próbálja ki szerencséjét! :)

Hajrá


Monti
 

DeletedUser

Vendég
Üdv minden a 19 es világban induló klánnak!

Az MHC klán nevében szeretnék mindenkinek sikeres hadjáratot, csatákat kivánni, ugy hogy nem egymást szapuljátok hanem megmutatjátok ki mire képes! Az esély mindenkinek adott...a kérdés mennyire él vele!

Az MHC nem fog klánszinten résztvenni eme ütközetekeben se most se a késöbbiekben , csupán pár harcosunk próbálja ki szerencséjét! :)

Hajrá


Monti

Úgy mint V17-en az -RD- klán?:D:D elvégre 80% =MHC= tag, nem a 100%.... :D
 

DeletedUser

Vendég
Szolj ha tudod értelmezni mit jelent ez a mondatszerkezet :

Az MHC nem fog klánszinten résztvenni....

Ergo....nekem mindegy milyen mikulás klánnéven hány játékosom játszik majd éppen! De mint maga az MHC nem indul....

Rebelsforrrevor :) al a skill ! :)

ui: Mégvalami amibe beleköthetsz ?:)
 

DeletedUser16178

Vendég
Én sem értem,de őszintén szólva nem is érdekel :D
Egy olyan ember aki a másik levelét még felnyitni sem képes az a szememben kevesebb a semminél :D
 
Fent