Elemzések,statisztikák.

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Tudod, ennek a klánnak nem volt "neve" EDDIG, úgy, mint az FS-nek avagy a Dreamnek.

Nem volt a H-nak neve eddig? Látom, hogy friss vagy ott, de ha becsatlakozol egy klánba legalább a múltját ismernéd meg.
A H klán magja egy többszörös classic szerver győztes klán tagsága. Mennyit is nyertek - illetve mondhatnám úgy is mivel magam is tagja voltam a csapatnak két alkalommal, hogy nyertünk - sorban? 4 szervert? Ez szerinted nem elég ok arra, hogy legyen egy Neve valaminek? Ha én azt mondanám véletlen, hogy csalódok a H klánban (nem, egyelőre még nincs ilyenről szó) az nem azért lenne, mert rosszak lennének, hanem mert kegyetlenül magasra teszem a lécet. Ez egy normál szerver, így aránylag saját terepünkön küzdenek meg velünk, bár azért nem elfelejtendő, hogy nem egy olyan játékosuk van aki nem csak classic szervereken játszott eddig.
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
Eki elbukja a drog elleni küzelmét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hagyta a kijózanodást az elején, számára előnytelen MNT-ben volt vele.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idő kérdése hogy Eki agya mikor válik fűtermesztő melegházzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az idő a Eki ellen dolgozik! Nyár végére elfogy a pénze. A varázsgömbje elvész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19748

Vendég
titkon egy netkávézóba üti el az idejét és összeesküvés elméleteket gyárt azért ez a sok kávé, jobb mint a soros terv
 

DeletedUser19598

Vendég
Az FS egy nagyon ügyes és összeszokott csapat , legalábbis jórészük .
Az hogy csapatot inditok a világra akkor dőlt el amikor Halottas barátom mondta hogy jönnek . Mindig az FS ellen akartam menni valamelyik világban . Meglátásom szerint a klánok közötti Top3 stabil tagja . Sőtt..Valóban egy klánt megtöltő létszámunk volt ahogy azt írták , de ez változott.
A kezdeti szakaszban itt nem nagy klánok voltak hanem sok kicsi ,ami olykor bosszantóbb ..
Stabilizáltuk a területünket , az FS diplomáciánk nem volt hátrányos meglátasom szerint , azt nem tudhattuk hogy a Dream ekkora arányba fogja a faluit bukni FS el szemben /arma ..
Talán ekkor elgondolkoztunk hogy igen , valóban gyorsan fognak igy haladni azon reszen ,komolyabb ellenállás nélkül .
Ezért is került sor a váltásra az MNT lejártakor .
A csapatunk magja világok, évek ota tolja együtt ha hívom őket .
Nem hinném hogy adnunk kellene hozzá nem értő vagy külsős szemlélők szavára akik tapogatóznak a sötétben .
Meglátjuk hogy megy majd a közös munka a Dream klánokkal , valamint hogy mit érünk most az FS terepén normál hosszabb világon mint klán .

Arra hogy eddig mit csináltunk , mit nem különösebben nem reagálnék mert nem érzem hogy szükséges lenne .
Akik ott vannak tudják ez pont elég ,nem utolsó sorban a LET listán folyamat első helyen voltunk a területi alakitasoknál .

Arma :
Gratulálok az FS nek , minta szerű védekezés ! A körlevelem már akkor ki ment nem most írom , mást nem is vártam . Fullon védőkkel mind a 2 oldal , még a következő armától sem várok nekifutásra sokkal többet ,aztán majd meglátjuk .

Továbbra is kérem a =H= tagságot , dolph , máté, erik stb .. Kerüljétek el a külsőt ahogy azt kértem az elején.
Nincs szükség bármit is megmagyarázni bárkinek .

Jó Játékot !

Red
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
nAuDXGI.png

VjAcCAc.png
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Az FS egy nagyon ügyes és összeszokott csapat , legalábbis jórészük .
Az hogy csapatot inditok a világra akkor dőlt el amikor Halottas barátom mondta hogy jönnek . Mindig az FS ellen akartam menni valamelyik világban . Meglátásom szerint a klánok közötti Top3 stabil tagja . Sőtt..Valóban egy klánt megtöltő létszámunk volt ahogy azt írták , de ez változott.
A kezdeti szakaszban itt nem nagy klánok voltak hanem sok kicsi ,ami olykor bosszantóbb ..
Stabilizáltuk a területünket , az FS diplomáciánk nem volt hátrányos meglátasom szerint , azt nem tudhattuk hogy a Dream ekkora arányba fogja a faluit bukni FS el szemben /arma ..
Talán ekkor elgondolkoztunk hogy igen , valóban gyorsan fognak igy haladni azon reszen ,komolyabb ellenállás nélkül .
Ezért is került sor a váltásra az MNT lejártakor .
A csapatunk magja világok, évek ota tolja együtt ha hívom őket .
Nem hinném hogy adnunk kellene hozzá nem értő vagy külsős szemlélők szavára akik tapogatóznak a sötétben .
Meglátjuk hogy megy majd a közös munka a Dream klánokkal , valamint hogy mit érünk most az FS terepén normál hosszabb világon mint klán .

Arra hogy eddig mit csináltunk , mit nem különösebben nem reagálnék mert nem érzem hogy szükséges lenne .
Akik ott vannak tudják ez pont elég ,nem utolsó sorban a LET listán folyamat első helyen voltunk a területi alakitasoknál .

Arma :
Gratulálok az FS nek , minta szerű védekezés ! A körlevelem már akkor ki ment nem most írom , mást nem is vártam . Fullon védőkkel mind a 2 oldal , még a következő armától sem várok nekifutásra sokkal többet ,aztán majd meglátjuk .

Továbbra is kérem a =H= tagságot , dolph , máté, erik stb .. Kerüljétek el a külsőt ahogy azt kértem az elején.
Nincs szükség bármit is megmagyarázni bárkinek .

Jó Játékot !

Red

Köszönjük az elismerő szavakat,megtiszteltetésnek tartom,hogyha egy klán kifejezetten azért indul neki egy szervernek,hogy ellenünk játszhasson. Az arma szép volt,komolyabb védekezésre/éjszakázásra kényszerítettek minket,ami már jóideje nem sikerült senkinek. Mindazonáltal mivel picit meg lettünk izzasztva,ezért feljebb emeltük a színvonalat mi is,ennek a hatása véleményem szerint már kezdett érződni a napokban. Arról szó sem lehet,hogy félvállról vegyük vagy félgőzzel játszuk le ezt a szervert,mindig annyit próbálunk hozzátenni amennyi szükséges - sem többet,sem kevesebbet. Mindig mondom a klántagoknak is,hogy nem tudni hány szerveren indulunk még,indulunk-e még valahol,lesz e időnk,türelmünk és játékosaink hozzá,hogy megismételjük azt a teljesítményt amit az eddigi szervereken nyújtottunk - éppen ezért,ha kell itt fogjuk a végletekig feszíteni a határainkat ha szükséges,de ott azért még messze nem tartunk. Annak ellenére,hogy a =H= egy classic szerverekre specializálódott klán és nagy bátorságra vall tőlük,hogy a saját terepünkön jöttek kiállni ellenünk - jelen állás szerint ténylegesen izgalmassá tehetik számunkra a szervert,aminek örülök. Sajnos a DREAM hozta a szokásos gyenge/középkategóriás klán szintjét. Vannak ott kiemelkedő játékosok is,de a vezetőség szemléletmódja és vezetési képesége kritikán aluli és gyakorlatilag semmit nem fejlődött az utóbbi években - fogalmam sincs miért indítanak még mindig klánokat és komolyabb játékosok akik már voltak ott miért tartanak újra velük - ha én lennék a tagjuk és látnám mit művelnek hanyatt-homlok menekülnék... Attól a pillanattól kezdve,hogy megtudtam,hogy a Harcosok klán marad ezen a szerveren és nem indul neki classic szervernek ők lettek az 1# számú ellenfél. Az MNT-t velünk én sem tartottam okos döntésnek,az a 2hónap nyugodt készülődési idő számunkra aranyat ért és így lassan a játék azon fázisába érünk,amelyben a legerősebbek és legtapasztaltabbak vagyunk. Értem miért kötötte Red az MNT-t és azt is,hogy mit várt tőle - mindketten tudjuk,hogy elszámolta magát - ezért a kényszerszövetség a DREAM-el és a számunkra jelenleg nagyon kedvező helyzet. Mindazonáltal nem hiszem,hogy ha az a 2hónap MNT nincs a térkép jelentősen jobban nézne ki a =H= számára,legfeljebb a DREAM állna kicsit jobban és az FD lenne egy fokkal erősebb,így azért én olyan borzasztóan elhibázott döntésnek a Harcosok szemszögéből nézve egyáltalán nem nevezném - nekünk kedveztek vele amit köszönünk,mi meg ha bármi előnyt kapunk könyörtelenül ki szoktuk használni. Nem gondolom,hogy eldőlt volna a szerver máris,de határozottan jó helyzetben vagyunk...még sok harc lesz,de ha valaki meg akar verni minket jelen állásból ahhoz brutálisan oda kell majd tennie magát a szerver hátralevő részében...
 
Utoljára szerkesztve:

HerMayer

Member
A reakció pontszáma
37
A Harcosok klán elbukja a világot! Hagyták az FSt az elején, számukra előnytelen MNTbe voltak velük. Idő kérdése hogy a Harcosok klán területe mikor válik FS gyarmattá. Az idő a H ellen dolgozik! Nyár végére a kávé lefől nekik. Red elvész.


Olyan ismerős valahonnan ... :rolleyes: Ezt a zaccos szöveget minden világon elsütöd? :D:D
 

DeletedUser19701

Vendég
wicsi, v39-ről álmodtál? nem volt elég egy zakó ezzel a névvel sem... jah bocs, csak funnolni mentek :(

TW Stats (2).jpg

üdv: még mindig nem ankesz vagyok
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Asszem megyek álombasírom magam :(

De ezek után nehogy azt merje mondani valaki ha esetleg mégis nyernénk,hogy csak azért mert többen voltunk... :confused:

Viszont annyit megígérhetek,hogy mindent meg fogunk tenni a sikerért és az eredményes szereplésért,annak tudatában is,hogy a 300 ellen a látottakból kiindulva az esélyeink meglehetősen csekélyek. Szeretném továbbá azt is kiemelni,hogy csapatunkat a verseny során a sérült játékosok hiánya miatt hatványozott hátrány érte és a bírói testület döntései sem minket támogattak. Ezúton is kérem a tisztelt ítélőtáblát,hogy erőfeszítéseinket legalább 40faluval jutalmazza a közeljövőben (mondjuk holnap) kárpótlásul a minket ért károkért. Valamint úgy gondolom,hogy Witcher jelenléte és maradandó mentális sérüléseket okozó hozzászólásai miatt a tisztelt ítélőtestület további kártérítési összeget kellene megállapítson a következő napok során (mondjuk még 40falut).
Továbbá javasolom Witcherre a Büntető Törvénykönyv (2012.évi C. törvény)
53. § 2. bekezdésének alkalmazását az említett személy klánvezetésével kapcsolatban. Ennek idejét a lehetséges maximum időtartamban kérvényezném tekintettel a súlyosbító körülményekre(már megint csinálja....máááár megiiint!!!). Amennyiben ezen kérvény végrehajtásra kerül annak megszegése esetén kérném a Büntető Törvénykönyv (2012.évi C. törvény)
78. § alkalmazását is az említett személyen(még mielőtt mi szorulunk rá). A kockázások és melléfogások alkalmazásával kapcsolatban keressen mást és forduljon ahova akar!
 
Utoljára szerkesztve:

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ígéretemhez híven jöttem a statokkal. Bárhogy is próbáltam játszani a számokkal a 300 továbbra is pozitív mérleggel áll ellenünk (amióta DJ csinálja a statot), így nem tudom hogyan lesz ebből FS propaganda, de azért megpróbálkozom vele. :D

Na szóval a lényeg röviden, tegnap armázott az FS, mentek a Harcosok és a Dream klánra is, nehogy hátrányos megkülönböztetés miatt feljelentsék őket. :D
Nézzük előszőr a keleti szekciót. Változnak az idők az biztos, hiszen közel 80 év után már nem a keleti front a rémálom, legalábbis FS szemszögből biztosan. Mondhatni a szokásos eredmény született, a Dream képtelen levédekezni az FS támadásokat, nézzük is az adatokat.

upload_2019-1-22_15-0-19.png


upload_2019-1-22_15-0-38.png


Az arma során 35 falut hoott az FS a Dream-től, amelyből 32-t sikeresen meg is tartottak. LE pontokat nézve egy kis javulás látható a Dream-nél, legalábbis az előző támadásokhoz képest. Valamivel több, mint 4,3 milla LET-et szerzett az FS, míg a Dream közel 7,3 milla LEV-et. A visszatámadások nem igazán működtek, ezt a foglalt faluk és a LE pontok alapján is láthatjuk, számszerűsítve 376k LET-et szerzett a Dream, ezzel szemben az FS 812k LEV-et.


Térjünk át a nyugati részre, itt jóval érdekesebb események töténtek. Az FS most armázott először a Harcosok ellen, így nagy kérdőjel volt, hogy vajon mire jutnak.

upload_2019-1-22_15-14-36.png


upload_2019-1-22_15-14-46.png


A nyugati rész már nem volt olyan sikeres, mint a keleti. Szerintem ez nem azért van, mert itt lennének a gyengébb FS tagok (bár én noob vagyok), hanem azért, mert erősebb ellenféllel állnak szemben, akik eddig nem nagyon koptatták a védelmüket.
Nap végére 21 falut vitt az FS, melyből 13-at visszavettek a Harcosok, így +8 faluval zártak itt. LE pontok elég brutálisak, nem csak kelethez képest, hanem a Harcosok armájához viszonyítva is, kb 2x annyi egység hullott el.
Az FS közel 6,1 milla LET-et gyűjtött, míg a Harcosok kb 12,5 milla LEV-et. Visszatámadások során a Harcosok 627k LET-et dobtak össze, az FS pedig 825k LEV-et. A fő CP Marrow és Hexi volt, ők ketten 6,6 milla LEV-et szedtek össze ás 8-15 arányban végeztek, este felé Marrow-tól jó pár falut sikerült az FS-nek elcsípnie.


Végezetül összeítve az FS arma, nyugati és keleti rész is egybevéve.

upload_2019-1-22_15-27-25.png


upload_2019-1-22_15-27-43.png


Az armát végül +40 faluval zárta az FS. Több, mint 10 milla LET-et szereztek, míg a Harcosok és Dream duó majdnem 20 milla LEV-et, elképsztő számok. Egyértelműen ez volt a legnagyobb arma eddig a szerveren, mindkét oldalon hullottak a seregek rendesen.
Az érezhető, hogy egyelőre a Dream nem képes felvenni a versenyt az FS-el, akik ellenállhatatlanul nyomulnak előre. Úgy vélem, hogy hamarosan jönni fog a válaszcsapás is, hiszen eltelt 2 hét a legutóbbi Harcosok & Dream armától számítva.
 

DeletedUser19598

Vendég
Ígéretemhez híven jöttem a statokkal. Bárhogy is próbáltam játszani a számokkal a 300 továbbra is pozitív mérleggel áll ellenünk (amióta DJ csinálja a statot), így nem tudom hogyan lesz ebből FS propaganda, de azért megpróbálkozom vele. :D

Na szóval a lényeg röviden, tegnap armázott az FS, mentek a Harcosok és a Dream klánra is, nehogy hátrányos megkülönböztetés miatt feljelentsék őket. :D
Nézzük előszőr a keleti szekciót. Változnak az idők az biztos, hiszen közel 80 év után már nem a keleti front a rémálom, legalábbis FS szemszögből biztosan. Mondhatni a szokásos eredmény született, a Dream képtelen levédekezni az FS támadásokat, nézzük is az adatokat.





Az arma során 35 falut hoott az FS a Dream-től, amelyből 32-t sikeresen meg is tartottak. LE pontokat nézve egy kis javulás látható a Dream-nél, legalábbis az előző támadásokhoz képest. Valamivel több, mint 4,3 milla LET-et szerzett az FS, míg a Dream közel 7,3 milla LEV-et. A visszatámadások nem igazán működtek, ezt a foglalt faluk és a LE pontok alapján is láthatjuk, számszerűsítve 376k LET-et szerzett a Dream, ezzel szemben az FS 812k LEV-et.


Térjünk át a nyugati részre, itt jóval érdekesebb események töténtek. Az FS most armázott először a Harcosok ellen, így nagy kérdőjel volt, hogy vajon mire jutnak.





A nyugati rész már nem volt olyan sikeres, mint a keleti. Szerintem ez nem azért van, mert itt lennének a gyengébb FS tagok (bár én noob vagyok), hanem azért, mert erősebb ellenféllel állnak szemben, akik eddig nem nagyon koptatták a védelmüket.
Nap végére 21 falut vitt az FS, melyből 13-at visszavettek a Harcosok, így +8 faluval zártak itt. LE pontok elég brutálisak, nem csak kelethez képest, hanem a Harcosok armájához viszonyítva is, kb 2x annyi egység hullott el.
Az FS közel 6,1 milla LET-et gyűjtött, míg a Harcosok kb 12,5 milla LEV-et. Visszatámadások során a Harcosok 627k LET-et dobtak össze, az FS pedig 825k LEV-et. A fő CP Marrow és Hexi volt, ők ketten 6,6 milla LEV-et szedtek össze ás 8-15 arányban végeztek, este felé Marrow-tól jó pár falut sikerült az FS-nek elcsípnie.


Végezetül összeítve az FS arma, nyugati és keleti rész is egybevéve.





Az armát végül +40 faluval zárta az FS. Több, mint 10 milla LET-et szereztek, míg a Harcosok és Dream duó majdnem 20 milla LEV-et, elképsztő számok. Egyértelműen ez volt a legnagyobb arma eddig a szerveren, mindkét oldalon hullottak a seregek rendesen.
Az érezhető, hogy egyelőre a Dream nem képes felvenni a versenyt az FS-el, akik ellenállhatatlanul nyomulnak előre. Úgy vélem, hogy hamarosan jönni fog a válaszcsapás is, hiszen eltelt 2 hét a legutóbbi Harcosok & Dream armától számítva.

Szépen összerakott támadás sorozatot láthattunk az tény. Sok sok újítással benne, amit ha nem védjegyeztek talán csipegetünk belőle :D
Egész nap ment az arma , forgások ,vágások , ráfoglalások mind2 oldalról.
Fárasztó, de nagyon jó kis nap volt ez még ha sokat nem is aludtunk páran .
Mivel az FS annyi emberrel és aktiv taggal van hogy kulon tudják bontani a kontinenseket , mint ha 2 kulonálló klánként mennének ugye Light és Balázs vezetésével , így mi is Nyugat és Kelet harcra osztjuk ezt a csatát .
A Dream nem tudom hogy vélekedik az armáról , nekünk viszont semmi szégyelni valónk . Beletettünk mindent amit csak lehetett ! Én minden tagomra büszke vagyok és a tovabbiakban is szeretnénk tartani a szintet vagy felfele emelni !
Legalább ilyen izgalmas armákat , és játekot a továbbiakra mindenkinek !

Red
 
Fent