esélyek

DeletedUser16513

Vendég
Talán te PRO vagy? :)
Mond el nekem, mit korrepetálnál rajta? :)

Esetleg kiszíneznéd a csoportjait a térképen, vagy sokat mondok? :)

Te különbözöl night-tól. A szádat teis tudod jártadni az igaz.
Jól emlékszem hogy v17-en már ahhoz hogy elöl maradja elköltöttél vagy 3-5k pfet és ugye nemis voltál hoszúéletű azon a szerveren :)
V18-se jött össze a számodra, ott is hoppon maradtál.
Lehet a V19-lesz az igazi ahol nem nőnek gyorsan a barbik és tudod alkalmazni a "szabályos farmolós" 1-2perces scriptes "játék módszered" amit ugye ki hogy nevez, ha még az játék ha csinálsz egy sablont utána lemennek a farmolások maguktól 1-katt után, de ebbe ne menjünk bővebben bele, bár azt se húznád sokáig megunnád, vagy alapból maradsz a speed köröknél amik még mennek néha.
 

DeletedUser16178

Vendég
Talán te PRO vagy? :)
Mond el nekem, mit korrepetálnál rajta? :)

Esetleg kiszíneznéd a csoportjait a térképen, vagy sokat mondok? :)

Tudni kéne mit neveztek PRO-nak :)
Mert az hogy valaki szólóban elboldogul egy másikkal az még nem jelenti azt hogy PRO.
A PRO-ság próbája ott van barátom ,amikor 1-2-3 klán szervez rád támadásokat és egyikkel sem jutnak semmire.
Nos , ott találhatod meg a PRO-kat ;)

Nem pedig a TOP 10-ben,mert oda bármilyen scripttel akármelyik seggh*lye felhúzhatja magát, kis jelentéktelenek letámadásával,vagy belsőzéssel :p
Ez azonban még kevés.
Majdhogynem semmi...
A PRO-hoz még messze van...

A PRO az,amelyik rááldozza az idejét,hogy kivédjen 100-500-1000-1500 bejövő támadást.
Lötyögni mindenki el tud, de ez legyen a próbája az igazi keménységnek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15651

Vendég
Te különbözöl night-tól. A szádat teis tudod jártadni az igaz.
Jól emlékszem hogy v17-en már ahhoz hogy elöl maradja elköltöttél vagy 3-5k pfet és ugye nemis voltál hoszúéletű azon a szerveren :)
V18-se jött össze a számodra, ott is hoppon maradtál.
Lehet a V19-lesz az igazi ahol nem nőnek gyorsan a barbik és tudod alkalmazni a "szabályos farmolós" 1-2perces scriptes "játék módszered" amit ugye ki hogy nevez, ha még az játék ha csinálsz egy sablont utána lemennek a farmolások maguktól 1-katt után, de ebbe ne menjünk bővebben bele, bár azt se húznád sokáig megunnád, vagy alapból maradsz a speed köröknél amik még mennek néha.

Megizzadtam... hihetetlenül otthon vagy a dolgokban :)
Láttad-e valaha a Logom cimbi? ...GÁÁZ tudod mi? :)
..hogy azt sem tudom ki vagy, nos ennyi benyomásod van a Klánháborún :)
Örülök, hogy ilyen részletes képed van rólam, van még mit finomítani rajta :) annyit eltaláltál, hogy játszottam V17- V18 on :)

Ne haragudj :) Én nem tudlak téged ócsárolni... sajnos senkit sem érdekelne :p

Bye bye


Ui..:
?
 

DeletedUser

Vendég
Tudni kéne mit neveztel PRO-nak :)
Mert az hogy valaki szólóban elboldogul egy másikkal az még nem jelenti azt hogy PRO.
A PRO-ság próbája ott van kisfiam,amikor 1-2-3 klán szervez rád támadásokat és egyikkel sem jutnak semmire.
Nos , ott találhatod meg a PRO-kat ;)

Nem pedig a TOP 10-ben,mert oda bármilyen scripttel akármelyik seggh*lye felhúzhatja magát, kis jelentéktelenek letámadásával,vagy belsőzéssel :p
Ez azonban még kevés.
Majdhogynem semmi...
A PRO-hoz még messze van...

A PRO az,amelyik rááldozza az idejét,hogy kivédjen 100-500-1000-1500 bejövő támadást.
Lötyögni mindenki el tud, de ez legyen a próbája az igazi keménységnek.

mlm%20taps.gif
 

DeletedUser15651

Vendég
Ezzel csak annyi a gond, hogy te arról a bandáról semmit sem tudsz.
Csak azt, hogy egyszer voltak, aztán eltűntek, és legendává lettek.
Nem kell neked ahhoz egy egész banda hogy kitöröljék a betyárkörtés ki hátsó feledet, elég lenne 1 ember, és azt se tudnád hogy hívnak...(ez persze akkor igaz, ha nem úgy fejlődsz, mint v17-en, hogy már a második-harmadik héten 3000 pp-t elfeleztél.)

Vegyél fel Skypen :)
V20 ra adj linket, melléd regelek ;)
Nem kell itt arcoskodni, ott arcoskodj :)

..Bakker 3000 pp-t? :) Faszomat 30.000 -t :)
Játszani tudni kell te balfék, írod a bölcsességeidet? 1500 támadást te kivédtél? :) szólj ha 9000 is menne ;)
Nem találkoztál még ilyennel? :) ..Nefélj majd fogsz
 

DeletedUser16178

Vendég
Valahogy úgy van hogy idővel az ellentétek mély barátságra lelnek :D
A mély mondjuk túlzás,de egyre jobban szimpatikus nekem a két régi külső fórumos vetélytársam, Fu Moon és Temor de Deus.
Az igazi társság a minőségben mutatkozik meg , időve elválik hogy kiket faragtak egy fából ;)
Szerintem.


:D:D:D Hát ez nagyon ott van ! :D
kiowa-ban azt szeretem,hogy a "kívűlálló szemszögéből" teszi meg a hozzászólásait , írja le a dolgokat :D Azt le merném fogadni ,hogy valahol ott nyomja a gépet suttyomban :p
v18-on mi történt veed ?
 

DeletedUser12554

Vendég
Vegyél fel Skypen :)
V20 ra adj linket, melléd regelek ;)
Nem kell itt arcoskodni, ott arcoskodj :)

..Bakker 3000 pp-t? :) Faszomat 30.000 -t :)
Játszani tudni kell te balfék, írod a bölcsességeidet? 1500 támadást te kivédtél? :) szólj ha 9000 is menne ;)
Nem találkoztál még ilyennel? :) ..Nefélj majd fogsz


Nem, tényleg nem kéne arcoskodni.:)
 

DeletedUser

Vendég
V19: Játékosok száma: 5.032
Na szóval vagy egy napig még mind az 5032 embernek full esélye van mindenre... :)
 

DeletedUser13948

Vendég
Vegyél fel Skypen :)
V20 ra adj linket, melléd regelek ;)
Nem kell itt arcoskodni, ott arcoskodj :)

..Bakker 3000 pp-t? :) Faszomat 30.000 -t :)
Játszani tudni kell te balfék, írod a bölcsességeidet? 1500 támadást te kivédtél? :) szólj ha 9000 is menne ;)
Nem találkoztál még ilyennel? :) ..Nefélj majd fogsz

Akkor kezdjük.
Ne várjuk meg a 20-at, itt van 19 meglátjuk hova dob, előbb utóbb megtaláljuk egymást.
A Skullsos hülyeségeddel csak felidegeítettél, mert nem is olyan rég, még istenítetted őket, és v1-en felkerestél minket, a megmaradt pár embert, akik már csak tengtek-lengtek ott, és sírtál nekünk, hogy menjünk veled, mert te majd összeszeded a Skullst.

Hát majdnem sikerült is, csak nem, mert senki sem akart veled menni.


1500 támadás...v17-en kizárásomig, az előző pár napban napi szinten kaptam annyit, 90 faluval, nem amikor többel játszottam...
A te 9000 támadásodra kiváncsi lennék, voltam már olyan fiókban, ahol védekeztem kb 6 órát 8000 támadás jött rá, 4-en vittük a nap 24 órájában, és még falu sem ment el...

Tőled minek féljek, kizárnak, előbb utóbb elfogy a pp-d :) Akkor már nem leszel akkora király, ezt volt a 17-en is ha jól emlékszem, egy hétig ha kitartott aztán egyszer csak eltűnt a nagy Even ;)
 

DeletedUser15651

Vendég
Akkor kezdjük.
Ne várjuk meg a 20-at, itt van 19 meglátjuk hova dob, előbb utóbb megtaláljuk egymást.
A Skullsos hülyeségeddel csak felidegeítettél, mert nem is olyan rég, még istenítetted őket, és v1-en felkerestél minket, a megmaradt pár embert, akik már csak tengtek-lengtek ott, és sírtál nekünk, hogy menjünk veled, mert te majd összeszeded a Skullst.

Hát majdnem sikerült is, csak nem, mert senki sem akart veled menni.


1500 támadás...v17-en kizárásomig, az előző pár napban napi szinten kaptam annyit, 90 faluval, nem amikor többel játszottam...
A te 9000 támadásodra kiváncsi lennék, voltam már olyan fiókban, ahol védekeztem kb 6 órát 8000 támadás jött rá, 4-en vittük a nap 24 órájában, és még falu sem ment el...

Tőled minek féljek, kizárnak, előbb utóbb elfogy a pp-d :) Akkor már nem leszel akkora király, ezt volt a 17-en is ha jól emlékszem, egy hétig ha kitartott aztán egyszer csak eltűnt a nagy Even ;)

Dehogy megyek én V19 re, ne haragudj van munkám és van életem, aminél nem ér többet az, hogy szétszedjelek egy Online játékban.. de a V20 at majd rá áldozom... de látom linket azt nem mersz adni, 2 konti távolságról nagy lenne az arcod mi, kitaláltam neked egy nevet .. szájhősöm egy csajt hívok így, szerintem sejthető miért :p

Mit csináltam én V1 en? :)
Hol forgatod te a nyelved cimbora.. én K.L es voltam V1 en milyen Skulls ról beszélsz te?
Az egy dolog, hogy ismerem bala-t és jost akiről nem is részleteznék inkább semmit... de, hogy én toborozni akartam Skulls klánt? :D

Ha jól emlékszem még te vettél fel anno Skpye ra, hogy menyek veled vezérkedni te ... miről beszélünk?

A te 9000 támadásodra kíváncsi lennék, voltam már olyan fiókban, ahol védekeztem kb 6 órát 8000 támadás jött rá, 4-en vittük a nap 24 órájában, és még falu sem ment el...

Na látod ennyit is érsz :) ..én kéthétig fogtam a hirtelenné piros tengerben lévő fiókot, nem bukott falut... remélem azt nem is kell mondanom, hogy a végére kétszerese lett az acc...
..De kit érdekel ez most? … Senkit :p
Maximum téged, nem baj most már majd ezt is megtudod hazudtolni kis szájhősöm ;)

Örülök, hogy írsz nekem, meg tudod a nevem is ez nagyon jó... de ha nem akarod magad égetni a sajátos hülyeségeiddel akikre én csupán válaszolok, akkor ne írj nekem többet, mert kezdesz unalmas lenni ;)
 

DeletedUser12673

Vendég
atyasogus ur isten,vegig olvastam mindent,hat itt aztan van vitta,de egyet nem ertek,miert nem rendezitek le esz a vilagokban?
tudomasom szerint ez KLANHABORU es nem FORUMHABORU:D
 

DeletedUser14

Vendég
Mi lenne akkor ha egy teljesen új klán lenne az esélyes?:)

Várom a jelentkezőket! :)

Nem érdekel, ha ellenségek vagytok más világokon, de úgy gondolom, hogy egy másik világon a legjobb barátok is lehettek!

A klán nevet közösen is megbeszélhetjük majd a továbbiakban...

ELIT/PRO ahogy akarjátok jelentkezését várom az indulás után elkövetkező időszakban(legkorábban késődélután :p )!
Ue a néven megtaláltok! :) :eek:
 

DeletedUser12554

Vendég
Mi lenne akkor ha egy teljesen új klán lenne az esélyes?:)

Várom a jelentkezőket! :)

Nem érdekel, ha ellenségek vagytok más világokon, de úgy gondolom, hogy egy másik világon a legjobb barátok is lehettek!

A klán nevet közösen is megbeszélhetjük majd a továbbiakban...

ELIT/PRO ahogy akarjátok jelentkezését várom az indulás után elkövetkező időszakban(legkorábban késődélután :p )!
Ue a néven megtaláltok! :) :eek:

Minden megtörténhet.
 

DeletedUser3242

Vendég
6óra védekezés hát ezzel én inkább nem büszkélkednék, szerencsés vagy , megkímélt az élet :D
 

DeletedUser13948

Vendég
6óra védekezés hát ezzel én inkább nem büszkélkednék, szerencsés vagy , megkímélt az élet :D

Pedig hidd el elég volt annyi idő nekem az éjszaka közepén :)

Volt már 4000k-s támadás, ahol én ültem a gép előtt 24 órában és csak wc-re jártam ki, de több olyan nem lesz, mert ennyit azért nem ért a játék...főleg, hogy a fele fake volt...:S
 

DeletedUser16178

Vendég
Játszani tudni kell te balfék, írod a bölcsességeidet? 1500 támadást te kivédtél? :) szólj ha 9000 is menne ;)
Nem találkoztál még ilyennel? :) ..Nefélj majd fogsz

Ezt nekem írtad Okos Tódi ? :D
mi abban az élvezet ha már kifolyik a szemed a sok kard láttán ?
Egy jó klán ,jó kapcsolatok nélkűl bizony azt a 3000-et is bebukod,nemhogy a 9000-et ?
Ember ,Te hol élsz ? :D Játszol egyáltalán,vagy csak a levegőbe beszélsz az
"Én majd nagyobbat mondok Nálad " c. Óvódás kiscsoportos szavalóversenyen ? :D"
Le merném fogadni ,nem volt még 400 bejövőd sem soha ^^
És ahogy ismerlek nem is lesz,mert gyorsan accot cserélsz valakivel :D:D:D
Na ehhez már tudás kell !
Ilyen egy PRO :D
Ilyeeeen ??!!! :O
 
Fent