Elme

DeletedUser

Vendég
Hát az ÉKB-t nem is támadtuk,nm is értem hogy lett ott huszon elvett falu :confused::confused::confused:

Nem a támadásotok miatt mentek szét, hanem valami belső konfliktus miatt. Egy részük különben már nálunk van, másik részük viszont új klánt alapított. Egyébként az csoda hogy ti léteztek. A játék elején az összes falumat Wiking tagoktól foglaltam a K35-ön, mert akkor még ott voltam míg az frd meg a Bélák ki nem csináltak.

Azért ekkorát ne hazudjál :D

WikinG-estől egyetlen árva falut vittetek el, azt is csak egy véletlen barbi ráfoglalás miatt :D

[SPOIL]Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: NYÍL, NYÍL-A

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 61
Oldal 2: 1
Különbség: 60

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 459,430
Oldal 2: 1,239
Különbség: 458,191

chart



[/SPOIL]

Szerintem a stats magáért beszél.....

És akkor nézzük meg hogy honnan is foglaltál ?

http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&mode=conquers&id=939666&type=&pn=-1

Hogy mennyire utálom az ilyen kis kamu gépeket :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hogy a gyengébbeknek is érthető legyen:

Nem azt mondtam hogy nem támadtátok, hanem azt hogy nem a ti támadásotok miatt mentek szét. A kettő között különbség van.
 

DeletedUser

Vendég
Különben meg a stat a mostani klánját jelöli meg a játékosnak nem a 4 hónappal ez előttit. Mi akkor CL néven futottunk, nemrég váltottunk nevet.
 

DeletedUser

Vendég
Nem a támadásotok miatt mentek szét, hanem valami belső konfliktus miatt. Egy részük különben már nálunk van, másik részük viszont új klánt alapított. Egyébként az csoda hogy ti léteztek. A játék elején az összes falumat Wiking tagoktól foglaltam a K35-ön, mert akkor még ott voltam míg az frd meg a Bélák ki nem csináltak.

Én ERRE reagáltam aminek semmilyen valóság alapja nincsen .....

Előttünk elindult egy WikinG alakulat ,de ahhoz semmi közöm nem volt :)
Gondolom pár lelkes játékos kezdte akiket a v7 utolsó idejében felvettek a WikinG-be.
Emlékszem még a mondatot is a profilra idézték,amely nem származik máshonnan,mint a NINJA ASSASSINS 2009-es filmből
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12679

Vendég
Ajha, skacok. Benéztem a V14 külső fórumra. Nem olvastam persze végig, ahhoz azért sok. De azt kell mondjam, visszasírom a korábbi V7 fórumot :)
 

DeletedUser

Vendég
Ajha, skacok. Benéztem a V14 külső fórumra. Nem olvastam persze végig, ahhoz azért sok. De azt kell mondjam, visszasírom a korábbi V7 fórumot :)


Hát igen !Legalább olyan magas röptű ,mint Wild Kati jóindulata itt. ;)
Hiányzik a játék és vele együtt ti mindannyian, de jó lesz pihenni .
Egyébként sziasztok ! Most már én is itt vagyok!
 

DeletedUser9485

Vendég
Nil!

Köszönöm, amit küldtél.

Ha meggondolod magad keress valahogy V14-en. Kitartok.

Megőrzöm neked, vagy mást segítek belőle, ahogy Te tetted velem.

Köszönöm a tanítást, minden tiszteletem a tiéd. :)
 

DeletedUser9485

Vendég
:D

Gyors voltál. :D

Remélem ezt nem zárja be a supp. egy darabig.

Itt nem voltam aktív tag, de az semmit nem jelent, hogy nem firkáltam feleslegesen. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor értem haza, mióta nem lehet belépni a szerverre, a fórumra lépek elsőnek, ahogy bejön a böngésző! Énis nemrég regisztráltam, de nem vesztettem vele semit, hogy csak most :) Mi hülyeséget összehordanak errefelé az emberek... :))
 

DeletedUser

Vendég
Ki ez a"Véres Matyi" ? :D (bloodymatyi )
A v7-en nem találkoztam vele .
Vagy valaki,akit beültettetek az utolsó hónapban egy accba, hogy építgessen ?
sim city :D
 
Fent