esélyek

DeletedUser15525

Vendég
Nos, azért azt meg kell hagyni, hogy ők sem kisebb görények mint én.:) Én is ismerek pár nagy játékos és Vezért, akik legalább annyi minden negatívumot követtek el, mint én, ha nem többet. Én legalább nyílt vagyok. Neked volt Top. 12-es klánod? Isten vagy. Nekem csak egy első klánom volt...(szintén nem egy hónapig) én kérek elnézést.:(

Igen észre vettem:

Szia! :p
Hogy-hogy nem játszol a V18-on, hidd el helyed lenne itt, elférnél. A Noobsnál van felvétel, s a képességeid szerint a klánvezérséghez még ajánló levelet is adok. Komolyan mondom. ;)
Azt hittem vagy szétverem a monitort vagy megeszem az egeret amikor felültettél a v16-on. Egyik sem történt meg, de köptem akkorát, de akkorát...

Fedje, homály a dolgot, az idő sok nyitott mondat végére írásjelet tesz.

Azért a V18-as klánok dipózós vezéreinek, illene valamit figyelembe venni.
Egy diplomata nem hazudik! Nem hazudhat. Intelligenciája magasan a többiek felé helyezi, s ennek segítségével kíván boldogulni.



Először is T.J.!

Úrinő nem köpköd!

Másodszor...

deadly shadow-t akkor se venném fel , hogyha rajta múlna a szerver sorsa :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Soroljam? a v14-en hogy hagytad magukra a klántársaid, és alakítottál új klánt amivel támadtad a volt társaidat?
Vagy a v18-on behívtad az a mebreket kis idő mulva magukra hagytad őket?

Az a baj, hogy ez a sok ember nem lát a szemétől Itt sem lesz különb, és itt is eljátszod a játékukat

Leveleket nem szedek mert nincsenek.
Én nem örzök leveleket a gépemen. Ha törlök, elveszlik Ennyi
 

DeletedUser12554

Vendég
Soroljam? a v14-en hogy hagytad magukra a klántársaid, és alakítottál új klánt amivel támadtad a volt társaidat?
Vagy a v18-on behívtad az a mebreket kis idő mulva magukra hagytad őket?

Az a baj, hogy ez a sok ember nem lát a szemétől Itt sem lesz különb, és itt is eljátszod a játékukat

Leveleket nem szedek mert nincsenek.
Én nem örzök leveleket a gépemen. Ha törlök, elveszlik Ennyi

V14-et már megvitattuk anno V18-on. Akkor a gyengébbek lemorzsolódtak, ez a játék velejárója. Ide viszont nem alibi csapat érkezett! V18-ra pedig meg volt beszélve, hogy kamikaze-zni megyünk.:)
 

DeletedUser15525

Vendég
Hát jah... Mint kisdergi XD
3 falummal két hétig küzdött, mert képtelen volt felfogni mi az a morál....:D
 

DeletedUser16178

Vendég
jujj mennyi értelmetlen locsi-fecvsi :p
De azért beszólok már én is, nehogy már ne az én nevem díszelegjen itt az utolsók között ! :D:D
 

DeletedUser16098

Vendég
Ez miatt imádom az új világokat ! :D Hiperaktív külsőfórum hmmm :D
 

DeletedUser16513

Vendég
A v19-en nem lesz valami magas a színvonal ha az ilyen -night- félék jönnek.
Szájkarate jólmegy, játék már nemannyira, bár lehet annyit kihagyott hogy azóta járt valakihez korrepetálásra és megtanulta a kh-ban az alapokat.
Remélem a hírek igazak és a CNN összekapja magát és legalább lesz egy "nagy" nevű klán akit meg lehet majd fogni.
 

DeletedUser15832

Vendég
Én is itt leszek, szóval a színvonal már nem lehet alacsony :cool:
 

DeletedUser15730

Vendég
Szerintem születhetnek új erős klánok :) Ne mindig csak MHC CNN Cotr Sparta stb. legyen már a nyerő. Legalább itt lenne a lehetőség sok kis pujának tanulni.
 

DeletedUser15651

Vendég
Nem, nem eredeti.


Mit akarsz te eredeti Skulls al, ne viccelődjél nekem, olyan h eredeti NINCS!
Több éve volt egy adott csapat, akik azért tűntek anno profiknak, mert más nemzetiségű Klánháborún voltak néhányan, így előrehaladottak voltak a friss magyar V1 re :)

Jelenleg az a banda annyira lenne elég a mai V19 re, hogy kitörölje a popsimat :)
 

DeletedUser15651

Vendég
A v19-en nem lesz valami magas a színvonal ha az ilyen -night- félék jönnek.
Szájkarate jólmegy, játék már nemannyira, bár lehet annyit kihagyott hogy azóta járt valakihez korrepetálásra és megtanulta a kh-ban az alapokat.
Remélem a hírek igazak és a CNN összekapja magát és legalább lesz egy "nagy" nevű klán akit meg lehet majd fogni.

Talán te PRO vagy? :)
Mond el nekem, mit korrepetálnál rajta? :)

Esetleg kiszíneznéd a csoportjait a térképen, vagy sokat mondok? :)
 

DeletedUser13948

Vendég
Mit akarsz te eredeti Skulls al, ne viccelődjél nekem, olyan h eredeti NINCS!
Több éve volt egy adott csapat, akik azért tűntek anno profiknak, mert más nemzetiségű Klánháborún voltak néhányan, így előrehaladottak voltak a friss magyar V1 re :)

Jelenleg az a banda annyira lenne elég a mai V19 re, hogy kitörölje a popsimat :)

Ezzel csak annyi a gond, hogy te arról a bandáról semmit sem tudsz.
Csak azt, hogy egyszer voltak, aztán eltűntek, és legendává lettek.
Nem kell neked ahhoz egy egész banda hogy kitöröljék a betyárkörtés ki hátsó feledet, elég lenne 1 ember, és azt se tudnád hogy hívnak...(ez persze akkor igaz, ha nem úgy fejlődsz, mint v17-en, hogy már a második-harmadik héten 3000 pp-t elfeleztél.)
 
Fent