Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19651

Vendég
Az, hogy az ASG egál körül tartja a statot, nekik imponáló, vagy inkább a túloldalnak gáz.

Ahogy látom a szövetség leeresztett mint egy agyonmosott pufajkakabát. Az AL kifordított nadrágzsebbel stagnál a harcmezőn, a Hodor kivert ebként láncra verve teszi a dolgát. Ha az ASG továbbra is hozza a kötelezőt az ellenfelei szép lassan kifáradnak és a malmukra forgatják a vizet.
Jelenleg ASG fölényt látok kibontakozóban.

És jön az iskola ami a Hodorból és az ALből rengeteg embert inaktivál majd.

KA-LA-PÁÁÁCS
 

DeletedUser19734

Vendég
Óh és kedves Eki meg tudnád mondani milyen stattal zártak ma az ASG-sek?
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ahogy látom a szövetség leeresztett mint egy agyonmosott pufajkakabát. Az AL kifordított nadrágzsebbel stagnál a harcmezőn, a Hodor kivert ebként láncra verve teszi a dolgát. Ha az ASG továbbra is hozza a kötelezőt az ellenfelei szép lassan kifáradnak és a malmukra forgatják a vizet.
Jelenleg ASG fölényt látok kibontakozóban.

És jön az iskola ami a Hodorból és az ALből rengeteg embert inaktivál majd.

KA-LA-PÁÁÁCS

Mióta fárad ki előbb az a csapat, amelyik csak kiküldi a nukejait, mint az amelyik hónapokon keresztül védekezik a folyamatos nyomás ellen? :D
Arról nem beszélve, hogy hetek óta csak belsőzik az ASG. A fiókjaik nemes hiánnyal fognak küszködni (ha már nem teszik) ergo az átütő erejű arma késni fog és az idő nagyon nem nekik kedvez (a sereg kiesés csak mellékes amit ezek a belsők pluszban okoznak). Ahogy már mondtam az AL-Hodor-nak csak tenni kell a kereket és nincs gond. Lassan de biztosan fel lesz őrölve az ASG, győzelem szempontból mit sem számít, hogy ez egy hónap vagy fél év. Az egyedüli remény sugár a barcsa fiók, de ha mellette a front beton vagy csak simán sikerül kirakni a fiókot akkor semmi nem marad abban a bizonyos tankban. Vagy meglehet húzni a Cotl move-ot és csak be kell toborozni. LUL
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Mióta fárad ki előbb az a csapat, amelyik csak kiküldi a nukejait, mint az amelyik hónapokon keresztül védekezik a folyamatos nyomás ellen? :D
Arról nem beszélve, hogy hetek óta csak belsőzik az ASG. A fiókjaik nemes hiánnyal fognak küszködni (ha már nem teszik) ergo az átütő erejű arma késni fog és az idő nagyon nem nekik kedvez (a sereg kiesés csak mellékes amit ezek a belsők pluszban okoznak). Ahogy már mondtam az AL-Hodor-nak csak tenni kell a kereket és nincs gond. Lassan de biztosan fel lesz őrölve az ASG, győzelem szempontból mit sem számít, hogy ez egy hónap vagy fél év. Az egyedüli remény sugár a barcsa fiók, de ha mellette a front beton vagy csak simán sikerül kirakni a fiókot akkor semmi nem marad abban a bizonyos tankban. Vagy meglehet húzni a Cotl move-ot és csak be kell toborozni. LUL

De a CotL az ASG-t toborozta be. Akkor most toborozzák be saját magukat? :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Btw hiába a 2x-es előny, beállt a front. 1-2 faluk cserélnek gazdát. A 3 résztvevőből az egyik előbb utóbb meg fogja unni, hogy eredménytelen, amit csinálnak. Már ha marad az állófront mindenhol. De személy szerint nem vagyok biztos benne, hogy ez sokáig fog maradni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Mióta fárad ki előbb az a csapat, amelyik csak kiküldi a nukejait, mint az amelyik hónapokon keresztül védekezik a folyamatos nyomás ellen? :D
Arról nem beszélve, hogy hetek óta csak belsőzik az ASG. A fiókjaik nemes hiánnyal fognak küszködni (ha már nem teszik) ergo az átütő erejű arma késni fog és az idő nagyon nem nekik kedvez (a sereg kiesés csak mellékes amit ezek a belsők pluszban okoznak). Ahogy már mondtam az AL-Hodor-nak csak tenni kell a kereket és nincs gond. Lassan de biztosan fel lesz őrölve az ASG, győzelem szempontból mit sem számít, hogy ez egy hónap vagy fél év. Az egyedüli remény sugár a barcsa fiók, de ha mellette a front beton vagy csak simán sikerül kirakni a fiókot akkor semmi nem marad abban a bizonyos tankban. Vagy meglehet húzni a Cotl move-ot és csak be kell toborozni. LUL

Vagy Barcsa styleba megveszik az asg-t :D
 

Bolond

Active Member
A reakció pontszáma
126
Megint emlékeztesselek kell titeket, hogy a DEATH söpör le mindenkit?
Hihetetlenek vagytok:confused:
 

Hexx

Active Member
A reakció pontszáma
61
Na hajrá,talán hoztok egy falut :D A becézgetést engedd el megkérlek.
 

DeletedUser19734

Vendég
Na hajrá,talán hoztok egy falut :D A becézgetést engedd el megkérlek.

Én már hoztam tegnap, azzal jeleztem hogy visszatértem... Észre sem vetted? Már értem hogy tudja Don is minden armát pozitívan lezárni. :D
 

Hexx

Active Member
A reakció pontszáma
61
Inkább hanyagoljuk ezt.Ez a topik nem ezért volt létrehozva.
Ha bármiben tudok segiteni keress fel,nem vagyok hive most szét flamelni semmit a külső fórumon.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
TSrWoB3.png
BmDZEBd.png
CfasG2X.png

Szóval akkor a nyár vége véres lesz az ASG-nek? Az ősztől meg már én is félek!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
TSrWoB3.png
BmDZEBd.png
CfasG2X.png

Szóval akkor a nyár vége véres lesz az ASG-nek? Az ősztől meg már én is félek!

Ez hatalmas, az eddigi legjobb hsz xD
 

DeletedUser20011

Vendég
Mióta fárad ki előbb az a csapat, amelyik csak kiküldi a nukejait, mint az amelyik hónapokon keresztül védekezik a folyamatos nyomás ellen? :D
Arról nem beszélve, hogy hetek óta csak belsőzik az ASG. A fiókjaik nemes hiánnyal fognak küszködni (ha már nem teszik) ergo az átütő erejű arma késni fog és az idő nagyon nem nekik kedvez (a sereg kiesés csak mellékes amit ezek a belsők pluszban okoznak). Ahogy már mondtam az AL-Hodor-nak csak tenni kell a kereket és nincs gond. Lassan de biztosan fel lesz őrölve az ASG, győzelem szempontból mit sem számít, hogy ez egy hónap vagy fél év. Az egyedüli remény sugár a barcsa fiók, de ha mellette a front beton vagy csak simán sikerül kirakni a fiókot akkor semmi nem marad abban a bizonyos tankban. Vagy meglehet húzni a Cotl move-ot és csak be kell toborozni. LUL
Te vagy az Eki? :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent