Elemzések,statisztikák.

erik06

Member
A reakció pontszáma
45
Sziasztok,

Nem szoktam külsőre írni, de most nem tudtam megállni azt, hogy ne írjak ide. Hogy miért? Mert úgy látom, hogy van 2-3 megmondó, nagyon okos ember, aki tudja fikázni a Harcosok klánt, miközben azt sem tudja, hogy merről fúj a szél. Elsősorban regálnék arra, hogy a minőségbeli különbség az FS javára a Harcosokkal szemben mondat elég hülyeségnek tűnik és hangzik. Nem is értem, hogy miért nem törött el az ujjad akkor, amikor ezt leírtad. Ha majdnem mindegyik játékosunknak az előéletét megnézted volna, akkor talán képben lennél te is azzal, hogy nincs minőségbeli különbség, max létszámfölény lehet. Több, most FS játékossal játszottam már egy klánban, közösen dolgozva. Ahhoz viszonyítva a mostani helyzetet, nem vagyunk lemaradva tudásilag, szervezettségben és összhangban sem. Lehet, hogy az FS több szerverek óta játszik közösen, így volt idejük összeszokni és az is igaz, hogy mi később jöttünk ide, illetve bővült a létszám, de azért erős túlzás, hogy olyan nagy különbség volna a két klán között.

A másik, ami kiverte a biztosítékot azaz, hogy semmit sem csináltunk a szerveren egészen mostanáig és mekkora szégyenek vagyunk. Kedves barátom, kikérem magamnak ezt a lekezelő stílust. Ha végig követted a kontinensünk alakulását láthattad, hogy a WoD klán beolvadásával (milyen jól tettük, hogy Red mellé álltunk) fokozatosan nyertük meg a kontinenst. Tudod, ennek a klánnak nem volt "neve" EDDIG, úgy, mint az FS-nek avagy a Dreamnek. Mi a nulláról indultunk, itt nőttük ki magunkat és HARCOLTUK KI magunknak a tiszteletet a szerveren, bármennyire is fáj neked ez. Az, hogy most a külsőn rólunk beszélnek csak csupa jó, hiszen valamit ezek szerint mégis tettünk. Egyébként meg láttam egy nagyon jó hozzászólást rögtön a baromságod után. Na, azóta gondolom megállt a tudomány, összepiszkoltad magad és nem tudod, hogy mit reagálj arra.

Végezetül, lehet, hogy némelyik ember vár egy épkézláb hozzászólást egy H-klánostól, de mint írta valaki, a provokálás útján szeretné ezt kicsikarni belőlünk. Mi az ilyen hozzászólásokon nevetünk nagyokat a fórumon, nem rontja a kedvünket, hiszen a fent említett történet már megerősített minket abban, hogy az ilyen romboló kritika leperegjen, illetve maga a provokáció is. Mi tapossuk a saját utunkat, amihez senkinek semmi köze. Ám az, hogy valaki némi információ miatt szándékosan beleszáll egy klánba, provokálja a játékosokat, szerintem kiveri bárkinél a biztosítékot legyen az H, Dream vagy FS tag.
Szó szót követ, ha valaki bármit megakar rólunk tudni, Dolph írta, hogy kereshetitek in-gameban privátban. Ezután pedig, ha továbbra is lesznek ilyen hozzászólók, akkor csak a saját szegénységi bizonyítványát mutatja meg mindenkinek.

Bocs, ha hosszú lett, de már nem bírtam.
Egy Harcos-tag.

Üdv,
erik4161
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nem szoktam külsőre írni

Az ilyen kezdés teljesen felesleges, ezt csak azok szokták használni, akik nagyon felakarnak tűnni....
minőségbeli különbség az FS javára a Harcosokkal szemben mondat elég hülyeségnek tűnik és hangzik
Pedig mind játékosilag, mint vezetőileg igaz, nem hülyeség..

Többit nem kommentálom. :)
 

erik06

Member
A reakció pontszáma
45
Szándékosan kezdtem így a mondatomat, mert én is tisztában voltam ezzel. Tudom, hogy most jönnek a megmondó legények, de pont nem fog érdekelni.
A te válaszodra pedig annyit reagálnék engedelmeddel, hogy majd meglátjuk mit hoz a jövő.:)

Üdv,
erik4161
 

erik06

Member
A reakció pontszáma
45
Látjátok, ezért teljesen mindegy, hogy írunk-e ide vagy sem. Ezekkel a kötekedésekkel azt igazoljátok, hogy agyhalottak gyülekezete történik itt.:) Bár, pont nem rólad gondoltam azt Hi, hogy lemész dedóba.
Annyit még hozzátennék, hogy teljesen megbízunk Red vezetésében és ismétlem is magamat, majd az idő minket igazol majd. Aztán, hogy most hogyan fogtok szétszedni, az már rajtatok múlik, bekészítem a popcornt, hogy mennyi marhaságot fogtok majd ebből lehozni. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Aki nem tudja elviselni, hogy reagálnak a véleményére, az miért ír külsőre? :)

Ráadásul, semmit nem mondtam, csak beidéztem egy mókás részt, hogy esetleges módosítások után ne vesszen el majd, és az utókor is láthassa.
 

DeletedUser19651

Vendég
A Harcosok klán elbukja a világot! Hagyták az FSt az elején, számukra előnytelen MNTbe voltak velük. Idő kérdése hogy a Harcosok klán területe mikor válik FS gyarmattá. Az idő a H ellen dolgozik! Nyár végére a kávé lefől nekik. Red elvész.
 

erik06

Member
A reakció pontszáma
45
Nem megmondásnak szántam, ki hogy szeretné értelmezni a mondatomat. Vannak benne kétes részek, ezeket én is észrevettem, amikor leírtam. Tudtam, hogy lesznek olyanok, akik a kákán fogják keresni a csomót, na de azért az első kettőre mégsem számítottam.
Nem szeretnék kifejteni semmit, mint írtam, ha valami információ érdekli a kedves külső fórumozókat, akkor Dolphot, esetleg Red-et megkeresheti minden gondjával, panaszával.

Ugyan, Hi. Már 50-es világon is írtam az ottani külsős csoportba, mégsem töröltem le, én nem ilyen vagyok. Lehet, hogy mókás, de én inkább azt a részt úgy értelmezem, hogy a fejedbe tudtad vésni azt, hogy ott leszünk a nagyobbak között a klánnal - ami ugye valakinek nem sikerült - a végéig. Nehéz lesz, de megmásszuk közösen a dobogó legfelső fokát is. Ha nem így történik, az sem baj, hiszen akkor is elmondhatjuk magunkról azt, hogy küzdöttünk. Én bírom a kritikát, de a személyeskedést és a provikációt gyűlölöm. A kettő nem ugyan az. (No, meg elég érdekes reagálás egy idézet - számomra ez már sima kötekedés, mint sem reagálás.)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem megmondásnak szántam, ki hogy szeretné értelmezni a mondatomat. Vannak benne kétes részek, ezeket én is észrevettem, amikor leírtam. Tudtam, hogy lesznek olyanok, akik a kákán fogják keresni a csomót, na de azért az első kettőre mégsem számítottam.
Nem szeretnék kifejteni semmit, mint írtam, ha valami információ érdekli a kedves külső fórumozókat, akkor Dolphot, esetleg Red-et megkeresheti minden gondjával, panaszával.

Ugyan, Hi. Már 50-es világon is írtam az ottani külsős csoportba, mégsem töröltem le, én nem ilyen vagyok. Lehet, hogy mókás, de én inkább azt a részt úgy értelmezem, hogy a fejedbe tudtad vésni azt, hogy ott leszünk a nagyobbak között a klánnal - ami ugye valakinek nem sikerült - a végéig. Nehéz lesz, de megmásszuk közösen a dobogó legfelső fokát is. Ha nem így történik, az sem baj, hiszen akkor is elmondhatjuk magunkról azt, hogy küzdöttünk. Én bírom a kritikát, de a személyeskedést és a provikációt gyűlölöm. A kettő nem ugyan az.

Idézd be légyszives, ahol valaki személyeskedett vagy provokált. Mert engem érdekelne. Vszont látom, nem érted, miért idéztem be minden kommentár nélkül azt a részt, így azt engedjük el, bízok benne, hogy lesz, aki érti.

Viszont a beszólni próbálás az zseniális volt, le a kalappal ;)
 

erik06

Member
A reakció pontszáma
45
Szerintem elég egyértelmű volt a legutóbbi regényemből az, hogy mire céloztam a provokálással, illetve a személyeskedéssel. Ha nem elég tiszta, olvasd el újra, hiszen a "beszólni próbálás" mellett biztosan megfogod találni a magyarázatot (de segítek, az is zárójelben van). Pusztán nem is akarom érteni, mivel lejáratás céljából ragadtad ki a részletet:D Nem mondom, hogy nekünk szóltál be, csupán új témát dobtál fel, ha itthagylak titeket :D
Neveket pedig szándékosan nem írok sehová, az legyen mindenkinek az egyéni fantáziája, hogy kire gondolok :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Látjátok, ezért teljesen mindegy, hogy írunk-e ide vagy sem. Ezekkel a kötekedésekkel azt igazoljátok, hogy agyhalottak gyülekezete történik itt.:) Bár, pont nem rólad gondoltam azt Hi, hogy lemész dedóba.
Annyit még hozzátennék, hogy teljesen megbízunk Red vezetésében és ismétlem is magamat, majd az idő minket igazol majd. Aztán, hogy most hogyan fogtok szétszedni, az már rajtatok múlik, bekészítem a popcornt, hogy mennyi marhaságot fogtok majd ebből lehozni. :D

Azt vágod nem játszunk a szerón és külső szemlélők vagyunk max? xD
 
Fent