Elemzések,statisztikák.

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Ezek szerint megtörtént az összefogás mégis csak. Bár lehet hogy már későn... Light által beküldött képeken jól látszik hogy a =H= kláncsalád egy komolyabb armát nyomott az FS-re. FS lehozta falu vesztés nélkül de ami fontosabb hogy 2,2 milla let vs 6,3 mila lev.
LEV-ből látszik hogy nem valami kis csoportos akció volt a =H= részéről a támadás viszont az arányok mutatják hogy jelenleg mekkora minőségbeli különbség van vezető/játékos téren a klánok között. Az FD/300 klánokkal én nem foglalkoznék, tömegklánok amiknek az integritását a pontok adják. Max + védőt jelentenek illetve hátországot a DREAM-nek és az =H=-nak. De ha megfakelik őket egy kicsit szerintem még védőiket is lekötik eszetlenül, szóval csak maradt a hátország nyújtotta előny. Azon múlik minden hogy a DREAM és a H kláncsaládok hogyan fognak tudni együtt működni.
Szerintem az FS még most is sima befutó mivel majdnem két kontinensük van, de ami fontosabb nagyon erős játékos állományuk. Minőségi kisebbség szerintem le fogja győzni a nagy mennyiségű de nem összeszokott tömeget.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.109
Minőség...
Abszolút nem látok egyenlőre minőségbeli külömbséget a H és az FS között.
Még csak most bontották az MNTt, semmit sem tudni az erőviszonyokról.
Tegnapi arma?
A harcosok remekül tàmadtak, jól időzítettek, sokan felkeltek éjjel...nem aludtak el :)
Jó tàmadás volt, le a kalappal.
Jó harcoknak nézünk elébe.
 

DeletedUser18556

Vendég
Ezek szerint megtörtént az összefogás mégis csak. Bár lehet hogy már későn... Light által beküldött képeken jól látszik hogy a =H= kláncsalád egy komolyabb armát nyomott az FS-re. FS lehozta falu vesztés nélkül de ami fontosabb hogy 2,2 milla let vs 6,3 mila lev.
LEV-ből látszik hogy nem valami kis csoportos akció volt a =H= részéről a támadás viszont az arányok mutatják hogy jelenleg mekkora minőségbeli különbség van vezető/játékos téren a klánok között. Az FD/300 klánokkal én nem foglalkoznék, tömegklánok amiknek az integritását a pontok adják. Max + védőt jelentenek illetve hátországot a DREAM-nek és az =H=-nak. De ha megfakelik őket egy kicsit szerintem még védőiket is lekötik eszetlenül, szóval csak maradt a hátország nyújtotta előny. Azon múlik minden hogy a DREAM és a H kláncsaládok hogyan fognak tudni együtt működni.
Szerintem az FS még most is sima befutó mivel majdnem két kontinensük van, de ami fontosabb nagyon erős játékos állományuk. Minőségi kisebbség szerintem le fogja győzni a nagy mennyiségű de nem összeszokott tömeget.
Ameddig nincs fogalmad a minőség szónak a jelentéséről addig ne is használd, Koszi!

Egyébként Grat az fs-nek, teny hogy szepen védekeztek! :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
tessék kis adat tegnapról,a részletes elemzést meghagyom Zyzznek :)

Oh, milyen kedves vagy. :D
A színfalak mögött közben belsőzéssel fenyeget, ha nem írok FS propagandát, de ha jó munkát végzek kapok barbit. :D :D

Na de gondolom jó pár embert furdalja a kíváncsiság, hogy mi történt tegnap, így térjünk is rá a lényegi részre.
Kedd reggelre a Harcosok és a Dream kláncsalád közösen ment az FS-re, előbbiek a nyugati részre, míg utóbbiak a keleti szekciót támadták. Ígértem, hogy a 2 armát külön elemzem majd, így kezdjük a Harcsokkal.

upload_2019-1-9_15-47-23.png


upload_2019-1-9_16-7-26.png


Nos, talán az első diagramot felesleges volt megcsinálni, meg kicsit csalóka is lehet, de mondom nehogy szó érje a ház elejét megcsinálom. :D
A Harcosok az arma során 2 falut vittek, ami valójában csak 1 volt és oda-vissza mentek a ráfoglalások, de statisztikailag vegyük 2 falunak, ezen nem fogunk össze veszni. Az arma során közel 2,8 milla LET-et gyűjtött a Harcosok klán, ezzel szemben az FS kb 6.4 milla LEV-et. Visszatámadások során nagy adok-kapok nem volt, hiszen csak 1 faluért ment a bruszt, ezért elenyésző az FS LET és a Harcosok LEV pontja. A fő CP su.mached, a másodlagos pedig Silonix volt, ők ketten több, mint 5 milla LEV-et hoztak össze.
Összegezve az armát 0-ra hozta le az FS, ami mindenképpen szép teljesítmény, nem túl gyakran fordul elő az ilyen.


Na de nézzük a Dream armát, vagy inkább akciót, nem tudom melyik lenne a helyesebb.

upload_2019-1-9_16-8-7.png


upload_2019-1-9_16-9-39.png


Ha csak a számokat nézzük 10-5-re zárt az FS a Dream-el szemben, de úgy korrekt, ha megemlítem, hogy az előző nap akciózott az FS és így ebben a fordulás is benne van.
A LE pontokat elnézve az FS kb 1,5 milla LET-et gyűjtött szemben a Dream közel 2 milla LEV-el. A másik részről a Dream 616k LET-et szerzett, míg az FS megközelítőleg 1.8 milla LEV-et. Nem igazán tudok mit hozzá fűzni ehhez, egy Dream-es tag véleményére mindenképpen kíváncsi lennék.


Összességében az FS +5 faluval zárta a napot a Harcosok és a Dream közös támadása során. Az már biztos, hogy az előbb említett 2 klán össszefogott, de nagyon úgy fest, hogy az FD és a 300 is melléjük állt, legalábbis erre utaló jeleket tettek (erősítés küldése, ráfoglalás, stb.), így 1v4 vagy FS vs v51-et is mondhatnánk kis túlzással. :D

Végezetül egy diagram az én számításaim szerint. Eki nagy örömére itt is megalakult (vagy megalakulóban van) a Szövetség.

upload_2019-1-9_16-30-25.png


A jelenlegi állás szerint a Harcosok és a Dream duónak 85 faluelőnye van az FS-el szemben. Viszont kiegészülve az FD és a 300 klánokkal ez a szám már 788, ami elég jelentősnek mondható.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Ameddig nincs fogalmad a minőség szónak a jelentéséről addig ne is használd, Koszi!

Látom ráléptem pár H tag tyúkszemére :D
Amíg nem mutattok valamit addig bocs ha így fogalmazok. Mert mit is csinált a H kláncsalád eddig a szerveren?
Semmit.
Most volt egy armájuk amin elhasaltak, lehet hogy jól nyomták de az biztos hogy az FS-nél nem jobban. A jelenlegi eredmények alapján az FS jobb és igen fenntartom jobb tagjaik vannak mint a H klánnak. Ha te ezzel nem értesz egyet akkor talán ne személyeskedni próbálj itt kint hanem valamit mutatni a szerveren.

Az indításokat nem láttam csak az eredményt azt meg lehet persze szépítgetni de akkor is egy nagy pofon a H-nak.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19714

Vendég
Ezek szerint megtörtént az összefogás mégis csak. Bár lehet hogy már későn... Light által beküldött képeken jól látszik hogy a =H= kláncsalád egy komolyabb armát nyomott az FS-re. FS lehozta falu vesztés nélkül de ami fontosabb hogy 2,2 milla let vs 6,3 mila lev.
LEV-ből látszik hogy nem valami kis csoportos akció volt a =H= részéről a támadás viszont az arányok mutatják hogy jelenleg mekkora minőségbeli különbség van vezető/játékos téren a klánok között. Az FD/300 klánokkal én nem foglalkoznék, tömegklánok amiknek az integritását a pontok adják. Max + védőt jelentenek illetve hátországot a DREAM-nek és az =H=-nak. De ha megfakelik őket egy kicsit szerintem még védőiket is lekötik eszetlenül, szóval csak maradt a hátország nyújtotta előny. Azon múlik minden hogy a DREAM és a H kláncsaládok hogyan fognak tudni együtt működni.
Szerintem az FS még most is sima befutó mivel majdnem két kontinensük van, de ami fontosabb nagyon erős játékos állományuk. Minőségi kisebbség szerintem le fogja győzni a nagy mennyiségű de nem összeszokott tömeget.
Már bocsi de megvédem a (volt) klánom.Kérlek nézd meg az FD klánokban a játékosmozgást.Egyértelmű,hogy nem vagyunk olyan szinten mint a 3 nagy klán(DREAM,FS,=H=) De 45fővel azt mondani,hogy tömegklán szerintem nevetséges.300eól nem nyilatkozom,te voltál tagjuk,nem én :D
Gero
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Már bocsi de megvédem a (volt) klánom.Kérlek nézd meg az FD klánokban a játékosmozgást.Egyértelmű,hogy nem vagyunk olyan szinten mint a 3 nagy klán(DREAM,FS,=H=) De 45fővel azt mondani,hogy tömegklán szerintem nevetséges.300eól nem nyilatkozom,te voltál tagjuk,nem én :D
Gero
Jah főleg 300-ra gondoltam de meglátjuk én egyenlőre nem gondolom hogy az FD jelentős erőt tudna felmutatni nyilván nincs nagy rálátásom csak az eredményeket nézem.
 

DeletedUser19714

Vendég
Látom ráléptem pár H tag tyúkszemére :D
Amíg nem mutattok valamit addig bocs ha így fogalmazok. Mert mit is csinált a H kláncsalád eddig a szerveren?
Semmit.
Most volt egy armájuk amin elhasaltak, lehet hogy jól nyomták de az biztos hogy az FS-nél nem jobban. A jelenlegi eredmények alapján az FS jobb és igen fenntartom jobb tagjaik vannak mint a H klánnak. Ha te ezzel nem értesz egyet akkor talán ne személyeskedni próbálj itt kint hanem valamit mutatni a szerveren.

Az indításokat nem láttam csak az eredményt azt meg lehet persze szépítgetni de akkor is egy nagy pofon a H-nak.
Volt alkalmam a Harcosok ellen játszani.Jópár tagjukkal már régóta jó a kapcsolatom.
Nagyon pontosan indítanak,agresszív erős klán.Az FS-Harcosok front,mindkét fél részéről egy kiépített,stabil védelemmel ellátott front.Nagyon meglepődnék ha mostanában ott nagyobb falumozgás történne:)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Persze nem is mondtam hogy nem lehettek más szerveren érdemeik, csak azt mondom hogy v51-en eddig semmit nem csináltak.
Az meg hogy máshol mi volt mellékes, a mostani helyzetre. Már pár hozzászólás óta próbálom provokálni a H klánt hogy valaki kijöjjön és elmondja hogy kb mi volt a koncepció mert amúgy érdekelne. Én nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudta az FS lehagyni őket úgy hogy ők senkivel nem háborúztak, vagy max kis klánokkal de ott sem túl nagy sikerrel.
Farmolásos adatokat nem néztem de szerintem nemes számban sem tudtak elhúzni az FS-től.

Engem amúgy nagyon érdekelne egy épkézláb H-s hozzászólás mert lehet csak én siklottam el a lényeg felett, de hát Dolph Ziggler hozzászólása is csak személyeskedést takar, és nem tartalmaz semmit ami azt bizonyítaná hogy a H klán amúgy eddig nem aludt hanem játszott is a szerveren.
 

DeletedUser19839

Vendég
Én nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudta az FS lehagyni őket úgy hogy ők senkivel nem háborúztak, vagy max kis klánokkal de ott sem túl nagy sikerrel.

Azt sajnos sokan elfelejtik, hogy a H klán kb 25 taggal jött a szerverre és lehet sokat mondtam, az FS pedig 4 klánnal, szervezetten.

Igen, lehet a H-nak kisebb klánokkal kellett megküzdeni (Nem túl nagy sikerrel? Ezt valamivel alá tudod támasztani, mert a statisztikák azt mutatják, hogy az armák alatt több tíz falukat vettek el), míg az FS harcolt a Dream ellen.
Lehet Witcherék klánjában több az ember, nagyobbak, de miért kezeljük emiatt másképpen, amikor nincs több ellenállás, mint amit a kis klánok tanusítottak a H ellen, illetve armánként képes az FS elhozni több tíz falut, nagyon kedvező LE arányokkal?
Szerintem az elég beszédes statisztika, hogy az FS egy H arma alatt (kis túlzással) közel annyi védekező pontot szedett össze, mint eddig a szerver alatt összesen. Ebből lehet következtetni mennyit kellet koptatni a védőit a szerver alatt, nyilván bőven jutott a H frontra is. Ezek után nem tudom ki várta azt, hogy a H rengeteg falut fog hozni vagy hasonló LE arányt produkálni, mint eddig bármely klán által elsütött arma.

Lehagyni? Alapból 100 ember előnnyel indult az FS, akik ha nem is mind összeszokottak, a szerver eleje óta közösen mozognak, de sokan közülük szerverekre visszamenőleg ismerik egymást.
Foglalásokból, tömbösödésből látszik, hogy sokkal komolyabban vették a H klánt, mint az elvileg kihívó Dreamet.
Nem egy súlycsoportból indultak, mégis komoly ellenfelekké nőttek ki, ha nem a legnagyobbakká. (Bár ezt biztos a semmittevéssel érték el)

Ne csak a számokat nézzük, hanem lássunk egy kicsit mögéjük is.
A harcok csak most kezdődtek, én szurkolok egy nagy és tisztességes küzdelemért :)
 

DeletedUser19839

Vendég
hmm, yugi hiányzik csak és még kapnánk legalább 3 különböző verziót
ajánlom figyelmedbe a http://hu.twstats.com/hu51/ oldalt, nézz utánna annak a 25-nek picit jobban :p

Örülök, hogy megragadtad a mondanivaló lényegét :)
Nekem mutatták a listát amikor hívtak és annyi volt.
Nézz vagy kérdezz utána jobban a dolgoknak mielőtt nekiállsz személyeskedni, különben csak egy üres visszaszólás marad jobb ötlet hiányában.
 

DeletedUser19701

Vendég
Nekem mutatták a listát amikor hívtak és annyi volt.
akkor biztos a twstats hazudik :(
Nézz vagy kérdezz utána jobban a dolgoknak mielőtt nekiállsz személyeskedni, különben csak egy üres visszaszólás marad jobb ötlet hiányában.
szerintem ha alátámasztom tényekkel a mondanivalómat, az nem személyeskedés, hanem érvelés, bocsi rossz voltam nyelvtanból, javíts ki ha tévedek...:eek:
 

DeletedUser18556

Vendég
akkor biztos a twstats hazudik :(

szerintem ha alátámasztom tényekkel a mondanivalómat, az nem személyeskedés, hanem érvelés, bocsi rossz voltam nyelvtanból, javíts ki ha tévedek...:eek:
Igen igazad van magyar tanár, de amihez nincs semmi közöd abba minek kell beleszólni? Volt egy 25fos lista az indulás elott semmi tobb, de erről te honnan tudnál? Tw statot magyarazhatod itt akárkinek bizonygathatsz vele akármit, de ezek olyan dolgok amihez semmi közöd nem volt soha es nem is lesz. Ha erdekel egyéb részlet a startunkal kapcsolatban keress meg privát, de ameddig egy szaros tw stat alapján tudsz csak érvelni addig inkabb halgass ;)

UI: kerestünk tőled itt kulson értelmes hsz-eket többen is, de mar a 48dik oldal utan inkabb feladtuk
 

DeletedUser19701

Vendég
amihez nincs semmi közöd abba minek kell beleszólni?
Szerintem pedig bármikor hozzászólhatok, kijavíthatom a kollégádat és téged is, ha valótlan dolgot állítotok, remélem nem haragszol :(

ameddig egy szaros tw stat alapján tudsz csak érvelni addig inkabb halgass
Igen twstats alapján érvelek, mivel mindenki számára látható, kivéve ezek szerint téged és a haverodat. Elmesélem mit látunk: 50 zöld pötty(segítek: klánba belépés) van a H és H2, az első héten(átlépés a két klán közt ebben az intervallumban elenyésző volt)
Tehát még mindig nem értem azt a 25 főt :(

Miért gondolják azt egyesek, hogy ha azt írják: semmi közöd hozzá, vagy inkább hallgass, azzal megnyernek egy érvelést :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Szerintem pedig bármikor hozzászólhatok, kijavíthatom a kollégádat és téged is, ha valótlan dolgot állítotok, remélem nem haragszol :(


Igen twstats alapján érvelek, mivel mindenki számára látható, kivéve ezek szerint téged és a haverodat. Elmesélem mit látunk: 50 zöld pötty(segítek: klánba belépés) van a H és H2, az első héten(átlépés a két klán közt ebben az intervallumban elenyésző volt)
Tehát még mindig nem értem azt a 25 főt :(

Miért gondolják azt egyesek, hogy ha azt írják: semmi közöd hozzá, vagy inkább hallgass, azzal megnyernek egy érvelést :D

De Te két klánról beszélsz. 50/2=25. Kijön a matek!!
 
Fent