Elme

DeletedUser

Vendég
*POA* Klántörténet érdekesre sikeredett :D De ne felejtsük el "megköszönni" a POA-nak, a szervergyőzelmet :)) Köszönjük POA :))
 

DeletedUser12127

Vendég
Cactus, köszönöm a visszatekintést, izgalmas volt olvasni a POA zárt világáról. hamarosan reagálok rá
 

DeletedUser6473

Vendég
Szívesen... nem maradhattunk ki a sorból.. bár kicsit lemaradva mert elég sok a meló, meg aztán a V1, V17 is viszi az időt...de azért elkészült.

Mehet egy második felvonás a V17-en ha gondoljátok :) Ha nem vagytok még ott, akkor csatlakozzatok... hisz a V7-re mi is utánnatok érkeztünk 1-2 hónappal :) Így egálba leszünk. Mi ott is 10 fő alatt maradunk ahogy az várható is tőlünk :)
Nyomunk még egy meccset, hátha kiegyenlítünk ;)
 

DeletedUser12127

Vendég
Hmm, az bizony izgalmas lenne. :)

Korábban is mondtam, ma is tartom, 5 olyan játékossal mint én ötötök ellen nem lett volna esélyünk. Volna még mit tanulnom harcászatban tőletek. Viszont a KH nem egy az egy elleni játék csupán. Ebben viszont nem vallottunk szégyent mi sem. :)
 

DeletedUser12679

Vendég
Én is érdeklődve olvastam a POA történetet. Igazából sajnáltam, hogy eltűnt hirtelen egy olyan nagy hatású, színes ember a V7-ről, mint Cactus kolléga.

Ami viszont nekem nagyon szemet szúr első olvasatra ebben az írásban is, hogy Cactus kolléga mennyire nem becsül másokat. Nekem személy szerint sokkal szimpatikusabbak azok a szereplők a KH-ból (is), akik egyben sportemberek is. Egy korrekt, sportszerű embert többre tudok tartani LET pontok nélkül is, mint egy leszegett fejű csontdarálót.

Lehet persze, hogy csak én vagyok ilyen válogatós. De nekem nem is kell kedvelnem a kollégát, hisz ő sem hagy ki egyetlen alkalmat sem, hogy rúgjon felém egyet-egyet :) Szerintem én is fogok reagálni arra a történetre :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Álnok világ?

Darky Te elég nagy vezér vagy ahhoz, hogy minden világ olyanná váljon körülötted amilyenné teszed azt.

Ha ezt elfogadjuk igaznak két eset van:

1. Kevés voltál, hogy ezt megváltoztasd

2. Te magad tetted azzá.

Üdv: Arkh.
 

DeletedUser6473

Vendég
Köszönöm a supportnak a törlést. Pont ott vágták el a kommenteket ahol azt kell. Én sem csinálhattam volna jobban ha lenne jogosultságom.... már csak abban bízom ez így is marad és Reka nem kezdi újra :)

Köszi :)
 

DeletedUser

Vendég
Álnok világ?

Darky Te elég nagy vezér vagy ahhoz, hogy minden világ olyanná váljon körülötted amilyenné teszed azt.

Ha ezt elfogadjuk igaznak két eset van:

1. Kevés voltál, hogy ezt megváltoztasd

2. Te magad tetted azzá.

Üdv: Arkh.

Nem én alkottam meg a TE klánodat sem , akkor a világ épp ilyen amilyenné tettétek ?

( kémek,és mint -AltF4 által a körleveleim közzététele a külső fórumon.....
a szavahihetetlen komolytalan arcok mint vlad szórakozásai,
és persze a megvesztegetési kísérleteitek, sicc29 (mostmár nem játszik kimondhatom hogy Ő) kapta az üdüléses ajánlatot Tőletek ^^,(Sajnálatos módon az erre utaló levelezés eljuttatását nekem megtagadta ,gondolom skypeon ment vagy másutt)
vagy ott volt a másik, aki éppen karuma játékosnak írt egy levelet,hogy nem szeretné ha veszteségei származnának a falu elfoglalása során,így szépen adja át neki ^^
És persze azt se felejtsük el , hogy még az a hiedelem is szétterjedt ,hogy a support közreműködése is bele lett keverve a játékmenetbe...Ez sem légbőlkapott , vagy öregapáink szájhagyomány útjá terjedő meséiből faladt gondolom.
Ezek a tények feketén-fehéren .


Ha ezt elfogadjuk két igaz eset van :

1. Kevés voltál hogy ezt megváltoztasd ,

2. vagyis épp te akartad hogy ilyenné váljon

nincs üdv.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Én nem tartom álnok világnak a V7-et, Darky. Azt a részét semmiképpen sem, ami körülvesz.

Az álnokságot, ha volt igyekeztem kívül tartani. A legutolsó pillanatig.
 

DeletedUser

Vendég
És kit érdekel hogy te mit tartasz annak ? :D
hiszen részese voltál a "nagy egész"nek :D
 

DeletedUser12127

Vendég
És kit érdekel hogy te mit tartasz annak ? :D
hiszen részese voltál a "nagy egész"nek :D

Még Téged is, Darky. Te mindig azon a pártján vagy, aki épp elismeri a ténykedésed. Legutóbb cactus tette ezt.
Ott is állsz mellette teljes nyelvszélességgel. :)

Ha én dicsértelek meg, én voltam a jó fej.

Szóval Ügyes vagy Darky, és nagy vezér. :)
 

DeletedUser12679

Vendég
Húúúú, Dark Te aztán kemény tényeket soroltál fel :)

És persze úgy állítod be, mint a kőbe vésett igazságokat. Talágatások a support-ról, amik biztos igazak, hiszen Te el szeretnéd hinni őket. És oda írod a végére, hogy tények feketén fehéren. Gratulálok Dark, szerintem holnap le is tartóztatnak minket a megdönthetetlen "igazságaid" miatt :)

Semmi közünk a support-hoz. Elég sokat sújtottak bennünket is az ítéleteik, az átmenetileg lezárt fiókoktól egész addig, hogy Sanyit majdnem kizárták. A velünk készült riport kapcsán viszont volt alkalmunk megismerni pár support tagot, közte Sajtmacskát. Nagyszerű emberek Dark, és tündéri hölgyek egyúttal. És maximálisan korrektek. Vádaskodás helyett inkább meg kellene ismerned Neked is őket.

Vlad és Alt csak ugratni akart benneteket, de tú jól sikerült. Rendesen bekaptad a horgot mindkét esetben, Alt miatt a fél frissen felvett klánt kiraktad. Pedig csak néhány sort kapott a fórumaitokról egy elkeseredett régi ismerősétől, aki aztán ott is hagyott benneteket. Azt a pár sort adagolta hirtelen ötletből, mint ha kémkedne valaki. Rendesen bedőltél ennek öreg. Nem vagy Te olyan csuda ravasz, mint gondolod.

És hasonló súlyú dolgok lehetnek a többi adu ászaid is. A minden bizonyíték nélkül emlegetett nyaralás például...

Találj még ki dolgokat hozzá Dark, híreszteld, aztán meg hivatkozz arra, hogy biztosan nem terjednének ilyen hírek, ha nem lenne mögötte valami. Van is egyébként. Dark Lordnak hívja magát :)

Ovis dolgok ezek Dark. Nem méltók "a szakma legjobbjához" :)
 

DeletedUser2362

Vendég
Szevasztok, Látom ismét megy a száj karate.

Mert mindenik klán fényezi önmagát és a szennyesét folyton letagadja.
Ha a délieket olvasom, patyolat ösvényen sétált, ha Dárki akkor ö a szent és megdicsőült, ha Cactust akkor ö a jó fiú....

Na ezért mondtam hogy érdemesebb lezárni a fórumot.

Habár ha jobban belegondolok, ha rendszeres lesz a szájkarate akkor még van értelme feljönni és nevetni. :)

Ami a jó, szent és patyolat tiszta taktika és stratégiákat illeti..... Még szerencse, hogy nem kívülállásként szemlélődőm, hanem tudom a V7 szennyesének egy részét. :cool:

Hölgyek és urak, hatalom útja már csak ilyen. Persze a kívülállásokat lehet hülyíteni. :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Lugal az a baj benned, hogy nem csörgedezik a KH vér az ereidben ,mint nekem vagy Cactusnak :)
mi ketten jó hadvezérek vagyunk Te viszont nem .
Ezért kellett a WIKINGnek belétek olvadnia, mert magadtól képtelen voltál elereszteni a Szent stafétát, a Vezéri posztot.
Én inkább egy szomorú históriának tartom az egész végkifejletet ,sok rossz végeredményének amit egy reális baklövés végleg koporsóba tett.
Hogy egy olyan klánnak feküdtünk alá,amely a harctéren sosem produkált átütő döntő eredményeket és sorra bukta a falvait annak ellenére,hogy 3 oldalról ütöttek minket !
Ez katasztrófális hiba volt, és hogy mennyire, annak az eredményét már megéltétek :)
 

DeletedUser12679

Vendég
Miért kellene lezárni a fórumot? Aki nem akarja olvasni, ne tegye. Aki nem akar hozzászólni, ne tegye.

A sejtelmes "ha én egyszer kinyitom a számat" típusú megjegyzéseken túl meg esetleg sorolj fel konkrét dolgokat Lugal. Remélhetőleg vannak Darki "fekete fehér igazságainál" komolyabb dolgok is a tarsolyodban, ha már ilyeneket írsz folyton...
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem sem kéne lezárni a fórumot,sőt már azt is sajnálatos dolognak tartom hogy a világ szervert lezárták :)
Jól jött volna csemegézni a klánfórumok archívumaiban ,attól függetlenűl hogy megnyerték azt kész.
Vagy annyira drága volt a szerver bérlése a németeknek,hogy a fenntartása már deficites ? :D:D:D
 

DeletedUser12679

Vendég
Pláne bűn lenne lezárni a fórumokat, mielőtt megjelenik a Wiking története.

Húzz bele Darki! Biztos több agyvérzésen fogunk átesni, mire elovassuk, de szerintem azért jó mulatság lesz :) Ráadásul volt sok remek játékos Nálatok, akik megérdemlik, hogy az ő történetük is napvilágot lásson...
 
Fent