Elme

DeletedUser12127

Vendég
PR, Lugal szerintem nem is mondta hogy baj. Mert nem baj, ő szerintem annyit mondott, hogy az sem baj, ha valakit nem a győzelem mozgat csak. És ebben tökéletesen egyetértetek. Sőt még én is egyetértek.

Igaz, Darky? :p :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Gratulálok a nyerteseknek,és köszönöm mindenkinek,aki hozzászólásával szinesítette a fórumot. Itt mindig volt egy kis érdekes olvasni való:).
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Gratulálok én is az Elme játékosainak,vezetőinek!

Üdv:Jama
 

DeletedUser

Vendég
PR, Lugal szerintem nem is mondta hogy baj. Mert nem baj, ő szerintem annyit mondott, hogy az sem baj, ha valakit nem a győzelem mozgat csak. És ebben tökéletesen egyetértetek. Sőt még én is egyetértek.

Igaz, Darky? :p :)

A győzedelmeskedés csakúgy mint a siker, igen fontos mozgatórugója egy embertársulat helyes működésének ,Talán a legfontosabb is ! Hiszen ez adja azt a pluszt ,az üzemanyagot -ha úgy tetszik- hogy menjen a klán kocsija :)
habár ezt Lugal önmagát becsapva letagadja :) Ez már az Ő dolga.
Kérdem én, ki szeret egy olyan csapatban játszani,amely csak hullajtja el a falvait,és a tagjainak azzal kell szembesülnie mindennap,hogy a játékának előbb vagy utóbb véget vetnek !
Az ilyen klán csak idő kérdése és széthullik darabjaira !

Egyéként meg Lugal , nem tudsz semmit se az akkori döntésem okáról.
Én azért dobáltam ki mindenkt,hogy megóvjam Őket , mint ami megtörtént a v1 Skulls esetében is, az emberkék ott voltak annyira életképesek hogy később mind visszatérjenek a klánjukba :) Ezt akartam elérni én is.

Az ,hogy nem látod a döntéseim mögött a valós szándékot, az részemről sajnálatos, ámbár egyedűl csak a TE empatikus szegénységi bizonyítványod :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Sziasztok
Gratulálok a nyerteseknek,és köszönöm mindenkinek,aki hozzászólásával szinesítette a fórumot. Itt mindig volt egy kis érdekes olvasni való:).

Köszönjük szépen, Atlan! Látom most regeltél a fórumra. Ez az első hozzászólásod ezzel a névvel legalábbis.
Ha fogadni kellene arra fogadnék ismerjük egymást valahonnan, de meg nem mondanám honnan. :)

Üdv Neked is, remélem nem zárják ezt a fórumot, és akkor további érdekességeket olvasgathatunk itt a jövőben is.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük szépen, Atlan! Látom most regeltél a fórumra. Ez az első hozzászólásod ezzel a névvel legalábbis.
Ha fogadni kellene arra fogadnék ismerjük egymást valahonnan, de meg nem mondanám honnan. :)

Üdv Neked is, remélem nem zárják ezt a fórumot, és akkor további érdekességeket olvasgathatunk itt a jövőben is.

Jól látod az volt az első hozzászólásom. Annyit olvastam ezt a fórumot,hogy ennyit megtehettem. (hozzáteszem nem voltam érintett az itt folyó eseményekben) Nem emlékszem,hogy beszéltünk volna(bár ez nem jelent semmit)
 

DeletedUser12821

Vendég
Tiszta letargia vagy barátom ;)

A v7 -en jók voltatok, és örülök hogy ilyen csapat vezére lehettem , akikhez mindig a mércét állítottam nem volt kevesebb ,mint Pozor Vlak, Efersin, Szilveszter és Andree30 , továbbá mindazok a leányok,akik kiálltak mellettem bármerre is kószáltam éppen :)
Köszönöm sicc-nek,és kicsikének és Párisznak hogy velem voltatok !

Szuperek voltunk mindannyian , szuper másfél év volt ! !

Szuper volt az ELme, az eredményeiért ! Szuper az Ak az állhatatosságáért, és a kitartásáért , szuperek voltunk mi WikinGek is, mivel ez volt életem első életrevaló klánja, telistele szuer emberekkel ! :)

KÖSZÖNÖM NEKTEK !!

Köszi,csoda hogy engem is köztünk említesz,de jól esik! ;)
Az egy igazán jó csapat volt,kár hogy így alakult! :(

Az igaz,hogy az ide vezető út a lényeg,de azért kár,hogy nem nyertünk! :D
Nagyon jól éreztem magam,örülök a sok új ismerősnek,viszont sajnálom,hogy nem mindenkivel tudtam megmérkőzni az Elme-ből.
Jó kis csaták voltak,úgyszintén nem sokat aludtam és igazad van Dl,az asszonyok mindenen balhéznak,de nekem sikerült róla lenevelnem! :D


Gratulálok még egyszer az Elme-nek!
Jók voltatok! ;)
 

DeletedUser12127

Vendég
Köszönjük Neked is Efi!

A legjobb ellenfeleink egyike voltál.

Dorothy-t szeretném még kiemelni, aki a legutolsó pillanatig úgy küzdött, mintha egy lépés lenne már csak a győzelem, miközben egyetlen becsmérlő, gúnyos megjegyzést sem hallott tőle senki.

Én a magam részéről jópár társammal egyetértésben azt javasoltam a VHELME vezéreinek, hogy amikor megvan a 80% és kihirdetik a tűzszünetet ellenfeleink kitartása előtt fejet hajtva egy ellenfelünket, a legkitartóbbat hívjuk meg 100-iknak magunkhoz a győztes klánba. Gesztusként.

Sajnos ezt a tűzszünettel beállt klánzárás nem tette lehetővé. És persze azt sem tudhatjuk mi lett volna Dorothy válasza erre. :)
 

DeletedUser

Vendég
A lényeg, hogy jó érzés töltsön el titeket, majd ha visszanéztek ... mikor minden bezárul..

Mindenkinek:
[YOUTUBE]0W2bNVzpx0w[/YOUTUBE]

[SPOIL]
Őseink tudták, nem mindent látunk,
Csak érezni tudjuk a teljes világunk,
Én azt mondom én, te azt mondod Feri,
De a valóságot bizony egyik sem fedi,
Ellenségem amíg élek keresem,
Mert ő nyitja ki egyre nagyobbra a szemem.
[/SPOIL]
 

DeletedUser10079

Vendég
Gratulálok az ELMEnek.

A giga szerverrel kapcsolatban.
Egy szerver bőven elég(nem akarok KH kocka lenni),nekünk pedig még van több mint egy évünk a szerver végéig.
 

DeletedUser12821

Vendég
Köszönjük Neked is Efi!

A legjobb ellenfeleink egyike voltál.

Dorothy-t szeretném még kiemelni, aki a legutolsó pillanatig úgy küzdött, mintha egy lépés lenne már csak a győzelem, miközben egyetlen becsmérlő, gúnyos megjegyzést sem hallott tőle senki.

Én a magam részéről jópár társammal egyetértésben azt javasoltam a VHELME vezéreinek, hogy amikor megvan a 80% és kihirdetik a tűzszünetet ellenfeleink kitartása előtt fejet hajtva egy ellenfelünket, a legkitartóbbat hívjuk meg 100-iknak magunkhoz a győztes klánba. Gesztusként.

Sajnos ezt a tűzszünettel beállt klánzárás nem tette lehetővé. És persze azt sem tudhatjuk mi lett volna Dorothy válasza erre. :)

Köszi! :)

Igen,Dorthy becsülendő és a legjobb harcos! ;)

Annyira hiányzik már a v7!! :(
És érzem,hogy nem is lesz többé ilyen! :(
 

DeletedUser

Vendég
Hát ahogy nézem a v16 már nem,de talán még a v17 sem lesz az a titkok miatt ,bár ezt sajtmacska jobban meg tudná mondani...

A lényeg, hogy jó érzés töltsön el titeket, majd ha visszanéztek ... mikor minden bezárul..

Mindenkinek:
[YOUTUBE]0W2bNVzpx0w[/YOUTUBE]

[SPOIL][/SPOIL]

Istenem de utálom ezt az embert :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Hát én meg nem. Suhancos: Bájoló

Aki ilyet tud, attól nagyon sok mindent elfogadok
 

DeletedUser2362

Vendég
PR, Lugal szerintem nem is mondta hogy baj. Mert nem baj, ő szerintem annyit mondott, hogy az sem baj, ha valakit nem a győzelem mozgat csak. És ebben tökéletesen egyetértetek. Sőt még én is egyetértek.

Arhi láttom érteted mit irtam. :)

A győzedelmeskedés csakúgy mint a siker, igen fontos mozgatórugója egy embertársulat helyes működésének ,Talán a legfontosabb is ! Hiszen ez adja azt a pluszt ,az üzemanyagot -ha úgy tetszik- hogy menjen a klán kocsija :)
habár ezt Lugal önmagát becsapva letagadja :) Ez már az Ő dolga.
Kérdem én, ki szeret egy olyan csapatban játszani,amely csak hullajtja el a falvait,és a tagjainak azzal kell szembesülnie mindennap,hogy a játékának előbb vagy utóbb véget vetnek !
Az ilyen klán csak idő kérdése és széthullik darabjaira !


- Darky nincs az a klán ami 10 év mulva itt lenne. Egyszer mindennek vége. :eek:

- És félre értettél, mind mindig.:D Nem azt mondom, hogy nem kell cél, hanem azt, hogy a hangsúly az utazáson van. :)

- Darky ajánlom neked az Utolsó szamuráj -t hátha megérted.:cool:


Egyéként meg Lugal , nem tudsz semmit se az akkori döntésem okáról.
Én azért dobáltam ki mindenkt,hogy megóvjam Őket , mint ami megtörtént a v1 Skulls esetében is, az emberkék ott voltak annyira életképesek hogy később mind visszatérjenek a klánjukba :) Ezt akartam elérni én is.

Az ,hogy nem látod a döntéseim mögött a valós szándékot, az részemről sajnálatos, ámbár egyedűl csak a TE empatikus szegénységi bizonyítványod :p

Na látod ezért kellet volna megírnod a Wiking történetét. :p
 

DeletedUser

Vendég
Szép jó éjszakát mindenkinek ! :):)

Aztán nehogy rosszat álmodjatok :D

[YOUTUBE]6mdMQFZhW58[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük Neked is Efi!

A legjobb ellenfeleink egyike voltál.

Dorothy-t szeretném még kiemelni, aki a legutolsó pillanatig úgy küzdött, mintha egy lépés lenne már csak a győzelem, miközben egyetlen becsmérlő, gúnyos megjegyzést sem hallott tőle senki.

Én a magam részéről jópár társammal egyetértésben azt javasoltam a VHELME vezéreinek, hogy amikor megvan a 80% és kihirdetik a tűzszünetet ellenfeleink kitartása előtt fejet hajtva egy ellenfelünket, a legkitartóbbat hívjuk meg 100-iknak magunkhoz a győztes klánba. Gesztusként.

Sajnos ezt a tűzszünettel beállt klánzárás nem tette lehetővé. És persze azt sem tudhatjuk mi lett volna Dorothy válasza erre. :)


Köszönöm az elismerést!
Ez még inkább megerősít abban,hogy megérte itt maradni a végéig.
Sok munkám van az accomban éppen ezért miután jópár klántárs törölte magát úgy döntöttem,hogy még maradok és folytatom a küzdelmet,pedig a földrajzi helyzetem nagyon rossz volt. Mindenesetre így nagy kihívást jelentett számomra a helyzet és ez izgalmassá tette a játékot.

Válaszolni még most sem késő, bár nyilván nincs lehetőség már a tényleges cselekvésre,de nem is szükséges :)
Megtisztelő,hogy engem választottatok volna.
Eljátszottam már a gondolattal,hogyha esetleg meghívnátok akkor mit tennék,milyen lehet ott… de nem fogadtam volna el a meghívást. Sosem tudtam volna hátrahagyni korábbi harcostársaim. Sokat köszönhetek nekik. Hosszú ideig mellettük harcoltam,így a végén is velük zártam volna és velük is zárom a szervert.

--------------------------

Köszi Efi! :)
Te is nagyszerű harcostárs voltál és remélem még leszel is ;)
Tényleg a V7 volt az egyik legjobb szerver amin eddig voltam! Nagyon szerettem. Pedig megfordultam 2008 és a V1 óta itt-ott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12679

Vendég
Hirtelen ötlettől vezérelve megkérdeztük Sajtmacskát - aki egyébként egy tündéri hölgy, ahogy azt a Facebook riport kapcsán volt alkalmunk megtapasztalni :) -, hogy nem maradhatna-e életben a V7 külső fórum a világ zárása után. Örömmel jelenthetem, hogy nyitva marad! :)

Ehhez azonban nyilván használnunk is kell. Ismét megkérem hát a világ korábbi lakóit, és minden kedves érdeklődőt, szóljatok hozzá minél többen a fórumhoz, beszélgessünk most már így utólag, békés körülmények között. Ismerjük meg egymást kicsit jobban, meg persze a régi dolgok hátterét is.

Dark, Te pedig igazán megírhatnád közkívánatra a Wiking történetét :) Lécci, lécci :) Úgyis Te vagy itt az egyik főszereplő, akár tetszik (nekünk), akár nem :)
 

DeletedUser

Vendég
Naaaaaaa, lécccciiiii
Küldjél nyersit is, lécci lécci :)


Tényleg jó, hogy marad a külső fórum, igyekszem majd fenntartani én is az aktivitásommal :)
 
Fent